Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
18. sep 2009

ja pijem kavu uz pol dna... este stale mam na spodku pohara... hrozne ako nic nestiham ☹

buksy
18. sep 2009

mne raz v lekarni povedala pani ze paralen mozes pokial to neprehanas takze myslim ze v pohode aj viac ako jednu
a ja zvyknem pocmulat paragrip jeden alebo dva dni a zatial mi vzdy pomohol...

johnie
18. sep 2009

ahojte..
buksy si na fb? ja som malej robila tortu s pribinacikov, piskoty gulate, banany a broskyne, a tie dlhe piskoty dookola... ale malej nebrala tak som ju spraaaaskala sama 😀

vejinka
18. sep 2009

no o ja viem ...tusim sa moze paralen a ie len jeden denne aj dva tri...len musi tam byt urcity odstup aspom 2 hodiny myslim

vejinka
18. sep 2009

johnie podobne ale my sme ju jedli cela rodina 😀

johnie
18. sep 2009

veji.. moja mama si dala , ale uz som jej ju trhala z ruky ze mojeeeeee 😀 😝

vejinka
18. sep 2009

john

vejinka
18. sep 2009

takze u vas bola bitka:D

johnie
18. sep 2009

hat, ked mala povedala ze mama papaj .. mama spapala 😀

vejinka
18. sep 2009

no sak a co ju nechas len tak napospas? 😀

buksy
18. sep 2009

johnie... som na fb... gabriela meluchova...
asi urobim aj ja taku mini torticku aby malo aj nase dieta co papat ked my sa budeme napchavat kotlikovym gulasom 😉 mnam uz slintam...

johnie
18. sep 2009

buksy tak som ti poslala request... si ma pridaj a kuk na tortessss

vejinka
18. sep 2009

heheh

johnie
18. sep 2009

veji co smejes??? 😝

buksy
18. sep 2009

ok johnie

buksy
18. sep 2009

johnie velmi na rychlo som pozrela torticku.. krasna je... aj my mame taku istu jednotku...
plnim momentalne tortu takze potom pozriem lepsie..

rony253
18. sep 2009

no tece mi z nosa jak z krhle, a hlava ma boli jak svina, muz pride az nadranom z nemecka a ja som tu uz sama 2 dni s malou a som psom. Teraz mi znamy prisiel lokal otvorit a pride barmanka, ani nemozem ist svetla zapnut, neviem kedy sa mala prebere. No mam to tu perne. Urobila som si caj do termosky. Ma niekto tu termo flasku os Aventu, musim zisti co to maju aj tu u nas. trebalo by mi ju na caj na noc, keby nahodou.

jurocko
18. sep 2009

bavite sa o tortach ste šikovne keed si tak upečiete same,ved mozno aj keby som ja vyskusala mozno by mi to islo,my sme obiednali a boli sme namieru spokojneeeeeeeeeeeeeee.....

jurocko
18. sep 2009

no maly place ide sa kojit 🙂

rony253
18. sep 2009

no kde ste?
ja som si supla paralen, lebo mi ide hlavu rozhodit a nos mam upchaty, poviem Vam citim sa fantasticky. ☹
cakam kedy susicka dosusi a pojdem spat, lebo mi to tu bude piskat ze je koniec a nebude sa mi chciet vstavat.
Ako sledujem, malej bude uz asi lepsie, lebo uz spi od siedmej bez prestavky, klop, klop klop.

timotej
18. sep 2009

Ahojte trošku vas čítam aj ja mám septembrové dieťa....Spadám do témy. Aj my sme mali teraz oslavu cez víkend mám aj fotku torty v albume. Mne malý chodí spať okolo 22.15 až. Ale ked má dva spánky denne.

buksy
18. sep 2009

aj nasa petka chodi dost neskoro spavat... a dnes isla tiez az o 22.15 ..a ja si este asi idem vyrobit jeden kusok marcipanu lebo este potrebujem nieco vyrobit tak aby som mala na rano nachystane...

perlab
18. sep 2009

čaute,
práve som vás dočítala ..... no čo je Rony doma, tak príspevkov pribúda 😀 , nejak ste sa rozšoupli babulky 😀

a tooooooooooľko chorých detičiek, to snáď ani pravda nie je .. prajeme skoré uzdravenie 😵 😵 😵 😵

zajtra ideme zasa na svadbu, tak sa držkajte, rýchlo sa vykurírujte a prajem pekný víkendík 😉 pá

a ten cirkus pri odsávaní a podávaní liekov asi zažívame všetky, nuž , asi dramatický krúžok založíme za pár rokov 😀 snáď iba Lubkin Maximko je už, chúďa, na to zvyknutý, zdravím Lubi 😉

a ešte držkám palčeky pri tvorbe tortičiek, ja som na to nemala ani čas ani nervy 🙂

kamilka12
19. sep 2009

ahojte

no pekne..prvá? 😕 V prvom rade gratulujem všetkým drobčekom, ktorí posledné dni oslávili svoj prvý rôčik 🙂
a želám skoré uzdravenie všetkým maródom... 😔 Ja mám z tých soplíkov nočnú moru...od vtedy ako mal tie ušká zapálené...sa toho fakt moc bojím a to sme pritom odsávali ako diví a aj tak sa mu zapálili 😔

My sme nejak začali pomenej jesť..asi zase kvôli zubom (zubu)..neviem..ale včera som mu spravila tú "destkú sviečkovú"..ktorá tu už bola viac krát spomínaná a tá mu teda veeeeeeeľmi chutila 🙂 Už to tu bolo ale aj tak hodím link:

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

Ja som do toho pridala aj trošku vegety (bez glutamanu) a fakt to Martinkovi veeeľmi chutilo, tak som rada. Inak polievky jedáva s nami také ako máme my...ale tie mu moc nechutia...čím je to redšie, tým menej mu to chutí 😒 Dnes sme mali menší úraz...už za ním nebehám keď chodí, ale to je ten problém, že on nechodí on lieta..celý sa "hegoce" keď uteká, ako sa išiel rosypať, vobec nedáva pekne kročky ale nadletuje...no katastrofa a aj sa tak potkol o koleso kočíka, spadol samozrejme dopredu ale nie na štyri, lebo to sa v tej rýchlosti ani nedá, ale rozpleštil sa, čo by ani nevadilo, na to si už zvykom, ale tvár si udrel o skriňu..a teraz má na líčku takú riadnu podliatinu...asi aj modrina tam bude 😒 Ja som hneď kontrolovala samozrejme zuby a nos...lebo ten pád vyzeral oveľa horšie ako boli konečné následky...no, čo už.

kamilka12
19. sep 2009
winona24
autor
19. sep 2009

prajeme s Natálkou krásny sobotný deň.... 😉

miriam24
19. sep 2009

Ahojte .. baby neviete mi niektora poslat ten link na vyrobu tej plienkovej torty? nikde to neviem najst 😒

dadadulka
19. sep 2009

ahojte 🙂

aj my s Matúškom chceme zablahoželať všetkým oslávencom, všetko NAJ, NAJ, NAJ 🙂 🙂 🙂

nás to čaká o týždeň v nedeľu, presne vtedy máme rôčik 😵 😵 takže narodeninová nálada
v plnom prúde 😀 prípravy a chystanie a vypekanie... 😵 ale teším sa jak malé decko 😀 😵 😵

dadadulka
19. sep 2009