Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
19. nov 2009

Júúj dalsia snazilka..kolko vas uz je?

ka3n
19. nov 2009

..johnie, len aby ten smyk nebol uz aj zajtra 🙂))

evitkamalicka
19. nov 2009

ka3n netusim kolko nas je, ale zatial viem len o Terezke a Vejinke

johnie
19. nov 2009

ka3n ty nemaluj certa .. jo? 😀

johnie
19. nov 2009

evit ano... 3snz, 2tehulky a dve znova maminy (vikykiss a lucindela) 😉 ak sa nemylim

ka3n
19. nov 2009

hej o tych viem aj ja...a uspesna snazilka je annie 🙂)

johnie, ok, tak potom az spolu v nemocke 🙂)

my pouzivame 4, 4plus alebo 5...co akcia da 🙂) a minieme 3-4 niekedy viac, nekedy nemej.

johnie
19. nov 2009

ka3n prideme vas kuknut do tej porodnice.. ok?

ka3n
19. nov 2009

ake dve znova maminy?

luciankasebastianko
19. nov 2009

no ked sme pritom neviete kedy som mala naposledy krámi ja si neviem spomenúť bola som aj na tej gynde no fakt neviem 😕 dúfam že to už nebude 2 mesiace 😀

ka3n
19. nov 2009

ja debil, vidim ake dve 🙂)

johnie
19. nov 2009

luci 😀 ty si jaka srandistka.. ja si ledva stihnem zapisat moje 😀 😀
ka3n americanky uz aj porodili ... no nie?

ka3n
19. nov 2009

ale ano ano johnie 🙂)

martinna78
19. nov 2009

Pekny vecer sa praje 😉
tak sme dnes prisli z nemocky,presne ako sme predpokladali boli sme 3 dni, Maximko to super zvladol, je to moj maly bojovnik, nemal po operacii ani teploty a ani nevracal, tak sme mohli dnes domkov. Uz len ranka nech sa dobre zahoji a nech su vysledky z histologie dobre. Personal bol velmi prijemny, bola som milo prekvapena.
Musim docitat co mate nove, drzim palce snazilkam 😉

evitkamalicka
19. nov 2009

martinka ahoj....super ze Maximko to tak dobre zvladol a vysledky urcite budu dobre 🙂

ka3n
19. nov 2009

ja si furt vravim, ze chcem porodit dalsie dieta ked bude mat Matusko 3 roky, takze v august-september 2011..tak to aby som sa snazila presne o rok...júúj casu dost..

johnie
19. nov 2009

mati jasne ze budu ok vysledky... maximko je moc statocny 😵

luciankasebastianko
19. nov 2009

júj ja ešte miniem viac ale už cez leto som písala kolko toho popije aj liter a ked ho občas neprebalím tak je až na krížoch mokry a potom sa zobudí lebo mu je zima a už sme tam kde sme nechceli byť lebo ho musí prezliecť komplet

misik
19. nov 2009

Pekny vecer zelam,

Matka akurat par minut dozadu som na vas myslela. Super, ze ste v poriadku a maly je velky hrdina. V ktorej nemocnici ste boli, na Kramaroch?

ka3n
19. nov 2009

Maminky ja sa lucim, idem este hodit par slov s manzelikom a ficim spinkat..peknu vyspatu nocku prajem kazdej.

dobrúúú nocku

luciankasebastianko
19. nov 2009

matka super že všetko prebehlo o.k som myslela navás včera 😉

johnie
19. nov 2009

kati no dobru aj vam 😉

martinna78
19. nov 2009

ahoj Misik
boli sme na detskej chirurgii na Kramaroch, mala som s malym nadstandard, tak po tejto stranke to bolo pre mna uplne super, ze sme boli sami na izbicke, mali sme sukromie, sestricky fakt velmi mile,prijemne, aj doktora sme mali po znamosti co operoval, tiez uzasny clovek.
Maly sa drzal statocne, akurat vcera si to odplakal,ked sa prebral, mal sice aj lieciky od bolesti,ale nechcel lezat v postielke a chcel si dat stale dole infuzku,lebo ju mal na rucicke, a bol aj hladny,ale ked mu dali dole infuzku a vybrala som ho, a aj sa trosku prespal, uz potom mohol aj pit a papat, tak bol uz kludny a vesely. A nemal teploty a ani nevracal, tak to bolo super. A dnes od rana len chodil, este aj v skolke co bola na oddeleni sme sa boli pohrat a nechcelo ist odtial ani prec

eweny
19. nov 2009

matka, tak uz mate za tym..super, ze to Maximko takto statocne zvladol 😉

martinna78
19. nov 2009

dakujem vam,ze ste nam drzali palceky a mysleli na nas, ved aj preto to Maximko tak super zvladol 😵 😉

johnie
19. nov 2009

dobru noc kocky... ja uz nevladzem byt hore 😉

misik
19. nov 2009

Mati tak to sme Vas mohli dojst aj pozriet keby som nebola KO. Ale super, ze uz to mate za sebou.

martinna78
19. nov 2009

aj ja som stastna,ze je to za nami

luciankasebastianko
19. nov 2009

aj ja už prchám dobrúúúú 😵

rony253
19. nov 2009

tu som, nakoneic som nezehlila, ale robila som kancelarsku robotu, vytriedila som zopar papierov co trebalo, zajtra budem haaaaaaaaaaaadam zehlit. Sara zaplakala ale asi lendaco snivala.
My sa v noci prebalujeme, lebo aj tak je prebrata ked pije mliecko a ked chytim plienku a je docurana, tak prebalujem, ta je odkopana a potom je ta sa jej ta plienka zacikana schladi a ma studenu prdel, tak ju prebalujem.
idem ja uz konecne hajusat. papa dobru nocku

martinna78
19. nov 2009

aj ja idem spinkat,lebo v nemocke bol skoro rano budicek,dobru nocku