Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
22. okt 2009

kedze tu nikoho nikde, idem sa ja pripravovat do hajan. majte sa dievcence a dobru nocku

luciankasebastianko
22. okt 2009

dobrú baby aj ja idem spať zajtra kontrola u doktorky 😕

momoyka
23. okt 2009

ahojte, zas prva? uz tu nikto nechodi?

vejinka
23. okt 2009

dobre rano prvaa?? 😨

vejinka
23. okt 2009

momo tak druha som..nevadi vitaj 😉 jasne ze chodi...jaaaaa a rony a lucia a obcas kazda z nas 😀

vejinka
23. okt 2009

no nic ja idem pracovat..mam na susiaku pradlo takze to idem zlikvidovat aby mal maly viac miesta na hranie

johnie
23. okt 2009

caume,
ja mam dietatko s dedulom, hadam za nepozabijaju, ja musim makat lebo nestiham robotku,
varit budem asi pizza rozky od claudi, zdaju sa chutne a soso.poliefku, aj ta sa tu dost spominala ale taku mliecnu ako na vianoce 😉
a vecer ideme na diskosku s muzom jako za slobodna 😀

natasa8
23. okt 2009

ahojte... este mam kus kavicky tak som prisla nakuknut 😉

soso polievocka malej inak hrooooozne chutila (ale jej chutia vsetky polievocky), prdkala z toho trosku viac, a aj to co vykakala o dost viac smrdelo 😝 😀 Ale ona spraskala tej polievky plne 2 mysky.

My mame dnes navarene od vcera - polievku - zajaci vyvar so zeleninkou a cestovinkou, malej som nechala aj kus zajacieho maska, spravim jej k tomu kasicku.
A na veceru budem robit take plnene zapekane zemiaciky so slaninkou - nie je to recept z netu tak nemozem hodit link 😒
Vecer pridu moji rodicia, su na morave na pohrebe, tak po nich moj muz skoci - prespia u nas a zajtra pojdeme pekne vsetci do Brezna. Som zvedava ako sa 4 dospeli + Katka + kocik + batozina na cely tyzden spraceme do nasho maleho auta 😨 😀
V nedelu by som uz mala byt v Ke, ostanem tam cely tyzden, tak sa snad stretnem aj s nasou Buksy 😉

Uz mi nakyslo cesto tak idem pracovat .... 😝

claudinka
23. okt 2009

johnie na diskosku? 😵 😵 to je supeeer 😉

buksy
23. okt 2009

ahojte.. jej natas tesime sa na vas... dufam ze sa nam podari stretnut.. 😉

janac1974
23. okt 2009

ahojte zienky,prisla som vas kuknut,lebo maly spinka a ja mam chvilu cas a tu je dnes
slaba ucast...
ja som tiez robila sosovicovu polevku,ale pouzila som cervenu sosovicu,prihodila som
mrkev porik a zemiacik...malemu chutilo...druhe mame pecene stehna s ryzou a broskynovy
kompotik,to ma maly tiez rad...
baby chcem sa opytat...davali ste deturencom aj pecienku?ja mam v mrazaku z domaceho
kralika,ale nejako nemam odvahu mu to dat...
dnes mi dovezu 15kg moriaka tak sa idem trosku pozabavat,som zvedava,ci sa mi zmesti
do mrazaka...

momoyka
23. okt 2009

hmmm, nas jedalnicek je zatial velmi obmedzeny, papa ovocie, sem tam mrkvu z polievky, par rezancov a jogurty a pribinacky, a semtam rozok, ale normalne jedlo velmi nechce... este tak cestovinu s jablckom rozvarenym..
a pecienku sme nedavali..
vcera som robila kremovu brokolicovu polievocku s krutonmi navrchu, tak to jej celkom chutilo, zjedla par lyziciek... to musim hovorit o uspechu..
dnes cestoviny s jablkom rozvarenym bude papat az sa zobudi, teda dufam, ze bude papat..
a stale dokola samozrejme mlicko a mlicko a mlicko z ciciku...

annie13
23. okt 2009

ahojte
nam sa stala strasna vec, Branko v utorok vecer spadol z gauca na podlahu, hlavu si udrel o nohu konferencńeho stolika, velmi plakal ale nemal ani ranu ani nic, pekne vypil flasu mileka, zaspal, rano vstaneme, spapali sme jogurt a chcel stvornozky ist ku mne a spadol, usli mu rucicky do predu, to sa stalo 3x, postavila som ho a spadol aj zo stoja len ho tahalo do strany, tak sme utekali k nasej DR. poslala nas na chirurgiu a neurologiu, na chiru rontgen lebky cisty ale z neurologiie nam hned vypisali urgentny prijem do nemocnice a CT mozgu, to vsak do 3 rokov v ZV nerobia tak nas previezli zachrankou do BB
ked som pocula ze CT sa robi v celkovej narkoze tak som plakala ze az
keby ste ho videli, dali ho do starej liberty kocika v tom prevazaju deticky vsade mal hadicky, pristroj na pulz na hlave ciapocku a tak ho prevazali na CT z oddelenia batoliat
CT nastastie ciste obavali sa krvacania, len slaby otras mozgu, boli sme tam aj v noci, cely den som bola pri nom spala som inde ale ked plakal hned mi volalai na mobil a za 3 min som bola pri nom, boze vsade infuzie, hadicky, mrezova postel, strasny zazitok

annie13
23. okt 2009

a robila nam aj krvny obraz tak mame veli malo zeleza 3 mesiace musime brat a papat cervene meso a listovu zeleninu

goga03
23. okt 2009

boze annie, to je hrozne :( si to ani neviem predstavit,zeby sa to stalo oliverovi. drzte sa, nech na ten zazitok z nemocnice obaja coskoro zabudnete :(

momoyka
23. okt 2009

annie, je mi to velmi luto, ale uz ste v poriadku, ze? hlavne ze sa nic horsie nestalo..

