Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
21. jún 2009

no nic kocky..opustam vas lebo je nespokojny..a ozaj dnes je den otcov patrilo by sa dat nieco muzom...ale ked ja nevladzem a teoreticky by som mu mohla dat seba..ale dnes ma bude mat ako gumennu ancu 😀 😀 😀 kde a co so mnou urobi je mi jedno..pokial ma nebude nafukovat 😀 😀 😀 😀

dobru kocky moje zlate...a este raz dakujem vam vsetkym za ucast na super mega stretku 😉

estella
21. jún 2009

uz som pisala do stretka ale musim napisat aj sem ze bolo suprovo....

miri moj manzel povedal nieco podobne..ja som sa ho cestou spat pytala ci pojdeme aj nabuduce ak nieco podobne bude a on ze jasneeeeeeeeee...a to povodne nechcel ist....

baby ta chodobovica mi uz teraz chyba...skoda ze tam neboli vsetky baby na vecernom chodobovom stretku... ☹

estella
21. jún 2009

veji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamilka12
21. jún 2009

A H O J T E 😵

práve sme malého dokúpali...v poslednej dobe má vždy večer hodinku od 19.30 do 20.30 kedy len plače..už mu trčí kúsok očného zubu hore ...je to prvý horný zub..inak má iba 2 dole..asi ho to bolí 😖

Stretko bolo super, bolo to zaujímavé stretnúť sa "naživo" .. niektorí mi pripadali akoby vyskočili z netu 😀 ..úplná podoba s fotkami..a niektorí zase mi na živo pripadali mladšie ako na foto..ale detičky boli úplne rovnaké...tie sa pomýliť nedali ktoré je ktoré 🙂 Idem tiež pridať foto na FB..

estella
21. jún 2009

kamil no konecne sme sa stretali...som rada ze sa nam to podarilo aj ked sme museli prejst tooolko kilometrov koli tomu...dufam ze sa nam uz bude darit stretavat tu v NR... 😉

ollako
21. jún 2009

veji ano bol to moj muz...... 😉
je to lepsie ked si viem vybavit cloveka s ktrym si pisem 😅 ....
moj tak dobre spaval na tom stretku , asi by sme mali zacat chodit castejsie niekam z domu 😀

perlab
21. jún 2009

čaute babule,
no vy sa tu už činíte 😀 , moje dieťa ešte nespí 😅
musím však aj ja napísať, že bolo supeeeeeeeeeeeeeeer, dúfam, že si to čoskoro zopakujeme, som moc rada, že sme sa stretli naživo 🙂
manžel tiež pozdravuje všetkých oteckov a samozrejme i maminy s detičkami 😉
idem ešte kuk do stretka, a kde sú fotosky?

ollako
21. jún 2009

estell sice som bola len na druhej vecernej chodbovici, ale bolo to fajn si pokec...normalne ma mrzi, ze som sa nezucastnila tej prvej... 😒 nevadi aspon mam vacsiu inspraciu sa znova stretnut...a ani moj muz nechcel ist a nakoniec povedal, ze pojde aj na buduce, len aby bolo lepsie pocasie

anickaajanko
21. jún 2009

my sme si zial so stretka priniesli aj suvenir a to poriadnu chorobu, uz ma teploty, hrozny kasel, sopliky, spinka uz od polosmej, az mi je do placu, dobru noc vsetkym

natasa8
21. jún 2009

ja som prave nahrala fotky na FB 😉
No ale nie je ich tolko ako od Vejinky 😀

ollako
21. jún 2009

anicka to je hroza ☹ , nech sa z toho Branko rychlo vyvlecie...a nie je to zo zubkov?...alebo to bude z toho debilneho pocasia, jeden den 30 stupnov a druhy zima ako v ruskom filme 😠

kamilka12
21. jún 2009

estella - tiež sa teším už aj na stretká v NR 😉

anicka - tak to mi je lúto ☹

natasa8
21. jún 2009

anicka ☹ ☹

ja som sa tiez zucastnila len druhej chodbovice a skoro som aj tu zaspala 😅

ba80
21. jún 2009

ani my este nespime... asi sa budeme musiet vratit... 😀
ollako, my sme zas stihli len tu prvu, vcera sme zaspali ako male deti... 😀 😀

anickaajanko
21. jún 2009

strasne aj chripi a ten kasel je fakt hrozny a zo zubkov asi kasel nebyva, zajtra ideme k Dr.
ako sa dostanem k fotkam na FB?

