Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
21. júl 2009

jaaaaaaaj z FB 😉 To ma nenapadlo. Filipko ten nakupny košik(zatial) neoblizuje.On sa cely čas hra stou retiazkou. 😵

rony253
21. júl 2009

ahojte, tak som ja bola na nakup, ale zelenina vobec nebola cerstva, zajtra idem do ineho obchodu, hadam tam najdem co chcem, ked tu treba obehat 10 obchodov, pokial najdem co chcem, v jednom nemaju petrzlen v druho karfiol no hruza. Zajtra urobim malej tu svieckovu uvidime ako jej to bude chutit. Dnes ma na ochutnavku od hippek, tie nove vyrobky su inak fantasticke, v fajnymi kuskami zeleninky.
Prave okusava svoje zubne kefky 😀 a taha mi kable, ja fakt neviem co z nej bude 😀 a pozerame bol raz jeden zivot, vonku je uz peklo 😎

natasa8
21. júl 2009

ahojte... 🙂
my sme boli dnes na poradni, mala vazi 8kg, vraj jej idu horne zubky, no ale ja si myslim ze tak skoro nebudu, aj minule ked dr. tvrdila ze zub je uz na spadnutie tak vysiel az o 3 tyzdne 😀

dnes nam mala pripravila prekvapenie, spali sme do 8.15 😕, a v noci len 2krat hore 😵 😵 teraz uz tiez spi 2 hodiny, stihla som poriadit polku bytu aj navarit 🙂 Bud sa bliska na lepsie casy ale nieco nadspava 🙂

bubinko... vsetko najlesie k narodeninam 😉

natasa8
21. júl 2009

baby... kde ste kupili detickam tie nafukvacie rukaviky na plavanie?
videla som to niekomu v albume, uz sa nemapatam komu.

Vcera som pozerala v tescu aj v dracikovi a mali len od 3 do 6 rokov... 😒

winona24
autor
21. júl 2009

natas ak mzslíš také zelené tie sa dajú kúpiť v ALVE....

http://www.alva.sk/index.php?page=48

winona24
autor
21. júl 2009

Seděla jsem v čekárně svého nového zubaře a prohlížela si to tam.
Zahlédla jsem i diplom, který uváděl celé jméno svého majitele.
Najednou jsem si vzpomněla - vysoký, hezký, tmavovlasý kluk stejného jména se mnou chodil
na gympl, už je to nějakých 40 let.
Že by to byl tentýž chlapík, na kterého jsem tehdy měla tajný zálusk?
Když jsem ho však uviděla, rychle jsem podobné myšlenky zahodila. Tento téměř
plešatý, prošedivělý muž s vrásčitým obličejem, ten byl příliš starý, než
aby mohl tehdy být mým spolužákem.
Nebo - že by? Poté, co mi prohlédl zuby, jsem se ho zeptala, jestli
nechodil na gymnázium Klementa Gottwalda. "Ano. Ano, chodil jsem tam. Byl
jsem jedním z nejlepších," zapýřil se. "A kdy jste maturoval?" zeptala jsem se.
Odpověděl: "V šedesátém šestém.
Proč se ptáte?" "Tak to jste byl v mé třídě!" Prohlásila jsem nadšeně.
Pozorně si mě začal prohlížet.
A pak se ten hnusný, starý, vrásčitý chlap zeptal:
"A co jste učila?"

neviem či som ho sem už dávala.....ak áno tak sorry....trošku na usmiatie

prejem ináč krásny deň...naty mi spinká druhý spánok,potom pôjdeme von

miriam24
21. júl 2009

win .. to bolo dobre 😀

ja som nechala maleho asi hodku v bazeniku na dvore ... potom som mu dala tricko,cistu plienku a behom 5 min mi zaspal jak drevo 😝

eweny
21. júl 2009

ahojte babulky..nooooooo, uz je upratane a doma taky klud..vylozila som si nohy, zapla notebook a idem trosku posurfovat..moji chlapi isli do Moraviec k svokre..

eweny
21. júl 2009

ale ako tak pozeram, niktoho tu niet..takze zrejme len docitam..

eweny
21. júl 2009

bubinko, aj my sa pridavame ku gratulaciam 😉 😉

bubinko83
21. júl 2009

baby,dik ku grarulejšn 🙂

rony253
21. júl 2009

ahojte, tak moj dieta uz spinka od siedmej, od druhej bola hore.
bubi aj my sa pripajame ku gratulacii...

rony253
21. júl 2009

ahojte tak co sa tu deje, ze tu nikto nie je??????????????????????????????? ☹

bendy
21. júl 2009

Ahojte dievcata, potrebujem radu..moje dieta dnes od rana tatalne odmieta prso....dokonca aj teraz vecer pred spanim, co som si myslela ze je zavisla na mne. Vobec nechcela ale vrestala od hladu. Ked som si odstiekala a podala jej to cez flasu, zlupla to az sa zaprasilo po mlieku.

