Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
28. nov 2009

momo super ukaz tvoje vytvory tesim 🙂

momoyka
28. nov 2009

uz som pridala, tolko zatial moje vytvory, s potahovanymi som len teraz zacala sa hrat..

momoyka
28. nov 2009

ideme vonku, majte sa zatial krasne

http://www.facebook.com/album.php?aid=2026171&i...

jurocko
28. nov 2009

ahojte mamicky
deturence spinkaju,mam poupratovane....najedena som a kava vypita len ked deti vstanu a napapaju sa tak pojdeme na nakup do Hypernovy a rano ked som popratala tak sme isli na taky vypredaj..celkom fajn a tobiaska som pustila po svojich len on stale opacny smer ☹ a spadol velakarat keby ste videli jeho bundu hotova katastrofa...ale vyperieme.on vobec nechce rukavice a vobec v kočiari nechce sediet..vaše deticky chcu sediet?ja ho nevladzem nosti tolko na rukach,este ked idem s manželom tak v pohode ale ked sama... 😠
ale vy ste toho popisali..sjuuuu je mi to strasne luto..musi to byt horzny pocit na dusi...opatruj sa 🤐

ka3n
28. nov 2009

Jurocko, ani matusko uz vobec nepouziva kocik, niekedy ho berieme iba tak preistotu a niekedy ani vobec..

My mame dnes o 16tej oslavu meniny, vsetko prichystane, Matusko spinka, tak vegetim...

annie13
28. nov 2009

my sme akurat prisli z hypernovy a tesca, Branik tiez nechce byt vobec v kociari ani sme ho nebrali, ja ho uz nosit nemozem kvoli babu ale on pekne cupka, nepadol ani raz, ani na ruky sa nepytal, len cesta trva neskutocne dlho kedze vsetko ho zaujma

ka3n
28. nov 2009

júúúj annie, tak to mate potom dlhu cestu a ani v kosiku ti nechce byt, alebo v tych auticka ..my ho tam niekedy davame..a co maju nove v hypernove?

jurocko
28. nov 2009

tak ja sa tak z Tobiaskom ese vybrat nemozem lebo on opacny smer ale to je iba dočasu lebo to aj moja karinka tak robila ze ja jednym smerom a ona druhym 😀 ale v jari a v lete bude super

jurocko
28. nov 2009

ka3n si tam?odpis mi do IP?ok?

jurocko
28. nov 2009

a zabudla som vy ktore mate dievcatka nechete kupit detsky mixer a mikrovlnu ruru?moja karin dostala po dvakrat...takze sa neopalti drzat a posuvam dalej..predam to za lacno.....dohodneme sa
mikrovlna huci a odpocitava a mixer mixuje.....huci super hracka pre detske kucharky ak budete mat zaujem napsite do IP a hodm fotky..dakujem

johnie
28. nov 2009

caute monkeyyys 😀
ideme na rytmusa jaka parada...dieta sme dali babkovi a dedke 😝 co tu nove...?

johnie
28. nov 2009

jurocko a bude sa stym vediet zahrat uz?
ja by som chcela to co ma ba-hanka, to co bucha s kladivkom, to je super!

annie13
28. nov 2009

Ahojte, sila niektorí ludia, chcela som pre malého krstného ten laptop z tesca za 9 Eur bol, dneska mal prist, tak som bola aj v BB, ZH aj v DT nemali ho, ale mam cislo tak ze mi odlozia ked dojde. Tak na aukcia jedna pani predava uz asi 7, najprv davala prve dve vyvolavacku 1 euro, vyslo jej to az na 25 a tak, tak teraz uz ma rovno vyvolavacku 17 eur a este tam drzo napise ze PC omnoho vyssia.
MM je na zabijacke u svokrovcov, my sme doma, ja by som s tych strasnych pachov nemohla, brrr. V tescu maju super vypredaj svetrikov, bundiciek, mame krasny svetrik za 50 Sk, bundicku za 100, papucky po byte za 50 sk, peknucke s vlacikom tomasom.

luciankasebastianko
28. nov 2009

ahojte ženy som práve dorobila advent.veniec 😉 a maly zaspal skoro lebo dnes spal iba 40min 😔 a bola som v tescu a majú tam veké zníženie cien na hračky a kúpila som mu ten stolík na kreslenie cars MCquin či jak sa to píše 😅 no to autičko 🙂 za 12 € a takú pílu kotučovú čo sa smeje a gulá očami 😀 už má takú doťahovačku a aj sa snoú sem tam zahrá 😅

ka3n
28. nov 2009

ahojte..my sme prave skoncili meninovu oslavu, drobcek spinka a ja mam veget, ale bolo suuuper.

