Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
15. jan 2010

moja ale skrecok je po maminke nemoze byt 13 kg
Branik ma tiez len 10 a to nema ani po kom ja som tiez chcela kojit do 1.5 roka ale v druhom tehu mi to nerobilo dobre
aj moj plat bol cca taky, no nenavyskakujeme MM tiez nema ktovie aku vyplatu
vcera ma brat rozcertil, tak on mal 750 eur, ona 530 poslednu lebo od vcera je na materskej a on sa ide stazovat

skrecok
15. jan 2010

Ja a manzel v Riskovom veku sme vazili min. o kilo a pol viacej. 😒 Nevadi, aspon ze je zdravy.
Tak to je sila. Co uz, s tym nic nenarobime. Manzel ma aspon priemerny plat, takze da sa to zatial.
Maly je uz hore, tak koncim. Papa zatial. 🙂

annie13
15. jan 2010

tak to hej ak MM dobre zaraba
presne hlavne ze je zdravy 😉

skrecok
15. jan 2010

Mohol by viacej zarobit, ale ak neplatime hypoteku tak sa da. Keby sme mali na krku hypoteku, tak neviem, neviem...
Hlavne, ze ma robotu, kedze bol dlho nezamestnany....prekliata financna kriza.
Uz fakt koncim, maly mi demoluje izbu 😀 .

ka3n
15. jan 2010

my sme boli hodku vonku, teraz tlacime sunkove rozky a konecne nam pride tatik z KE vecer..

annie13
15. jan 2010

my chvalabohu tiez nemame ziadne splatky, ani hypoteky, inak tiez neviem, neviem
teraz trosku pomiznu eurace kvoli prerabaniu nova linka, vana, obklady, okna ale to mame nasetrene a zacneme odznova setrit aj ked pri mesacnom plateni za byt a 2 detickach to bude tazsie
(kedze nasim sme nedavali nic to bolo lahsie setrit)

miriam24
15. jan 2010

o splatkach ani nehovorte 😠 .. len co ked chcu mladi byvat samy tak trebva zobrat hypoteku (teda aspon vo vacsine pripadov) .. my mame `len` na 15 rokov ale aj tak .. keby nebolo splatok .. jooj to by sa nam zilo .. takto peniazky zmiznu z uctu skor ako si stihneme vsimnut ze uz nabehli na ucet 😒

evitkamalicka
15. jan 2010

my mame hypoteku na 30 rokov, ale nie je to ziadna horibilna suma takze by sme ju chceli splatit predcasne za 10-15 rokov, okrem toho nemame nic

kamilka12
15. jan 2010

skrecok - my sme na poradni vážili 9560 g...a vobec mi to nevadí...malý je hrozne šikovný, všade lezie, je zdravý...a to je podstatné 😉 Mne sa vždy páčili také malé drobáááátka 😀

U nás druhé bábo nehrozí...zatial aspon nie, ja má strašný pocit nič nerobenia doma, mám taký pocit od začiatku MD. Nieže by som sa na MD nudila...ale chýba mi práca a ludia a pracovný zhon a tak...Ale kedže malý je asi moje jediné dieťatko, chcem s ním byt doma celé 3 roky. A tak som sa na staré kolená rozhodla, že si podám prihlášku na VŠ, externe samozrejme. Budem tak s malým doma, ale zároveň budem mať pocit, že niečo pre seba robím. Hádam to zvládnem.. 😝

kamilka12
15. jan 2010

a možno neskor ...o takých 5 rokov...ešte ďalšie bábo bude, ktovie 🙂.

annie13
15. jan 2010

kami aj ja mam taky pocit, Ing. mám, uvidím ako budem pri dvoch detoch stíhať a ešte by som aj ja chcela jednu vš,
aky odbor, aku vs, budem drzat palce, mna strasne vyska bavila

ba80
15. jan 2010

tak my keby sme mali pozerat na hypo, tak nemame ani prve... 😀 😀 ...mame na 23 rokov, radsej ani nenapisem kolko... 😅

kamil, neboj, zvladnes... ja som uz tiez rozmyslala nad druhou VS, ale este uvidim... 😉

kamilka12
15. jan 2010

annie - u nás v Nitre, na SPU buď Fakulta ekonomicky a namažmenku alebo Krajinné inžinierstvo...uvidím, kde sa dostanem...tieto sú bezplatné...aj tak preto tieto fakulty... Mňa výška vždy lákala ale nikdy som nenabrala odvahu podať si prihlášku až teraz akosi cítim, že je ten správny čas 😉

kamilka12
15. jan 2010

že "namažmenku" 😀 😀 .. manažmentu malo byť

evitkamalicka
15. jan 2010

kamilka a preco uz nechcete dalsie deticky?

kamilka12
15. jan 2010

evit ja chceeeeem...len teraz akosi sa na to necítim...potrebujem sa vrátit medzi ľudí..neviem to vysvetliť, proste malého si užívam, je mi na MD fajn, ale ďalšie roky na MD by ma asi poznačili 😀 Preto píšem, že možno o takých 5 rokov, ked malý pojde už do školy a ja budem mať tiež po škole..možno sa na MD znova dám...

