Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
3. feb 2010

no moja svokra dosla s tym, ze ked bude dievcatko tak neviem co by som musela byt ak by som jej nedala meno Anicka, kedze aj ona aj moja mama sa tak volaju...

evitkamalicka
3. feb 2010

nam nastastie do mien nikto nekeca

silwietta
3. feb 2010

zavidim evit

evitkamalicka
3. feb 2010

preco, ved je to na rodicoch ake meno daju svojmu dietatu

silwietta
3. feb 2010

no jasne, ale tolko zbytocnych reci co si musim vypocut...

rony253
3. feb 2010

Caute zeny, no nejako mi to tu blbne, vcera to vobec neslo.
Mame sa fajn, sme este stale v Kosiciach a budeme este mozno take dva týždne, Sara len vykrikuje každý den papa papa (t.j. Tatik po nemecky a len mi ukazuje pocitac, ze ho mam volat na skype, alebo donesie telefon, ze ho mam volat a vrieska na celý byt, papa papa papa, no podarena je.
Vcera som trosku pocitala ako sa spravaju vase deti a som spokojna, lebo sa sprava tak isto. Uz som si myslela ze len ona je taka urevana umrncana no horzne nieco. Tak vie revat bez priciny a vieskat ze uz nam to vsetkým ide dobre na nervy. Napr. dnes som s nou bola von nech sa doobeda prevetra a potom pojde spinkat, a ze bude kludna, no bolo to prave naopak, len som ju vyzliekala uz revala a vskuse revala bez dovodu ked som jej isla dat jest vrieskala este viac a ked som ju dala lahnut revfala az do fialova, no hruza. Vzala som ju k telke pusitla rozpravky tak pozerala a zaspala mi na rukach. Ja uz neviem ci je z tých zubov taka nervozna alebo z coho. ma uz všetky 4 stolicky 3 su uz ako tak vonku a dve maju len spičky vonku. To aj vase deti su take nepokojne, asi si chce presadit svoje alebo co?
Dnes som jej navarila spenatik zemiacik a postruham jej navrch vajicko.
tak zatim papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ka3n
3. feb 2010

ahojte..baby tak moj totéž 🙂) reve, jeduje sa, uplne vsetko bez priciny a nedajbože mu niečo nedam alebo zakažem tak oheň na streche.

goga03
3. feb 2010

ahojte,
tak to bol vcera asi nejaky rizikovy stupen pre septembrovcata. ja uz som mala nervy v koncoch rano o 9-tej ☹
a ako na just bol manzel dlho v praci a dosiel az na kupanie. ja uz som bola na pokraji nervoveho zrutenia. normalne som si hovorila, ze ako mi bude dobre v porodnici, 4 dni bez toho neposlusneho olivera. ale samozrejme ma to preslo, urcite mi bude chybat uz po pol dni 😀

vejinka ze dvojicky 🙂 ak si to sama prajes, tak ti to zelam, aby vam to vyslo 🙂 vsak svokra ti vela pomoze, budes mat dalsie 2 ruky.
ja by som to nezvladla. presne ako pisala annie, zacinam mat teraz obavy, ako zvladnem dve. oliver ako keby citil, ze sa ide nieco diat, je stale na mne zaveseny, ani na zachod nemozem ist. sa hrame a ja sa zdvihnem a poviem mu, ze sa idem napit a uz spusti rev.

ka3n
3. feb 2010

baby, toto som nasla, ktore mate dievcatko a potrebujete nieco pekne na leto..

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

felixko
3. feb 2010

ahojte,
vejinka tak si si vymodlila dvojičky, vraj ak človek niečo veľmi chce a túži po tom, sen sa mu splní 😀 ak si čítala knihu Tajomstvo Secret, tam sa to rozoberá, len musíš byť za všetko, čo máš vďačná.

rony my sme trpeli s dcérkou celý minulý týždeň, keď sa jej prerezávala stolička. 5dní len plakala, nechcela papať, za všetko vrieskala, stále chcela len spať, keď aj zaspala,o 5min. už bola hore s plačom..už som bola zúfalá. nechodili sme ani von, lebo som ju nemohla ani obliecť, všetko bolo dôvodom na plač.

silwieta aj ty máš svokru, čo sa rada do všetkého "montuje"?

ka3n
3. feb 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1761270

baby, nudim sa tak hladam na mmb nasla som aj toto, super cena.len taku uz mame..ale cervenu.

