Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
1. aug 2009

klaudi dohodneme sa na druhe spolu, chceees? 😀 ja davam malemu aj homeopatika tusim treti den a tiez som nepobadala nejaky rozdiel..

silwietta
1. aug 2009

aj ja by som brala druhe, detvaky su uzasneeeeeee 😵

klaudinka21
1. aug 2009

claudi jasneeeee ze spolu nebudem predsa sama puchnut a trhat sa chi chi chi

silwietta
1. aug 2009

ka3n, v podstate mozem, manzel ma nejake plany, ale to nic neznamena, ved on na moje plany kasle, budem aj ja na jeho 😠

klaudinka21
1. aug 2009

to vazne baby? ja by som pockala este rok ale ked poviete tak bude:O))))) 😀

klaudinka21
1. aug 2009

silwi presne tak ako vravis 😀

silwietta
1. aug 2009

😀 klaudi, hold, mudre ziena som 😀 😀

claudinka
1. aug 2009

klaudi my musime najprv kupit byt, potom hned druhe, takze ti zavolam, kedy to bude aktualne 😀 😀

klaudinka21
1. aug 2009

😀 😀 claudi a ako to vyzera s tym bytom?

silwietta
1. aug 2009

claudi teraz je dobry cas na kupu bytu... ceny isli dole 😉

klaudinka21
1. aug 2009

veru tak a to riadne ason tu v bb co som pocula tak sli.no nist baby idem ja uz lebo rozbijem hlavou klavesnicu este raz dobru noc 😉

claudinka
1. aug 2009

veru veru ale aj platy bohuzial isli dole 😀 😀 inak by sme uz boli davno vo svojom 😀 len teraz nam to nevychadza na tolko, kolko by sme chceli..

silwietta
1. aug 2009

to hej... a keby aspon boli dva platy... ale z jedneho je to na figu...

claudinka
1. aug 2009

no sak to 😒 ok ideme kukat telku papa

silwietta
1. aug 2009

ja si idem umyt zuby a spat... teda hned ked sa uvolni kupelna...

vejinka
2. aug 2009

dobre ranko...tak my sa snazime akurat zaspat ale zatial bez uspechu necham ho troska vykecat sa v postielke a potom uvidim...inak dnes ma byt hrozneee teplo..som zvedava ci bdue tak ako na dolniakoch 😅

vejinka
2. aug 2009

no a noc bola des...akoze zaspal o osmej ale o deviatej bol hore a potom zaspal az o pol jedenastej potom bol hore o pol druhej o pol tretej o pol stvrtej a o pol piatej a potom spat do pol osmej...ibaze medzi tou pol piatou a pol osmov sa asi sto krat otocil v postielke obuchal si hlavicku potom skriekal zakazdym som ho otacala...no proste hruza zato papat nexcel a odvtedy som mu davala cumel..co asi bola chyba lebo cumel zakazdym vyplul a ten letel az poza postielku cize som mala aj rannu rozcvicku a nie raz a aby toho nebolo dost okolo siestej sa pokakal no spal dalej tak reku nejdem ta budit a prebalila som ho az o tej pol osmej ale vobec mu nevadilo ze spi taky zakakany...no ja som ani oko nezazmurila co sa bala ze mu ritku vyzere...ach jo no ritka bola uplne v poriadku a on vyrehotany ako leco 😔

vejinka
2. aug 2009

a zasa nikoho...poobede k nam pride moja kamoska a xceme ist kuknut do dracika nieco na tie jeho pribllizujuce sa narodky..a vcera som robila zmrzlinu tiramisu s piskotami dlhymi kavou do nej som naliala asi deci cokoladoveho fernetu namocila a davala do nadobky kde na dne bola smotana kysla s vanilkovym cukrom..potom na piskoty znova smotzana..a znova piskoty a znova smotana a nakoniec len posypat bohate pravym kakaom..nie grankom...dam vediet ako nam to chutilo dnes poobede si dame ..len dufam ze Erik nebude ozraty 😀 😀 😀 😀

mishusha
2. aug 2009

veji...mnaaaaam teraz by mi to bodlo...som nasr....jak pes...na toho mojho mm a potrebovala by som sa nejako odreagovat....a opit sa z tej tvojej mnamky, to by mi dobre padlo...les skoda ze som v praci zase... 😢

inak ja tiez neviem co malej na narodky... handier ma kopec, hraciek tiez....no ja neviem... som kdesi objavila taky ten hraci pultik...tak mozno to... ale urcite aj ja zbehnem do dracika a daco mi snad frnkne do frnaka 😀

