Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
10. máj 2010

Bubinko ☹ chudatko male,statocne..a co mu na to dali?

annie13
10. máj 2010

skoda eweny boli sme aj ked nie dlho, mala bola zla
no my sa tam velmi tesime boli sme aj vlani, a teraz to bude maly viac vnimat, este ked bude moct za volant sanitky, no dufam ze nam to vyjde MM ma ist pomoct svokrovcom s vymenou strechy dufam ze nie ten vikend lebo ma porazi

bubinko83
10. máj 2010

ew,nejake kvapky a mastičku.Chvalabohu aj ked som mu to davala do očka teraz vobec neplakal.Som prekvapena,lebo kvapky do oka nemam ani ja rada je to neprijemne.Ale povedala mi dokina že najhoršie mame za sebou tak dufam že to už horšie nebude.

bubinko83
10. máj 2010

annie,akurat pozeram do kalendara a Vikinke prajem krasne prve meniny 😉

evitkamalicka
10. máj 2010

ahojte

Vikinke vsetko najlepsie

annie13
10. máj 2010

jej Bubinko dakujeme pekne
aj tebe Evit
mala oslavuje v kociku spinka, Branik tiez, poobede pride kamoska s malymi 2,5 rocny a 1 rocná tak sa vyšantia
včera bol brat s malou Mariannkou, je od Viky o 16 dni starsia, take boli zlate spolu, mala im rastie ako z vody kuk foto
- maju rovnake bodynka ale nasa 0-3 a Majka 3-6 mesiacov velkost a to este nemala ani 3 m

bubinko83
10. máj 2010

annie,ake su zlate v tych bodynkach obe.A Branko pri nich jak stary chapisko 🙂 Nerobi Vikinke zle Branko? Neviem si to ani predsavit.

annie13
10. máj 2010

Bubinko, ja som az sokovana aky je citlivy, to dieta asi vyciti, velmi je k nej dobry, neublizuje jej, rano hned bezi k postielke, ked place tak hned bezi za mnou taha ma za ruku a BABO_BABO a musim k nej
kocikuje ju, nosi plienku, spinavu odnesie, ked kojim stoji mi za chrbtom na gauci a bozkava ma na krk 😀

felixko
10. máj 2010

annie bohovské fotky, krásne bábätká, branko pri nich vyzerá ako veľký strážca 🙂

bubinko83
10. máj 2010

annie to fakt Branko je takyto zlaty??? To by som ani neverila že dietatko može byt take chapajuce že?Super 😉

ka3n
10. máj 2010

boooze Annie, to je uplne krasne co pises, a tie fotky uplna rozpravka 🙂

annie13
10. máj 2010

naozaj je velmi rozumny, sinter ale aj citlivy a velmi napomocny mi

annie13
10. máj 2010

dalsi Vikiny mali gratulanti 🙂

luciankasebastianko
10. máj 2010

ahojte baby tie antibiotika su zrejme oprávnené maly aj chrapčal a ešte to neprešlo a sople sú stále , teplotu mal 37,8 😕 kedy začnu zaberať tie ant, ?
felixko ja by som išla už je to dosť dlho ved možu zobrať ster aj nám berali v stredu budem vedieť viac čo to za mrchu máme ,ale ja mám to isté a už po atb a nič mi to neprešlo ☹ asi H1N1 😅
viki všetko naj cmuk 😉

kamilka12
10. máj 2010

Ahojte,

luci - hmmmm to neviem...nám vtedy ked predpísali ATB na tie ušká, tak vraj už na druhý deň sa mu malo "uľaviť" od bolesti...ale podla seba viem, že niekedy trvá aj 2,3 dni kým mi začnú účinkovať 😖

