Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
14. jan 2010

babeny, dakujem, ale on chodil uplne normalne a asi mesiac ho to drzi..sestra vravela, ze to ho prejde casom..tak uvidime.

ba80
14. jan 2010

cafte, aj my obcas parkrokov prebaletime a to sme pavuka nemali... jej sa to jednoducho paci, vzdy je pritom vyskerena jak leco... 😀 😀 ...robi to zo zabavy tak isto, ako podupkavanie

jurocko
14. jan 2010

ahojteeeee
dnes som mala upratovaci den..davala som veci vianocne do krabice tak som hned aj okna vpredu dve umyla lebo sme mali po oknach polepene,poutierala prah,povysala...atd a teraz som sa najedla a sadla..drobcek spinka tak mam trochu casu.....

dnes uz asi vonku nepojdeme ale zajtra si to vynahradime,ale dnes ideme na oslavu karinkin spoluziak mal vcera meniny tak mu pojdeme zablahozelat...karinka sa moc tesi aspon sa spolu vyhraju 😉

miriam24
14. jan 2010

Ahojte .. SILWI .. Blahozelaaaame 🙂 .. 🙂 jaaj aj ja by som prijala len to musime najprv doriesit nejake bytove zalezitosti 😒

vcera ste sa bavili ze o chodeni,vozeni v kociku .. ja ked dam Martina do kocika tak tam sedi ako dubak,nikdy neprotestuje a vacsinou v nom aj zaspinka .. ked ideme na peso tak si cupitka tiez bez protestov,drzi ma za palec a skuma vsetko okolo seba 🙂 .. takze je skor taky prisposobivy 😵

buksy
14. jan 2010

ba... aj my dupoceme alebo pochodujeme a tiez sa na tom riadne bavi to nase dieta... 😀

annie13
14. jan 2010

jej tak rovny je tehu a dokonca uz v maji cakaju ani sa nepochvalila
s malym sme boli sami dvaja v Tescu v DT, tak som pekne oplieskala eurace, mali tie plienky 4ky, tak sme si vzali tie 3 balenia, 3*1,5 litra lovely pre babo a este aj brankovi periem v tom za 11, body nadherne 8 kusov 4 pre babo 4 pre branko - 2 za 1 takze 2 ks 2,5, velmi peknucke, pyzamka 3 ks za 4,20, a nadherny svetrik na zips od vnutra fleece a takisto rifle vo vnutri fleece 7 a 6 eur no nekup to platili sme 98 eur fuj

evicka1
14. jan 2010

ahojte
rony ty si tehula 😕

annie13
14. jan 2010

evicka rovny nie rony 😀

jurocko
14. jan 2010

tak to ste nakupuli annie manzel sa potesi ☹ ale co uz ked treba vsak?
jeeej rovny caka babo?super blahozelam a silvike tiez drzte sa........ 😉

michru
14. jan 2010

Ahojte 🙂

dlhšie som tu nebola 😉

ka3n
14. jan 2010

🙂) nie rony, ale rovni 🙂)

evitkamalicka
14. jan 2010

michru ahoj

michru
14. jan 2010

... v nedelu po kupani som si všimla na Damiankovom pipikovi menší červený fliačik, myslela som si, že je to zaparenina. No v pondelok rano som mu dala dole plienku a skoro som dostala infart, pipika mal čeleho červeného až modrého a strašne napuchnutého, ale cikať cikal bez problemov.
... tak som ho obliekla a išla k jeho doktorke, ta nas poslala do BA na Kramare k chirurgovi (hlavne, že je Senec okres), no a ten ma ukludnoval, že nech sa nebojim, že u chlapcov je to normalne, ma zapalenu predkožku a žaluda.
... tak mu robime na pipikovi obstreky s borovou vodou a repikove kupele a naštastie mu to pomaha. Už ma pipika odpuchuteho a už ho ma slabučko červeneho. Tak som rada.

... len traja lekary mi povedali, že mu mam predkožku jednožnačne stahovať, čo som mu robila od malička a teraz čo sme boli v BA na Kramaroch, tak tam mi chirurg čo lieči iba penis, povedal, že v žiadnom pripade mu predkožku nemam stahovať, že najskor až od jeho 2 rokov, tak teraz neviem...

