Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
10. nov 2009
ka3n
10. nov 2009
ka3n
10. nov 2009

tak teraz som uz neni spokojna s mojou, viacej sa mi paci ta carrera co som dalal link..az 8 pozicii vysky a 5 bodovy system a cena 119 Eur...ta sa mi paci.

misik
10. nov 2009

ahojte
rony aj ja mam tu co win, najprv v nej bola mala skoro 4 roky a teraz sme kupili novu pre nu a maly isiel do tej jej. Su dobre, aj vysledky testov. Claudi ju ma tiez a viem, ze ju kupovala v Rakusku vo Forstingeri a mali na nu tiez super akciu tak pokukaj u vas, byvaju tam lepsie akcie ako u nas.

misik
10. nov 2009

a pozri si aj www.forbaby.sk, oni ich maju tiez v nejakej akcii

estella
10. nov 2009

ahojte...Maxim ma dnes spaci den..rano mi spal do pol desietj a pred jednou isiel spat a spal do stvrtej...
sestra doniesla deti lebo si isla nieco vybavit tak Maxim je stastny sa predvadza pred nimi a neskutocne ako sa uz vie s nimi zahrat...asi preto ze su satrsi.... 🙂

natasa8
10. nov 2009

ahojte...
aj moja Katka dnes krasne spinka... navyse spraskala cely obed - som si myslela ze jej ostane aj na veceru 😀 To sa nam stava malokedy.

Inak aj vam sa v byte zahadne premiestnuju veci? Vcera mi z kuchyne zmizla chnapka a dnes som ju nasla pri vysavani v spalni pod postelou 😕

a este k tomu vitaminu C... narazila som na jeden clanok:

http://www.pluska.sk/zdravie/2009/11/pravda-vit...

sjuzocka
10. nov 2009

winona ahooj dlho som ta nevidela,ako sa mate?

luciankasebastianko
10. nov 2009

ahojte babenky no bola som s mužom v meste a malého strážila babka tak spal len pol hodku a teraz ked som prišla odkvecol na ccíciku 😀 no neviem kedy pojde večer spať 😠 rony je pekná ta sedačka inak mi sme kúpili chicco 36 kg a na to moje 10 min. vozenie domesta nám uplne stačí viacej aj tak moj drobec nezvláda 🙄 ja by som dala tiež aj 300 € len keby tam xel sedeť 😅 ale v obchode povedal že takú nemajú ☹ a už som jú aj prala ked ju celúúúúú ogrckal 🤐 super sa dala zvliecť a krásne sa oprala -dobry material 🙂

miriam24
10. nov 2009

no cebion idem nasadit aj ja .. skoda mohla som uz skor .. mozno by maly neochorel 😒

a inak co sa tyka vitaminov tak v ovoci aj v zelenine su rovnako .. tak pokial vam deti nejedia ovocie ale zeleninu hej (alebo naopak) tak sa im dostava stale dostatok vitaminov .. horsie je ked nechcu ani ovocie ani zeleninu

winona24
autor
10. nov 2009

no sjuz tak Ty máš čo hovoriť.... 😀 😀 Teba som milión rokov nevidela....veľká gratulácie k ďalšiemu tehu...ale tentoraz sa už nestretneme v pôrodnici....my??? ako sa máme???pomaličky ,ale isto...... 😉

ollako
10. nov 2009

Ahojte baby, co noveho? nejake pikosky? 😀
my sa oducame od didky, pretoze tie noci su uz neznesitelne, tak vcera v noci plakal asi hodinu a potom zaspinkal, ale uz teraz sa desim aka bude dnesna noc 😒 vecer sme prezili bez didky a vypil 130 ml sunaru, co je uspech, este si dal caj a uz haja... no len uz vydzat a nepolavit, lenze zajtra ho mozno budu ockovat, tak neviem, ako to bude, mali sme ist uz vcera, ale ja som si pomylila dni, lenze mali mal zase tri dni sopliky, tak vraj sa na neho pozrie a uvidi ci ho zaockuje, ockovanie uz odkladame takmer dva mesiace....inak tie sopliky boli take slabunke, asi vdaka tomu, ze uziva echinaceu,

