Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
14. aug 2009

tak Sara je okupana, napapana a este sa hraje, totiz spala poobede do pol piatej, tak dnes ideme neskor spat a teraz kaka ma porazi, to stale ked uz sme okupane a pripravene na spanie sa pokadi 😒
luci, davas mu ten puding teply alebo nechas ho vychladit ja som jej robila vanilkovy ale nejako to uspaech nemalo, a dnes ani vanilkovy jogurt nechcela a ovocie som do nej ledva natlacila, proste poobede nemala na nic chut
idem ju umyt, lebo smrdi jak hruza 😀 prdel posrata 😀

vejinka
14. aug 2009

ahojte tak my sa pomaly ukladame spat..teraz zuje hreben 😅

rony253
14. aug 2009

my uz spime 😀 pokial sa poprekrucala a porozmyslala ako zalahne to trvalo.
inak mame jednu deku s tou sa musime kojit a aj s nou zaspavame, ked nedrzi tu deku ani sa kojit nebude a ani ked jej dam UM ani to pit nebude pokial tu deku nedrzi, uz to zacalo na Slovensku. Neviem co to ma za vymysel.

claudinka
14. aug 2009

terezi 😉 😉 uz chcete mat braceka alebo sestricku?

my uz hajame.. od pol osmej.. tie zuby ho strasne jeduju chudacika, sme boli podvecer pred domom na piesku a stale sa iba po mne lepil, tak som isla domov, osprsila ho, dala kasicku po sto rokoch na veceru a po chvilke zahajal pri mne.. a to je pritom iba od pol tretej hore, som cakala, ze pojde az medzi pol deviatou a deviatou

vejinka
14. aug 2009

na fb som pridala par fotiek ak xcete tak kuk 😉

luciankasebastianko
14. aug 2009

rony dávam taky polo vychladnuty a dávam čokoládoví 😉 😝

luciankasebastianko
14. aug 2009

varím jak besná ešte kuk

rony253
14. aug 2009

luci a kolko tam davas cukru, ja som este cokoladovy nedavala, a robis to s UM?

rony253
14. aug 2009

idem ja do sprchy a spat, som unavena ako kon, prajem Vam dobru nocku

luciankasebastianko
14. aug 2009

rony nedávam cukor až po roku 😀 a to umelé mieko je dosť sladké takže je to celkom fain aj muž si pochvaluje počkaj jak ho vykrmim s toho UM, kravské dám malému čo najneskôr pokial budem kojiť ešte kúpim UM a asi aj chvíliu potom čítala som , že nalepšie až po 3 roku života ( mama a ja)ale to je asi už trochu prehnané
rony mám ťa na fb medzi priatelmi? ,lebo vobec som nemohla napísať komentár chcela som ti napísať že malá je cellllllllllllllllláááááááááááá ty veľmi sa na seba podobáte 😉

lucindela
14. aug 2009

ahojte...
dlhsie som tu nebola....ani vas nejdem citat,lebo urcite to nie je sanca vas docitat.... 🙂
hlasim,ze mame sa v celku fajn....🙂dufam,ze aj vy... 🙂

luciankasebastianko
14. aug 2009

ahoj lucidela už sa to kráti a ešte nemáš stále ten album? 😠 ja mám už navarené ešte čajík a idem buvať už ani nevidím 😵

lucindela
14. aug 2009

luci....no veru,krati....pravdupovediac nad albumom som ani nejako v poslednej dobe nepremyslala,taketo veci su teraz u mna na vedlajsej kolaji... 🙂

vejinka
15. aug 2009

dobre ranko 😉 maly sixce este nespi ale dufam ze uz bude...dnes perem rucne nove veci co sme pokupili a dalsie veci od segry do coho uz narastol..a poobede ideme do obchodneho centra liptov vraj tam rusia cinana..tak 50% zlavy..nuz ideme daco pokuúit..hlavne osusky uteraky muzovi aspom dva ruksaky..lebo ten ma smolu kazdy mesiac kupuje novy ruksak lebo mu tam vzdy nieco odide..tak ked su taketo zlavy tak ideme tam..a potom sa zvezieme tesco busom az na podbreziny ku segre ..a ideme jej gratulovat k narodkam a aj jej muzovi..takze dnes toho amme dost.. 😉

rony253
15. aug 2009

dobre ranko, tak Sarka prave zaspala, ja som si urobila ranajky a sadla som si k pocitacu. no okolo jedenastej v noci sa zobudila a zacala plakat, ani cici ani caj nic, len plakala a plakala, tak som ju nejako utisila a dala jej gelik na dasienka a nejako sme potom zaspali.

vejinka
15. aug 2009

uz aj my spinkame.. 😉 😉

rony253
15. aug 2009

luci, ake mas meno na fb, ja neviem kde si? co som ta nepotvrdila?
a dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee, vela ludi haovori cisty tato, ale ocka ma po mne modre, uvidime pocase ako bude rast, na koho sa bude viac podobat.

rony253
15. aug 2009

veji tak mate pekny program, ja este neviem co budeme dnes robit.
ahoj lucindelka, tak my dufame, ze hlavne ty sa mas fajn. uz to budes mat coskoro za sebou. drzime palceky a myslime na teba.

