Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
18. máj 2009

viky..ahooj a dik 😉 vsetky mame rozkosne babatkaaa 😉

vikykiss
18. máj 2009

No zlaté su tie decka 😵 🙂

vikykiss
18. máj 2009

Ahojteeee 😀

vejinka
18. máj 2009

viky ako sa mas? uz lepsie?? myslim nevolnosti

winona24
autor
18. máj 2009

bože bolí ma hlava...potrebujem a baliť a mňa bolí hlava 🙄 🙄 ☹ ☹

miriam24
18. máj 2009

Anicka .. ja tiez rozmyslam skor nad tou zoo .. tiez si myslim ze do Bojnic sa da s malymi detmi chodit kazdy rok kedze to vzdy budu vnimat inak 😉

no ja som tiez skusala zvolensky lebo to je pre mna jogurt numer 1 .. tak ked som dnes jedla marhulovy a dala som mu okostovat tak mi ho skoro z ruky vytrhol .. tak sme papali na preskacku .. ale jemu som dalvala len trosku ale evidentne mu velmi chutil

VIKY .. jeeej ja teraz pozeram ze 11tt ... Gratulujem ... no vidno ze sem az tak casto nechodim ... drzim palce nech tehulkovanie prebehne rychlo a bez problemov 😉

anickaajanko
18. máj 2009

Jej Viky a tretie
my tiez planujeme ale zatial......

eweny
18. máj 2009

boze, mna stale ta hlava neprestala boliet..uz som z toho nervozna, cely den mi je tak blbo..

mne Petko nechce papat jogurty, ani kupovane prikrmy..som zvedava, co bude jest na stretku, kedze tam mu nemam ako uvarit..

ollako
18. máj 2009

ahojte maly haja, a dnes mu vobec nechutilo co som mu navarila, normalne ho natahovalo navracanie, ja to nechapem ☹ ja asi neviem varit, ked mu moja mamina navari tak to papa o stosest,

ewen mojmu chutia kupovane,a od starkej ale odo mna ani za svet 🙄 😀

vejinka
18. máj 2009

ew ale urcite sa tam bude dat aspom prihriat ja zjavne navarim den predtym a potom v mikrovlnke prihrejem..alebo nabehnem do kuchyne ze mne nic ine nejedava len domacu stravu 😀

ollako
18. máj 2009

maly huka do kelu to co ved spinka pol hodinu 😕

vejinka
18. máj 2009

ani Erikovi nechuti nic kupovane..len doma musim uvarit

vejinka
18. máj 2009

aj mne sa uz zobudil co som ho ulozila..sa cely triasol v postielke a reval na rety...tak som ho popestovala a dala cicku a zaspal

vejinka
18. máj 2009

asi vela vnemou z dnesneho vyletu v meste...aj ked to cele prespal..teda pokial nesimuloval 😅

ollako
18. máj 2009

veji moj bol dnes skoro cely den doma, ja sa tiez necitim fit, mam kasel boli ma hrdlo a dnes ma bolelo cele telo, cely den som nic nerobila, mam plny dres riadu za cely den a taaak sa mi nechce ho umyt, som dnes nejaka mrtva 😒

vejinka
18. máj 2009

oll to bude z toho pocasia..mna zasa vcera ukrutne stipala a svrbela jazva po cisarovi a ziadny dazd vrrrrrr mozno zajtra sprchne..dnes padli 4 kvapky 😔 riad hod do vane a ked bude plna potom umy.. 😀 😀 😀 tak nejak to robievali znami na intraku 😀 😀

vejinka
18. máj 2009

ja uz spim....idem do postele..dobru noc kocky

natasa8
18. máj 2009

ahojte..... ja malej kupovane prikrmy nedavam, takze neviem ci jej budu chutit, dufam ze aspon trochu zje 😲

veji... ja urcite nebudem niest svoje varene, ved na ceste nebudem mat chladnicku a v lete sa varene jedlo hned pokazi 😒 😠 dufam ze tam bude rychlovarna konvica - aby som mohla uvarit vodu na kasu. ak nie tak si vezmem svoju ... inak to je dobry napad 😅 Prinajhorsom budem davat kasu aj na obed, ak nebude chciet kupovane 😝

mne sa mala budi pol hodinu po zaspani uz asi mesiac ☹ niekedy dam cicku a zaspi hned, niekedy sme potom aj 2 hodiny hore

ka3n
18. máj 2009

no a mne spal dnes AZ tri krat, ale vzdy iba po 30 min..ale teraz uz haja a idem aj ja 🙂

My ked je takto krasne travime vsetko cas vonku..v nedelu sa chystame do smolenic na zamok a v sobotu budeme robit asi gulas vonku..manzel kupil kotlik.

kamilka12
18. máj 2009

Ahojte...

tiež sa pridávam k tým, čo sa im deti po pol hodine večerného spánku zobudia a plačú ako divé...Aj náš malý to robí v poslednej dobe...robieval to keď bol menší...a teraz to robí znova...sa mi neoplatí íst ani spať keď viem, že do polnoci sa ešte aspon raz zobudí 😒

kamilka12
18. máj 2009

Nám z kupovaných chudtí od Hipp špenát so zemiakom..ten má radšej z pohárika ako odomňa 😕

kamilka12
18. máj 2009

Inak baby čo zvyknete na večeru dávať okrem kaše? Ja mu každý večer robím kašu a večer ešte mlieko ale chcela by som sem tam tú kašu nahradiť aj niečím iným...lebo sa mi zdá že nejak moc začal priberať..neviem či na váhe, nevážim ho, ale celý je taký gulatý...a tak zrazu...narýchlo zgulatel..asi to nie je moc dobré tie instantné kaše furt dávat 😕

zuzana1710
18. máj 2009

kamil,nuevo foto??? 😉 😉 😉 😉

zuzana1710
18. máj 2009

kamil,ja davam vacsinou kasu..a ked nestihnem,tak len nakojim..zatial ine som nedavala na noc. 😝

zuzana1710
18. máj 2009

dnes mala jedla prvy krat kornutok..a cely ho zjedla..dig odpadla som jak jej chutill..od dnes chodime kazdy den na zmrzku... 😀 😀 😀 😀

kamilka12
18. máj 2009

ahoj zuzi..stretli ste sa? Mne spal malý do 15.50 a von sme išli o 17tej ..

estella
18. máj 2009

ahojte....kamilka ahoj ja som sa az teraz dostala k sms co si mi posielala..uz som isla odpisovat a potom som si klikla sem a kedze si tu tak ti napisem sem....my sme dnes dlho vonku neboli lebo sme isli na navstevu..Zuzka asi bola dlhsie este sa isla stretnut s nejakou maminou....hadam sa nam uz nabuduce podari sa zoznamit....nech sa uz na stretku pozname....ved byvame kusok od seba..... 🙂 🙂
ja kase uz davta nemozem lebo ho styrasne zapekali..nevedel sa vykakat aj 3dni a potom kakal len s tazkostami tak som vylucila kase a je to v pohode..a teraz davam na veceru nejaky prikrm zeleninkovy a moje mlieko.....

bubinko83
18. máj 2009

my nedavame kaše vobec lebo maly mi ich nechce.Davam mu normalne UM ale len rano a večer už. 😵

estella
18. máj 2009

zuzi caf,,tak zmrzlinove kornutky chutia aj Maximovi....

estella
18. máj 2009

a rozmyslam ze zacnem davat pohankovu kasu..vraj je zdrava tak uvidim ako sa ujme...