Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
30. okt 2009

eweny aj natálka miluje všetky kyslé mliekové polievky.... 😉 😉

včera aj predvčerom papala tie tuniakové cestoviny....boli tam aj olivy.....ja už neriešim jedenie....je všetko čo my...len citrusy som ešte neskúšala.....

vejinka
30. okt 2009

no huby sa nemozu do troch rokov..

eweny
30. okt 2009

winon, tak to ma byt..dobre ze jej chuti..ja som chcela minule vyskusat mandarinku, ale bola tak priserne kysla, ze som ju ani ja nezjedla..zatial mal citrusy len vo forme dzusika, ked som mu nahodou kupila..

winona24
autor
30. okt 2009

fakt???? čo všetko sa nesmie a my sme to už mali....... 🙂

evitkamalicka
30. okt 2009

win aj my sme uz mali vsetko mozne, keby som furt mala pozerat na to co sa moze a nemoze, tak asi by nejedol nic, ja som si povedala ze do roka ako tak budeme dodrzovat a potom uz budeme papat normalne

vejinka
30. okt 2009

ja sa huby bojim dat...vy si davajte co chcete..ale mna nepresvedcite 😉

eweny
30. okt 2009

ty kokso, otocim sa ze co robi drobec a on sa vystveral na stolcek a sedel tam ako na koni a este sa aj hojdal..ja budem mat asi horolezca doma..minule sam vyliezol na dva stupienky na rebriku..som skoro zinfarktovala 😕

eweny
30. okt 2009

my sme tiez uz jedli sampiony, ked boli v rizote..

winona24
autor
30. okt 2009

jasné veji....rob ako uznáš za vhodné...... 😉 😉 😀 😀

ale bavíme sa o šampiňónoch ...a nie o dubákoch alebo bedliach,kuriatkach...... 😅 😅 😅 😅

johnie
30. okt 2009

skuste citron.. nasa to miluje 😀

rony253
30. okt 2009

ahojte, tak uz som po kontrole, gulicka sa zmensila, uz to neboli. primar povedal, ze by pockal 3 mesiace a potom kontrolu, potom aj odobrat z toho vzorku. uvidime co bude. dnes som uz bola uplne zufala, zo Sarkinho kaslu, tak som sla do lekarne a dali mi tam nejake homeopatika, aby sa jej prestali tie hlieny tvorit a nejaky estericky olej na hrudnik na noc. prave mi tu rozobera pocitac pomoooooooooooooooooooooc 😀

winona24
autor
30. okt 2009

rony super že sa to zmenšilo.....pozitívne myslieť je základ......neboj nič....nič vážne to nebude 😉

mishusha
30. okt 2009

rony super 🙂 pozitivne myslenie nadovsetko!!!
ja som musela prchnut skor, bo sa mi dieta zobudilo..a taka bola hladna, ze ma isla zjest 😀 teraz je s babou na prechadzke....tak mam cas...

dnes mi dosli tanieeeeeeeeeeeere...hura... som na nich cakala ako na spasenie, som si spravila predcasne vianoce 🙂

ohladom hub, tak som kdesi citala ze sampinony su v pohode, vraj neobsahuju tolko vela chininu... ale ostatne ako dubaky, cinske huby, a ostatne.... tak to nie, az po 3 roku ako vejinka hovorila
ved aj tie hippky obsahuju niektore sampinony... 😒

rony253
30. okt 2009

dakujem za recept na cibulkovy sirup, len ja so m to vcera posypala praskovym cukrom a pustilo to tiez stavu. dnes urobim cerstve a posypem krystalovym. inak som sa vcera smiala, robila som francuzske zemiaky boli inak fantasticke aj Sara papala a moj svagor si bol nalozit este duplu a somar nevedel ze ja robim Sare cibulovy sirup a vysypal si tu sladku cibulu na tie francuzaky, vraj mu chutilo 😀 a le stava mi ostala v miske, tak som mohla Sare dat. 🙂
Nejako ste sa tu rozpisali to sa mi vobec nepaci, lebo nestiham citat 😀 doteraz sme pisali za cely den jednu stranu a teraz nestiham 😀 tak sa ukludnite 😀
a moja kamoska dnes mala cisarak v Kosiciach a mala ma 4210 gr a 51 cm a to mala byt doma este dva tyždne.

