Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
20. nov 2009

lucinka, tak ja nemame slov, asi by som mojho muza dorazila nafleku....az mi zimomriavky idu po tele, ja si take nieco neviam ani predstavit..júúj ale dolezite je ze je vsetko v poriadku.

luciankasebastianko
20. nov 2009

baby no strašny pocit a teraz sa ešte muž smeje že možem robiť požiarničku ked skáčem cez okno 😠

ka3n
20. nov 2009

to tak byva, vzdy ked je vsetko v poriadku tak je to potom smiesne, ale hlavne preto, ze vsetko dobre dopadlo...

annie13
20. nov 2009

boze lucianka ja som to takym strachom docitavala ked som si precitala hlbku tej sachty, chvalabohu ze sa mu nic nestalo, ach mraz mi beha po chrbte

vejinka
20. nov 2009

boze lucia tak som sa lakla ked som citala tie riadky..tusim som si od strachu aj cvrkla 😅 ..idem uspat maleho a som tu

vejinka
20. nov 2009

maly spi...ale mna boli cele brucho ..musim vymysliet inu polohu pri kojeni lebo toto mi teda uz nevyhovuje 🙄

helenka2
20. nov 2009

annie13 - ja som za Viktoriu...ja ked budem mat druhe niekedy tak to bude Vikinka urcite :D krasne meno

vejinka
20. nov 2009

ja som od malicka xcela saru..ale vraj to je ako topanka a kade co ...tak potom reku simonka ale keby bola baba uz nexcem ani simonku paci sa mi elizabeth..alebo alzbeta 😉

luciankasebastianko
20. nov 2009

no veru čo všetko prinesie jeden okamih 😖
ja som chela natálku ale potom tu na dedine vyrástlo táké protivné dievčisko a už nechcem natalku a ešte som xela aj vanesku 😉

johnie
20. nov 2009

luci do prdele ze sa take musi stavat!?!? normalne mi slzy vyliezli///
ale to je sekunda - stotina a stane sa, viem ze my zeny predvidame trocha viac... ale stane sa aj pri nas ...
len ho sleduj a ak sa ti nieco nebude zdat tak utekajte do nemocky... daj sebuskovi pusinku za nas

johnie
20. nov 2009

idem pracovat lebo sa uz druhy den flakam... majte sa tu 😵

rony253
20. nov 2009

ahojte,
Luci pre Boha, az ma zamrazilo, ja som raz videla film bol to skutocny pribeh, ako jedno male dievcatko spadlo do sachty ale uzkej a nevedel ju odtial dostat a este aj nozku tam mala nejako zakliesnenu, tak som pri to m plakala, normalne tam pomahali bagre, to dietatko tam bolo uz asi 2 dni aj v noci, davali jej tam kyslik a teplo no hruza to bola, nakoniec ju vytiahol nejaky poziarnik, ale robagrovali skoro cely pozemok.
Chvala Bohu sa vam nic nestalo. Daj mu za nas bostek. A nech muz dava bacha, ja tiez hovorim mojmu muzovi nech dava bacha, lebo staci len sekunda a moze sa stat hocico.

Moje dieta dnes spalo prosim pekne 15 min za cely den, zaspala o pol jednej, dala som ju do postielky a o 15 min som ju uz pocula v babyfone, kompletne vyspatu a pokakanu, on sa stale zobudi, ked sa nahodou pocas spanku pokaka.
Inak kakame do zachodu. takze cely den sme len chodili a hrali sa a zaspala o pol osmej, ja uz fakt neviem odkial berie tolko energie. Kde by ona spala 3 hod. vcera som spala s nou a spali sme hodinu a pol, no ja nemozem stale s nou spat, ked musim daco aj urobit, uz som vazne v koncoch. a dnes isla spat a ani mlieko nechcela.

Martinka, super ze ste to zvladli v tej nemocke.

Ja idem zehlit, uz som kuchynu vypucovala. na bud tyžden ideme na slovač, takze uz zacinam teraz zehlit, lebo musi mat moj muz vsetko pripravene, budeme urcite 2-3 týždne a na vianoce prideme domov. 🙂

sasasx
20. nov 2009

ahojte

tak ja tu uz dnes znova nikoho nestiham...?;) a to by som sa chcela tak znovuzapojit do diskusii...
luci, citala som o tej sachte, fakt niekedy staci sekunda... ja si na jednej strane hovorim, ze uz si maly musi davat na seba pozor, ked lezie na stol, ale na druhej strane, staci ze sa niekde buchne a je mi to strasne luto, ze som to zasa neustriehla.
annie, v tescu bola tusim na ten notebook akcia do 17.11. za 9,90, ja som to zhanala 7.11. v jednom uz mali vypredane, a v druhom sme hladali a nasli pod takym velkym plysovym macom asi 10 ks skrytych;))) ani cenovka pri nich nebola. Tak skus hladat pod velkymi plysovymi hrackami, ci nie je nieco;)

luciankasebastianko
20. nov 2009

dakujem babulky pusky odovzdám až ráno lebo teraz by sa asi zobudil 😉
rony ja to tiež poznám a maly tiež sám spí 30 min a ked som tam tak aj 2 h ale aj jesť musíme aj čisty chceme chodiť a chlievik treba tiež upratať 😠 no a nemam večšie nervy ako ked počujem ako ešte staršie detičky spavajú samé aj 4 h vkuse 😠 no čo už možno ich zoberu do reklami na baterky duracel 😀 😀 😀 vydržia 8 x viac 😀

ka3n
20. nov 2009

Júúj rony, tak vas caka super pobyt na slovensku..