bendy
21. júl 2009

Myslite si ze dieta sa moze odstavit aj samo??Normalne som zmetena a neviem co mam robit, ci ju mam nejako presviedsat alebo nahradit UM?

winona24
autor
21. júl 2009

neviem bendy....ale ja si myslím,že sa bábo môže kľudne aj samé odstaviť...a nie je to len kvôli zúbkom?

ináč ahojte babuleny....malá mi už hajá...a mne je akosi smutno...chýba mi ten môj zlobár muž 😀 😀

bendy
21. júl 2009

zeby to bolo kvoly zubkom??Ja fakt netusim, uvidim aka bude noc...
win...a kde mas muzika??

winona24
autor
21. júl 2009

bendz som už dva týždne u našich.....a ešte skoro dva budem..... 🙂

rony253
21. júl 2009

bendy tak na toto som ja expertka, mne takto mala odmietla dva krat od narodenia. tak ma teraz pocuvaj:
1. neopovaz sa prestat kojit, mliecko je pre malu velmi zdravucke
2. len sa ukludni a schlad si hlavu, ja som tym presla a odsavala som týžden a pila z flase, oni maju svoju hlavu a spekuluju
3. ak Emka spi v postielke, daj si ju na noc k sebe a hoci pri nej lez aj s odhalenymi prsiami nech ta citi
4. v noci ju koj v polospanku, lebo nebude vnimat ze cuca, annag mi radila, ze musime byt v noci total telo na telo a v noci bolo zaujimav, ze prso prijala ale rano a cely den vobec a to som len kojila.
5. neviem kolko krat ju cez den kojis, ale mozno jej uz prso prerastlo cez hlavu a chce daco ine, davas jej normalne papat na desiatu aj na obed aj na olovrant ine jedlo? alebo ju aj kojis?
Skusaj cez den prikladat, vsetkymi moznymi polohami a aj cez den ked ste same behaj hore bez, to myslim vazne, nech sa pekne na tie prsa pozera. Vazne to zabera, ale nech sa pohra s bradavkami, ona sa rozhodne neboj a bude chciet potom prso, ale NIKDY ju na prso nenut, nechaj ju tak ked pri nom cirkusuje odsaj si a daj jej z flase, ale urob preto vsetko, pokial ovsem chces.
Asi tolko z mojej strany, len ty sa ukludni, poznam to je to odrazu sok, ale musis sa kvoli nej ukludnit, ja som revala týžden tak sama pre seba. takze viem, ze to potrebuje klud a pojde to.
Skus ak chces este napisat annag, co ti ta poradi v tomto veku Emky, ale urcite poradi, aby si robila vstko mozne, na zachranu kojenia. Drzim palce a zajtra daj vediet ako Emka spolupracuje

rony253
21. júl 2009

este moze byt, aj zmena sprchovacieho gelu, alebo nemas iny parfem, alebo si nepouzila iny prasok na prania? vsetko moze byt
Inak mi tu vynechava Ečko musim do toho tukat aby mi to zobralo E ked pisem
uz mam fotky v pocitaci uz to bezi tak pozmensujem a robim novy album

silwietta
21. júl 2009

bendy, niektore deticky sa odstavia same... ale jeden den este nemusi nic znamenat...

annie13
21. júl 2009

aj ja s Brankom sa pripajam Bubinko ku gratulaciam 😉

claudinka
21. júl 2009

ahojte, ja som dnes bola v robotke.. a nestiham vas vobec citat 😒

winona24
autor
21. júl 2009

claudi nejako sa tu toho dnes ani veľa nepopísalo......

ako to zvláda Ľubko bez Teba?????

claudinka
21. júl 2009

winon uplne bez problemov, ten jeden den v tyzdni ani nevie, ze nie je so mnou 😠 ale nikdy neviem, ci sa mam z toho tesit alebo nie 😀

bendy
21. júl 2009

rony.....Ema cez den dostava desiatu, obed olovrant...ale sem tam ju po obede dokojim ked zje malo...no kazdopadne ti velmi pekne dakujem za rady, budem to urcite praktizovat dufam ze to pomoze lebo ja ju este odstavit nechcem...dnes ked odmietala prso mi to bolo normalne luto, ma sice uz 10 mesiacov ale pre mna je stale take male miminko a neviem si predstavit ze by som ju nekojila...tak uvidime

claudinka
21. júl 2009

bendy silno ti budem drzat palceky 😉 snad to je len take prechodne 🙂

bendy
21. júl 2009

claudi..no ja dufam ze je to len take prechodne...raz sa mi to uz sice stalo ale nejako som ju presvdsila tak ze som je dala mliecko cez lyzicku a potom sa chytila...no teraz mi to vobec nezabralo

winona24
autor
21. júl 2009

claudi buď rada,že nemáš opantané dieťa,ktoré by bez Teba nechcelo byť ani na krok.... 😉

claudinka
21. júl 2009

bendy mozno to je aj tym teplom.. mne sa tiez stalo, ze mi maly cely den nechcel mliecko, az v noci.. ale neplakal od hladu