ba80
21. jún 2009

anicka, radsej preistotu skoc... chuda male, nech sa rychlo uzdravi

miriam24
21. jún 2009

Ahojte .. tak maly uz zaspinkal ale vystrajal do poslednej chvilky .. potom uz len lahol a nehol 😉

Anicka tak dufam ze sa z toho Branko skoro dostane .. a skus sa zaregistrovat na FB a popridavat si nas tam ako priatelov 😉

a ja som sice bola na chodbovice aj v piatok aj v sobotu .. len moj muz mi hovoril ze skoda ze prespal obe ..

ollako
21. jún 2009

ba ja som si vsimla, ze tam nie ste
my sme prvy vecer zalahli a poculi sme nad nami plakat dieta, vsak v poho ved deti placu, ale zrazu supa , nieco strasne rachlo 😲 ja soky, ze sa nieco stalo, tak som letela hore povedat, neviete nepadlo nejake dieta z postele ? alebo tak 😕 dufam teda , ze nie, ale strasne sme sa zlakli

my sme pred chodbovicou s muzom relaxovali vo vyrivke 🙂 maleho som uspala zobrala vysielacku a uz aj sme sa mocili a potom sme kupili dole vino a isli sme medzi ostatnych

anickaajanko
21. jún 2009

miriam so zaregistrovana
len neviem ako vas tam vyhladat

ba80
21. jún 2009

ale momentalne by sa mi zisla nejaka chodbovica tu, lebo mala vresti, ako keby ju zato platili...

ollako
21. jún 2009

mne maly dnes pekne sam zahajal v postielke 🙂 ...tak uvidim, ci bude dobre spat, lebo vraj ked dieta zaspi samo dobre spi, tak som zvedava co je na tom pravdy 😝
ale normalne sa bojim dalsieho kojenia, maly ma asi pred dvoma tyzdnami pohryzol a musim zatinat zuby, aby som vydrzala, aspon to prvotne prisatie... potom to je uz znesitelne 😒

perlab
21. jún 2009

no typujte, čo robí moja malá ... hrá sa s mužom pri telke ... on ju proste plakať v postieľke nenechá 😅

perlab
21. jún 2009

už mrnčí, tak idem zakročiť 😀

ba80
21. jún 2009

natas, hod link na tie fotos, prosim... 😉

ollako
21. jún 2009

perlab tvoj muzik si ju vychutnava plnymi duskami...aj som niekedy nechala plakat drobca, ale nakoniec som to vzdy vzdala a uz som rezignovala a ked je v ostielke umrncany vezme si ho k sebe a necham ho prisateho , pohodlne si lahnem a kasle uz na to , uz som si aj zvykla , ze je pri mne a nebojim sa zaspat, tak sa vyspime obaje a nie som nervozna z jeho revu 😉

ba80
21. jún 2009

blani, neboj, aj moj ju vytiahol... 😀

perlab
21. jún 2009

ahoj hani /ba/, olivinka po ceste aj spala?
moja sa stihla dvakrát posrať 😅 tak sme smradili na čertovici v bufete 😀

ollako
21. jún 2009

tak maly je hore, fakt vydrzal dlhsie spat, len co je pravda 😠 a zostalo ticho ..no uvidime 😝

miriam24
21. jún 2009

Anicka a ako sa presne volas? ja si najdem teba a potom si mozes popridavat ostatne baby odo mna .. vacsinu spoznas podla profilovych fotiek lebo ich maju podobne alebo rovnake ako tu 😉

perlab
21. jún 2009

olla, tak nejak .. len mihol by viacej cez deň, nie len po večeroch kaziť morálku 😠