winona24
autor
20. nov 2009

ahojte...pekný večer Vám prajem......
annie keby si sa bola ozvala skôr,boli sme v TESCU....ale toto ma nenapadlo pozerať i keď v hračkách sme strávili kooooopec času 😀 😀

winona24
autor
20. nov 2009

😔 😔

jurocko
20. nov 2009

🙄

luciankasebastianko
20. nov 2009

😀 😵

rony253
20. nov 2009

tak ste toho teda nadiskutovali 😀
ja zehlim a este mam dost ale o jedenastej koncim, lebo rano ma moje dieta zacne nicit 😀
ja som jej uz na narodky chcela kupit taky laptop, lebo tu maju vselijake mozne, ale ten od roka, nebol taky zaujimavy a ten od troch bol lepsi, ale sa mi zdalo skoro. tak som nekupila ziaden. ked ju aj tak bavi hracka len chvilu, najlepsie, su hrnce, varechy pomaha mi vyberat a nakladat pradlo z a do pracky tak jej sa viac pacia taketo veci ako hracka, ponosi babiky hajat a plysaky, a hotova je zo zvieratik a hlavne z kona. Vcera som sa rehotala zbadala jedno moje tigrovane tricko take letne poskladane, ale ten muster tigrovy je velky a zacala robit muuuuuuu muuuuuuuuu muuuuuuuuu, takze nechodim v tigrovanom ale v kravskom no tak som sa smiala 😀
zlata je ale niekedy by si zasluzila na rit, len okolo nasho skleneho stola v obyvacke sa premava, tak sa bojim ze az, ze sa zapotaca a roztrepe aj svoju hlavu aj nas stol. no treba davat velky pozor, uz sa odvazila znova po pade sama chodit, tak chodi kolko moze ale moj prst je este tiez fajn.
Ako ste naucili deti liezt s gauca alebo z postele dolu, ja ju stale otocim ako ma ist dolu nohami ale ked je sama a ja sedim pri nej, tak ju nenapadne, aby sa otocila a isla dolu nohami. Poradte 😒
tak nic idem ja este volaco pozehlit. papa

buksy
20. nov 2009

ahojte dievcence..
luci som trpla do konca tvojho prispevku ale na stastie je maly ok.. to fakt aby ich clovek na voditku snad nosil alebo..?

rony...uz sa na vas tesiiiimeee
my sice v nedelu o tyzden ideme do blavy na nejake tri styry dni ale potom sme doma...
a nasa petka sa naucila zchadzat z postele uz dost davno.. a to len tak isto sme ju ucili ako ty... stale sme ju otacali a teraz ked chce zliezt tak sa otoci zadkom a precuva celu postel az ku kraju a tak pekne zide dolu...
no vcera som skoro skolabovala lebo som sa len na chvilu otocila a ona zacala liezt na postel a kym som dobehla uz bola hore...
to su stotiny sekundy... ale na stastie vysla pekne hore... 😅

rony253
20. nov 2009

tak ja som tu asi posledna, vsetko pozehlene, zajtra ma cakaju este dva susiaky kde je teraz mokre pradlo, ale ten Mont Everest som znicila 😀
buksy aj my sa velmi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime, budem Saru trenovat, na zjazd z postele.
idem devcence hajat. tak sa majte krasne. dobru nocku, vlastne skoro dobreeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaaaaaaaaaano. nechce sa mi tu sediet este 15 min. do druheho dna. 😀

winona24
autor
21. nov 2009

dobré ránko..

rony ani ja nejdem malú naučiť zliezať z postele,gauča....furt sa vrhne hlavou dole..... 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

annie13
21. nov 2009

ahojte, Branko sa to rychlo naucil zliezat z postele, aj zo svojej postielky uz pekne prelezie, uz vie ze netreba ist hlavickou,vratili sme sa z prechadzky a prave zaspinkal, ocina mame v robote aj dnes, ja idem daco uvarit, moja oblubena cinnost 😒 peknu sobotu vsetkym

buksy
21. nov 2009

ahojte baby..
prajeme peknu sobotu...
my sme vstali pred pol hodinou 😀

rony253
21. nov 2009

ahojte, tak mi sme uz boli na nejaky nakup, teraz Sara spinka, ale na mojej posteli, hadam pospi dlhsie a nespadne mi z postele.
Buksy tak to vam je supeeeeeeeer, ze ste teraz vstali 😀 to my vas prideme navstivit asi poobede 😀
neviem co budem varit, este pojdem s muzom na nakup, pre Saaru mam sosovicovy privarok a poobede bude papat nejake mäsko.

rony253
21. nov 2009

ze mi ako my dve 😀 pardoooooooooooooooooooon 😀

buksy
21. nov 2009

rony to nie vzdy je tak...ale ked sa zobudi na mliecko az okolo siestej tak potom este dlho spinka...
ale ked sa pije mlieko okolo druhej tak vstava okolo osmej... 😉

maruska11
21. nov 2009

Caute baby čítala som že zháňate ten notebook z tesca. Ja som ho kúpila mojej trojročnej dcérke na vianoce ale je dosť zložitý takže ho dám na vianoce jej šesť ročnému bratovi. Ani u nás som ho nemohla zohnať tak som nadiktovala na info svoje tel. číslo a keď ich dostali len som si poňho prišla odporúčam taký postup. A čo sa týka funkcií toho notebooku je tam matematika, doplňanie slov,opakovanie slov logika, pamäť a všetko možné ale pre väčšie detičky aspon podla môjho názoru. Pri nesprávne stlačenej klávese dookola opakuje čo máte stlačiť.

vejinka
21. nov 2009

marus..cau segra... 😉