Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
25. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeee............takze sme sa dnes fotit nakoniec neboli....urobili sme si prechazdku po lese..po kyslikovej drahe......potom sme isli pozriet podkrovie do dvoch rodin jednych znamych mojej svokry maju fakt krasne a boli sme sa inšpirovat kedze planujeme prerabku nasho domu..jooj ako sa tesim ked sa tam prestahujeme

jooj rony nespominaj žehlenie ja som si dala budik na 6.00 hod.lebo zajtra mam toho vela aj s karinkou aj vybavovacky a ked je manžel vecer doma mne sa uz nechce 🙂 ale uz mam plny kos

vejinka svokra je svokra ja som si so svokrou prezila svoje a keby mojho zmyslania niekedy moj muz nie je moj muz ale laska nasa silna zvitazila ale poviem ti prezila som si svoje 😠 🤐
pomaha nam teraz ako moze ale ako tak je az ked sa Karinka narodila..ale ja uz mam svoj nazor..a nikto ma nepresvedci
idem sa venovat drahemu a pozerat superstar

bruu nocku

jurocko
25. okt 2009

luci drzkam palce aj ked viem ze mas toho vela a mas moj obdiv a vela trpezlivosti si šikovna mamicka aj ked prvy rok budes mat to tažške a potom bude super a mala neziarli?a na neporiadok kasli nato radsej si oddychni a porelaxuj
dobre uz utekam paaa

lucindela
25. okt 2009

ďakujeme....žiarliť ani nie...len ona chce,aby sa jej stále niekto venoval....čo sa stále nedá... ☹
často nemám čas ani na základné veci... poviem vám, že za dva týždne ani neviem ako...pošli aj kilá dole...aspoň teraz mám chvíľku čas,keď je mužík doma... 😉 pár minút pre seba... 😎 😎 😎

ka3n
25. okt 2009

Lucindela, ked bol moj Matusko este male babatko, tiez mi nedal vela pospat, ale velmi mi chybal cas ako vratis ty na zakladne veci, toaletu, umytie vlasov, holenie..som rada, ze teraz sa to zmenilo..neboj, mas doma krasne, zdrave deti a to je dolezite.

lucindela
25. okt 2009

janac myslím,že každá by to zvládla...každá má inú povahu a postavila by sa k tomu nejako... 😝

luciankasebastianko
25. okt 2009

ahojte baby ja som sa dnes ocitla neplánovane v kúpeloch v Bojniciach malého mala svokra a super to zvládli 😀
veji ja by som to nezvládla byvať so svokrovcami ja som tiež ťažká povaha 😀 fakt je to všetko o tom že si to nesmieš pripúšťat 😒 ale ja som táááááá posledná ktorá može radiť 😅
lucka gratulujem 😉 len tak dalej
lucidela tieto prvé tyždne sú naročné ešte sa musíš ty zregenerovať a deti si zvyknúť nasvet 😅 ešte taky mesiac to bude určite náročné mne bol maly hore každú hodinku a stále plakal cicik v puse a plakal a plakal 🙄
jani super si to vyriešila 😀

rony253
25. okt 2009

ja zehliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, este zopar koseli a pre dnesok som hotova, mam dva este dva susiaky mokre, tak zajtra vecer bude pokracovanie... ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

luciankasebastianko
25. okt 2009

a ozaj dnes nám ježiško doniesol Dolce Gusto zajtra sa teším n a super kávičku dúfam ,že nebudem sklamaná 😕

janac1974
25. okt 2009

lucindela ja by som to uuuurcite nezvladla veriiim tomu...
lucianka a to nejako skoro chodil jezisko aj ja chcem....ale mne by doniesol asi......... 😀 dakujem

janac1974
25. okt 2009

moj muz ked bol dnes sam s malym tak aj zehlit zacal....aj vonku boli...a co je dolezite ani nebol
nahnevany 🙂 a ked som dosla domov tak chudatko sedelo za stolom a papkalo suchy chlebik
ale aj takyto je zivot...