vejinka
10. nov 2009

oll tak ja som uz asi pred dvoma tyzdnami schovala dudu a nehlada ju teda 3 kusy sme mali a vsetky som schovala lebo bez dudy nezaspal..a teraz si poreve aj hodinu kym zaspi a to ho este musim poriadne nakojit

johnie
10. nov 2009

veji mam taky pocit ze olla myslela didi a nie dudu 😉

johnie
10. nov 2009

dobru noc devcata, ja dnes idem skor lebo vcera som to trochu prehnala

buksy
10. nov 2009

ahojte..
tak dnes sme boli u dr. a petka na stastie nema chytene priedusky a ani cervene hrdielko...mame len dalej davat home sirup stodal a fenistil... je to reakcia na oslabeny organizmus po ockovani...snad to rychlo prejde...
a minule tu tusim vejinka davala recept na bebe brumika tak davam do pozornosti ze v lidli maju plech na pecenie brumikov...ja som dnes jeden kupila...
uz sa tesim ked ich upeciem ....

buksy
10. nov 2009

johnie dobruuuuuuuu

vejinka
10. nov 2009

nevadiiii

rony253
10. nov 2009

ahojte, tak moje dieta dnes nejako nechcelo jest, neviem preco no uvidim zajtra, rano vypila 150 ml mlieka okolo desiatej kasu s ovocim okolo 200ml mozno aj trosku viac, ked sme boli von dostala grahamovy rohlik, zjedla polovicu, moju hraskovu polievku nechcela, ani potom kuraciu s cestovinou a zeleninkou, co ona take moc lubi, nic nechcela zaspala, ked vstala isla som jej dat znova polievku a nic nechcela, stale kyvala hlavou nene. Tak som jej dala zemlu a syr, trosku pokusala a nedala tomu moc, potom som jej dala zemiakovy knedlik to zjedla jednu gulku a kapustu a mäsko vobec nechcela. isli sme sa potom hrat, vzala som so sebou jedno ovocne Hipp s baby keksami vo vnutri, a to zjedal cele, tak som bola rada, ze vobec daco zjedla. a teraz pred spanim vypila asi len 80 ml mlieka. nic uz nechcela len odgrgovala. a v noci vypije aj vyse 200 ml. uz sa nekojime ☹ lebo sa tak moja sefka rozhodla, povie nene na didu a hotovo a ked ju skusam prikladat len ju tym rozculujem, dam jej potom UM a to scucne. cize moje prso ju uz vobec nezaujima. ale pride urcite cas, ked ju bude zaujimat ako ju poznam a uz bude neskoro lebo tam nic nebude.
buksy nech sa vam rychlo polepsi, ja nemam stodal, toto mi mama neposlala, ale musim kuk.
ale je nam uz lepsie, len ked moja mama dnes cez skype pocula ako si Sara zkaslala hlien soky mala. ale to uz je dobre, predtym to bol horor. Zajtra mame u nasho doktora rocnu kontrolu o 15.30, bude jej robit nejake testy co vsetko ovlada a pod. Poviem mu nech jej zoberie krv ci nema nejaky zapal v tele. no som na ten zajtrajsok zvedava.

luciankasebastianko
10. nov 2009

johnie dobrú ved rámno ste spinkali do 10,00 😀 olla držkame palčeky ako domček kewdy sa sťahujete ? 😕

rony253
10. nov 2009

ja pojdem tiez dnes skor na haja, nadopujem sa liekmi a spat, musim to vylezat, tiez som zahlienena jak hruza a samozrejme Sara nemoze byt zdrava, ked tu aj s muzom kasleme o dusu

ka3n
10. nov 2009

ollako, len tak dalej a pevne nervy v odstavovani..v noci je to najtazsie, ale si super, ze si sa na to dala. .

kamilka12
10. nov 2009

Ahojte

lucianka - super článok 😉

natasa - no tak teraz s tým Cebionom neviem podla toho článku..:-/

No idem ja spať, ráno musím poupratovať poriadne, budú k nám chodiť samé návštevy..Martinečko bude oslavovať meniny..však Miriam? 😉 😉 😀

