Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
19. jún 2009

no takze moja segra nemoze.. ☹

anickaajanko
19. jún 2009

aj ked nepojde nik prachy sa jej vratia,

vejinka
19. jún 2009

ano presne tak a troska sa pomenia izby

vejinka
19. jún 2009

anicka lebo tebe je zbytocna trojka ked mozes vymenit s jurocko 😉 ved ona aj tak povedala ze mala bude spat medzi nimi a teraz moze spat sama na posteli a nemusia to ani vediet 😉

vejinka
19. jún 2009

len tej pani bude treba cinknut ze sa to kusok pomenilo tie izby

anickaajanko
19. jún 2009

mala asi nechce spat sama ale jasne ze sa to pemeni, poviem jej ze tie rodinky sa poznaju, len kedy ide Jurocko nieze ja jej budem volat a oni uz budu ubytovani

vejinka
19. jún 2009

a asi aj rony pojde do inej izby a vacsiu rodinu dame do apartmanu... 😖

vejinka
19. jún 2009

hmm...volaj jej skor ako sa oni ubytuju...alebo sa jej spytaj ci uz su ubytovani 😉 ale najprv si to popis na pipier tie mena a izby 😉

vejinka
19. jún 2009

pani na recepcii im vysvetli preco sa menili izby na poslednu chvilu

vejinka
19. jún 2009

ale tvoju postielku z apartmanu potom nech presunu....juuuj to bdue nervov 😀

anickaajanko
19. jún 2009

to uz nerob nech je Rony v apartmane spolahla sa aj na kanvicu aj na mikrovlnku tak jej to uz nemen to by bolo zle zbytocne a vela premiestnovania
daj mi mena Jurocka a Martiny

momoyka
19. jún 2009

ahojte, pekny dnicek

to uz ste sli? alebo este balite? zelame krasny vikendik, a zavidime, ze sme sa nemohli aj my pridat, nabuduce sa urcite pridame ☹

anickaajanko
19. jún 2009

momoyka je volne ak chces pod

jana.hcsba
19. jún 2009

ahojte 😎
tak ako sa mate? my ako pocasie. 🙂 dnes ideme na exper festival, tak sa tesim, Paulinka bude na prevom festivale 😀 .

vy uz cestujete?

jana.hcsba
19. jún 2009

no, nic mi nedoslo 🙂 . ja som uz pisala, ze nemozem, ze idem na festival - manzel pracovne a ja s malou 🙂 .

ale super, ze idete - hned som zvedava na fotky a co a ako bolo... .. 🙂

vejinka
19. jún 2009

no ahojte dufam ze uz nebudu problemi.. 😉

vejinka
19. jún 2009

my sme si zasa posunuli cely rezim...namiesto o deviatej isiel spat o osmej namiesto toho aby sa zobudil o jedenastej sa zobudil o pol desiatej potom bol nervny namiesto obeda o dvanastej sme mali obed o jedenastej namiesto aby zaspal o jednej o dvanastej bol tuhy...no a stavim sa ze o piatej bude kaput ...no cely rezim naburany..akoby vedel ze niekam ideme 😀

anickaajanko
19. jún 2009

Veji my detto, az na to ze mne zaspal az o 12tej a spal 45 min, to bude cesta, pomaly uz ideme,

vejinka
19. jún 2009

ok..tesim sa na teba... 😉

vejinka
19. jún 2009

tak svokra zobrala maleho na dvor a ja zacinam panikarit..a to este muz ani doma nieje 😀 😀 urcite nieco zabudneme ako vzdy...len aby to nebolo nieco doleziteeee 😅

vejinka
19. jún 2009

drzte a ja idem este raz prekontrolovat ci mame vsetko...uvidime sa v pondeloook raaaano 😉 teda my co ideme na larion aj skor 😀 😀 😀 😀

claudinka
19. jún 2009

Ahojte babulky.. to tu tento vikend asi nikto okrem mna nezabludi, vsak? Ja Vam prajem najma pekne pocasie na stretku 😵 😵 na dalsie uz pojdem, aj keby som mala ist sama.. 🙂 slubujem 🙂 teda ak to nebude skor ako o rok 😀 dovtedy nasetrim 😀 😀

lucindela
19. jún 2009

claudi : aj ja sem nakuknem obcas...tak nebudes sama... 🙂

tehulka4
19. jún 2009

no caute maminy....panabeka, normalne cucim, ze ci som tu vobec dobre...clovek sem par mesiacov nepozrie a zrazu pomaly nikto znamy..este ze som tu ansla claudinku, lebo by osm si zacala mysliet, ze niekto vytvoril temu s blbym nazvom.. 😉 claudi, takze ta tymto zdravim !! 😀

martinna78
19. jún 2009

ahojte
tak aj ja sem trosku zabludim, ked uz sme nemohli na to stretko....
tehulka ty aj zijes moja? no ako sa mavate? normalne kukam,aj ja ze ci dobre vidim,ze si sa tu ukazala 😉

claudinka
19. jún 2009

lucindela pohodicka 🙂 tesim tesim ako sa citis?

tehulik ahoooooj no co narobis, ked vsetky su na obrovskom mega stretku 😒 a my tam chybame.. fnuk.. ako sa mate? Oliverko je uz zdravucky??? vsetko napis.. uz dlho si sa neukazala

matus si este tu?

luciankasebastianko
19. jún 2009

Ahojte baby tak ono sa predsa to miesto uvolnilo škoda, že sme boli plávať a nebola som na nete,hneď by som bola zbalená už by som potrebovala vypadnúť! ☹ ☹ ☹ ☹

lucindela
19. jún 2009

claudi citim sa fajn,len to tak vsetko rychlo neskutocne leti..tyzden za tyzdnom uteka ako voda... ☹
teraz sme aj same...lebo muz isiel prec...tak stale byt s malou...chcelo by to nejaku zmenu... 🙂

claudinka
19. jún 2009

luciankasebastianko tak to veru je riadna smola 😒 😒 ale skus napisat babam, ci by si aspon zajtra rano nemohla na jednu noc prist.. ci nie?

lucindela a kde mas muzika? tak sup dobehni do Ba, to bude zmena 😀

martinna78
19. jún 2009

lucianka no ja som to uz vcera vecer pisala do stretka,ze nepojdeme,ze malemu nepresli tie sople, no skoda,ze si rano nenakukla, baby ta hned spominali ☹
ten moj drobec este nespi, stale sa stvera v postielke 😝 to uz nie je jak volakedy,ze polozim a lezi 😀