Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

misik
31. júl 2009

dobre ranko 🙂
eweny my sme na kupku skoro kazdy den uz asi treti tyzden, malemu je tam super tak ak mas moznost vyskusaj, akurat male deticky nemozu ist do termalnej vody.

rony253
31. júl 2009

ahojte, preco nemozu ist deticky do thermalnej vody?

rony253
31. júl 2009

misik, vsak my sme malu v therme, plavecky kurz a boli tam pred týždnom aj malinke babetka, do toho najteplejsieho bazena som bola s nou len chvilu ale boli sme v bazene s asi 34 stupnovou vodou. Z akeho dovodu nemozu ist do therme? a ked smi boli v larione tiez sme boli v therme v poprade s detmi. tak tomu nerozumiem.

misik
31. júl 2009

rony myslela som nie do takej termalnej, ktora je obohatena o nejake mineraly alebo co je z takeho vyvierajuceho pramena. Taka termalna iba vahrievana je ok.

silwietta
31. júl 2009

baby bratislavcanky, plati sa za kocik v mhd?

silwietta
31. júl 2009

no samozrejme najprv som chcela dobre rano 😀

luciankasebastianko
31. júl 2009

ahojte kde ste boli včera už som si myslela že ste založili novú tému na mňa ste zabudli 😔

silwietta
31. júl 2009

luci mne zacal blbnut komp, tak som chytila nerv a isla spat...

silwietta
31. júl 2009

ale este som si stihla pozriet tvoje svadobne foto... zlatucki ste boli... a taki mladucki... kolko mate rokov?

luciankasebastianko
31. júl 2009

taj mne to včera neako mrzlo asi signál 😒

miriam24
31. júl 2009

Ahojte .. juuu piatok .. konecne sa blizi vikend ..

Matkovi sa celkom polepsilo .. nehovorim ze je uz zdravy ale ma to lepsie .. aj sopliky aj ocko .. sa tesim .. len tak dalej

Dnes sa moja mama aj s jej bratom a jeho rodinou isli kupat do Lipotu .. sakra .. som chcela ist s nimi ale nedali mi volno lebo je nas malo v robote koli dovolenkam 😠 .. tak dufam ze aspon jeden krat tam este pojdu a ja s nimi 😵

silwietta
31. júl 2009

miri to je super!!!

silwietta
31. júl 2009

dietko sa mi zobudilo, ideme ladovat vyzivu....

rony253
31. júl 2009

ahojte, tak Sarka prave zaspala svoj druhy spanok, obed ma navereny zo vcera tak bude toto papat. chcela som ist na nakup, ale kedze zaspala, poslala som muza na mensi nakupik a ja stazim malu, isiel sa aj strihat, tak budem mat doma znova fesaka. 😀
a mam asi ovulaciu, sakramensky ma boli vajecnik. a vo stvrtok som si urobila termin konecne k doktorovi na gyndu. tak dufam, ze som o.k.
Misik, ja neviem ci je v nasom therme nejaky pramen, ale budem sa informovat, poznam take madarske termalne kupaliska tam bola az taka hneda voda a smrdelo to, tak do toho by som ju urcite nedala. ale diky za vysvetlenie 😉
idu na mna hlady tak volaco schrupnem a pridem.

luciankasebastianko
31. júl 2009

rony ja som sa dnes po 9 m vystojila na gyndu a tam dovolenka 😎 už to počká nie? 😀

vejinka
31. júl 2009

teploooooo

vejinka
31. júl 2009

lucia...no ja by som bila hlava nehlava... 😀 😀 😀

natasa8
31. júl 2009

ahojte... 🙂

tak ja som sa prisla pochvalit, moje dieta uz druhy den pekne papka, vcera to zacalo 100g obed, potom zjedla na olovrant skoro cely jogurt 😕
dnes sice ranajkovat odmietla, ale na obed spapala skoro 200g 😵 😵 to sa nam este nestalo
Dufam ze to nezakriknem a bude papat aj dalej 😉

mala teraz spinka, ked sa zobudi pojdeme do mesta na stretko s claudinkou a spol., uz sa tesim, vzdy ked sa nieco organizovalo tak mi do toho nieco prislo 😠

prajem pekny vikend, zajtra odchadzam na tyzden ku nasim, takze sa tu neukazem ...

