Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

miriam24
30. júl 2009

Dobre ranko vsetkym .. no dnesna noc bola znova des .. odsavali sme o 106 .. chudatko male,s ockom zatial ziadne pokroky nevidim ale len vcera sme mu zacali davat tu masticku a kvapky tak hadam uz zajtra uvidim ake take zlepsenie

som citala ze ste sa bavili o zubkoch .. tak mame dva dole a uz dva hore ale su este take mini takze to ani necitim ked kojim

misch a ty robis mimo domu?kto je s malou?lebo aj ja uz zarezavam od maja ale nastastie mi umoznili robit z domu co som rada takze som aj s malym .. ale tiez som zacala koli peniazom 😒 .. je to des

winona24
autor
30. júl 2009

miri sople sú beh na dlhú trať.....skoré uzdravenie....my sme bojovali už niekoľkokrát..... ☹

luciankasebastianko
30. júl 2009

ahojky drobec buva a noc nebudem komentovať lebo by museli vymazať moj príspevok 😀
mischu dakujem za tip na pozvánky ale sú dosť pracné a len tak nájsť obrázok macka Puf a niečo napísať 😅

rony253
30. júl 2009

ahojte, ani ja nasu noc nekomentujem, jednoducho otras, prekrucala sa milion krat a mrncala a kopala ma no des. o dvanastej som ju este nakojila a o stvrtej sedi na posteli a ja ze ju idem kojit, no nejako mi neslo mlieko ta len tahala a tahala a nic a este k tomu mi aj s tymi ostrymi jednickami kusala do bradavky a smiala sa. tak som s nou sla dolu do kuchyne urobila som jej UM a sli sme do spalne, myslite si, ze ho pila? ani nahodou, tak sme si lahli a prekrucala sa a sadal si a dookola to iste, potom nejako zaspala. o siedmej jej idem dat prso a zas moje mlieko nikde ta taha a taha aj druhe som jej dala a nic, ja neviem co s stalo odrazu. tak sme znova urobili UM ale vypila len 60 ml. potom zjedla polku zemle s maslom a vypila caj. o desiatej spraskala plnu misku kase s ovocim. tak si ja dnes idem kupit ten caj pri kojeni, a budem ho pit len na noc, lebo nejako mi asi mizne mlieko alebo co.

natasa8
30. júl 2009

ahojte.... 😉

rony... no ja ani nemusim opisovat nasu noc, ty si ju opisala skoro perfektne... 😉 ja som v noci kojila kazdu hodinu, pomedzi to som malu utisovala a zapchavala pusu cumlikom lebo stale plakala zo spanku, o piatej mi uz mlieko neslo, mala plakala, tak som isla urobit UM, samozrejme ho nepila 😠 potom sa jej podarilo zaspat a spali sme do pol osmej, to som ju uz ani nekojila, rovno som jej urobila kasu - tu spraskala 🙂

mirka - zelam skore uzdravenie, nech je martinko co najskor opa fit 😉

vejinka
30. júl 2009

miri..tiez prajem skore uzdravenie martinko to zvladne 😉

ja si idem lahnut k malemu ..prave zaspal

rony253
30. júl 2009

Tak Sara sa uz aj zobudila a uz aj naobedovala, uvarila som jej taku fajnu papu, este aj mne to chutilo, mrkva, kalerab, pastinak zemiak kuracie, ked bolo uvarene som to mixla bez zemiaku a do toho dla len popuceny zemiak, aby mala co kusat. no zjedal komlet celu misku, bolo to fajne take nasladle z toho pastinaka.
a este som podusila nastruhanu cukinu na cibulke a masle, lebo neviem tu kupit normalnu tekvicu a je to super sladulinke, tak to skusim bud na olovrant, alebo zajtra k zemiacikom.

rony253
30. júl 2009

teraz beha v chodaku, dala som jej tam maly kufrik tak sa s nim hra. idem pozret nejaky recept na kuracie mäso, uz neviem co nam mam uvarit.

