Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
3. nov 2009

veji ze zapl zo spinavych ruk ja umrem s teba... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Maxim ten ide spat okolo tej pol deviatej a potom sa zobudi okolo tretej stvrtej to ho nakojim a spi dalej a vstava akolo osmej pol devietej dnes to bola nahoda ze tak dlho spal...a poobede ide spat okolo jednje pol jednej a spi tie dve hodiny..

no tak ja som si uzila nevolnosti aj pri Stelle aj pri Maximovi...pri Stelle som vracala cele tehotenstvo a pri Maximovi 4mesiace... 😝

winona24
autor
3. nov 2009

no dietko mi zaspalo,ja som dopozerala tú prednášku..... a som rozhodnutá,že žiadne očkovanie nad rámec nedám....ani za boha......

pekný deň Vám.....debata o plodení ďalších detí sa mňa netýka 😀 😀 😀 😀

annie13
3. nov 2009

winon nevrav HOp ako sa vravi

winona24
autor
3. nov 2009

annie. toto som ja na 100 % istá,že nehrozí......ani nechcem 😀 😝

ollako
3. nov 2009

baby ja vam tak zavidim to spanie 😔 my sme x krat hore 🙄

vejinka
3. nov 2009

anie mna laska k sexu nelakala rok...a po prvych kramoch to prislo ako blesk z jasneho neba..nanasytna a neukojena zena no muz mal co robit 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
3. nov 2009

😀 veji ranna davka country je za nami... 😀

vejinka
3. nov 2009

oll aj my sme hore x krat v noci

vejinka
3. nov 2009

johnie ale dobre ne? 😀

winona24
autor
3. nov 2009

veji ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeš 😀 😀 😀 😀

johnie
3. nov 2009

ale sak dobre 😉 ...len tolko country naraz ... to som necakala 😀

estella
3. nov 2009

win a preco nechces ani v buducnosti nechces druhe dieta?....a co si sa dozvedela o ockovani? 😕

veji no ani mna to po porode dlhsiu dobu nelakalo ale potom asi po dvoch mesiacoch ma to zacalo bavit opat...a dokonca ma to prvy krat po porode ani vobec nebolelo....

vejinka
3. nov 2009

kaaaaaaaam? no hej uz ma tlaci...win si dobra...ani ja neviem ze mi kakat treba a ty ma uz vyhanas 😀

ollako
3. nov 2009

veji ja viem vy ste na to tak isto 🙄 ja chcem druhe az do noveho domceka a ked sa maly oduci od cici 😉

vejinka
3. nov 2009

estel no my sme museli zmenit polohu..inak sa nedalo bolest ako keby som panna bola...tak teraz je to pohodicka od zadocka 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
3. nov 2009

ja chcem druhe az ked na neho budeme mat peniazky 😉

vejinka
3. nov 2009

oll..aj jaaaa ale netusim ako ho pomaly odstavovat...

johnie
3. nov 2009

😀 😀 😀 veji jeziiiis maaaria.... ja z teba umreeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
3. nov 2009

estel ty si tiež písala minule proti očkovanie....dávam so pozornosti:

http://blip.tv/file/2224472/

má to síce 2 hodiny ,ale oplatí sa pozrieť.....ja som normálne zhrozená a šokovaná... ☹

vejinka
3. nov 2009

no pssst zeny zobudite mi maleho 😀

ollako
3. nov 2009

veji ja tiez neviem, ale viem, ze ked prekoname noci bez cici mame vyhrate, ale neviem kedy sa na to odhodlam 😝

vejinka
3. nov 2009

ja to radsej nejdem citat lebo idem ho dat ockovat..

vejinka
3. nov 2009

no dieta sa mi budi...takze koncim kocky moje zlate 😉
dufam ze som nikoho nepohorsila a aspom ste sa trosku zasmiali... 😉

winona24
autor
3. nov 2009

estel momentálne nechcem druhé bábo...možno ma to pochytí okolo 35....resp.sú chvíle keby som aj chcela....ale.....ako píše johnie...€ je málo....ja chcem ísť naspäť do roboty...hypotéka,alimenty.....bla bla.....nedá sa z toho vyžiť....možno si niekto povie ako môžem prachy povyšovať nad dieťa....ale ako písala annie...ja chcem svojím deťom dopriať a nie odopierať...je to ťažké...ja viem,že ešte jedno dieťa budem mať.....vždy som chcela dve...ale nie teraz...ale za pár rokov.... 😵

estella
3. nov 2009

win ja si to potom pozrem..ja tiez nedam ockovay nic co je navyse....ja som pevne rozhodnuta..aby som si potom nemusela buchat halvu o stenu keby sa nieco stalo.....

veji 😀 😀

winona24
autor
3. nov 2009

veji to je video.....nepozeraj...očkuj..... 😉

johnie
3. nov 2009

win si mi teraz zobrala slova z ust... 😎

momoyka
3. nov 2009

veji, ty si expert 😀 😀
ale, aspon je tu sranda..
my tiez stale cickujeme, niekedy aj cele dni a cele noci stale 😉

ollako
3. nov 2009

ani ja to nekukam, tiez nie som proti ockovaniu, tiez nezaockujem na kazdu kravinu, ale na nieco to dobre urcite je...neviete kolko deti zomieralo na obrnu, osypky a podobne, vdaka ockovaniu sa tieto choroby uz vobec nevyskytuju a niekto ani nevie co si pod tym vlastne predstavit

winona24
autor
3. nov 2009

estel naozaj to stojí za pozretie....budem rada keď mi napíšeš do pošty názor na to video..... 😉