Čafte kočky

jurocko
10. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeee
len som vas prisla kuk a idem zehlit tu kooopu pradla 😠 jooj ako sa mi nechce..drahy mi zaspal na gauci a ja idem makat..Tobiasko je zahlieneny a stoho pokaslieva nasadila som poobede sirup tak verim ze zaberie ale zubky poviem vam ma riadne naliate..az nedobre pozerat ☹ chudatko moje krasne

som prekvapena ze vy detom davate vitaminy a ze lekarky vam odporucaju,...to prvykrat pocujem
ved este pri Karinke si pametam ako lekarka aj moj znami co ma lekaren aj teta lekarnicka mi povedala taku vetu:Slavka detom do 3 rokou sa nedavaju žiadne vitaminy....aj večšinou všade pise ze pre deti od 3 rokou aj mne nasa lekarka spominala zvlastne...az sa jej este raz opytam ☹

olako tak pevne nervy pri odstavovani je to tažške fakt a hlavne noci su krute ☹
rony drzte sa zajtra u lekara-
kamilka ale ze poriadne poupratujes 😀

jurocko
10. nov 2009

dobreeeeeeeeeeeeeee utekaaaaaaaaaaaaam,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄

natasa8
10. nov 2009

kamilka.... aj v UM je vitamin C, neviem ake davas ty, ale na tej krabici to mas napisane, tak si vypocitaj kolko ti Martinko cez den vypije a budes mat aku taku predstavu kolko ho dostane z mliecka...

podla toho clanku treba doplnat C hlavne ked je chory a ked su teploty... inokedy je to mozno zbytocne, ale neoublizi to....

No nam tiez sopliky zahadne po 3 dnoch zmizli 😕 Dufam ze sa zajtra zase neobjavia

skrecok
10. nov 2009

Ahojte baby,
no tak dnes bolo hrozne. Maly sa nam zmenil, zacal ma tak hryzt az ma to velmi boli a pri tom sa smeje. A navyse ked nieco nie je po nom, tak je zurivy, hadze veci okolo seba a pod. Nechapem odkial to ma. 😔 Pohrozenie prstom a nono absolutne nepomaha. Ach jaj, dufam ze to je len chvilkove skusanie. Ale boli ma to ked sa takto sprava.

Inak co sa tyka Cebionu, my takmer kazdy den uzivame, lebo malo papa a nepije UM.

Sjuzocka, gratulujem k tehu a drzim palce. 🙂

martinna78
10. nov 2009

ahojte 🙂
aj ja davam malemu Cebion Cecko, o tyzden nastupujeme do nemocky, tak nesmie ochoriet, a vzdy ked mal nejaky soplik tak kazala doktorka nasadit. Dufam,ze sa na neho nic nenalepi, lebo je toho vela vsade, sama chripka utoci, vcera sme boli na odbery a vytery(predoperacne) boli tam aj chore deti v cakarni,tak dufam,ze nic neschytame.
Mne Maxim papa velmi dobre, zje vsetko co pripravim, tak som rada. Krasne vsetko rozprava, uz povie aj Sofi a sestricka sa z toho tak tesi 😵 Ked vypije flasku,tak mi ju poda a povie "vypil" a najlepsi je,ked Sofi pozera Hannu Montanu tak vykrikuje "otana" (Montana) 😀
A keď mu poviem-daj mi pusu tak vykrikuje ne ne.
A gratulujem Sjuzocke k tehu 😉

jurocko
10. nov 2009

😉 🙂 jeeeeeeeej matka tesim sa stebou aj moja kajka tak super skoro rozpravala ale tobiasko tak asi skoro nebude ale nechame sa prekvapit 🙂 🙂

skrečok moja zlata moj ma do cicky ukusil raz ale som riadne pohrozila tak sa na mna iba pozrel a cudoval sa aky ma maminka na neho pohlad a viac to neurobil ci ta kuse vsade aj do nohy?

a co sa tyka fanty a hadzanie tak mi to zatial tuk tuk tuk tuk nepozname 😉 tak som rada