evitkamalicka
15. jan 2010

jaaj, ja som myslela ze uz viac nechces

kamilka12
15. jan 2010

..a tiež aj kvôli peniazom...2 platy sú predsa viac ako jeden...a byt 6 rokov s jedným platom nie je pre nás bohviečo.. 😒 My máme úver na 30 rokov 😝

miriam24
15. jan 2010

Kamilka .. ja si tiez podavam tento rok prihlasku na VS 🙂 len ja som chcela ist do Sladkovicova .. dnes som si to prave pozerala a na rok to vychadza 1200E 😒 takze pozeram aj ine moznosti takze dik za typ 😉 idem si hned pozriet ich stranky 🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

aj my mame na 30 rokov, ale chceli by sme splatit skor tak setrime, ja co sa tyka penazi tak si nemozem stazovat, ale to je asi aj tym ze mame len malu splatku hypoteky, ja sa do roboty vratit nechcem, preto som si zalozila zivnost a som sama sebe panou, robim kedy chcem, oddychujem kedy chcem

kamilka12
15. jan 2010

mirka - veru popozeraj..na SPU sú na rok 2010/2011 skoro všetky neplatené, treba to využiť 😉

evit - po tom som vždy túžila, byť sama sebe pánom, bohužial..nemám žiadne zameranie..v čom by som bola dobrá, iná, výnimočná, neviem v čom by som podnikala tak, aby som aj úspešná bola 😒

evitkamalicka
15. jan 2010

kamilka veru najhorsie je zacat, ale potom to uz ide

miriam24
15. jan 2010

kamilka tak uz som to aj pozrela .. takze zrejme si aj tam podam a skusim .. fakultu ekon.a manaz. len tam neberu moc ludi :-/ 40 ludi na manazment alebo ekonomika podniku .. rozhodne si podam prihlasky na viacero a uvidim ci ma vobec zoberu .. niezeby som si neverila ale zaujemcov je urcite dost

kamilka12
15. jan 2010

miri - ved to...berú dost málo..niekde dokonca iba 20 ludí ☹ ...preto si aj ja chcem aspon na dve dať

miriam24
15. jan 2010

ja mam podobne vnutorne pocity .. vobec nechcem ist na vs koli titulu ale koli sebe ... po strednej som to odkladala,potom som isla na 3 roky do UK, po navrate som robila a potom ostala tehotna .. proste stale nieco .. teraz som si povedala ze si podam prihlasku .. ved na studium nikdy nie je neskoro 😉

winona24
autor
15. jan 2010

ahojte....
dnes som sa tu ani poriadne neukázala...akosi nebol čas....doobeda sme boli na chiru na kontrole...potom som varila ako blázon...potom som mala poriadnu migrénu a teraz som doupratovala...
Natálka od siedmej hajá...

akurát som Vás dočítala....čo ste popísali....

ja keď sa priznať mám,ja by som niekedy do roboty išla hneď a zaraz....KAMILKA presne vystihla moje pocity na RD.... 😅 😅 na jednej strane by som hneď prijala druhé bábo,ale predstava,že budem doma 6 rokov ma deprimuje...takže s Natálkou asi klasika 3 roky....i keď som rozmýšľala,že pôjdem skôr.....tak ako Natas písala takto o rok,ale v robote sú nejaké prevraty a uvidím ako aj s Natálkou bude....s plienkami a tak....

proste nám treba jeden normálny plat ešte....úver,alimenty....poistky ...hlúposti....však to poznáte 😖

škôlku som ešte nepozerala....tu v Petržalke je ich dosť,ale ako to bude s obsadenosťou si ani netrúfam odhadnúť...bola by som rada,keby to bolo niekde blízko domu..... 😉

miriam24
15. jan 2010

ozaj a aj som zabudla ze keby naaaaaahodou mali v slovenskej skolke u nas v denine plno tak este je tu aj madarska hned vedla 😀 aspon by sa maly naucil dalsi jazyk 😝

adamss
15. jan 2010

ahojte, dnes som sa k vam dostala skor ako o polnoci 🙂
idem si vas pocitat

winona24
autor
15. jan 2010

a čo sa týka toho genekológa...ja som bola iba raz po pôrode.....chystám sa budúci týždeň...ešte mám menštru...ale bojím sa ako ma ide zvoziť......mala som ísť na cyto....joj.....ale keď ten čas tak letí pri tom dieťati....furt niečo iné je prednejšie....tak teraz sa môžem len modliť aby bolo všetko OK

adamss
15. jan 2010

my sme pri teplote raz pouzili cipok paralenovy a ten mi po par minutach vytlacil, tak som cipky viac nepouzivala. Az ked sme mali problemy so stolicou, ked Misko nemohol vytlacit, tak nam dr. poradila, aby som dala akykolvek cipok a vtedy mu velmi pomohol. Tak zatial cipky pouzivame len pri obtiaznej stolici. Na teploty pouzivame hlavne panadol sirup. Zatial nam zabera.