rony253
31. júl 2009

no caute, tak sme boli kupit, topky pre malu, kupila som tie elefant, ale nemali nic ruzove, tak sme kupili tmavo modre, lebo moj muz ma presvedcil, ze sa jej to hodi k riflom, a ja som uz teraz nasrata, ani neviem preco, chodi v nich v chodaku a uz jej jednu chodak aj stiahol dolu, lebo mala vzadu nozku.
Mangel sa bol ostrihat, a nie tak ako sa mne paci ale po jeho guste, a uz sme isli na tie topanky namosurení, mne sa paci ked ma kratsi strih a cvaknute fuzy a teraz si fuzy nedal cvaknut a vlasy nema tak na kratko ako sa mi paci. Pytal s ma ked pre nas prisiel: no? a nic nepovies, a ja hovorim a co mam povedat, ked to nie je tak ako sa mne paci. tak som bola ticho. zajtra tie topky asi odnesem a hotovo, vyberiem jej daco ine, ale budem mat v tom obchode k dobru peniaze. naco su mi tmavo-.modre, zas ma nahovoril na hovadinu.

mishusha
31. júl 2009

rony to poznam 😀 ale uz som sa naucila ako mam malu.... ist hlava nehlava tak ako ja chcem...aj co sa tyka malej... takze je vzdy po mojom...a mm radsej ani neprotestuje.... lebo by sa napocuval hundrania, ze by to sakra lutoval 😎
a mangelov dorastie a potom sa chod strihat s nim... budes spokojna 😀 😀 😀

luciankasebastianko
31. júl 2009

natas super že už pekne papate len vydržať 😀

luciankasebastianko
31. júl 2009

tak prídem večer 😀

rony253
31. júl 2009

dobry vecer, tak tu sa to moc nepohlo ze? viem mali ste aj v blave stretko 🙂
Sara hajuska od pol osmej, a ja tu tlacim do hlavy. Idem si zobrat aj nieco sladke, nech si dam kaloricku bombu so slahačkou.

rony253
31. júl 2009

ja pridem stale v case, ked vy uspavate 🙂

winona24
autor
31. júl 2009

prajem krásny večer 😉

bendy
31. júl 2009

aj ja vam prajem dobry vecer, posledne dni sem zas dako nestiham chodit 😒 mala mi uz buva, porobila som co bolo treba, tak idem docitovat zameskane. No ale musim sa pochvalit, Ema nam zacala vcera vecer z nicoho nic lozit..a to mame ist v utorok na rehabilitaciu, kvoly tomu ze nelozi...tak ja teraz neviem ale kazdopadne sa tam pojdeme ukazat no dufam ze tie Vojtove cviky nebudu nutne 😖

mishusha
31. júl 2009

vecer...ta moja opica az teraz zaspala... 😖 sme mali prvy krat na veceru kasu... no a teraz som musela dat zas mlieko... sa potrebovala ucuckat k sladkym snickom 🙂
a ja tiez asi pojdem pomaly, este dam nieco male sladke a vydatne... 😀 😀 😀 aby sa aj mne lepsie spalo....
takze prajem pekny vecer 😉

luciankasebastianko
31. júl 2009

ja sa tešíííííííííím na kukuričku 😝 mňam 😝

vejinka
31. júl 2009

maly konecne zaspal a ja padam od unavy...dnes hram vela hier na FB asi mi preskocilo 😀

bendy
31. júl 2009

citam ze ste sa bavili o kupaliskach, aj my chodime s malou do termalu kusok od nas a chodi tam vela mamiciek s takymi malymi detickami dokonca aj s mensimi