buksy
25. okt 2009

ahojte..konecne v klude sedim... dietatko islo do hajan...
fu...som si normalne vydychla... nic ine som nerobila len chodila s nou z izby do izby a aj to len od nejakej siestej lebo do vtedy sme boli vonku... ale poviem vam ze ma riadne znicila krpata mala... a to som este aj nevyspata lebo do druhej do rana som vyrabala kamoske tortu masinky tomasa... ale som rada ze sa im velmi pacila ....
a petka mi akosi nechce papat ... vela vymysla.. stale jej nieco ponukam a spapa tak par lyzic a potom by sa v tom chcela rukami hrabat ale pochopitelne jej do polievky a do kase nedovolim ist rukami tak potom je krik a tym padom aj dojedene... takze moc toho cez den nespapa... ☹

luciankasebastianko
25. okt 2009

janac že požehlil no ale už sa určite nehneváš 😀 a suchy chlebík, no zlatko malé 😅
buksy no teba tie tortičky velmi bavia 😉 ja by som spánok neobetovala a aj maly mal všeliake obdobia velmi sa mi páčilo aj vypluvacie obdobie 😠 ale už to prešlo hurá 😉

estella
25. okt 2009

dobry vecer vsetkym asi vsetky superstarujete...aj ja som nalepena na telke a velmi ma pobavil Martin Chodur som sa tak super nasmiala..... 😀 😀 😀 😀

idem vas trosku precitat co tu je nove lebo vobec nie som v obraze..... 😕 😕

luciankasebastianko
25. okt 2009

aj ja porerám superstar jedno očko tu jedno tam 😀

rony253
25. okt 2009

ja mam dozehleneeeeeeeeeeee Chvala Bohu. Este musim vybrat pracku a pre dnesok finito 🙂
ja tu nemam superstar ☹ ale na RTL chodi talent a vcera sme sa aj smiali aj plakali, no bolo to super.
urobila som si cajik, este si idem nejaku zemlicku urobit a potom sprcha a hajusenkat k mojej princeznej. A papaaaaaaaaaaaaaaaame znova ovocie, ani neviem ako. Dnes aj hrozno jedla aj slivky papa aj jabka aj dokonca zjedal predvcerom cely banan, no cuduj sa svete, ale chut na ovocie, dosla az teraz po dvoch mesiacoch. Zeny ked budem robit zemiaky na kyslo, mozem tam dat aj trosku octu? Asi pre malu nie ze?

luciankasebastianko
25. okt 2009

rony asi trošku možeš ved to je vinny alebo jablčny 😉 usilovná si bola dnes 🙂 idem aj ja hajať dobrúúúúúú 😵

buksy
25. okt 2009

luci... je pravda ze ma to chytilo...je zaujimave tvorit nieco a vidiet ze sa to ludom paci... ale ja som samozrejme len taky zaciatocnik... je to narocne takto po nociach este piec ale inac sa to neda takze to proste beriem tak ako to je...
no vypluvacie a vyberacie vsetko z ust to tiez mame skoro za sebou ale este nie celkom... ale aby nam nebolo smutno tak mame teraz take obdobie ze by chcela vsetko sama ale rukami...no co uz aj to raz prejde...
tiez som cumakovala na superstar...ten chodur je fakt dobrý...

rony253
25. okt 2009

Buksy aj Sara chce pchat ruky aj do polievky a robi cirkus ked ju nenecham, ale snazim sa ju niecim zamestnat, a inak vsetko rozhadzuje zo stolicky na zem. ma zemiak v ruke kusne si a odhodi prec. A uz aj viem preco, lebo krmi nasho psa a ten sedi pri jej stolicke a caka kedy co padne 😀 aj ranajky, uz som ho parkrat zavrela von, lebo ta koza potom len spekuluje.

estella
25. okt 2009

fuuuha veji no nezavidim..ja som si tiez prezila svoje so svokrou a nase vsathy su take nijake...aj sme sa rozisli ked sme spolu este len chodili lebo ona robila vsetko mozne aj nemozne aby to dosiahla..nastastie jej to nevyslo a my sme si urobili tajnu svadbu..hihihihi....este dobre ze bola vtedy v kupeloch aspon bola pod lekarskym dohladom ked sa tu novinku dozvedela.... 🙂 🙂

lucindela aj ja obdivujem ako to zvladas...urcite by to zvladla kazda z nas keby bola v tvojej kozi len to stoji vela namahy..ale ta laska deticiek stoji za to.... 😉

rony253
25. okt 2009

estell tak to bolo teraz dobre, ze dobre ze bola v kupeloch 😀 😀 😀 tak som sa teraz zasmiala

luciankasebastianko
25. okt 2009

estell 😀

rony253
25. okt 2009

babeny, idem ja na haja, sprcha a postel, na to sa najviac tesim.
Inak Buksy, my takto chodime z izby do izby a po schodoch cely den, niekedy sa pusti sama ale este si potrpi na moj prst. dnes sa uz parkrat omlatila, aj padla a buchla si hlavku vzadu, potom do stola, tak sme zbili stol preco ju buchol 🙂 a podobne. takze ked len oci otvori a dam ju do poriadku, zaciname chodit a to celyyyyyyyyyyyyyy boziiiiiiiiiiiiiiiiii den. a to spi len hodinu z dna, aspon dnes tak spala, presvihli sme poobedny sapnok, nemala som vsade pretocene hodiny 😀
Caute a dobru nocku....

