Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
2. jún 2009

terezka diky.To zase nemusiš hned letiet na poštu,zatial mliečko mame 😀

ollako
2. jún 2009

natas je to strasne, uz niekedy mam pocit, ze som totalne nanic matka, lebo ja sa potom ani neviem tesit z toho, ze drobca mam, stracam nervy a to ma stve ☹ chcela by som dalsie dieta, ale ak pri nom mam byt takato nervozna a unavena, tak neviem ci by to bolo dobre. aj kvoli drobcovi..ja si pripadam akoby som mala ruky zviazane, mne sa nechce nic robit, stale sa mi drieme som utahana ako kon 😔 a len beham po dome ako matoha kde tu do niecoho stuchnem , aby sa nepovedalo...po porode som bola psychicky na tom zle a mozno som spravila chybu, ze som nenavstivila nejakeho odbornika...mozno sa to stale so mnou vlecie a ma to vplyv aj na drobca najlepsie mi je ked s malym vypadne niekam von medzi ludi 🙂

ollako
2. jún 2009

oprava: ja vypadnem ...nie on sam 😀

natasa8
2. jún 2009

olli.. urcite to pomaha - vypadnut von medzi ludi.

Ja sa stale bojim ze mam malo mlieka a mala sa v noci budi preto, lebo je hladna. Ona cez den okrem obeda a vecere skoro nic neje .... ani kojit sa mi nechce. Da si 3-4 glgy a uz sa pretaca a plazi odo mna prec. Na olovrant spapa 4 lyzicky vyzivky, ale kojit sa potom uz nechce. Zacala som jej davat na ranajky pecivo, ale spapa len sriedku z 1/5 rozka a viac nechce. ☹ A potom to v noci dohana kojenim ......

ollako
2. jún 2009

natas aj moj posledny tyzden uplne odmieta prikrmy, z prsnika si cucne tak,ze za minutu je nakojeny a potom pyta kazdu hodinu, neviem, momentalne to zrejme robia zubky, ale ani predtym vela nezjedol, ako tak ovocie, ale zelenina to je boj to do neho dostat, aj tak zjeme max 10 lyziciek, vcera som mu do polievocky dala striedku z chlebika a pojedol pekne za misticku, tak asi mu budem ten chlebik davat do polievocky stale, ma to aj take hustejsie a lepsie sa mu to papa..kasu mi uz tiez odmieta, no uvidim, inak vyzera spokojne, mala som v plane zajst k lekarke, aby ho prevazila, ale vcera sa napapkal, tak este pockam, uvidim ako bude dnes papat obedik...chlebik mu chut aj suchy a vtedy dokonca aj zapije cajom, co inokedy caj do neho nemozem dostat 😅

ollako
2. jún 2009

natas Katuska je tak krasavica a baculata 😵 😉

natasa8
2. jún 2009

olli... tak je to aj u nas, pyta prso kazdu hodinu, ale len si cucne a dost 😠
Ale ona aspon obedik - zeleninka s maskom a vecera - kasicka pekne popapa. Inak 0 bodov.

a dakujeme s Katkou za pochvalu 😉

ollako
2. jún 2009

namate za co natas.... maly sa mi uz zobudil, hajal hodinku a stvrt no vzdy lepsie ak pol hodina 😅 ..tak je v ohradke izbu vetram a idem sikovno povysavat a pojdeme papkat

johnie
2. jún 2009

ahojte, kde ste vsetky? obedujete? ja som po, selma spinka, co mam robit?
bubi poslaneeee 😉

vejinka
2. jún 2009

no kocky dnes mi maly uplne odmietal banan nic len cisty banan ktory ma hadam najradsej dnes ani do papulky nedal..len krutil hlavou a xsichtil sa pri tom ako keby som mu dala citron..neviem co to malo zanmenat toto mi nidky nerobil..aspom ze po nevydarenom obede vycical obe cicky a teraz zabuval..a poobede xcem ist do toho mesta ale zamracilo sa u nas brutalne asi bdue liat..hlavne ze doobedu sme troska prevetrali kocik sice len po dvore ale vozil sa bolo naaadherne okolo desiatej teplucko slniecko a teraz toto 😠

ollako
2. jún 2009

veji mne to robi pravidelne, dnes znova nechcel asi bol moc hladny, tak som dala prsko a po chvilke ponukla polievocku a spapal dost aj ked nie vsetko ,ale uz aspon viacej papa ako predvcerom...teraz sa hra v ohradke a pomaly pojde do postielky hajat, tak sa skulturnim, maleho zanesiem k svokrusi a pojdem pre kocik

silwietta
2. jún 2009

Ahojte baby, my sme v noci dosli od nasich, bolo super, akurat skoro cely cas prsalo... dnes od rana upratujem a periem.... poobede pojdem na kozne so znamienkom, mam ho naskrabnute, nech sa mi na to kuknu... neviem ci vas stihnem docitavat, asi skor nie, lebo mne na mojom kompe nejde net, a manzel bude svoj o chvilku potrebovat... zatial papa

luciankasebastianko
2. jún 2009

Ahojte baby malý dnes spraskal morčacie prsia (nie celé)kopec zeleniny karfiol mrkvu zemiak kaleráb a to mu mäso vobec nebralo asi sa mení. baby myslíte že môže domáce čerešne aspoň trošku? 😝 jahôdku asi nie to je podla mňa alergén.

