Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
12. nov 2009

az teraz som si precitala , ako padla Sarka 🙄 , tieto pady to je des, moj maly v Prahe vstaval pri skrini a padol hlavickou presne o roh, mal tam taku modru ciaru az cez lice 🙄 a od vtedy opat nechce sam chodit, takze chodenie sa posunulo vzad a sam prejde max tri kroky, no co uz 😒 ved sa chodit nauci

win muz vcera prisiel s tym , ze mozno pojde do nemecka, tak dufam,ze to z toho nieco bude, aj ked bude prec 😔

winona24
autor
12. nov 2009

olla mno myslím,že v dnešnej dobe nemajú ľudia na výber.....bude to ťažké,keď bude muž tak ďaleko,ale € potrebujete....a nebude to predsa navždy 😉

mishusha
12. nov 2009

ahojte, chlapa mam v robote, tak mozem parit za kompom 😀
idem vas docitat bo som asi vela presvihla...
ale najprv musim vyvesit, pradlo a pridem... 😉

ollako
12. nov 2009

maly sam mi zobudil s taky revom, neviem, ci sa mu nieco snivalo a teraz uz asi nezaspinka 😠 ... spal len tristvrte hodinu 🙄 a prave zacal hrat miestny rozhlas, takze 100 % je po spani 😠 , cely den budeme mat rozbity 😠 😠 😠

ollako
12. nov 2009

no jasne, ze je po spani uz mrnci 😒 tajne, som dufala, ze zaspal, ked bol ticho 😝

evitkamalicka
12. nov 2009

kto mozte, dajte mi hlas na tento link, ale musite byt zaregistrovani, dakujem
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jezko-s-ja...

mishusha
12. nov 2009

no povesane...
rony bistu, chudatko sarka....ale neboj, hlavne ze je v poriadku...to ja mam tiez tek mindraky z toho, ked mala zas a znova padne na to cielko..nie a nie sa jej ta modrina zahojit... 😖 neviete co je dobre na modriny, okrem heparoidu???
my spime uz od pol 10, tak cakam kedy vstane.... ale aspon som si stihla porobit...
v noci bola trikrat hore, a raz tak, ze revala zo spanku, som ju normalne musela na ruky vziat a umojkat... asi sa jej snivalo daco zle, chudinka moja..

baby, co dnes varite?

winona24
autor
12. nov 2009

http://concreteloop.com/wp-content/uploads/2008...

mno ja som si vymyslela niečo takéto na hlavu....to čo mám momentálne na hlave je ometlo a nie účes...rada by som si nechala narásť dlhšie vlasy,ale na to nemám nervy.....

mishusha
12. nov 2009

win, fajny uces... len nie kazdej tvaricke sekne... mala som kamosku, co sa dala podobne ostrihat, ale mala okruhlu tvar, a nevyzeralo to takto super ako na rihani 😒

johnie
12. nov 2009

ahojte.. konecne svieti oskar
tak moj muz ma problemy v praci a tak sme sa rozhodli ze si idem hladat robotu ja a on zostane s malou, aspon kym nam ju nezoberu do skolky tu u nas na dedine. dufam ze si nieco najdem.
budete mi chybat

winona24
autor
12. nov 2009

mno však to misím so svojou kadeřnicí prekonzultovať 😀 ....to je jasné,že nemám taký ksicht ako Rihana...to by som bola niekde inde...ale chcela by som to tak asymetricky....jedna strana na krátko a druhá dlhšia

winona24
autor
12. nov 2009

johnie.....DRŽ SA!!!! aj ty budeš chýbať nám.... 😵

johnie
12. nov 2009

win.. dakujem
evit zahlasovane 😉

vejinka
12. nov 2009

ahojte kuaaaa...to je boleeest a vraj mi injekcia prejde za pol dna...tudle ale aspom ze jeden hajzel je vonku 8cka tzv zub mudrosti..ked minabuduci tyzden vydrapi aj druhu 8cku tak nacisto osprostiem 😀

rony neber to tak tragicky..keby mi maly netahal vlasy a ja zakazdym nebudila ked som ho brala z postielky a mohla som v klude spat a netahala som si vlasy celu noc..kludne by som ich mala ..ale po prve : zaccali mi padat vo velkych mnozstvach a dva krat upchali vysavac
po druhe: maly ma sticovala bolo to na nevydrzanie
po tretie mala som roztiepene konceky a celkovo unavene vlasy...xcelo to razatnu zmenu
po stvrte: muz bol so mnou a nemal sancu mi nieco vyhovorit
po piate az dnes si uvedomil ako mi novy uces pristane 😀

vejinka
12. nov 2009

johnie vela statiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a obcas nas prid pozriet bdues velmi chybat..papapap 😉

johnie
12. nov 2009

veji dik
akoze uz sa so mnou nelucte, este tu chvilu budem otravovat 😎

johnie
12. nov 2009

co sa tyka ucesov.. ja sa snad nikdy nedam na kratko, mam traumu, a navyse kucerave vlasy a viem ze by mi to nemseklo, a to by som musela nonstop zehlit. mozno ked budem stara babka tak budem mat kratke az vobec nejake budem mat 😀

silwietta
12. nov 2009

ahojte dievcence... idem trosku dobehnut zameskane...

silwietta
12. nov 2009

juj johnie to mi je luto... musime spiskat ejake stretko este predtym....

silwietta
12. nov 2009

veji dobre mas tie vlasy.... ja tiez postupne skracujem a skracujem... ked to takto pojde dalej, o pol roka sa budem holit masinkou 😝

silwietta
12. nov 2009

win, nechaj si dorast vlasky, tebe idu take dlhsie...

evitkamalicka
12. nov 2009

dakujem za hlasy 😵

winona24
autor
12. nov 2009

silwi čooooooo???? ježinku,keď ja na to nemám nervyyyyyyyyyyyyyyy. 😀 😅 😅 😅

evitkamalicka
12. nov 2009

mish ja dnes varim kuraci perkelt

vejinka
12. nov 2009

Prečo nevie žena narátať do 70 ?? ...lebo pri 69 má plné ústa :D LOOOL takto tento vtip je fuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. nov 2009

my mame hubovu zemlovku

evitkamalicka
12. nov 2009

veji 😀

silwietta
12. nov 2009

ja mam kuraci perkelt od vcera...

silwietta
12. nov 2009

veji... heh som sa pobavila 😀

luciankasebastianko
12. nov 2009

ahojte baby tuším je veselo 😀 idem čítať