Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
5. aug 2009

dobre ranko babizne...no Erik este nespi ale intenzivne sa o to pokusa 😉

winona24
autor
5. aug 2009

ahojte krásky...ja pijem kávičku....hore sme od pol ôsmej

vejinka
5. aug 2009

waw zasa som bola prvaaa? 😉

johnie
5. aug 2009

ahojte
inak rony mozno sa mala sama odstavuje,
ja uz dlhooo uvazujem davat malej kravske, ale take surove, lebo mam moznost z druzstva kupovat ale lekarka mi to nedoporucila, ze tam nieje zdaleka tolko vitaminov a tych vselijakych latok ako v umelom... tak neviem a win aj si ho prevarila? raz alebo dvakrat?
veji vy kedy vstavate, ked uz o pol deviatej sa uklada znova? mne mala skor ako po 4hodinach intenzivneho pohybu nezaspi...

silwietta
5. aug 2009

dobre ranecko... my sme hore ani neviem od kedy... o pol piatej? nemala som odvahu sa pozriet na hodinky, ale manzel ho zobral o pol siestej a ja som pol hodku este pospala... no a mlady panko uz samozrejme intenzivne spi vyse pol hodky...

winona24
autor
5. aug 2009

johnie raz som ho prevarila....veď to je pasterizované.....nechala som ho prevrieť trochu a basta....áno nie je tam toľko vitamínov....ale ja rozhodne jednu dávku nahradím kravským......a detičky už jedia kopec iných vecí,kde sú vitamíny,takže toho sa nebojím.....

winona24
autor
5. aug 2009

silwi pomooooooooooooooooooc...od pol piatej?????? 😨 😨 😕 😕

janac1974
5. aug 2009

ahojte,my sme vstali o6,30...noc otrasná,niekedy mam pocit,že to moje dieťa vobec nespí..
zaspal o 8 a spal 15 min.teraz som mu dala chlebík a celý ho rozmrvil,tak možme vysávať...
on nielenže nespí,ale ani neje..ráno vypil len 100ml mlieka..
čo sa týka toho kravského mlieka,máš pravdu johnie,nemá toľko vitamínov,čo umelé,ale ja
by som bola rada,keby aspoň také vypil....

vejinka
5. aug 2009

johnie okolo siedmej ale este furt nespi..nexce slak ma uz trafi sto krat som bola v tej izbe a nic 🙄 no nic idem ho obliect a ideme do obchodu kym neprsi...vrrrrrrrrrrr

kamilka12
5. aug 2009

Ahojte,

my sme mali hroznú noc ☹ Večer som malého uložila ako aj inokedy o 21.30 a pekne hneď zaspinkal. Po hodine sa zobudil s plačom, tak som k nemu nabehla s čajom a on chudák ledva dýchal čom mal taký plný nos soplíkov. Z ničoho nič. 😕 Cez deň ani náznak soplíku, iba si 5 x za den kýchol a behom tej hodiny čo večer zaspal sa mu tak upchal nos a chrčalo mu tam...hrozne ho to hnevalo a nedalo mu to spat...Tak som odsávala a pokúšala sa ho uspať a to trvalo cca do 00.45 a potom znova o 3tej to isté..asi hodinu sa nevedel uložiť. Susedia si musia myslieť, že som v noci upratovala alebo čo...vkuse hučal vysavač... Neviem kde mohol prechladnúť, ale posledné dni sa hrooozne z toho tepla potil a vždy sa budil mokrý, cez deň aj v noci...možno preto prechladol..neviem 😒

Teraz som mu vyvýšila vankúš a dala ho na bok...hádam zaspí...lebo v noci viac nervačil ako spal..

kamilka12
5. aug 2009

ja s kravským počkám dovtedy kým ti naša dr. povie, že už možem. Neviem..možno mi povie že už po roku možme...20.8. ideme na ročnú poradňu tak som zvedavá..

kamilka12
5. aug 2009

kým NÁM, nie TI 😠

vejinka
5. aug 2009

tak sme neboli nikde bol dosrany az na krizoch a teraz som ho znova dala do postielky...ale neviem ci bude spat lebo reve jak keby ho drali...co je dnes za den do kelu..hlava ma boli nevladzem sa pomaly ani hybat a este maly nexce spat 🙄

vejinka
5. aug 2009

konecneeeeeee spi 😅

winona24
autor
5. aug 2009

neboj veji...dobre bude.....hlavne no stress

vejinka
5. aug 2009

uz som kludna..na obed spapa zemiak a masko a nepojdem do obchodu...kaslem na to poobede som xcela navstivit kamosku tak dufam ze nebude liat a odtial zbehnem do kaufiku ved to mam vedla domu 😉

vejinka
5. aug 2009

ale som taka na nic...jazva ma svrbi ako keby ma popichalo desat komarov na to miesto 🙄

silwietta
5. aug 2009

veji, to poznam... posledne dni trpim nenomalnym deficitom spanku... neviem ci pochopil, ze sme sa s muzom dohodli ze v piatok zaciname odstavovat nocne kojenia, tak si to chce chalanisko este uzit....

vejinka
5. aug 2009

ja neodstavim aj ked teraz mam mensi problemik na bradavke mam pupak teda ani neviem ci je to pupak..ale maly mi ho rozhryzol a ked papa tak mi ide krv..a nemam cm si to natriet lebo cicadermu som dala sesterke ktora caka teraz babo a reku aby nemusela kupovat 😔

vejinka
5. aug 2009

juuj debili pred domov nieco vrtaju a maly mi spi...som zvedava ako dlho 😠 😠 😠

momoyka
5. aug 2009

ahojte, pekny dnicek 🙂 u nas krasne romanticky prsi 😉

vikykiss
5. aug 2009

Ahojte babule ako sa máte?My sme teraz na Slovensku 🙂 bratovi v Poľsku sa narodila dcéra tak sme boli aj tam 🙂 Alex už vymýšľa robí prve kroky 😵 Je zlatučký 🙂

vejinka
5. aug 2009

do frasa furt kukam po nete ci niekde nenajdem nejaky darcek pre toho mojho drobca 😔

janac1974
5. aug 2009

veji aj nam vrtaju uz skoro mesiac...zatepluju panelak...
a ty kojis aj v noci vsak??
ja mam zvlastne dieta,moj sa odstavil sam,ked mal pat mesiacov...musela som odsavat
a mliecka bolo stale menej...a taaak som chcela dlho kojit.

vejinka
5. aug 2009

janac ano kojim...da sa povedat kazdu hodinu den-noc 😒

vejinka
5. aug 2009

a to moje male bude teraz spat do jednej...ach jajjjj

martinna78
5. aug 2009

Ahojte babule, po sto rokoch som trosku dosla kuknut co noveho 😉 prazdniny v plnom prude, tak nemam cas sem ani dobehnut, ale FB stiham, tak aspon tam fotecky pokukam vzdy 😉
vidim tu novu tvar, sme sa opat rozrastli super 🙂

jéééj Viky uz vies ze budete mat chlapceka? a Maximka no tesim sa 😉 😵
idem hodit este par foteciek sem, uz som sem davno nepridavala len na FB

janac1974
5. aug 2009

veji tak to ti zavidim v dobrom samozrejme..ten moj nespal tak dlho nikdy...
a potom je stale urevany ☹ ☹

vejinka
5. aug 2009

uz je hore..konciiiiiiiiim

vikykiss
5. aug 2009

Martinnka áno bude to chlapček 😵 Maximko 😵 🙂