My sme mali inak včerajšiu noc takú čudnú...ani nie zlú, lebo neplakal, ale jednoducho sa mu nedalo spať, stále sa iba prevaľoval medzi nami, sadal si, pospevoval si..robil to od 2.00 rána a keď Jurajovi zazvonil o 5tej budík, tak malý sa postavil do pozoru, zliezol z našej postele a cupital vedla muža do kúpelni 😀 , ledva asi čakal, kedy sa niekto z nás zobudí... Muž ten nechápal, celý ospalý iba pozeral v tej tme, že čo/kto mu to behá pri nohách 😀 (muž totižto spí tak tvrdo, že ani nevie, že Martin nespal skoro vôbec, takže bol celý prekvapený, ked Martin o 5tej pobehoval pri ňom). Potom ho dal do postielky (čo mne odmietal sa tam da´t) a zrazu Martin z ničoho nič do minúty zaspal...takže spal od 5tej do 8mej rána....Som zvedavá aká bude táto noc 😨

annie - tie fotky sú na spapnie.. 🙂 , všetky 🙂

timotej
10. máj 2010

Anička úžasní sú. Ale malinkú ešte nedávaj sedkať aby si niečo nepoškodila. Ale sú na zjedenie, to nás tu asi navnadzuješ.

eweny
11. máj 2010

Dobre ranko..my sme hore od 5.30h..jooj no veselo je nam teda..vonku zamracene,drieme sa mi statocne..

bubinko83
11. máj 2010

ew,napodobne my sme hore od šiestej 😖 Ale da sa ,ja už som si zvykla na to,kedže maly stava tak pravidelne

.Ale hneva ma jedna vec strašne nam rano svieti slnko do spalne ,sme jak na plaži.Mame izby orientovane na vychod 😠 Asi budem musiet kupit nejake rolety.Nemate niekto tie z ikey?

evitkamalicka
11. máj 2010

ahojte....my sme vstavali o 7:30

annie13
11. máj 2010

ahojte
timotej tak sup sup na druhe, to bola momentka nedavam ju sedkat
my sme dnes pospali do 7,45 co je v Brankovom pripade fatk vynimocne, mala spala az do 8,30 takze celkom super
bubi my sme teraz kupovali rolety ci ako sa tomu nadava tiez sem velmi svieti slnko a rovno do spalne, ale tam kde sme kupovali plastove okna aj nam to prisli zamontovat

evitkamalicka
11. máj 2010

my mame v spalni a detskej zaluzie, tam nam svieti slnko skoro cely den

bubinko83
11. máj 2010

annie a kolko to vyšlo?

ka3n
11. máj 2010

ahojte..dnes je ake krasne teplucko, ale pozeram pocko, tuism sa to ma nejako pokazit, dnes je muzik na skoleni vo Viedni, ked pride pojdeme bud do BA alebo k nasim, podla toho co budeme stihat, maly mi spi, tak som si konecne upratala..

Veru veru Timotej..🙂 treba hodit reč s mužíkom a nahovoriť ho na druhé.

annie13
11. máj 2010

bubinko to ti neprezradim, nas to nestalo nic, MM robi v stavebnej firme tak to islo cez firmu akoze sa to robilo v byte na stavbe a tak

bubinko83
11. máj 2010

annie aha len ma zaujmala cena približna.

annie13
11. máj 2010

nas stalo 10 000 jedno okno z robotou zo zaluziami so vsetkym

annie13
11. máj 2010

fakt neviem
na nete ti to nacenia ked posles rozmery, daj si normalne do vyhladavaca zaluzie cennik je tam vela firiem
my sme to mali cez firmu a kedze sme brali aj okna tak zaluzie boli lacnejsie aj detske poistky na klucky
neviem ako to je ked to kupujes uz na existujuce okna 😒

luciankasebastianko
11. máj 2010

ahojte no dnes bol jak čert 🙄 🙄 hore od 6.00 potom 20.minut spánku (dakujem dedko šak sa vyzvonte ) takže zaspal posediačky pri večerníčku o 18.20 h už bol našťastie okúpkany 😒 som zvedavá kedy zajtra ráno stane 😔

bubinko83
11. máj 2010

annie ale ja nemyslim ale žaluzie ale tie rolety čo sa davju na balkony z vonku čo urobia uplnu tmu.Vieš? Dufam že si rozumieme.

rony253
11. máj 2010

ahojte, no tak dnes sme boli u detskeho lekara noveho a mam dost... ani ten nie je nic moc... zaockovala ju teda preockoval druhou vakcinou na mumps osypky a rubeolu... na slovensku je druha vakcina az neviem kedy o 10 rokov neskor ci ako to tam mate? 18. teho mam ale termin uz jednej inej detskej tu pri nas nedaleko tak hadam u tej uz zakotvime... idem kukat telku.. pracka pere, mycka umyva a ja oddychujem... 🙂