anickaajanko
2. jún 2009

lucinka neviem, svokra dala Brankovi jahody a nic mu nieje, uz sa nejdem rozculovat, ale ceresne som mu neskusala ani asi nebudem
ja som sa fajn rozculila v obuve teda zdravotnickych tak mali pekne tie protetika ale len topanocky, sandalky nejake ceske len, poukazovala mi ich, skusali sme vravim jej ale to mi davate dake velke 20 a ze to budu akurat, jasne ze mu boli velke, tak mensie nemaju, tovar maju raz za 3 mesiace, a 1 par ona objednavat nebude tak budem musiet do BB, oskar 😀svieti cely den, tak este raz pojdeme von
zajtra mame v ZV koncert Desmodu na namesti k volbam tak sa pojdeme kuk s malym
Veji boli sme aj v DM tak mame kasicky, kremiky s podbradnickom zadarmo, lyzicky pekne este mam kupony na plenky ale nechcelo sa mi to trepat na kociku

luciankasebastianko
2. jún 2009

ďakujem za názor anni 🙂

miriam24
2. jún 2009

ahojte ... tak prave maly papkal obed - lebo mi zaspinkal pred 12.00 a len teraz sa zobudil .. nejak si potiahol 😅 no a zabehlo mu takze taka dobraporcia spenatu pristala na mojej tvary 😖

lucianka - tiez dnes svokor priniesol ceresne a chcem mu ich podusit spolu s jablckom .. ale len zo dve tak prechut .. 😝

luciankasebastianko
2. jún 2009

natasa Katka je zlatučká tie vlásky má nádherné 🙂 miriam dobrá pleťová maska nieje zlá 😀 😀 😀

anickaajanko
2. jún 2009

natas aj ja sa pripajam, fakt je chutnucka, dievcatka s plnymi lickami su strasne pekne 😀 bambulka mala

euffra
2. jún 2009

ahojte maminy, my mame dnes strasny den, mala ma od rana teplotu 38, noc strasna, stale mrncala a chcela byt na prsniku, v noci este teplotu nemala, rano sa s nou zobudila, takze je dnes umrncana, ubolena, len kojim, prikrmy ani neskusam davat. uvidim, co sa z toho vykluje, ci zuby ci je prechladnuta a spusti sa soplik, zatial je len ta teplota a obcas pokasliava, ale malicko. 😢

euffra
2. jún 2009

od akej teploty treba zrazat? este som jej nic nedala, len kojim, ma ju stale okolo 38

euffra
2. jún 2009

ceresne sa mozu davat babatkam, ja mam taku tabulku, kde je pisane, co je alergen a odkedy sa moze davat a pri ceresniach pisane, ze od 6m, alergie ziadne. jahody od 1 roka, alergie ano.
ale beriem to trocha s rezervou, lebo napr. pri jablkach ja 2 roky, alergia ano a s jablkami sa predsa zacina

euffra
2. jún 2009

my sme obaja s manzelom alegici, tak musim davat pozor na malu, aby som ju nezatazila prilis skoro alergenmi, preto ja napr. s lepkom cakam a z po roku

miriam24
2. jún 2009

euffra - ja by som jej dala nieco od teplotky ak ju ma 38 a viac .. pod 38 som malemu nedavala nic ...

vejinka
2. jún 2009

ano nad 38 treba podat bud cipok od teploty alebo panadol baby 😉 pod 38 sa len vylucne koji..

vejinka
2. jún 2009

ja idem na veceru potom malemu dam kasicku..no a v meste sme nboli fukalo tu jak besnee takzesme boli doma 🙄

kamilka12
2. jún 2009

Ahojte,

mne dr. kázala dávať od teploty až nad 38,5.. 😒

Malý je dnes tiež hrooooozne umrnčaný...cez obed mal slabú teplotu 37,3 po odčítaní v riťuške..no som zvedavá čo z toho bude večer 😖 , opuchnuté má horné ďasienka a z jednej dierku mu tečie soplík..celkovo spal cez den málo..ani vonku sme neboli ale asi s ním idem, lebo doma sa zbláznime obidvaja..aj on, aj ja.

katavinka
2. jún 2009

Ahojte🙂

Konečne sa troška vyčasilo.

Aničkaajanko: s tými jahodami som naozaj prekvapená. Pýtala som sa na ne tety v lekárni a povedala, aby som sa ani len neopovážila dať malému čo i len jednu jahodku do 1-ho roka, vraj obsahujú niečo, čo je nebezpečné pre takéto detičky. Mňa by to teda fakt rozčúlilo. Veď keď raz niečo nesmú, tak nesmú.

kamilka12
2. jún 2009

Tak som mu práve pri prebalovaní znova odmerala teplotu a v rituške má 38,6 😒 ...takže von by sme asi nemali íst...aj ked je vonku krásne.. 😔

luciankasebastianko
2. jún 2009

euffra ďakujem zase nová chuť hurááááááááááá 😀

luciankasebastianko
2. jún 2009

euffra mne tiež doktorka povedala po očkovaní že až po 38,5 mám dať čapík, večer teplotá stupa tak budeš museť asi niečo dať, apoň sa jej ulaví uvidíš! 😉