Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
27. aug 2009

vejinka ja o takom case vstavam ked ide manzel do prace

vejinka
27. aug 2009

evit jaaaaaaaaaj no ty si mi aj prva pisala do porodnice po porode..a blahozelala si...takze mas u mna jedno velke plus 😉

kamilka12
27. aug 2009

Veji - ja sem tam dávam malému kupované príkrmy v pohárikoch a tam paradajka je už od 6 mesiaca...takže malý to už jedol..a jemu velmi chutí, hlavne cestoviny s paradajkou..všetko "na načerveno" mu chutí.. Ale ja sama som ešte paradajku s niečim nepripravovala..

momoyka
27. aug 2009

ja som este paradajku nedavala, ale uz som rozmyslala, mame take vyborne doma...

veji, takze kedy zurka bude?

evitkamalicka
27. aug 2009

veji 😵

vejinka
27. aug 2009

zurka bude cca 5.9 ale neviem presne..ked sa to vsetko pototo 😔

vejinka
27. aug 2009

no ja dam tu paradajku a uvidim na nom ale pamatam ze asi po mesiaci som paradajku skusila a brutalne sa mi vyhadzal..tak dufam ze teraz bude vsetko ok

vejinka
27. aug 2009

teda ked mal mesiac...a uz je ticho v izbe..idem kuknut ci uz spi alebo simuluje

vejinka
27. aug 2009

buvaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

babuci
27. aug 2009

ahojte vsetky.

veji vsetko naj Erikovi k narodkam🙂)) tak uz mame velkych chlapov.

my sme mali skarede rano. zobudil sa umrncany, stale mame soplik, boli sme na usnom, takze zo soplikov ma trochu zapalene uska a potom mu este brali krvicku. esteze bol s nami tatino. ☹ takze moj maly oslavenec si to dnes uzil☹

idem mu spravit taku lahku tvarohovo pudingovu torticku z piskot, co sa nepecie. na sobotu som objednala taku riadnu, len nesmiem muzovi povedat cenu, lebo mi odtrhne hlavu.

evitkamalicka
27. aug 2009

babu aj Jozkovi vsetko najlepsie

vejinka
27. aug 2009

babu vsetko naj jozkovi...posielame vela pusiniek...veru uletelo to ako vodaa 😔

babuci
27. aug 2009

dakujeme krasne🙂)

vejinka
27. aug 2009

takto pred rokom som uz lezala a pocuvala som ozvy 😉

natasa8
27. aug 2009

ahojte..... aj od nas Erikovi a Jozkovi vsetko NAJ NAJ NAJ...... 😵 😵 😵

mne je do placu ze to uz je rok....

paradajku som este nedavala, ani neviem kedy zacnem, po roku vyskusam obyc mlieko do varenia, cele vajicka, skusim jej pripravovat jedla viac dospelacky - cervena paprika, cibula a tak. Vsetko postupne, ale onedlho pride cas aj na paradajku - pravdepodobne jej dam ale ochutnat najprv paradajkovu polievku. 😉

my pojdeme v sobotu kupovat darceky... sedacku, trojkolku, stan do detsej izby.... som zvedava ci niec vyberieme 😀

vejinka
27. aug 2009

stan? no my by sme ten stan museli dat nad nase postele...lebo placu nietooo 😔

terezicka
27. aug 2009

Ahojte tiež sa pripájame ku gratuláciám a Erikovi a Jožkovi prajeme všetko naj 😵 A peknú oslavu samozrejme a veľa veľa darčekov 😀
Nataša aj ja chcem stan pre Lucku, len neviem či teraz na narodky alebo na vianoce 😅

natasa8
27. aug 2009

veji...ja chcem nieco take
http://www.toysrus.at/geschenkefinder/spielhaus...

aby mala vlastny bunker na hranie 😉

vejinka
27. aug 2009

no idem ja daco porobit..

vejinka
27. aug 2009

neukazuje mi to nic..ziadny stan

terezicka
27. aug 2009

Nataš skús dať prosím ešte raz ten link lebo mi tam nevyhodilo žiaden stan a chcela by som sa pozrieť po čom idú ceny a tak...

natasa8
27. aug 2009

mne ten link funguje 😕

terezi... tu su stany na hranie

http://detskahracka.sk/-c-3_48_55.html

vejinka
27. aug 2009

jeeeeeeeej tento druhy link mi ide..to je kraasa 😉

natasa8
27. aug 2009

ale tam su dost drahe...
take uplne obycajne stany Macko PU, a pre princezne stoja okolo 600 sk, uz som videla aj akciu za 300, ale to nebolo nic moc 😖

terezicka
27. aug 2009

Nataš tento link mi už išiel ale tie prvé ceny ma veru riadne ohúrili 😲 Ja chcem pre ňu tiež len niečo obyčajné, teda nemusí byť hojdací ako boli v tom linku. Ale asi až na vianoce to bude pre ňu darček

vejinka
27. aug 2009

ideeeeeeeeeeeee pekny domcek 😉

buksy
27. aug 2009

ahojte babenky...

takze vsetko najlepsie oslavencom erikovi a jozkovi... vela vela zdravicka a stasticka.... 🤐 cmuk

my sme dnes mali hrozostrasnu noc... som vobec nepochopila co sa dialo.. od 1.30 do 4.30 petka nevedela vobec zaspat iba ked bola na rukach ... akonahle som ju polozila sa zobudila... a co je horsie nechcela ani prsnik ani UM ani kasicku a este som jej aj krupicku do flasky urobila taku redsiu ... co predtym vypila bez problemov.. no v noci nechcela vobec ale vobec nic.. prebalili sme ju...gelik na zubky dali... chamomilu tiez ... a aj cipok.. no a vsetko uplne neuspesne... ani neviem ako okolo piatej zaspala pri mne ale aj to som ju musela pohupovat v nasej posteli.. no dufam teda ze to bol nejaky omyl. a ze sa to nebude dnes opakovat lebo ma porazi...

my ideme dnes kupit sedacku... tiez sme boli vo vajci do teraz...

vejinka
27. aug 2009

no my mame stan klasicky ale to bude mat na von..ked bdue na rok stanovat pod holym nebom v lete 😀

terezicka
27. aug 2009

Toto už aj mne otvorilo, je peknučký a stojí tých cca 20 euro?