ka3n
23. okt 2009

annie. tak to nam je strasne luto, viem ake je nemocnice prostredie hnusne, ked sme lezali ako polrocny so zapalom priedusiek....dolezite je, ale ze ste v poriadku a verim, ze uz take nic nebude...

annie13
23. okt 2009

bolo to fakt hrozne, az tam si clovek uvedomi ake ma stastie, ked tam vidi to svoje dieta na hadickach a tak, a sediet pred CT miestnostou a cakat na ten verdikt, myslela som aj na druhe babo ale tak som revala ako asi nikdy
v poriadku, slaby otras mozgu, po narkoze bude par dni mrzuty co sedi a to zelezo doberieme, ale hlavne ze je v poriadku, setri si tu lavu stranu, rucicku nosi ako keby ju mal dolamanu, ked chce vstat tak ma vola, lebo ma modrinku aj na lakti a este tam mal aj infuzie, tak za tu rucicky ho nesmieme ani chytit

momoyka
23. okt 2009

chudatko malicke,

momoyka
23. okt 2009

nasa hanka minule tak zhavarovala, trafila s hlavou do nohy stolicky a mala taky sram poriadny, ale poplakala a nic sa nedialo,tak sme to neriesili... a z gauca nam uz tiez spadla asi dvakrat tak dozadu, ked neodhadla, ze uz je koniec, ale nastastie mame velmi hruby koberec...

momoyka
23. okt 2009

aj vasim ditkam sa paci ta reklama na mliecko hami s optivitalom? nasa hanicka sa ma zblaznit od radosti ked ide ta reklama... 🙂

annie13
23. okt 2009

a keby ste ho boli videli za tou mrezou, normalne vedel kde, v noci som bola 5x za nim ale ani raz nereval ako doma na hony, len tam sedelo v tureckom sede, vzlykalo, a ked ma zbadalo natiahol rucicky, ked som ho vzala tak si hlavicku pritlacil na moj hrudnik a rucickami ma objal len aby som neodisla, srdce to trhalo,

janac1974
23. okt 2009

annie 😕 chudatko malicke... sa to zle cita...si musela trpiet pri tom vsetkom...ja tento pocit
poznam sama som nieco take prezila,ale nebojkaj,vsetko bude v poriadku,drzim palce,to najhorsie
je za vami

annie13
23. okt 2009

to dufam
ani sa od neho nehybeme, este aj v noci ho kontrolujem 😒

miriam24
23. okt 2009

Ahojte .. Anka to je hrozne co sa stalo ale hlavne ze je v poriadku .. chuda malinke,dufam ze na to vsetko skoro zabudne a bude zdravucky ako rybicka .. posielam mu bostek

ja som teraz dva dni v robote .. straaasne mi Matko chyba,uz aby bol vecer a idem domov .. len dnes budem musiet ist asi vlakom lebo v BA je ten samit tak dialnica je uzavreta tak kym by pre mna muz prisiel a kym by sme sa vobec dostali domov tak to by trvalo vecnot .. takze budem musiet ist vlakom .. len keby som nemusela so sebou teperit comp 😒 ale tesim sa na vikend, ideme pozriet kamosku co prisla z Londyna,sme sa dlho nevideli tak sa tesim na stretnutie po dlhom case a tiez ma maleho 3 rocneho syna tak sa nasi chlapci aspon trosku zoznamia 😵

momoyka
23. okt 2009

annie, mne je do placu, ked to citam..

natasa8
23. okt 2009

ahojte.. ja som dala len teraz malu na druhy spanok, doobedu dospavala noc a vecer budeme mat navstevu tak chcem aby vydrzala dlho hore....

annie .. citam so slzami v ociach, hlavne ze vysetrenia dopadli v poriadku.... drzim palce nech na to co najskor zabudnete...

rony253
23. okt 2009

Ahojte, tak my sme dnes u doktora boli, zmenili sme sirup na kasel a ma kompletne cervene hrdlo.
Spala dnes len raz a to dnu v kociari daco vyse hodiny ale bola totalne spotena, cele vlasky mokre, ked sa zobudila hned som jej body prezliekala. Az teraz pred pol hodku som dovarila sosovicovy privarok, nam aj s octom, Sare nie, my sme jedli a ona ked to videla, tak som jej dala z jej sosovice ochutnat, no mali ste to vidiet ako praskala.
idem vas pocitat 🙂 nie som v obraze 😀

rony253
23. okt 2009

Boooooooooooooze annie, malinkeho bozkavame, aj Sarka ako jeho frajerka...
Moje zlatino, chvala Bohu ze je vsetko v poriadku, len sa pekne zotavujte. nemozem pisat, sara mi tu trepe po laptope. O na je uz cisty zavislak, ked vidi pocitat dobre sa nezblazni.

luciankasebastianko
23. okt 2009

ahojte anni uffff tak to muselo byť fakt strašné , ste si užili 😔 -prajeme skoré uzdravenie ,bože aj moj stále kdesi lezie a padá 😔