evicka1
30. júl 2009

cqau kociky
hnusne teplo.fuj
ako sa tu mate? my mame krusne noci no to nevadi.lezu zubale tak nam daju pofajcovat 😀
vcera som bola v meste s manduucov a asi velmo kosiciania na to niesu zvyknuty lebo na mna kukali ako keby som maleho tyrala. a boli sme aj pri fonatne a tak som ho tam trosku vypustila nech pobeha.
sedela tam docela mlada mamicka mala tak maximlane 30 a na mna ze preco maleho tak v tom trpaim ze je mu v tom urcite nepohodlne ze ako rad beha ze by mu bolpo lepsie v kociku 😠 .tak som sa jej pytala ze z coho usudzuje ze mu je v tom zle, tak podla toho aky mal v tom vyraz - ze teraz je vidno ze je stastny ked je von...kravka- snad kazde decko sa tvari stastne ked moze behat... no dostala ma do kolien... tak strasne mu chudakovi bolo v tom nepohodlne ze ani nepipal a uzival si to a cestou domov zaspal v autobuse 😀
kocik je nas uhlavny nepriatel a manducu milujeme.holt budem si musiet zvyknut na "inu Mentalitu"

mishusha
30. júl 2009

evi,nic si z toho nerob....to slovaci su taki kreposi v tomto... vsetko co sa odlisuje od normalu zatracuju a posudzuju, bez toho, aby to sami skusili.. 😒

my v noci spinkame zatial tak ok-ok.... sem tam pichnem cumlik a spime dalej...ale tesim sa ked nam zuby pojdu

my sme obedovali tiez cukinu 😀 so zemiacikmi a zltkom...dnes mame nemasovy den... a bublina uz po hodke a pol pytala jeeeeest...opica jedna

apropo, kolko krat davate maso v tyzdni???

mirka - robim mimo domu... ale mam to do prace len 15min. a s malou je zatial tato alebo babina.... taham 24 takze potom mam dostatok casu sa jej venovat.... zial nemam pracu, ktora by sa dala robit z domu.... takze sme to museli riesit takto.... ale co uz.... no poviem vam, ze niekedy mi dobre padne vypadnut z toho stresu a kolotoca kazdodenneho...a potom ked som v praci....tak by som zase chcela byt doma s malinkou... ☹ no a tak stale dookola 😝
a miri, skore uzdravenie martinkovi.... 🙂

mishusha
30. júl 2009

jej bistu aky dlhy prispevok 😀

skrecok
30. júl 2009

Ahojte, som tu len na skok.
Chcela som sa spytat ci davate malym maslo? Ak ano, ake? My sme este nedavali, neviem ci je to este skoro mu davat...

silwietta
30. júl 2009

ahojte kocky

miriam24
30. júl 2009

Ahojte .. dakujem vam .. dufam ze to malemu skoro prejde lebo je to hrozne na neho pozerat .. chudatko moje male

skreki .. ja som malemu uz davala .. Rajo .. to klasicke maslo .. take ako je Veto,Rama nie ... alebo mu davam aj apettito syr pre deti s takym macom na obale .. a chutiiii

silwietta
30. júl 2009

skreci my davame normalne, nie rastlinne, minimalne 82% tuku tam musi byt inak je o nicom...

skrecok
30. júl 2009

Dakujem vam velmi pekne. Tak skusime mu davat. Ideme von na prechadzku (na postu). 😅

Miriam, chuda maly.. Prajem vam skore uzdravenie.
Majte sa krasne, papa.

kamilka12
30. júl 2009

Ahojte,

skeci - nám dr. kázala dávat iba to klasické kockaté maslo, tiež dávam to Rajo ako mirka a teraz robia také mňami..maslo s jogurtom. Je veľmi chutné 😉

kamilka12
30. júl 2009

Ma sa budíme už "iba" raz...a to okolo 3.30 - 4.00 ráno...to mu dám piť mlieko z flašky a spíme dalej do 7.00. Ale stále mám pocit, že nejako často mi on mlieko pije, je taký mliekový....myslím, že luciankasebastianko mi to tu raz písala, vraj deti by mali ešte 5x za den mlieko pit, ale na krabici od BEBY je vzadu napísané, že v ich veku už iba 1x za deň 210 ml. Mne pije mlieko 4x za den...vlastne po každom jedle si dá..

ka3n
30. júl 2009

ahojcek...skrecok, aj ja davam malemu klasicke maslo, ako je Rajo, alebo Liptov...na to mu dam sunecku a pekne papka...