momoyka
30. okt 2009

ahojte

mishi, ake taniere? aj ja cem nejake na vianoce

euffra
30. okt 2009

caute baby,
moj nazor je, ze dieta by nemalo jest vsetko co ostatni, ja sa drzim tabuliek. podla mna je detsky organiznus este nezrely, vo vyvine a moze mu to narobit sarapatu ktora sa moze prejavit v neskorsom veku. samozrejme nemusi sa nic stat, ale stvalo by ma keby ano.
nechcem tymto samozrejme nikoho odsudzovat, toto je moj nazor, vy si davajte svojim detom co chcete vy, ja nedam. som kvoli tomuto nazoru na noze aj so svokrovcami, oni tvrdia, ze dieta ma jest vsetko a dali by mu aj cokoladove zakusky a ja som ta nemozna co dietatu neda a to je podla nich dovod, preco moje dieta nechce jest. podla nich ju mam odstavit, dat flasku a dudlik a na tanier vsetko. 😒 😖

annie13
30. okt 2009

ahojte
dufam ze ste vsetci zdravi, Branik stale rucicku šetrí a je ako vymeneny, je ako cert, len vresti, zuri, uz si s nim neviem rady. Aspon nieco dobre konecne prestalo to neustale zvracanie, uz len rano ked vstanem a cez den dobre, konecne.

euffra
30. okt 2009

rony, ja poznam ten recept na cibulovy sirup s medom, ale kedze deti med mozu az od dvoch rokov kvoli alergii tak cukor je pre malu lepsi. a je to skutocne zaruceny recept, mne pomaha 🙂

mishusha
30. okt 2009

momo, aj by som sem hodila link, ale zase mi to tu natiahne...je dost dlhy 😀
maju ju v neckermanne, a je v zlave este za 50 euro... taka stvorcova, porcelan cisto biely... maju ju prestretu s takym fialovym obrusom...velmi pekna..... a som moooooooooooc spokojna.... ak budes chciet hodim ti link do ip...

mishusha
30. okt 2009

baby, potrebujem radu, neviete co s dulami??? netusim co s nimi...ci zavarit, ci dzem.... v zivote som nic s nimi nerobila... dakujem za kazdu radu... nevygooglilo mi toho vela... 😒

jurocko
30. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeee
my sme dosli domou karin je u susedovcou sa hraje so spolužiakom zo školky a idem dat malemu kašu
karinka je cela bez seba lebo na narodeniny dostala predbezne šarkana a dnes sme boli v dome a blizko nasho domu je ihrisko futbalove a tam si s tatikom pustali cela bola štastna lebo fajne fukal vietor...
baby poslete mi nijake linky na nie vel´mi tažške torty lebo kajka ma v štvrtok narodeniny a chcem jej nieco upiest dobre a sladke 😀 😝
busky ti tak pecies torty hod mi nijake dobre recepty..dik

zajtra ideme do kamosky do domu tak bude super deti sa vyhraju v zahradke a pobehaju aspon budu lepsie spat
rony som rada ze je lepsie 😉
ka3trin mne sa viacej pači oranžova Adidas
a moj dnes prvykrat jedol šampiony v omacke s brokolicou a karfiolom
tiez som za ze sampiony moze ale take huby ako dubaky atd...to nie...je to každeho vec

llumka
30. okt 2009

Ahojte asi ma nepoznate,uz dlho som tu nebola,ale obcas vas citam

🙂
asi mate velke deticky,lebo ja teraz riesim med vetrovkou a oteplovacky vel.80 alebo 86
a vy riesite 92 abo 98
poradte co by ste vy vybrali

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7021312
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6950557
alebo
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7024537

mate uz kupene dajte mi tip

llumka
30. okt 2009

nie med ale nad 😝

vejinka
30. okt 2009

llumka...ahoj matne si ta pamatam ale uz daaavno a pacia sa mi aj tie oteplovacky..su bohovskeeee aj ta bunda...obydvoje by som kupila..a treti link mi nenacitalo nic

jurocko
30. okt 2009

ahojteeeeeeeee
deti spinkaju a ja mam veget,drahy sa sprchuje tak trochu vas docitam a idem sa mu venovat ale hlavne zajest nieco lebo som hladna a napit sa aby som na noc mala mlieka 😉

jurocko
30. okt 2009

tak Ilumka bohovsky link si hodila ja este pre Tobinka mojho nemam nic a to sa mi lubo len farba nie pre mna tak som pisala tej pani ze ci nema aj ine farby a tie oteplovaky idu k tomu
a to tretie mi nic nenahodilo,neviem preco

ak rozmyslas tak si to kup krasne to je

jurocko
30. okt 2009

a inak ja si ta pametam

jurocko
30. okt 2009

😀 😉 🙂

vejinka
30. okt 2009

my sme dnes boli v tescu a reku ideme pozriet hracky...a veru chybu sme spravili lebo maly vrestal ako pavian kym sme nekupili hovoriaci klavir..takze aj to bude mat na vianoce..a este natrcal krk ci to mam v kosiku...no podareny bol 😅

jurocko
30. okt 2009

mne ked kamosak nic nekupi z Anglicka pre tobka alebo teta z Turecka alebo ja z Ukrajiny tak si to na 100%obiednam
ja sa tu sama rozpravam 😠 ☹