vejinka
15. aug 2009

lucin fiiiiha odpadnem to si uz v 311tt ved len nedavno si pisala ze sa podarilo... 😅

vejinka
15. aug 2009

rony podla mna sa mala skor podoba na teba.. 😉

vejinka
15. aug 2009

jooj mne sa dnes snivalo...ze moja sesterka ktora je teraz v 38tt zacala mat bolesti ..telefonicky sme sa skontaktovali a za sekundu som bola pri nej...a cesta odomna ku nej trva cca 3.5 hodiny...ale potom som sa jej pytala ze ci vydrzi cestu do porodnice..a ona ze v pohdoe ze to este tak velmi neboli ale tlaky maaa...a iba pocujem spod sukne plac..babo uz malo hlavicku vonku ..rychlo som zavolala sanitku a jej nevlastna mama jej asistovala..a ja som rychlo isla zvarit vodu a podavala som jej plienky..a zrazu bol maly vonku...taky krasny bol a pusinku taku uzastnu a ked mi ho dali do tej plienky...tu plienku som drzala tak sa na mna usmial....uzastny pocit byt pri porode..a sesterka v soku ze to tak yrchlo a takmer bez bolesti...hadam by som jej mala zavolat ci je este doma...lebo to bol brutalne zivy sen...a krasny 😉

rony253
15. aug 2009

veji videla si fotku mojho muza? musim ich spolu cvaknut a pozreme.
volaj ty len sesterke. ja ked som este ani tehotna nebola, som bola s kamoskou v Kosiciach rodit. takze som vedela co ma caka.

vejinka
15. aug 2009

inak tie sny to je sila... 😉 no hej videla som tvojho muza...ale skus ich cvaknut spolu potom sa bude lahsie porovnavat 😉

mishusha
15. aug 2009

ahooojte baby, ja sa hanbim ako pes....tak dlho som tu uz nebola 😔
ale nestiham...vobec nic... zuby nam sli, (a uz konecne su aj 2 von 🙂 , po doktoroch beham so sebou. s muzom, bo sa z bicykla zrubal, tak po pohotovostiach lietame, doma furt niekto nieco vymysli a do roboty navyse...ja uz meliem z posledneho... 😖
esteze ten moj poklad najvacsi seka dobrotu 😀 aj ked zuby sli, tak to bolo moje najvacsie zlaticko... len by sa maznala.... a ja taka rada 😀 😀 😀

tak co vsetko mate nove...necitala som este len tak zbezne...mam co dohanat...

veji, tie sny to je ina sranda, fakt... ja mam kamosku, ktorej ked sa sniva... tak presne to sa stane... to je taka striga...aj ked som ja otehotnela, tak jej sa snivalo s rybami a to vraj znamena, ze niekto blizky 'zlahne'... no ale zlahla som az po 8 mesiacoch....ale pravdu mala 🙂

rony ty ako s mlieckom? este kojis...ci mala stale strajkuje?

tak odteraz snad budem castejsie... bo som dnes v praci, tak hadam... ak zase niekto tu nebude otravovat ☹
tak zatial pekny den vsetkym... a uzite si sobotu

mishusha
15. aug 2009

a ozaj nejake new fotocky som pridala...
http://www.facebook.com/mishusha?ref=name#/albu...

mishusha
15. aug 2009

s tym pudingom - skusim urobit z UM... bo ten z kravskeho mi nechcela, vobec jej nesmakoval... a teraz mame bananovy nutrac, tak bude rovno aj s prichutou 😀
a aku znacku ste dali? oetker, alebo aky je naj, ktory ma co najmenej tych pridanychsupergebuzin?

rony253
15. aug 2009

ahoj mishusha, tak si tu znova po dlhom case, ano este sa kojime, trosku kusala ale vcera napr. nie a v noci sa pekne kojime ale kombinujem to aj sem tam s UM. idem ja rychlo do sprchy a hlavu umyt, lebo moj muz chce niekam vyrazit, tak sa ideme dava dokopy, zatial sa hraje s malou tak to ja musim vyuzit

janac1974
15. aug 2009

Ahojte baby,prisla som vam popriat prijemny dnik 🙂
nam je...klop,klop...uz lepsie..teraz buva uz hodinku..nechapem..
vcera som chcela urobit album,ale musim este zmensit fotky..
claudi-ja som mala dcery prilis skoro...nikolu v 19tich,ale nestazujem si...
mam..teda,budem mat v novembri 35.. viem som uz stara 😢
vy ste tu asi vsetky mladsie odo mna..a mat male dieta po tolkych rokoch,
je nieco uzasne,som kludnejsia,vyrovnanejsia a hlavne si maleho viac vychutnavam 🙂

mishusha
15. aug 2009

jani, ja mam susedku, ma presne deti ako ty, len naopak... prvych dvoch chalanov a teraz dievcatko 😀 a tiez mala 35... ale vravela, ze ju to velmi omladilo...a aj vyzera super...aj ked ti dvaja loptosi jej dokazu narobit vrasky...
ale povedala, ze je rozhodne kludnejsia a dokaze si malu poriadne vychutnat... 🙂 a 35 nie je taky hrozny vek.... ved v takom veku zeny zacinaju len poriadne zit 😀 😀 😀 ja mam 30 na krku a normalne sa tesim, ze ked budem mat druhe babo (tak za dva/tri rocky), ze to bude uplne ine ako teraz...
a tesime sa, ze je filipkovi lepsie.... 🙂
a tiez sa tesime na fotocky tvojich detureniec 😉 (mimochodom, mne inak lezie na nervy, ze vsade musime tie fotky zmensovat.... 😖 keby sa to dalo urobit aspon naraz a nie po jednej...)

rony253
15. aug 2009

ahoj dievky, mne mala spinka, ked sa zobudi napapa sa a idem na trhy do vedlajsieho mesta, bude trosku prechadzka, muz mi zakazal varit, vraj sa najeme volacoho na trhoch tak som zvedava. ale aspon bude veselo a Sara bde medzi ludmi. tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa