Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
24. máj 2010

za bendy sa prihovaram pomohla mi zohnat capacky pre Branika cez svagrinku iste je skutocna 😉

bendy
24. máj 2010

annie som sa teraz dobre zasmiala 🙂) veru som skutocna 🙂 Inak citala som co sa to tu stalo, no sila je to, nechapem take pripady...pre istotu som radsej aj album s fotkami vymazala.

annie13
24. máj 2010

😀 win ta uz pridala 😉

momoyka
24. máj 2010

ahojte, aj ja sa stem pridat k vam, my tiez nejak nestihame prispievat, vela sme vonku a malo pri picitaci...

winona24
autor
24. máj 2010

@bendy si v zozname.....

winona24
autor
24. máj 2010

@llumka ty tiež.... jediný dôvod,prečo sme Vás tam nedali bol (tak ako píše claudi),že ste sa dááááávno neozvali.....ale omyl napravený a tešíme sa na Vás 😉 😉

bendy
24. máj 2010

win...no ja osobne ani nikomu nič nevyčítam...ale som veľmi rada, že môžem byť medzi vami 🙂 🙂

katkaaalex
31. máj 2010

Ahojte baby, tak to ste ma prekvapili ☹ no chapem, precitala som si koli comu ste sa pozhodli pre sukromnu temu...
Ja som sem nechodila casto len obcas, vela casu nieje kedze som s malym vacsinou sama, isto to dobre poznate, dieta da zabrat a babicky su strasne daleko (zijeme v zahranici) takze povarovat nema kto. Rada som si precitala a aj o radu poprosila ked bolo trosku casu nazvis... Skoda.
Tak prajem vsetko dobre a najma zdrave a vesele deticky 🙂
Ahojte

tehulka4
1. jún 2010

caute maminecky..ty kks, som tu dlhsie nebola vas pozriet a co nevidim, kolko je vas tu zasa novych tehuliek...-)))..kocky tehulky chcem sa vas spytat ako planujete riesit spanie vasich starsich ratolesti, ked sa narodi dalsie mimi?..kupujete este jednu postielku, alebo uz nejaku dospelacku postel, a budu uz spat u seba v izbe ci ako???nejak si to este neviem poriadne predstavit, tak ma celkom potesia vase nazory....dakujem veeeelmi pekne a vsetkym tehulkam blahozelam k dalsiemu prirastku..🙂

vejinka
1. jún 2010

@tehulka4 ahooooooooooooj
maly uz spava vo velkej posteli 😉 spat bude tam kde jeho brat 😉

annie13
2. jún 2010

@tehulka4 ahoj, branika mame v postielke na ockovej strane s vybratymi dvomi palickami a na mojej strane je Viky v koliske, mame tu velku tak tam bude az do polrocka resp. kym si nesadka lebo potom by uz mohla z kolisku vypadnut ked sa sama posadi, a ako to budeme riesit sme sa este nerozhodli, kamoska by nam pozicala postielku to by som ja najradsej ale MM chce dat maleho do izbicky tam mame to rozkladacie kreslo a po bokoch to ma opierky takze by nespadol a potom by sme kupili postielku ale neviem ako bude ja by som ho este nerada davat do druhej izby, mam jednu znamu ktrej sa 2rocna dcerka udusila v noci v detskej izbe

tehulka4
2. jún 2010

jezis baby, ja uz som z toho na nervy...tiez s ami to zda dat maleho 2roky a 3 mesiace do svojej izby, ale zasa ani spalnu nemame nafukovaciu...dakujem vam velmipekne za odpovede.. 😉

evitkamalicka
2. jún 2010

@tehulka4 nas maly spi na striedacku na valende a v postielke, zalezi od nalady, spinka sam vo svojej izbicke od 4. mesiacov, takze my sme aj tak kupili novu postielocku

claudinka
2. jún 2010

@tehulka4 tehulik neveriiiiim, co ty tu robis? 😀 😀 aaale kukam, ze sa caka druhe.. gratulujem.. riadne dlho si sa neozvala, mozno aj rok 😀 ja odkedy som kupila malemu auto postel, tak spinka tam.. aj vcera si lahol sam vecer do postielky prvykrat, v piatok sme ju kupili a uz hned taketo uspechy.. cez vikend sme boli na chate a v pondelok tam spal obedny spanok tri hodiny.. sam tam chce spat, tiez som si myslela, ze bude s nami spat navzdy v manzelskej, ale nejako sa to samo podarilo 😀

vejinka
2. jún 2010

@tehulka4 ak xces pozri ako to my mame v spalni tiez nieje nafukovacia a le zmestime sa...na jednej tsrane je maleho postel az k stene potom je manzelska a na druhej strane je postielka pre viliama 😉 a potom uz len stena a okno 😅

niagara
3. jún 2010

tehulka4, nas Risko spi uz od narodenia vo svojej postielke a izbicke sam, takze zmena bude akurat taka, ze pred narodenim druheho mu kupime dospelacku postel a malu postielku si dam k sebe do spalne aby sme ho nerusili, ked budeme casto v noci vstavat 🙂

goga03
3. jún 2010

tehulka - nas oliver spaval sam v izbe od 9 mesiacov v postielke. na vianoce sme kupili poschodovu postel a zacal spavat bez problemov v nej.
mali sme ale aj variantu, ze ked nebude chciet spavat v tej velkej, tak ked sa narodi babo, tak oliverovi by sme kupili madrac do cestovnej postielky a babo by spavalo v jeho drevenej, kedze tam sa da posunovat rost a nastavovat vyska.