rony253
2. aug 2009

ahojte, tak ja som sa tu as dva dn neukazala, nejako som sa k tomu nedopracovala. My noci tiez hruza dnes o tretej bola hore, akokeby uz vyspata, tak sme sli dolu aj s muzom, lebo kojit sa nechcela (o dvanastej papala MM) kusala mi koza do bradavky, to ked nechce tak kuse a sali sa. tak sme sli spolu dolu do kuchyne, muz ju mal na rukach a ja som robila aj caj aj UM nevedela som ci nie je aj nahodou hladna. nakoniec mi to UM vyplula a dala si caj. zhasli sme lampu a prekrucala sa este asi hodinu, idu jej tie hrone zubky, uz aj dvojky tak je chuda nervna, dnes sa az bila po tvaricke, dala som jej gelik a trosku sa ukludnila.
Uz druhy den sa clapkame doma, ona v malom bazeniku a ja si semtam zapalvam v nasom bazene ked muz na nu dava bacha, mame tam len 25 stupnov a malej je to studene. 😒
takze idem ja dnes vecer sice je nedela a musim pozehlit a urobit s tym vecami poriadok.
prajem vam pekny vecer a ak budem mat zehliacu pauzu nakuknem.
a inak sme zrusili aj dovolenku, kvoli tej svinskej chripke do riti a tak som sa tresila k moru.

terezicka
2. aug 2009

Ahojte , celý piatok a sobotu sem strávili u našich, bolo mi super, starali sa o Lucku teda v rámci možností lebo nejako v poslednej dobe by chcela byť iba pri mne, u mňa na rukách a nedajbože ju zoberie niekto druhý 😅 A sobota bola neplánovaná že sme tam boli, ale sestru prepustili na víkend z nemocnice tak sme chceli byť aj s ňou. A večer sme si opekali a Lucka do pol 10 bola hore, už sme sa báli že ani nezaspí. Dneska si cez deň celkom fajn pospala, 2x po 1,5 hod čo nechápem ako sa jej podarilo v takomto teple 😝 A teraz ju už Marek uspáva na nočjý spánok, tak snáď to nebude dlho trvať a Lucka bude mať konečne dobrú noc, lebo tie posledné boli u nás katastrofa 🙄

vejinka
2. aug 2009

ahojte tak maly uz buvaaa...bola som v tom draciku a nenasla som tam nic co by stalo za to 😔

inak ten tiramisu bol fajny..ale nejako moc to zamrzlo tri minuty sme to museli zohrievat v mikrovlnke aby sme tam pichli nozik..no sranda jedli sme to dalsiu pol hodinu lebo to bolo brutalne zamrznute...ale fajne nabuduce to neurobim z kyslej smotany ale zo slahacky klasickej alebo v sacku..inak to nemalo chybu az na to skupenstvo 😀 dala by sa s tym hlava zozbit alebo rovno keby ste to po niekom hodili tak by ho to zabilo tak to bolo tvrde ako kamen 😀

terezicka
2. aug 2009

Tak Lucka ešte nespí, Marek to už vzdal dokonca 😝 Inak on mne celkom pomáha, teda pri uspávaní ma väčšiu trpezlivosť ako ja 😀 Ale strašne ma štve že hneď keď jeho otec zavolá že mu treba ísť niečo pomôcť, tak v momente beží a nestará sa o nič. A ešte keď chce niečo pozerať v TV alebo čítať noviny tak vždy vtedy posiela Lucku ku mne 🙄
A keď ste sa už babili o tom druhom kole tehuľkovania, my už o tom tiež dosť špekulujeme a rozhodli sme sa tomu nechať voľný priebeh tak uvidíme či sa to podarí skôr ako s Luckou alebo tiež si budeme musieť počkať 😨

vejinka
2. aug 2009

ja som dnes tiez rozmyslala kedy druhe..a asi na rok.. 😅

vejinka
2. aug 2009

lenze najprv musim vyskusat idealny sposob aby som sa stale necitila ako panna...kamoska mi pozicia lubrikacny a ked sa osvedci kupim aj ja...zatial som kupila len extra pevne a extra lubrikovane prezervativos..a uvidime ci to nakoniec nepouzijem ako baloniky malemu na oslavu prvych narodenin 😀 😀 😀

terezicka
2. aug 2009

Veji tu budú super balóniky, a svokrovci to nerozoznajú? 😀

vejinka
2. aug 2009

terezka...jasne ze rozoznaju...nafukam ich v izbe aby nevideli a poviem ze vyzdobu robim ja 😀 😀 😀 😀

terezicka
2. aug 2009

Potom daj vedieť ako to dopadlo 😀 A nezabudni spraviť fotky ako sa Erik vytešoval z takých balónov 😀

vejinka
2. aug 2009

terez..heh ale sak netvrdim ze to urobim na 110% ale zalezi to od zrucnosti mojho muza 😀 😀 😀

luciankasebastianko
2. aug 2009

ahojte veji 😀 😀 😀