buksy
28. nov 2009

ahojte
my sme sa tiez pred chvilou vratili z tesca... a uz cez tyzden sme tam malej kupili krasnu flisovu bundicku a svetrik.. vsetko v akcii
a dnes take cervene plastove auticko...tak sa na nom pekne vozila... rozsirujeme vozovy park...no za 400sk a nekup to 😀 😀
ja som ho chcela odlozit az pod stromcek ale drahy jej ho chcel dat hned tak ho ma uz teraz a pod stromcek ma zatial tu tabulu a tiez sme dnes v tescu kupili ten dreveny labirint na precvicovanie jemnej motoriky

natasa8
28. nov 2009

ahojte....
no ako citam vy uz pripravujete vianoce, no ja este nemam ani jeden darcek kupeny, (ani vymysleny 😅 ), ani nepeciem, nezdobim.....ale prave som muza nahovorila, ze aj my zajtra rano skocime pozriet do tesca.....
😀

buksy... torticky su nadherne, klobuk dole, uz sa z teba za tych par mesiacov stala tortova proficka 😉

co sa tyka kocikov, moja Katka este v pohode vydrzi, no ale ked ju vypustim ... tak chodime od kanala ku kanalu, zastavime se pri kazdom spaku.... no ved to urcite poznate 😀

My sme uz prestali s kojenim, uz 4 dni som nekojila, takze to vyzera na uplny koniec.... aj my je trosku luto, no ale Katka je uz velka, uz ju nebudem nutit ked ona to uz nevyzaduje...

ka3n
28. nov 2009

babenky a chodite aj teraz s deckami do tesca, v case prasacej chripky? ..ja chodim tiez, teda davnejsie sme neboli a ked aj hej, tak manzel s nim bol vonku a hrali sa tam..ale isto niekedy pojdeme..len ja sa toho tak bojim..

prajem dobru nocku.

natasa8
28. nov 2009

ka3n.. no ja musim s malou chodit do obchodu, nemozeme kvoli chripke zomriet od hladu ...

adamss
28. nov 2009

ahojte dievcata, chcela by som sa k Vam pridat.
Najprv sa trocha predstavim: volam sa Nada, mam synceka Miska. Je to taky nezbednik, ako vsetky deticky v tomto veku. Pochadzam z vychodu (zatial som na tomto fore asi z najvychodnejsej obce) z obce nedaleko Medzilaboriec. K tebe momoyka mam najblizsie.
Toto forum citavam uz dost dlho, len som sa neodvazila zatial pridat a pisat.
K vianocnym darcekom - pre Miska mam par hraciek - bubom, taky ako sme mali aj my. Po bokoch su kovove kolieska a tie crnkaju. Mam este taky kolotoc to akoby pumpujes a ten sa potom toci. To je tiez taka stara hracka. A este cimbaliky. Chcela by som mu kupit este hraci stolik od Chicco. A oblecko kupujeme priebezne. Len mam problem s mojou 15 rocnou dcerou Nataliou. Tej mozno nieco zlate alebo strieborne.

adamss
28. nov 2009

este nieco
som tiez na FB pod menom Nadezda Adamisinova
je tam nejake foto, hlavne nasho zlatusika Miska

buksy
28. nov 2009

natas ... dakujem za pochvalu... 😉 no zacalo ma to trosku bavit...
my tiez navstevujeme obch.centra... lebo nakupovat musime 🙂

luciankasebastianko
28. nov 2009

ahoj adamss a vitaj medzi nami 😀

adamss
28. nov 2009

lucianka dakujem

adamss
28. nov 2009

je to tu super debata, zaujimava
dobre je, ked porovnavate vyspelost vasich deticiek

luciankasebastianko
28. nov 2009

no poslala som žiadosť o priatelstvo 🙂 tak nech možem pozrieť tie deturence potvrrrrrrrrrrť🙂

adamss
28. nov 2009

Misko chodi od 11. mesiacov, kojeny bol do 10. mesiaca, teraz, ked mu ponuknem cici, len sa pousmeje a odvrati hlavicku. No je podareny. Typicky chlap, len by sa pozeral a ohmataval cici.

adamss
28. nov 2009

ok

adamss
28. nov 2009

🙂

adamss
28. nov 2009

idem si pozriet fotecky