claudinka
7. jún 2010

koksooo ze 4 dni nic 😕 😕 😕 😕

claudinka
7. jún 2010

jaaaj sak sme v novej 😀 😀

adamss
14. jún 2010

ahojte dievcence... som tu nebola mozno aj pol roka. Casto chodim na FB a tuto mi uz neostava cas. Precitala som si par predchadzajucich stran a zostala som v riadnom udive. Mozno si myslite, ze aj ja som len vymyslena... zatial som sa nestretla so ziadnou z Vas. Len cez FB som casto pisavala s "jurocko" z Bardejova. Nepochopim konanie vymyslenych mamiciek. Ze dokonca kradnutie fotiek deticiek... kam to spejeme... otras.
Nieco k nasim pokrokom - nepokrokom. Z Miska rastie riadny huncut. Stale hlada nieco, s cim by mohol nieco vyparatit. Zatial sa nepyta na nocnik, ale niekolko krat sa nam stalo, ze sa v noci prehadzoval po postielke. A zistila som, ze ma plienku nepocuranu, tak som ho supla na nocnik a vycural tolko co dospely. Zlatko moje, tak tam sedel na nocniku o jednej v noci, len mu hlavicku trebalo drzat. Chudatko moje. Ale rozpravat sa mu akosi nechce velmi. Vsetky deticky su pre nejho "jaja". Aj 15-rocna sestricka Natalka je "jaja". A ako sa vie na nu rozkricat... az je cely cerveny.
Zaciatkom roka som pisala, ze mame alergiu na kravske mlieko. Odvtedy som mu kupovala detske susene mlieko (z Polska - Bebiko... je to to iste ako u nas Hami, len asi o polovicu lacnejsie). Asi minuly tyzden som sa rozhodla vyskusat cerstve mlieko s tym, ze ho prevarim. Tak som zvedava, ci sa nevratime k starym problemom s vyrazkami pri pusinke a strasne tvrdym stoliciam. A dokonca aj dost pribral. Doktorka mu predpisala vitaminy, zelezo a nieco na travenie... tak som ho dopovala dva mesiace kvapkami a sirupami. Za tri az styri mesiace pribral 3 kg.
A este nieco... neviete mi poradit? Do jesene minuleho roka sa Miskovi velmi pacilo hojdanie v zahradnej hojdacke. Teraz sa jej velmi ale velmi boji. Nechce ju ani vidiet. On sa vsetkeho zacal bat. Velikanske auta sa mu pacia, ale len z dialky. Dokonca aj Nivy v zahrade sa boji. Stale ju nadaleko obchadza. Ked ju manzel startuje, srdiecko mu ide z tela vyskocit. Tak sa boji. Neboji sa len nasho auta, v ktorom sa vozi. Zaujimave... Neviem si spomenut na moment, ktory to mohol vsetko spustit...
K Vasej novozalozenej sukromnej teme... plne Vas chapem. Tiez by som asi takto konala. Rada som si Vas citavala. Velakrat som sa aj niecomu novemu priucila. Teraz nas tu bude chodit pomenej... len tie, ktore nie sme clenkami sukr. temy. No co uz... nechodime tu pravidelne. Je to nasa chyba...

vejinka
15. jún 2010

@adamss ahooj aj nas Erik sa vsetkeho boji od muchy po auta jedine coho sa neboji su deti 😀 ono je to asi take obdobie a treba z toho vyrast 😉 my este vobec na nocnik uteka z neho takze to zatial neriesim

luciankasebastianko
15. jún 2010

ahojte a ja sem kuknem 😀

adamss
15. jún 2010

no ja by som chcela cez prazdniny ucit Miska od plienky... bude menej obleceny, tak bude lahsie ho castejsie ponukat na nocnik. Zatial z neho neuteka... dokonca niekedy z neho nechce zist dole. Obcas tam sedi ako sliepka na vajciach 😀.

annie13
16. jún 2010

@adamss a uz sa mu aj nieco podarilo?
my tiez uz sedime bez odmietania dovtedy bolo bojim-bojim ale aj tak nic s MM nestihame kupovat plienky pre dve deti

claudinka
16. jún 2010

my tiez na nocnik ani za svet 😀 😀 radsej okakat detsku a ocikat sedacku 😀

adamss
16. jún 2010

vacsinou sa podari mala potreba, ale stava sa aj to, ze najdeme nocnik prazdny, hlavne, ked ho nieco rozptyluje. Asi pred dvoma dnami rano sa Misko vycikal do nocnika, tak som ho nechala troska bez plienky. Zliezol z postele a zrazu z neho vyliezol jeho typicky zvuk, ked nieco chce, alebo na nieco ukazuje a pozrel sa dole na zem. Hned som vytusila, co sa deje. Tak som ho stopla a rychlo supla este na nocnik. A on pokracoval tam. Takze si asi zacina uvedomovat a ovladat mocovy mechur. S kakanim to bude tazsie. Stale nas trapia tvrde stolice. Ked dnes rano zacal tlacit ... vykakal sa az o tretej poobede. Ked to na neho pride, schuli sa niekde, kde ho velmi nevidno a silno silno tlaci....

claudinka
17. jún 2010

my kakame takisto.. ze sa mi schova a dojde, ked je uz po.. 😠 😠 ale vsak maju casu a casu, do skolky sa to urcite naucia 😀 😀

adamss
23. jún 2010

takze tu uz teraz nikto nechodi?... skoda 😢

annie13
23. jún 2010

@adamss napis win aby ta pridala do sukromnej

adamss
23. jún 2010

@annie13 - anka dakujem, skusim to 🙂