Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

miriam24
30. apr 2009

Ahojte ... je tu niekto?

michru
1. máj 2009

Dobré ránko,

... od pondelka, od kedy mal Damianko tie velke teploty, tak v noci spi divne, stale chce cajik, do toho ho pobolievaju zubky, papkat moc nechce... chce, ale iba vsetko sladke.
Sladké kašičky, výživky, piškótiky a kuracie masko, alebo zo zajačika so zeleninkou vobec nechce.
Horko-tažko mu dám max 3 lyžičky a stačilo ☹.

Baby tie biele topanočky sa mi páčia, kde ste ich kúpili? Nám Damiankov krstný nosí iba Nikove topánočky a sandálky, že nech je frajer 😀 , ale neviem či je to až taká zdravá obuv, asi moc nie... 😒

michru
1. máj 2009

ka3n , Matúško je peknučký 🙂, všimla som si, že sa narodil o deň skor ako náš Damianko 🙂
Kde ste kúpili pre Matúška tie biele topánočky?

eweny
1. máj 2009

Dobre ranko maminky,vidim ze ste sa bavili o topanockach..ja som Petkovi kupila tie prve biele topanocky normalne v lekarni,stara znama znacka RAK,take co sme aj my nosili..dobre sa mu v nich chodi..

Vcera sme boli v hypernove,maju super akciu na pampers plienky c.4..je to v takom plastovom boxe na hracky a su tam 3 baliky plienok+ 2 baliky vlhcenych utierok + keksy Sunarka a len za 999,- a tiez voda Lucka je v akcii za 10,50,- takze super 🙂

eweny
1. máj 2009

Ocino nam uz isiel zas do prace,takze sme si ho ani nestihli uzit :( dojde az v utorok domov,je to na nervy..

vejinka
1. máj 2009

dobre rano ...snazim sa uspat maleho ale nejde mi to ☹

winona24
autor
1. máj 2009

no to je dobrá akcoška...ale my ešte stále nosíme trojky ☹

evitkamalicka
1. máj 2009

Dobre ranko mamulky

nas maly bol vcera straaaaaasne mrzuty, ale uz vieme preco, do rana nam vysli obidva horne zubky a dnes mame 7 mesiacikov 😵

evitkamalicka
1. máj 2009

winon aj my este miname posledny balicek trojok, ale vcera sme uz kupili stvorky...no my kupujeme plienky z DM

winona24
autor
1. máj 2009

tie z DM su dpobré...

evitka včera som kuk na mimibazare tvoje šaty....krááááásne....

bubinko83
1. máj 2009

ja tie z DM nemam rada,lebo sa mi zdaju take neforemne a hrube.My použivame pampersky.Alekaždemu vyhovuje niečo ine. 😉

winona24
autor
1. máj 2009

jeeej všetko dobré Adamkovi 😉 😉 😉 😉 😉

winona24
autor
1. máj 2009

mne nevyhovujú Tesco...teraz som ich po dlhom čase kúpila a už ich nekúpim...skoro pokaždé sa preští....Pampers sú aj tak NAJ

evitkamalicka
1. máj 2009

winon dakujem...troska zarabam popri materskej 😅

ollako
1. máj 2009

dobre ranko, tak my sme mali noc 🙄 , maly chcel byt len na ciciku, tak som musela zasiahnut a nechala som ho plakat hodinu a pol a nakoniec zaspal bez cicika, spievala som mu a zahajal...ale bol to brutal, on uz bez didiky vobec nechcel spat, jemu uz nestacilo, vedla mna lezat...bradavky mam take suche, ze sa mi z nich supe kozka ako ked sa spalite na slniecku, tak uz ho to musim odnaucit 😝
inak sa citim ako vygrcany rezanec, dala som nieco oprat a asi si idem zdriemnut, 😔

muzik isiel na stavbu, tahame mury parada 😀 svokrusa nastastie chlapom navari a ja tam pojdem na obed pomoct jej poobsluhovat a upratat riady a tak..

inak malemu dnes mamina dala na ranajky troska chlebika s masielkom a straaasne mu chutilo 🙂

winona24
autor
1. máj 2009

som už toľko krát rozmýšľala ako sa dá k takému kšeftu prísť

evitkamalicka
1. máj 2009

moj muzik siel prave do roboty, prechadzaju na novy system, tak robi aj dnes aj cely vikend, ale vcera mal volno tak sme si urobili pekny den, boli sme v meste, potom v restike na obede, na zmrzline a tak som vcera po mesiaci porusila zdrave stravovanie 😅

ollako ja idem dat chlebik s masielkom na desiatu ked sa zobudi prvy raz, tak som zvedava

johnie
1. máj 2009

ahojte 😉
ja som tiez malej uz dala vianocku s maslom... a chutilo... 😝

johnie
1. máj 2009

mno a my pleny len teskacske... ale nie te suchotave.. sme spoko, no a u babky mame dm a tiez ok 😉

johnie
1. máj 2009

a tu nikoho?
inak isla by som na vylet ale musime setrit benzin aby sme do vyplaty vydrzali... 😝

evitkamalicka
1. máj 2009

johnie servus 🙂

michru
1. máj 2009

evitkamalicka, gratulujem Adamkovi ku zúbkom aa ku krásnym 7 mesiačikom 🙂

terezicka
1. máj 2009

Ahojte no my sme mali dosť zlú noc, najskôr išla Lucka spať o hodinu pozdejšie ako zvykne lebo sme boli na návšteve. Potom o 1 v noci bola prevrátená na bruchu tak mrnčala. O 3 to už bolo dosť zlé lebo mrnčala stále tak sme si ju preložili k sebe, nachovali sme ju a Marek si ju nechal pri sebe spať ale ona sa v kuse len vrtela, krútila, Marek vravel že ho dokopala 😀 A keď konečne potom zaspala tak super, lenže pred 6 už bola hore...Teraz spí vlastne 1x od rána 😅

terezicka
1. máj 2009

Inak my sme si tiež v Hypernove kúpili ten kôš čo písala Eweny a naša Lucka tiež ešte nenosí takú veľkosť plienok ale veď plienky sa nepokazia a ona do nich dorastie takže máme aspoň do zásoby... A pampers sme už mali a boli fajn... A minule som 1x kúpila tie z dm-ky ale ešte som ich neotvorila tak som zvedavá aké budú, lebo inak vždy kupujeme len tesco...
A ešte majú v akcii aj Lovelu - prach 5,4 kg za 11 euro aj dáke drobné. Na prach som tiež zvedavá lebo doteraz som mala len tekutú lovelu tak uvidíme

eweny
1. máj 2009

evitka, aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂

ollako
1. máj 2009

aj ja gratulujem Adomkovi 😵
musim ist nieco porobit 😝

eweny
1. máj 2009

terezicka, je to vyborna cena na tie plienocky..my pouzivame len pampers, vyskusala som kadejake ine, ale rozhodne nam tieto sedia najviac..

eweny
1. máj 2009

winon, ake saty?..aj ja chcem vidiet 🙂 baba zvedava som..

zabavka
1. máj 2009

ahojte...
babule svokra dnes kúpila malej bebe puding a už jej ho chce dnes dat 😒 .Odkedy možu drobci takéto niečo 😕 ???

eweny
1. máj 2009

vcera sa kamoske narodilo druhe dievcatko,mala Nelka, hoci mala termin az 25.5. ale miery ma teda paradne na to ze sa narodila skor 3,40kg a 50cm..