Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
7. máj 2009

totiz z autosedaciek v kategorii 9-36kg, nepresla testom ani jedna a ta najlepsia z tejto kategorie mala znamku 4 (hodnotenie od 1najlepsie - 5 najhorsie). a to preto, lebo sa neda vyrobit bezpecna autosedacka rovnako pre 9 kilove napr. 8 mesacne dieta a zaroven ta ista sedacka pre skolkara resp. skolaka.

vejinka
7. máj 2009

goga ano citala...myslim

goga03
7. máj 2009

babuci aj ja 🙂

vejinka ja ta od tej sedacky co si vybrala nechcem odhovarat, ale pisala si, aby sme ti poradili a moja rada je, ze radsej sedacku kategorie 9-18 mozno 9-25 a potom kupit dietatu ked je vacsie len ten podsedak co stoji nejakych 300 korun, ak nechces moc minat

vejinka
7. máj 2009

babuci ja som sa v NZ narodila..a poznas dedinku dolny ohaj?? tak tam bduem ten tyzden co budem na dolniakoch 😉

vejinka
7. máj 2009

goga..dakujem za rady...no uz som sa si rozhodla..lepsiu nenajdem za tu cenu co mozem dat za autosedacku 😉

babuci
7. máj 2009

veji poznam. mam odtial susedov.

goga co aj ty?🙂

ka3n
7. máj 2009

Hej goga, to som jej poradila aj ja, ze mame do 25kg a potom kupime iba za par facek ten podsedak..ale vejinka nasla lacnu a dobru sedacku a vies moja tie sedacky z nizsej kategorie su este drahsie ako tie do 36 kg..a tato je velmi "multifunkcna" podla mna.

vejinka
7. máj 2009

maly je hore..musim ist

goga03
7. máj 2009

ok, dufam ze budes spokojna. my sme vcera tiez objednali romer king plus, vysla nejakych 170 euro samozrejme v cechach, na slovensku su este drahsie. nam sa oplati zainvestovat, kedze my velmi casto chodime autom a aj dlhsie trasy

goga03
7. máj 2009

aj ja mam v nz rodicov 🙂

babuci
7. máj 2009

ved prave. aj my non-stop niekam cestujeme a vzdy niekam daleko. aj ked stat sa moze aj na kratkej trase. ze?

vejinka
7. máj 2009

jeeeeeeej aky je ten svet maly 😀 no dobre idem krmit a kukat telenovelu 😀 😀

maruska11
7. máj 2009

vejinka tak potom je to super s tych troch si vybrala jednoznacne tu najlepsiu gratulujem k vyberu pozerala so si recenzie a su velmi velmi slusné a pre akú farbu ste sa rozhodli?

vejinka
7. máj 2009

marus asi tu sivu..alebo cervenu aby sa hodila ackovi do auta 😀 uz musim ist..papap

vejinka
7. máj 2009

ockovi..nie ackovi 😀

ka3n
7. máj 2009

Ta Romer je pekna, ale draha..a co hovorite na moju .v tej svetlej zelenej farbe

http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_...

goga03
7. máj 2009

ze vraj najviac nehod sa stava na kratkych trasach, lebo ludia menej sustedeni a myslia si ze vsak idem len kusok

oliver sa do vajca este zmesti, ma este asi 10 cm nad hlavou, ale uz sme mu objednali tuto v smere jazdy, lebo on vo vajci uz dlho nechce byt a jeduje sa ze nic nevidi. inak sme s nim v zime boli lyzovat a isli sme 11 hodin a tu cestu zvladol v pohode vo vajci, no teraz sa tam uz fakt nudi a je nervozny ze nic nevidi ☹

goga03
7. máj 2009

ka3n pekna

bubinko83
7. máj 2009

babulky kde ste všetky? 😢

ka3n
7. máj 2009

hmmmmmmmmmmmmmm

rony253
7. máj 2009

ahojte, tak som si vas pocitala, ale tu nikoho nikde. tak sa ja idem osprchovat a pojdem si lahnut k mojej laske. Prajem Vam dobru nocku a objimajte drobcov. papa

lisula
7. máj 2009

ahoj baby. ako? babu aku sedacku ste si vybral na ebay? posielam vam link na test sedaciek od 9-36. kuuuuuuuuuuk vyhral test. goga kuk aj ty.

rony253
7. máj 2009

inac je nemozem davat Saru v aute proti smeru jazdy ked idem sama, vsak na nu nevidim. ako to robite vy? V predu ju mat nemozem, lebo je tam Airbag a vzadu, ked ju otocim proti smeru ma nozky na operadle, lebo jej totiz uz zo sedacky trcia fest von, takze ani ju proti smeru jazdy nemozem dat, lebo keby sa daco stalo, polamala by si clenky. ja neviem ako to mam inak urobit.

rony253
7. máj 2009

a tiez mam problem, ze v tom vajci nechce byt dlho a potom je rev. no neviem ako s nou budem dalej cestovat.

lisula
7. máj 2009

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinder...
a komu nestaci tak aj video velmi poucne sice reklama ale oplati sa
http://www.kiddy.de/gb/company-video

lisula
7. máj 2009

baby? ste tu? ty rony ta uz len jedine vymenit sedacku a mas to. vsak uz je na case ked jej trcia nohy. 😅

candy9
7. máj 2009

Ahojte, tak ja som autosedacku riesila uz davnejsie, ked nam zacalo byt vajce male a pre mna jedine riesenie bolo kupit kat. 0-18kg lebo sa da otocit v smere aj proti smeru jazdy. Vraj bezpecne je ked deticky sedia v protismere aspon do jedneho roka, lebo este nemaju pevny krk a pri naraze to moze byt velmi nebezpecne, takze pre to som volila tutu alternativu a mam romer a som s nou velmi spokojna 🙂
Pekny predlzeny vikend vsetkym 😎
A este som zabudla, mame treti zub 😀 😀 😀

eweny
7. máj 2009

Dobry vecer kocendy,ani som nejak nemala cas sem nakuknut,maximalne som sa napalila,ked mi povedali,ze kocik a autosedacku este neposlali,hlavne ze v pondelok napisali,ze to odoslali..tak som celu objednavku zrusila..muzik ma donutil ist do BB pozriet ci tam ten kocik nemaju a urobil velmi dobre 🙂 domov sme dorazili s nadhernym golfacom a autosedackou Romer King..sice bola raz tak draha,ako objednana ina znacka,ale nelutujem..trieskala by som si hlavu,lebo tu co som neskusala a objednala by malemu zrejme nevyhovovala..

eweny
7. máj 2009

Ono je fakt najlepsie si autosedacku najskor vyskusat..my sme skusali 5 autosedaciek a v kazdej sa malemu inak sedelo..nakoniec sme teda zainvestovali,tak snad budeme spokojni..

eweny
7. máj 2009

Gratulujeme dnesnym oslavencom 🙂