... mamičky čo máte chlapcov, vy čo robíte? Stahujete im predkožku, alebo nie?

evitkamalicka
14. jan 2010

michru my stahujeme

michru
14. jan 2010

ahoj evit, dik , no aj ja stahujem a aj uteráky mu vyvaram a žehlim, no a predsa mal zapalenu predkožku a žaluda ☹

evitkamalicka
14. jan 2010

ja som uteraky nikdy nevyvarala

michru
14. jan 2010

😒 no tak náš Dami je nejaký precitlivelý, ale tak ešte nebol vobec chorý a už asi muselo niečo prísť 😒

annie13
14. jan 2010

no ja nestahujem
vcera v poradni Dr stiahla, povedala ze vsetko v poriadku

evitkamalicka
14. jan 2010

nam dr. stahovala na rocnej poradni a tiez vravela ze ok

michru
14. jan 2010

... no to je zaujímavé, jeden lekár povie tak, druhý zase opak a potom si mám vyrabať, že čo je správne... 😠

... ale hlavne, že už má Damianka v celku ok, to som rada, lebo som strašne stresovala, však si to viete predstaviť 😀

kamilka12
14. jan 2010

michru - presne čo si opísala sme mali nedávno my. Stalo sa mu to cez víkend, kedy naša dr. neordinuje a tak sme začali sami od seba kúpat v repíku a za 2-3 dni mu opuch a začervenanie odpuchlo. Tiež ma to riadne vylakalo, lebo to vyzeralo hrozne 😕 A naša detská dr. káže sťahovať až od 2 rokov, ani ona sama mu s tým ešte nič nerobila...a povedala, že už pomaly môžme začat aj teraz sťahovať..ale jemu to vôbec nejde 😒

kamilka12
14. jan 2010

..to nám na 15mesačnej prehliadke povedala, že už môžme skúšat, ale nie nasilu. Úplne sa tomu treba venovať vraj až od 2 rokov..

eweny
14. jan 2010

kamilka, nam povedala na rocnej poradni, aby sme zacali stahovat, ale Petkovi to nejak nejde..vzdy ked sa o to trosku pokusam, zacne plakat..bojim sa, ze mu to potom stiahnu nasilu..ach jaj..inak on ma tu predkozku taku zvlastnu..dost ju ma velku a na jednej strane akoby taky pluzgierik, to uz od narodenia..doktorka sa k tomu zatial nejak nevyjadrila, ale vidim, ze je to nejake divne 😒

eweny
14. jan 2010

dnes som musela naklusat k doktorovi, uz sa to nedalo vydrzat, zalahnutie a hucanie v usiach, ale ze to je len dosledok tej choroby a nadchy..tak som vyfasovala antibiotika aj ja..v noci som citila, ze mam akusi vnutornu horucku a rano som sa zobudila s dvomi herpesmi..jeden na hornej pere a ten druhy pod nosom ☹ ☹ fakt potesenie..

Petko je uz viacmenej zdravucky, len este obcas kasle, ale to skor tie hlieny vykasliava..

eweny
14. jan 2010

baby, ked davate detickam Sinupret a sirup Ambrobene..na odhlienenie, kolko dni im ho davate?

eweny
14. jan 2010

rovny, srdecne gratulujeme aj k tvojmu tehulkovaniu 🙂

eweny
14. jan 2010

nooooooo, nejako sa nam tu vrece roztrhlo s tehulkami, nie? 🙂 ked ja akosi neviem, ale zatial sa na take nieco nechystam..urcite chceme druhe dietatko..snad moju vysnivanu Terezku, ale pri tom, aky je Petko strasne aktivny a nespavy ani nejak nemam chut..este pockam a uvidi sa, ale tiez by som chcela prejst z materskej do materskej, uvidime ci sa podari 🙂

momoyka
14. jan 2010

ahojte, tiez pridem po dlhsom case, a tu sama tehulka,

ja tak ako ew, este sa na to neviem odhodlat, aj ked mam take zvlastne pocity posledny tyzden, zvalujem to na prichadzajuce kramy... 🙂
este by som asi nechcela byt, este by som chcela pockat, a hlavne by som chcela mat mimino tak na jar, aby sme sa mohli promenadovat hned...

goga03
14. jan 2010

ahojte,
ja ked som este bola tehu, tak som v telke videla rozhovor s prednostom detskej urologie, kde vyslovne hovoril, ze do 2 rokov nestahovat.ze vraj do 2 rokoch sa to vyvija same. kedze to bol detsky urolog, tak asi vedel co hovori. takze ja nestahujem.
svagrina skusala stahovat, ale neslo to, ked mal maly jeden rok, tak ju detska (ktora jej kazala stahovat) poslala na chirurgiu, kde to malemu pozreli a povedali, ze mu to v 2 rokoch zoperuju.
no a synovec bude mat za mesiac 2 roky a same sa mu to rozsirilo a da sa to pretiahnut. cize aj tu sa mi potvrdilo, ze ten detsky urolog mal pravdu.

ba80
14. jan 2010

my mame sice dievcatko, ale aj ja viem tak, ze do dvoch rockov nestahovat...