Ludia ja vas tu strasne zanedbavam, lebo uzivame si leto stale vonku a sem ani nechodim...

No mne v noci maly pekny spi, dam mu tak o osmej Um, alebo kasu, potom ked sa nahodou zobudi tak mu dam trosku cajiku a spime dalej..som citala ze uz takto stare deti by mali vydrzat noc bez papania a maly mi krasne vydrzi v noci ked sa nahodou pomrvi, tak si cucne cajiku a krasne spi dalej..

tak prajem pekny den.

miriam24
30. júl 2009

no mne teraz maly pije mlieko hadam stale .. on tym ze sa nevie dobre nadychnut co ma stale nostek ucpany tak sa dobre nenapapa a potom si castejsie pyta 😒 ale ked vyzdravie tak by som ho uz rada zacala pomaly odstavovat .. no uvidime ako nam to pojde ..

a mozem vas pekne poprosit .. date mu sem za 10 http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35518/soutezic... .. Dakujeem

teraz mi spinka uz asi 2 hodky a nezda sa ze by chcel uz vstavat .. tak som zvedava ze do kedy si potiahne :O)

silwietta
30. júl 2009

ka3n, Misko uz kasle len trosku, tak do buduceho tyzdna uz bude na 100% zdravy - dame nejake stretko?

silwietta
30. júl 2009

ja kojim este tak 3-4x za den a v noci tiez minimalne 2x, okrem toho papka rad jogurty aj syry, takze mliecnych vyrobkov ma hadam dost

natasa8
30. júl 2009

skrecok.. aj ja davam obcas klasicke maslo, tiez rajo 😉
Prvy krat ked som dala, tak Katka mala hnacku, neviem naisto ci z masla, tak som prestala, teraz jej obcas dam a nema uz ziadny problem.
Na chleba alebo rozok davam lucinu, maslo moc nie, to skor do vareneho jedla namiesto olivoveho oleja obcas.

co sa tyka toho casteho nocneho papania, tak problemy robia asi len kojene deti 😠 😠 😠 U nas to nie je ani tak o papani ako o zavislosti na cicke. 😠
Kazdy mi vravi, ze ak chcem aby mala pekne papala a v noci spala, musim prestat s kojenim. Teraz skusam aj UM, mala ho ziatial uplne odmieta, ale aj keby sa chytila tak by som s kojenim nedokazala uplne prestat.... 😒

eweny
30. júl 2009

ahojte maminky, nebola som tu davno, takze mam co docitavat, ze? 🙂

vidim, ze ste sa bavili o cisteni zubkov..nuz musim sa priznat, ze to velmi zanedbavam, co je chyba..ale hned ako som si to precitala, tak som zavolala muzikovi, ze ak pojde do DM grogerie, nech kupi aj nejaku kefku malemu..isli totiz do Moraviec, takze som doma sama..aspon som si trochu porobila, zotrela dlazku atd..

vejinka
30. júl 2009

ahojte tak ja som uz vyspata a moje dieta stale spi...uz cez tri hodiny...nechapem toto 😕

vejinka
30. júl 2009

co sa tyka nasho kojenia tak "no coment" stale je na cicke takmer kazdu hodinu ci den alebo noc..uz to ani neriesim asi to tak ma byt 😔

vejinka
30. júl 2009

ale uz ho idem zobudit..sak to neni normalne tak dlho spat...a v noci bude "mysi" chytat

eweny
30. júl 2009

tiez davam malemu klasicke masielko, viac vsak lubi syrik..davam mu normalne apetito, tie male trojuholnicky..nekupujem nijaky specialny..pred dvomi dnami som uz vyskusala dat aj sunku, samozrejme ze tu detsku..velmi mu chutila..inak on mi papa uz vela veci, co aj my..skor odmieta obed vareny len pre neho..neuveritelne mu chuti strukova fazulka 🙂

eweny
30. júl 2009

vejinka, coooooooo?..to mne tak dlho este nikdy nespal..

natasa8
30. júl 2009

ahoj sveti... fakt som ta tu uz davno nevidela 😉
ako sa ma Petkove ocko?... dufam ze uz je v poriadku