Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
19. jún 2009

baby,dik tak ešte poroumzšlam nad tym hniezdom a uvidim ako sa rozhodnem. 😵

lucindela
19. jún 2009

claudi mohli sme ist...ale tak nechcem velmi uz nejako cestovat....balit kopu veci,zhon,atd... 🙂
tak len budem v napäti,aby sa vratil zivy a zdravy... 🙂

bubinko83
19. jún 2009

tehulka,tak tebe zostava len obyt postielku nejakymi latami aby nohy nevytrčali 😀

evitkamalicka
19. jún 2009

ahoj kocky...idem vas len pozdravit, v poslednom case sem nejako nestiham chodit

claudinka
19. jún 2009

moj nespava casto v postielke a vzdy je na brusku.. 🙂 bubinko tak si vyskusaj od niekoho a tak vyskusaj.. ja uz to tak robim, nic nekupujem bez toho, aby som to predtym od niekoho nevyskusala, ci sa mi to kupovat oplati

lucindela takto mas aspon svoj klud 😉

martinna78
19. jún 2009

claudi myslela som "hocikedy" ako do buducna.... deti su uz vacsie, je teplucko,tak sa da lepsie stretnut, teda tak myslim,ze je to lahsie pre mna vybehnut do Blavy
a baldachyn som uz zrusila, mam len hniezdo

claudinka
19. jún 2009

moj to robil, ked bol maly.. teraz uz nerobi.

evitus hello 😉 hej hej ty stale pecies krasne torticky, preto sem nemas cas chodit 😀

claudinka
19. jún 2009

matus sak ja viem 😉 my mame aj aj, ten baldachyn sa mi vzdy strasne pacil 😲 😲

claudinka
19. jún 2009

som si myslela, ze tu dnes nikoho ani nohy nebude.. a ze pojdem v klude spat, kedze posledne dni sem vecer vobec nechodim 🙂 a hovno hovno zlata rybka 😝

evitkamalicka
19. jún 2009

claudi 😀

evitkamalicka
19. jún 2009

ja som hniezdo zrusila, lebo Adamko ho stale odviazal a hral sa s nim

claudinka
19. jún 2009

to je ten horsi pripad 😀 😀

lucindela
19. jún 2009

tak ja sa nestazujem...klud mam aj tak....lebo byvame sami....ale tak velmi mi pomaha vo vsetkom a teraz som vlastne na vsetko "sama"
aj ja som myslela,ze tu dnes nikoho nebude...ale tiez som sa mylila... 😀

martinna78
19. jún 2009

ja som baldachyn zrusila,lebo na to sadal prach a maly to aj stale tahal
cau Evit, veru s tymi tortami sa tu viacere rozbehli 😉 a ja budem dalsia 😉 😀 s klasickymi tortami mam uz nejake skusentosti,tak vyskusame marcipanove a potahovane

evitkamalicka
19. jún 2009

no nic idem ja do postele, bo rano musim ist skoro na nakup, upratovat a varit, lebo dojdu nasi na vikend

evitkamalicka
19. jún 2009

mati tak nech sa dari, to potahovanie nie je take tazke ako sa to mozno zda

tehulka4
19. jún 2009

jeeezis maria...servus evitus...bohaca baby, tiez som myslela, ze sa tento vecer budem nudit a tu vam je kopec aj starych znamych.. 😀
u nas najskor nohy trcia von, potom ked ho asi po 200-ty krta ulozim normalne, najde nejaku maslicku, ktoru rozviaze, strci snurku do pusi a pozera ktoru suchu by zasa rozviazal..takze ja to mam doma kombinovane..potom mi zacne likvidovat kolotoc nad postielkou a potom zacne hucat ze uz by rad isiel von.. 😀

evitkamalicka
19. jún 2009

tehulik servus....ty aj zijes?

evitkamalicka
19. jún 2009

ale uz ozaj idem...dobru noc vsetkym 😉

claudinka
19. jún 2009

evitus vsak? aj my sme dnes milo prekvapene z jej ucasti 😀 😀

aj ja chcem vediet piect.. kto mi da kurz? 😉 😉

tehulik kolotoc? moj jednu dobu uuplne nervacil, ked ho videl.. a teraz nehrozi, hned je cely v puse 😀 sa ti nestavia o neho?

sasasx
19. jún 2009

tu to dnes normalne zije...🙂

povodne som tu mala napisane, ze ako dobre sa mi s vami dnes pise (co je aj pravda;) a podol mi padol net...

tehulka - vy ste s malym tiez sami? boze, chlapi jedni...ale ja si spominam, ze si cosi s muzom riesila este cez tehu:( ... ale mala som pocit, ze to potom slo tak do stratena...

a ja som hniezdo zrusila asi od 6.mesiacov, aj tak nebolo okolo celej postielky a tahal a rozviazaval ho...

tehulka4
19. jún 2009

evitus, jasne..teda zacinam.. 😀 bruuu nocku...

claudi, my sme vo vsetkom lenivy a pomaly, takze my este ani nestvornuzkujeme ani nic.akurat tak lietame po byte v behaku.. 😀 a kolotoc jedden zlikvidovany, to sme kupili fisher price, ze je velky a pevny, a prd makovy je..uz som ho davala opravovat asi 4 razi.. 😀 strasne lubi strhavat tie plysove hovadiny a cpat ich do pusi,.. 😀

claudinka
19. jún 2009

my ho mame okolo celej postielky, z ikei.. to k baldachynu bolo iba cez polku, tak sme tam nechali to dlhsie.. ale casto v postielke nie sme, teraz sme tam nahodne, sak naco aj 😝

luciankasebastianko
19. jún 2009

bubinko ja som veľmi spokojná s hniezdom inak by snaď aj hlavu dal skrz mrež 😉

claudinka
19. jún 2009

tehul my sa zase ponahlame so vsetkym, z toho si nic nerob 😉 a zeby to bolo nieco super, tiez nemozem povedat 😝

tehulka4
19. jún 2009

claudi, my keby sme lozili tak uz si to neviem teraz predstavit..nechapem ako to dokaze ale urobi veci presne co si myslim, ze ani keby co robil..tak potom ozaj nechcem vidiet, co dokaze ked bude lozit, nieto este behat.. 😀

claudinka
19. jún 2009

tehulik to pozname 😀

sasasx
19. jún 2009

tehulka, akonahle bude lozit, dostane sa vsade;) ja uz dva mesiace nic ine nerobim, len som mu v patach...alebo on mne🙂, a davam vsetko vyssie a vyssie a prekladam zo suplikov do skrin, ktore si (zatial) nevie otvorit... a aj tak sa najviac obucha vtedy ked som meter od neho, lebo vtedy si mysli, ze mama ho pred vsetkym zlym zachrani...

claudinka
19. jún 2009

sasi presneee.. aj ja som to dnes riesila.. ze ked je pri mne, vzdy nieco vyparati a pokial nie som na dosah, tak je uplne v pohodicke.. tak radsej tu sedim a spehujem ho, lebo on neznasa, ked som pri nom, mu zavadziam v jeho sebarealizacii 😝

martinna78
19. jún 2009

ja som kolotoc uz davno zrusila,som sa bala ze ho strhne na seba
inac aj moj maly je na snurky,taky je stastny ked zvlecie z topanky snurocku a moze ju zuzlat,brrr nechapem ako tym detom moze vsetko chutit 😀
Claudi ty si tu uz davno takto vecer nebola ze?