buksy
25. okt 2009

dobru nocku...
rony no tak to dobre poznam aj to rozhadzovanie aj to chodenie..a ked su niekde schody tak tam travime moc moc casu... ach jaj ale tymto si asi prejde kazda mamicka...

perlab
25. okt 2009

tak my sme práve zaspali 😀
to moje trdlo doteraz trsalo na superstar, taká je zlatá .... no zakážeš jej to? 😵

lucindela, máš aj môj veľký obdiv, musí to byť riadny adrenalín, ale nádherný 😵 viem si predstaviť ako adelka chce byť všetkého účastná, čo sa drobcov týka 🙂

luci, mne priniesol ježiško dolce gusto pred, myslím, dvoma rokmi, vtedy to bol asi nejpredávanejší vianočný darček 😀 a je to super, len tie kapsule sa rýchlo míňajú, aspoň si však známi nerobia veľkú hlavu, že čo nám kúpiť, keď prídu na návštevu 😅

rony, prídi požehliť aj mne, dobre? aspoň sa odreaguješ, so sarkou pochodíme, čo to od romi odkuká a chodííí 😉

tak pá a dobrú noc

janac1974
25. okt 2009

baby tak aj prajem dobru nocku....idem snivat,bo som dnes stretla kamosa a on chcel
odo mna cislo vraj mi zavola....taak idem cakat???

buksy
25. okt 2009

janac...teeeda 😕
pekne snivanie... 😉

mishusha
26. okt 2009

ranko babeny 🙂 Prvaaa??? 😲
tak som vas docitala... som sa aj nasmiala.... estell, asi treba tym svokram porobit riadny sok s tajnou svadbou....a na nic viac sa potom nezmozu 😀

janac 😀 co pekne sa snivalo??? 😉

ako citam, tak som rada, ze moja Lola uz chodi... ale 'prstove' obdobie nas drzalo 3 neuveritelne mesiace! pustila sa a baaaac, zase potrebovala bezpecie prstov... a takto dookola...az potom raz ked boli dedkovci na navsteve sa chcela asi predviest a usla mi do spalne... a ja len: kde mam dieta....!!!!! a nik nevedel... 🙂

tak ja za dve hodky uz konciiiiiim, potom rychlo ku kadernicke (len dufam, ze ma tak skoro rano vezme) a hor sa za dietkom mojim zlatunkym 😵

winona24
autor
26. okt 2009

Ahojte.....

tak ja som včera chvalabohu požehlila....a čaká ma ďalší sušiak prádla.... 😝

pekný deň...mňa nejako začína hlava bolieť....teším sa..... 😖

rony253
26. okt 2009

ahojte, pisem tu jak truba vyhodil ma internet. Neviem co sa dnes Sare stalo, ale reve uz od pol noci, ci zuby ci jaka chmara neviem.
Uz aj dnes na prdel odo mna dostala, lebo som ju dala do postielky a revala, aby uputala moju pozrnost, zacala si prchat prsty do krku a napinalo ju na zvracanie. Cely den je zarevana ked nie je po nej. O pol noci sa zobudila a revala asi dve hodiny, ani cipok som jej nemohla dat, lebo skakala jak opica a nedovolila mi. no poviem vam, dnes nech ma niekto nevytoci, lebo som jak besny pes.
prave zaspala v kociari. tak nech tam spi.
kasle este stale, ja neviem co mi to tu doktor dal za medikamenty, tak odkasle hlien, ale nevidim, zeby sa jej to ukludnilo, zeby menej kaslala. Dnes je tu sviatok, vsetko zavrete aj doktor, tak tam urobim zajtra peklo v tej jeho ordinacii, uz som vazne nestastna z toho jej kaslu. Neverim, ze nema chytene priedusky, ked ja to pocujem.
idem daco uvarit, ale ani nemam chut 😒

winona24
autor
26. okt 2009

rony ☹

kľud moja.....joj prečo ste tak Ďaleko....my by sme Vás prišli s Naty potešiť trošku..... 😉