Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
17. júl 2009

an..to mi je luto ale neboj bude lepsie..vydrz tych par tyzdnov stoji to za to..inak toto som si aj ja hovorila ked som vracala este aj vodu..cize poznam ☹ a dakujeme..dufam ze nezhorime cestou 😉

vejinka
17. júl 2009

maly akurat zaspal na druhy spanok...a dufam ze v aute bdue klud..nabrala som kooopec hraciek tak by sa nemal nudit..a urcite mu vezmem aj flasu liter a pol a aj malu aby som v pripade potreby mohla doliat do jeho flasky ..a my si tiez s muzom bereme kazdy po jednej flasy..ej ale sme alkoholici 😀 😀 😀

vejinka
17. júl 2009

tak ja koncim...ozvem sa az v cieli dufam ze este dnes 😉

kamilka12
17. júl 2009

Kto dnes ešte nebol vonku...ani nechodte!! Uvaríte sa! sme sa vrátili z 15min. cesty (do obchodu a spať) a skoro som skolabovala z toho tepla.. 😝

kamilka12
17. júl 2009

veji - šťastnú cestu...nech vám rýchlo ten čas v aute prejde..

martinna78
17. júl 2009

Ahojte maminky 🙂

konečne som sa sem dostala, som tu sto rokov nebola, takže poriadne ani neviem čo mate noveho. Ale postrehla som Aničku, že je tehulka, tak srdečne gratulujem a drzime palčeky,aby mal Branko sestričku :o) My veselo prazdninujeme, boli sme u nasich na tyzden v Blave, inac sa nikam nechystame, akurat Sofi pojde v auguste do tabora.
Maximko je stale taky dobrucky, vsetko mu chuti papat, lozi o 106, clapka sa v bazeniku, tapuskame, robime tak tak vselijak, pa-pa, Sofinka ho postrazi ked potrebujem, lebo je dost zivy, neobsedi na mieste, ale to asi dobre poznate aj vy 😉

miriam24
17. júl 2009

Ahojte .. tak Matko zaspinkal .. len v plienke som ho nechala a hodila som na neho plienku .. tak si spokojne odfukuje .. vonku sme boli asi hodinu z toho pol hodku sa kupkal v bazeniku .. taky bol neskutocne rad v tej vodicke .. ked sa zobudi tak ho tam supnem zas ...

Veji uz asi cestujete ... tak dufam ze sa neuvarite 😉 a cesta vam ubehne rychlo ...

zuzana1710
17. júl 2009

ahojte..
no dnes je brutalne teplo..ja som sa vybrala,ze idem s malou doodbeda von,ze nebude take teplo..no dovidenia..jaka sauna...bola som s nou u dr..zobrala jej stery a v pondelok na kontrolu.a dobre ma zdrbala,ze ci som neni normalna,ze v takomto teple byt s malou vonku..ze von mam s nou chodit az po 18.00..a to o 18.30 malu kupem..tak co jej to mam posunut na 22.00h vecer kupanie???spinka mi uz od 14.00 a ja som si lahla k nej,ze na chvilku si oddychnem,ale to sa neda ani lezat.take teplo je..nic sa mi nechce robit..mala by som zehlit,ale skapem pri tej zehlicke..tak sa len tak poflakujem po byte.. 🙄 🙄 🙄

zuzana1710
17. júl 2009

veji,to ze maleho si nabalila jak na rok,tak to poznam..ja ked len na 2 dni idem,tak mam pre malu plnu cestovnu tasku a to nechcem vidiet,co bude,ked pojdeme do chorvatska..mama povedala,ze nech radsej zotaneme doma ☹ ☹ ☹ ☹

tie co ste boli v chorvatsku s dietatkom,tak ako ste ho stravovali??varili ste mu tam,alebo kupovali,lebo ste zobrali na cely pobyt vyzivy??ja si toto jedine neviem predstavit ako to tam bude so stravou pre malu...

miriam24
17. júl 2009

Zuzi .. urcite nepocuvaj mamu a chodte do toho Chorvatska .. ja by som isla hned .. a co sa tyka jedenia tak by som to vyriesila tak ze by som nakupila aj nejake vyzivy a prikrmy a plus by som asi zobrala aj nejaku tu zeleninu a zopar zemiakov ci ryzu .. on mi toho vela nespapa takze to by bola maxi jedna tesco taska a ani nie plna no a aspon dve krabice s kasou pred spanim 😉 ale obchody su aj tam takze to asi nebude problem zaobstarat papu aj priamo tam

