Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
21. okt 2009

buksy.... no vidis aky je svet maly 😀 😀

mne sa mala vyhadzuje stale z kadecoho, ja uz ani nemam prehlad z coho, pytala som sa na to doktorky, ale ona vravela ze to je taka citliva pokozka ze reaguje na vsetko, aj na zmenu pracieho prasku. Tak ja neviem ci mam trvat na nejakych vysetreniach kvoli 5 vyrazkam na chrbatiku 😒

buksy
21. okt 2009

natas veru svet je maly... inac velmii sympaticka je tvoja segra aj norko je vellmi zlatucky akurat som jej aj vravela ze aj moj muz sa tak vola... 😀

momoyka
21. okt 2009

ahojte, pekny dnicek, 🙂

vejinka
21. okt 2009

momo ahoj...ja cakam kym sa maly zobudi a pojdeme na obed

vejinka
21. okt 2009

a uz je hore...tak ja letiiiiiiiiiiiiiiim 😉

euffra
21. okt 2009

ahojte,
ja dnes varim cestoviny a brokolicu so syrom a smotanou.
periem v persil sensitive, periem vsetko dohromady s nasim pradlom, nedelim. lovela mi nevyhovovala. avivaz nepouzivam. ak periem len nase pradlo, tak dam ariel.

ka3n
21. okt 2009

ahojte..to o tom quelle som nepocuvala, ale stale nam chodia katalogi a baby si aj objednavaju a chodim im to...tak potom kde je problem? ja si idem odtial zimnu bundu objednat.

claudinka
21. okt 2009

ahojte babule, maly mi spi, tak trosku tu odfukujem, ako kazdy bozi den 😀 doobeda sme boli v materskom centre, poobede ideme zase.. vcera cely den v robotke, v pondelok doobeda sme boli tiez v centre a poobede u kamosky, tak som rozlietana a stiham akurat na facebook chodit 😝 citat vas uz vobec necitam, neni sanca 😎 hlavne, ze ste vsetci zdravi, co dufam, ze ste.. maly nejako zdivel posledne dni a strasne ozil, furt vyprava, ani na chvilku si nesadne, vcera bol cely den u svokrovcov a vecer mi ho s vyplazenym jazykom vracali 😀

rony253
21. okt 2009

Ahojte, tak mala uz zaspala nadopovana liekmi a hadam bude aj dobre hajuskat, mali sme dnes navstevu tak ta bola cela bez seba.
Zacala znova papat cerstve ovocie z nicoho nic, dnes zjedla cely banan skoro som odpadla, ale musela si odkusovat ona, vcera jedla s muzom, hrusku a jabko a so mnou slivky.
No a uz aj zacala kaslat, mna asi porazi...

rony253
21. okt 2009

tak ja tomu nerozumiem 3x do dna jej davam sirup a aj tak sa drhne, sestricka mi dnes povedala ak sa ten kasel nezlepsi do piatku musim prist ju dat popocuvat znova. ☹

rony253
21. okt 2009

tu nikto nie je ci co? mam este jednu otazku, mozu uz nase deti med a skoricu? mam totiz recept na prechladnutia a rozne choroby len neviem ci mozu med a skoricu

vejinka
21. okt 2009

moj papa uz od roka med aj skoricu..v kasicke..robenej

mishusha
21. okt 2009

krasny vecer sa praje...
no my uz tiez med skusame, najprv v cajiku a teraz som jej uz aj chlebik s maslom a medom.... zatial sa nic nedialo...klopklop

so skoricou by som bola asi opatrnejsia...to je vacsi alergen... kamosa mi to skoro zabilo...zjedol maly keksik a skoro ho viezli na aro.. 😖

rony253
21. okt 2009

my sme este med nejedli, tak sa preto pytam. asi jej teda dam tu cibulu s cukrom. 😒

rony253
21. okt 2009

dnes chcem byt do desiatej v posteli. tu nikoho nikde tak sa majte

martinna78
21. okt 2009

Ahojte mamule 😉
moc ste toho dnes nepopisali 😉 konecne bolo vonku prijemnejsie, svietilo slniecko u nas, konecne nebolo tak surovo

Rony ja mam taku prirucku od nasej pediatricky o strave a tam mam ze med az od 2 rokov, tak ja este nedavam, caj mi vypije aj nesladeny, tak som rada
Ale samozrejme ze 100 doktorov, 100 nazorov a je na kazdej jednej z nas,ako sa rozhodneme 😉

