Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
5. nov 2009

jeeej ani som si nevsimla ze muz tam hodil fotky ked sme boli u nasich a prisel maly alex.. 😵

vejinka
5. nov 2009

hej hej spi..sak co by ine robil ked vonku sa certi zenia...hruza ani sa radsej nepozeram z okna

vejinka
5. nov 2009

a ja dojedam jablko zo vcera co som malemu na kocky pokrajala 😀

mishusha
5. nov 2009

fest hnusna zima... aj psov som chudakov dnu pustila...mi ich luto bolo ☹ a to este na postu musim ist... ale malu zababusim, fusak jej hore riadne vytiahnem a pooojdeme.... ale na dlho to nevidim 😖

vejinka
5. nov 2009

http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=... a toto je moj 15 rocny bratranec s otcovej strany..uz sa ani necudujem ze maly je nejaky vyssi ako by mal byt 😀

winona24
autor
5. nov 2009

no ja som akurát objavila Natálke 8 zub von.....vrchná dvoječka....ale ani neviem ako..... 😅

vejinka
5. nov 2009

aj moj brat je vyska http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=... 😀 😀 len ja som najnizsia z rodiny teda mojej lebo muzova rodina su maly ludia 😀

vejinka
5. nov 2009

win gratulujeeeem 😉

jutkapn
5. nov 2009

Ahojtre mamicky. Potrebujem poradit a neviem tu najst taku temu, tak spytam vas. Mam 5tyzdnovu dcerku a zacala mi v noci prespinkat az 6hodin. Je to normalne? Cez den sa mi budi kazde 3hodinky, ale noc mi takto prespi. Nemam ju budit na papanie? Bojim sa,ze aby mi nezacala chudnut.

mishusha
5. nov 2009

win, aj my mame uz osem 🙂
veji, to ma erik po kom mat...a navyse je chalan, tak vas urcite oboch prerastie... mate v rodine silne geny 🙂

mishusha
5. nov 2009

jutka neboj nic, nebud ju, mala sama najlepsie vie, kedy chce papat.... a ak nemas velmi spave babatko, tak je vsetko ok... aj moja Laura prespala skoro od narodenia, celu noc... takze bud vdacna, ze ti da aj trosku oddychnut. 😉

mishusha
5. nov 2009

oki zenusky, ja prcham, prdo je hore...
tak papa

annie13
5. nov 2009

jutka nebud ju aj nas Branko tak malicky spaval, mas skratka zlate dievcatko
ahojte babenky

vejinka
5. nov 2009

jutka bud rada ze ti uz teraz tak dlho spinkava...my sa budime kazdu hodinu a to mame uz daleko po roku..a to od narodenia takze pekne ju nechaj spinkat ona vie kedy je hladna a ma papat

vejinka
5. nov 2009

anie ahojcek.. 😉

jutkapn
5. nov 2009

Dakujem a pomoc,tak ju nebudem budit. Nech teda pekne spinka 🙂

annie13
5. nov 2009

my sme mali strasnu noc, budil sa placom a casto, idu nam stolicky tak asi to bude dovodom, taka som unavena, teraz zaspal ale ja to cez den neviem spat
dakujem za info k ockovaniu, asi nedam, aj ja som kiahne prekonala, dam len to zakladne, teda povinne, asi neviem preco mi teda povedala 80,- €, v decembri uz budeme prestahovany tak zmenim asi aj pediatra to sa mi neoplati dochadza k nej a este mam aj pocit ze velmi neposkytuje informacie, nebyt Vas tak ani poriadne neviem co v poradni, ona je uz starsi rocnik

annie13
5. nov 2009

ahoj Veji

vejinka
5. nov 2009

ja mam mladucku doktorku a som s nou velmi spokojna 😉

annie13
5. nov 2009

dufam ze aj na tom sidlisku kde sa stahujeme bude mladsia generacia, ze su tam dve tak hadam jedna bude aj mladsieho data, tato co mame bola este mne lekarkou, takze uz ma dost

vejinka
5. nov 2009

tak to urcite budu mladsie 😉

annie13
5. nov 2009

chcela som pockat kym nepojdem s tymto druhym babatkom ale asi ho prehlasim hned nech ho uz ockuje ta nova
ozaj co ta trojkolka rozhodli ste sa kupit ? teraz ich maju aj v kauflande v akcii

vejinka
5. nov 2009

kauflande? no rozmyslame aj nad touto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6172362 a myslis ze by stkotala na nasom chodniku alebo po alfaltke?

vejinka
5. nov 2009

musim ist maly je hroe..papappa

momoyka
5. nov 2009

ahojte, nejak mi to tu nejde pridat..

momoyka
5. nov 2009

konecne to slo,

pekny dnicek

annie13
5. nov 2009

Veji je pekna, vyzeraju to byt kvalitne kolieska ale na to ze bola pouzivana je fakt draha

annie13
5. nov 2009

ľahla som si k malému a predstavte si zaspala som aj ja a zobudili sme sa až teraz, pekne potiahol

kamilka12
5. nov 2009

Čaute baby,

robila som tuniakovú pomazanku..može tuniaka aj malý? 😕

janac1974
5. nov 2009

ahojte,maly spinka a ja som vas prisla trosku kuk 🙂

veji ta trojkolka sa aj mne paci...my mame take auticko bez pedalov iba na odrazanie...

moj maly je strasne zlatucky...konecne...uz aj pekne papka,skoro secko,mame stale 16 zubov
tak aj pohryzka si pekne sam...
a co sa tyka toho ockovania,dala som mu tie homeopatika thuya sa to vola...krasne bez problemov
sme to zvladli,ani sme nevedeli,ze ho ockovali...nozicka nebolela ani teplotka nebola a aj krasne spinkal 🙂

a stale nechodime,len za rucku 😒 ale vylezie vsade,minule som ho nasla az na poslednom schode,
mame ich patnast,no zimomriavky mi naskocili...je neposedny,zvedavy...ale zlatucky 🙂

annie uz sa ti to krati...tehulkovanie...prajem aby ste mali babulku 😉