annie13
17. júl 2009

Zuzi presne ak mas moznost chod, so stravou aj ja si myslim ze Hippky, kasa, pecivo na ranajky kupis v pohode aj tam
Kami ja som tiez skusala ist s malym vonku a od vtedy zvraciam ☹
Matka dakujeeeeeeeeeeeeeeem velmi pekne
Manzel zobral trosku maleho von ale len do antalku aby som si oddychla a ja uz rozmyslam co by som rychlo upratala ked ho nemam pod nohami

ka3n
17. júl 2009

...no babenky, my sme cely den vonku, ale pekne pod stromcekom a kupeme sa vo velkom bazene, malemu sa tam strasne paci, teraz haja a ked sa zobudi ideme zase...zajtra sa ma trosku ochladit, to ideme do avionu na nakupy. Chcem si nieco na seba konecne kupit.

zuzana1710
17. júl 2009

miriam,ja idem s nasimi,tak preto to mama povedala,ze nech radsej zostaneme doma,lebo mala bude mat jeden kufor a kocik a plus nejake tasky..a kde sa pomestime my..pomooooc.. 😅 😅 😅 hadam to nejak vyriesim..este je casu dost...

ann,to si aj ja myslim,ze tam bude tiez hipp a podobne somarinky...a hadam lacnejsie.. 😝

ka3n
17. júl 2009

..no zuzi, ani to tam mozno lacnejsie nebude..ja som kupila tie velke co u nas stoja az 46 sk alebo tak nejako v metre v akcii za 30SK

rony253
17. júl 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, my sme sa kupkali aj v malom a Sara chvilu zvladla aj 26 stupnovu vodu v bazenem takze ju musim pomaly pripravovat na chladnejsiu morsku vodu nie na taku vanovu. 🙂

zuzana1710
17. júl 2009

ka3n,naozaj?ale to musim kupit cely karton a jednake,nie??nie su pomiesane,ze?

annie13
17. júl 2009

zuzka mala je nadherna, boze ja chcem tak dievca

annie13
17. júl 2009

ka3n aka znacka tych vyziv

zuzana1710
17. júl 2009

ann,dakujem..dnes sa podarili urobit ozajstne vrkoce..a vydrzali dlho. 😉 😉

rony253
17. júl 2009

zuzi super fotos aj ta ako sa bozkavate, Sara to videla a vkuse ma bozka a olizuje 😀

miriam24
17. júl 2009

Ahojte .. tak ja som dnes kupala maleho vecer vramci kupkania v bazeniku .. lebo bolo uz nieco pred 19.00 a on este vo vode,tak som si povedala ze do vane ho uz davat nebudem .. no isla som mu po uterak .. otocim sa a hups ... potlacil a vytlacil 😀

rony253
17. júl 2009

Takze moja bambula uz hajuska ale procedura vyse pol hodiny, otacala sa kade tade, sadala si a robila vselico mozne a nie a nie zaspat. Dnes bola velmi zlatunka, pekne sa napapkala, polievocku co nedojedla na obed dojedla na olovrant, dala som jej na obed viacej tak to neskor dorazila, a vsetko spapala, moje zlato, ta do seba laduje pekne, som rada, ze aspon papa pekne klop,klop,klop. asi 4 dni kaka take bobkovite skusim vysadit zajtra mrkvu, uvidime.
idem daco spapat a pozmyvam tu podlahy, vysat som uz stihla a mozno pozehlim ak uz od rana vyschlo. budem mat aspon pokoj, a zajtra sa mozem naplno venovat, mojmu dietatu a nerozmyslat co vsetko musim urobit 🙂

zuzana1710
17. júl 2009

rony,to je milene...to je najkrajsie,ked babo dokaze prejavit taku lasku...a hlavne uprimnu!

rony253
17. júl 2009

veru zuzi je to krasne 🙂

winona24
autor
17. júl 2009

ahojte....umieram...to je peklo....

ani dieťa mi ešte nespí ☹

luciankasebastianko
17. júl 2009

ahojky drobec kenečne buva teraz večer bol jak čert boli sme na ročnej oslave tam sa mu pačilo lebo večinu času stravil s oslavenkynou v bazene a to sme boli rano plavať keď sme sa vratili tak sa čvachtal doma a potom tam, no zachvílu mu žiabre narastú 😀

annie13
17. júl 2009

ani moje

luciankasebastianko
17. júl 2009

zuzi ako pokračuje bez plienková metoda a čo v noci ? to dúfam nečakaš na signal 😀

miriam24
17. júl 2009

moj je tiez stale plny energie 😒 .. po obede mi spal od 15.30 do 17.30 .. takze asi sa dobre prespal ... ale dlho ho uz nenecham hrat sa,zhasnem a skusim ho uspat