No a k tomu praniu, ja tiez periem este v lovele Maximkovi a teraz od roka davam aj troska avivaze, je to take jemnejsie a vonavucke, ja som inac taky maniak na avivaze, ked ideme do Rakuska tak si kupujem Kuschelweich- rony urcite pozna 😉 malemu davam biely ten je hypoalergenny inac vonia uplne uzasne na detske vecicky a este mam rada aj modry Sommerwind, aj zeleny Aloe vera a aj zelene Quanto - Alpenfrische je uzasne to maju tiez len v Rakusku. A este mi voni super modry Lenor tusim spring 🙂

luciankasebastianko
21. okt 2009

ahojte maly pred chvílou zaspal 😠 my používame silan Aroma therapy jojoba a lotus a silan Natural avokado a aloe vera a vonia prádlo nádherne 😉 a malému dávam Lovelu 😉 aviváž

zuzana1710
21. okt 2009

estell,chuda moje male..ale riadne si ho doorazal..az mi ho bolo luto..on by chcel uz rychlo bezkat a nejak sa mu vsetko pletie pod nozicky... 🙂 my sme zatial len raz mali oskrety nostek...ale este ich urcite bude veela... 😀 😀

baby, prisiel mi rodicovsky a o nejakych 6-7euri vaaac...sa mi sniva,alebo je to zvysene???nic o tom neviem.a ak je to zvysene,tak sa teda riadne buchli po vacku...normalne som rozmyslala,ze co kupit malej za to 😝 ..ci mercedes,alebo bmw...

janac1974
21. okt 2009

ahojte ja pouzivam na vsetko pradlo persil sensitiv gel,aj maleho vecicky periem s nasimi a zatial
ziadny problem.avivaz nepouzivam ziadnu iba ked periem postelne pradlo,zaclony alebo nieco
co vyzaduje avivaz...
med som uz davala do cajika,ziadny problem nebol.ale my mame ten problem,ze maly nechce
sladke on nechce piskoty ani bebe brumik nechce ani kinder mliecny rez,ale kukuricnu chrumku
zje aj take vseljake tycinky pohankove atd

martinna78
21. okt 2009

som myslela,ze uz sem nikto nezabludi 🙂
zuzi ano zvysovali od septembra rodicak o par chechtakov 😀

zuzana1710
21. okt 2009

martinka,tak to mi uslo...ale ked neprsi,tak aspon kvapka...tesim sa aj z toho....chudoba biiiiida

zuzana1710
21. okt 2009

ja periem v norit bebe,ale uz sa mi mina,tak budem tiez v obycajnom prasku prat a avivaz davam stale soflan-od nej mi vonia cely byt a pradlo na kilometer...ale neviem ci je dostat kupit aj na sk tuto avivaz 😝

martinna78
21. okt 2009

zuzi ved sa mozme tesit ze v case hospodarskej krizy si takto prilepsime 😀

rony253
21. okt 2009

zuzi 😀
ja pouzivam persil sensitiv pre malu, pouzivala som predtym z DM Denkmit tekuty prasok aj avivaz, to nevonalo nijako ale bolo to pre babätka, tu nemame Lovelu. Teraz uz dlhsi cas pouzivam persil sensitiv a avivaz uz jej aj nam davam od Lenoru novu zltu je fantasticka a vsetko krasne vonia, a nic jej z toho nie je a ani sa nevyhadzala. tak zatial toto, ale mala som aj biely silan ale ten bol nic moc a kuschelweich som mala predtym a malej som to este neskusala. Stale vymyslia nieco nove tak pozeram a voniam.
Jani, ani mne nechce mala sladke piskotu uz vobec tu jedla na jej torte lebo tam bol jogurt, ale to tiez len zobla, tiech kukuricne chrumky, vcera jej kamoska doniesla z ciech rychove chrumky presne take iste ako kukuricne len su biele ale tie jej nejako nesmakuju. zajtra skusim, dnes taku chrumku odhodila ale kukuricnu zjedla.
Lucim sa s vami a idem hajusat, ja s tym medom radsej pockam.

luciankasebastianko
21. okt 2009

janac a to je problém že maly nechce sladkosti ? ale kukuričné a pohánkové zdravé veci 😲

zuzana1710
21. okt 2009

rony,ja dam prasok aky pride pod ruku..nekupujem ich ja..ale na ten softlan si potrpim..dedo ho kupuje tam u vas 😀 lebo on naozaj dlho vonia a krasne..je taky fialovy..

martinna78
21. okt 2009

rony ved popytaj sa na ten med u tvojho pediatra, som zvedava,aky tam maju nazor 😉 a ten biely kuschel fakt odporucam Sanft & Mild Hyppoalergen
dobru nocku a nech Sarinka je rychlo fit

zuzana1710
21. okt 2009

lucia,to si napisala dobre...ja by som to brala keby malej nechutilo sladke... 😅

zuzana1710
21. okt 2009

Najkrajšie detičky na svete - marec 2009----tento nazov ma bavi....normalne ma nasrala ta ktora ho vymyslela...to akoze ine deti su skarede????

luciankasebastianko
21. okt 2009

zuzi ja mojho krotím aby mi viacej ostalo 😀