silwietta
3. feb 2010

felix, veru tak... to by bolo na dlhe rozpravanie 😉

felixko
3. feb 2010

ka3n super cena 😉 za súpravu, my máme bordovo čiernu 92ku, už sa nemôžme dočkať, kedy ju budeme nosiť

silwietta mňa už teraz chytajú nervy pri pomyslení na to, ako sa budeme sťahovať a prerábať, do čoho všetkého bude moja svokra kecať. momentálne kupujeme a predávame byt a každý večer nám telefonuje, aby sme nič nepodpisovali, žiadne zmluvy...ako keby sme mali 5 rokov a nevieme, čo robíme ☹

evitkamalicka
3. feb 2010

no mne by sa skusili starat, ja som taka povaha, ze si poviem svoje a je mi jedno ci je to svokra, mama alebo ktokolvek

winona24
autor
3. feb 2010

ahojte......

tak včera tu bola trošku čulejšia debata.....

takže po 1: VEJI OMG...že twins???? klobúk dole,že si trúfaš....ale nech je tak ako si želáš a tie machuľky sú tam naozaj dve 😉 😉

po 2: som rada,že nnielen moje dieťa je v poslednej dobe taký zlobár....ako keby som o nej čítala čo ste písali....

ANNIE to robí aj mne malá s tou vodou resp.čajom....a ona ešte potom ručičkami porozotiera tu vyliatu tekutinu.... 🙄 🙄 😀 😀

čo sa týka toho výberu mien,tak myslím si že to je výsostne na rodičoch toho drobčeka....a nie na svikrách a svokroch...tak nech sa Vám do toho nemontujú......názor si povedať môžu,ale konečný výber nech nechajú na Vás 😉

annie13
3. feb 2010

Win presne, sadne si do toho, nozicky od seba, rucicky dopredu a rozmeta to do stran a mna ide porazit
no moja svekruša mi to očividne robi naschval, normalne sa bojim s cim pride nabuduce, ked ide k nim sam MM tak pride taky múúúúúúúúdry
ka3n dik za tip 😉

vejinka
3. feb 2010

dnes som sa dozvedela ze moja stara mama mala surodencov dvojicky len umreli hned po prode 😔

vejinka
3. feb 2010

mam fotku v albume...kuknite ci je tam jedno alebo dve 😉

winona24
autor
3. feb 2010

ja vidím dve veji....a možno by to vysvetľovalo aj to veľké bruško už v 6tt 😉

evicka1
3. feb 2010

ahojte kocky
no veji ja tam vidim dve. tak nech su zdrave.
no mna by asi slahlo ze dvojicky to by som asi nedala. jedneho takeho nervacika a do toho dve babulky... no to je nad moje sili 😀 😝 😅 🤐

estella
3. feb 2010

jeeej veji aj ja tam vidim dve...no drzim palce nech sa to podari ked to tak velmi chces ale mas moj obdiv ze tuzis po dvojickach ja by som mala z toho strach...ja by som tri nezvladla ale mozno je to u mna aj tym ze mame s Maximom tolko behaciek po doktoroch a neskuotcne to ide do penazi..my mesacne nechavame v lekarni len na Maxima tak v priemere 40e....ale hadam uz bude vsetko dobreeeeee.....teraz setrime na to more na to sa velmi spolieham ze to pomoze....aj na tu jeho pokozku....asi nas neminie aj vysetrenie u koznej sa nam zda ze ma na rucickach exzem....ale nas to uz ani nevie rozhadzat... 😖

ale dost uz o chorobach.....uz o tom nebudem ani pisat....my sme na tom este celkom dobre..a za to som vdacnaaaaa... 🙂 🙂 🙂 🙂
win suhalsim s tebou svokrovci sa do toho nemaju co starat ake meno rodicia detom vyberu je to len ich rozhodnutie...oni si tym uz presli ked vyberali meno pre svoje deti tak nech teraz ten priestor nechaju tym svojim detom... 😵

rony253
3. feb 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee, jeeeeeeeeeeej Veji to su urcite dvojcatkaaaaaaaaaaaaaaaa, nech ti vsetko vyjde ako si prajes, mooooooooooooje zlato myslime na teba.
Tak anse poobedie bolo urevane trosku menej, aj sme cvicili ja brusaky a Sara ma dvihala hore a ohromne sa jej to pacilo 😀 aspon bolo veselo. Ta mi normalne prikaze co mam robit, kde si mam na zem sadnut a co mam robit a ma aj na zem zvalila a potom akoze tahala hore no rozkosna bola. vonku sa jej v snehu velmi paci, a najmä ked ju tam hadzem ako mech a ona sa rehoce a krici baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😀 ale na celu ulicu.
no musim ist zehlit tak sa drzkajte papa

misik
3. feb 2010

dobry vecer 🙂
jeeej veji to fakt vyzera na dve
estel aj my sme boli teraz u koznej s takym akoby ekzemom a dr mi povedala, ze maly je to nieco ako ekzem co sa vyhodi cca do 3 tyzdnov ked ma dieta napr. horucku alebo sopliky, teda skratka ked je nejak chore. Ja som to este nikdy nepocula tak som bola prekvapena. A tiez kazala strihat stitky z oblecenia. A vraj ked to neprejde tak treba patrat po nejakom zapalovom lozizku.

misik
3. feb 2010

lozisku

estella
3. feb 2010

misik to fakt stitky treba strihat...?...no on ma tie sipliky nonstop a horucku klop-klop-klop tu uz davno nemal..ja dnes ako som ho kupala som si vzsimla ze ma na laktoch taku drsnu kozicku vzdy ho natieram ale nikdu som mu to nejako tak dokladne nepozreal az dnes sa mi to zdalo take drsnejsie tak som s na to dobre pozrela a vyzeralo to uplne rovnako ako som videla u mojho spoluziaka na zakladke ktory s exzemom bojoval....tak som hned zavolala Mirka a len sme sa sa na seba pozreli a obaja prevratili oci...budeme sa musite objednat ku koznej ak je to fakt exzem tak nech to nezanedbame....ale uz ma to fakt nebavi tieto behacky..este dobre ze on to tak dobre znasa vsetko a ze nema este z tych doktorov strach.... 😒

winona24
autor
3. feb 2010

estell....Natálka má zase tú seboroickú dermatitídu...mali sme to ako malilinkí na tváričke...potom dlhhooooo nič a teraz na stehnách..... ☹

misik
3. feb 2010

estel no tak mi povedala, lebo ze aj tie zvyknu drazdit kozu. Marko mal tiez taku drsnejsiu kozu na laktoch a on mal este take akoby zacervenale kruzky na stehnach z vnutornej strany a na rucicke. Pytala sa este aku kozmetiku pouzivam, v com periem a ci je v rodine niekto alergicky alebo s koznymi problemami. Dala nam jednu mast na premastenie celeho tela /je teda riadne mastna/ aby nebol suchy /aj ked nebyval/ a jednu len na tie problemove miesta a vyzera, ze to pomohlo. Dufam, ze aj u Vas to bude len nieco taketo a rychlo to prejde.

luciankasebastianko
3. feb 2010

ahojte baby veji super som chcela aby si to pozrel moj porodník -bratranec, že čo tam vídí ale nebol na fb 😅 ale asi sú ozaj dve a dvojvaječné 😉 ujj baby fakt je najdoležitejšie to zdravie aj ked neposluchajú ale nech sú nam zdravé estell to more mu určite pomože 🙂

estella
3. feb 2010

win co je to? 😕

misik presne aj on to ma take aj tie kruzky co opisujes na stehnach.....on mal uz ako malinky kortikoidnu mast na tvaricku jasne ze hned zabrala ale potom to bolo spat...v lete bol na tom dobre a prisla zima a zasa mal tvaricku v hroznom stave aj som znova pocas vianoc nasadila tu kortikoidnu mast ale ked to je taky zacarovany kruh ze ked to dam je dobre mozem mu to natierat len 10dni tou mastou a potom po tyzdni ma opat flakatu tvar takze ja tu mast nechcem pouzvat lebo vidim ze to k nicomu nevedie... 😖

lucia no ja sa uz spoliehma len na to more...mam kamarata ktory je velky alergik a on varj ako dieta stale chodil k moru a ze jemu to neskutocne pomahalo....tak asi na to nieco je....aspon bude manzel donuteny ist na dovolenku lebo on more velmi nemusi....a priznavam aj ja mam radsej hory ale co clovek neurobi pre svoje deti..... 😅

misik
3. feb 2010

estel ak nemusis nedavaj mu tu kortikoidnu mast ked mu aj tak nepomaha. Ja som si spomenula, ze mam jednu taku cisto prirodnu masticku na takeho problemy, ale neskoro ☹ , ak by si chcela zajtra pozriem ci ju este dostat a poslem ti ju lebo v tej mojej uz vela nie je. To more bude super, uvidis, ze pomoze.