Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
22. máj 2009

tu slnce sviti jako prase...na terase se.e pes 😀 😀 😀 to zvykne hovorit moj manzel ked ma dobru naladu 😀

kamilka12
22. máj 2009

u nás je otrasne - zamračenéé 😠

winona24
autor
22. máj 2009

kamil http://www.slender.sk/index.php

je to makačka,ale cítim sa super po tej pol hodke.....

no ja by som potrebovala dať dole 20kg aby som bola spokojná

ale už som pevne rozhodnutá ...už mi je to trápne...a hlavne teraz ked už je teplo a nemám to čím zakryt....z plaviek mám nočnú moru 😝 😝

vejinka
22. máj 2009

ale vazne je tu o tomto case uz cez 20 stupnov a uplne jasno...tiez xcem daaazd lebo zahradka zasa suchom zmorenaaa

evitkamalicka
22. máj 2009

kamilka viem o com hovoris ja mam 157cm takze vidno na mne kazdy gram a radsej ani nebudem zverejnovat tu katastrofalnu vahu na ktoru som sa dostala

vejinka
22. máj 2009

win hehehh to vyzera ako velky mixer na ludi 😀 😀 😀 😀

vejinka
22. máj 2009

evit neboj saa...aj ja som zverejnila moju vahu 😀

vejinka
22. máj 2009

no ale vy ste malickeee...ja mam 174 😉

winona24
autor
22. máj 2009

keby si vedela v akom stave z toho vychádzam....spotená ako myš,ale s bohovským pocitom

vejinka
22. máj 2009

a co s tym programoom na vylete haa? rozmyslali ste?

kamilka12
22. máj 2009

evit - jeeej ja som si ťa predstavovala vysokúúú 😀 😀

vejinka
22. máj 2009

win ze ta to nepohltilo? 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. máj 2009

kamilka, ale kde ja som taky krpec...ty mi tiez nepripadas malicka

winona24
autor
22. máj 2009

ja mám 75....ato som v svojom naj období mala 58kg.....nože...keď sa pozerám na tie fotky,chce sa mi plakať

vejinka
22. máj 2009

kamilka aj ja tebaaaa 😀

evitkamalicka
22. máj 2009

babulky tak ja som sa dopracovala k trojcifernemu cislu 😠 , ale nastastie uz som dvojciferna 😀

vejinka
22. máj 2009

win ja sa na tie moje ani nekukam..taka som bola ako prutik sak kukni tu svadobnu..ani cici ani rici 😀 😀

kamilka12
22. máj 2009

win - videla som to aj u nás v NR..ale nevedela som či to účinkuje alebo nie...volakedy som chodila na také tie "elektrošoky" čo akože mali spalovať na mne tuky (hlavne stehná a zadok) a moc to nezaberalo...tak moc takým veciam neverím...Ale keď vravíš, že sa tam aj namakáš, tak asi to fakt funguje....ja som len ležala a také prísavky mi akože spalovali tuky 😀

vejinka
22. máj 2009

evit...to je ozaj dost moj brat ma cca 90kil ale vvysku cez 2 metre 😅

vejinka
22. máj 2009

kamil..poznas porekadlo bez prace niesu kolace...? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. máj 2009

veji ved prave, nikdy som tolko nemala, po porode som pribrala ako prasa takze uz som musela zacat nieco so sebou robit

vejinka
22. máj 2009

svoju idealnu vahu si dievcata musime vybojovat nestaci len lezat...hor sa do sexovania..pri tom sa vraj najviac chudne 😀 😀 😀 😀

vejinka
22. máj 2009

evit si na najlepsej ceste drzim palce 😉

evitkamalicka
22. máj 2009

veji veru sex dobre spaluje kalorie 😅 😀 😀 😀 😀

kamilka12
22. máj 2009

win - staré fotky sú dobrá inšpirácie... 😉

evitkamalicka
22. máj 2009

kamilka no tak na stare fotky radsej nekukam, tam som mala 55kg

babuci
22. máj 2009

vidim, ze sa bavite o kilach. s tym ja problem nemam, nastastie mam zase 50kg, ale ja mam zase vaznu depku s prs. To, ze sa mi pocas kojenia naliali na velkost F a obvod mam stale len 70cm je hruza, lebo kojenim a tym, ze som ich mala tazke mi tak spadli,ze hruza. totalne vytahane dve koze☹ este stale mi zostala velkost D ale uz ju mam niekde na bruchu☹

vejinka
22. máj 2009

babuci ahooj sup na stretnutia..potrebujem s tebou hodit rec

evitkamalicka
22. máj 2009

babu tak mi z nich kus daruj...ja mam len take lentilky pod plechom

natasa8
22. máj 2009

ahojte.... 🙂

u nas hlasim tiez zamracene, 20 stupnov, ak nebude prsat bude fajn prechadzka 🙂

drzim palce pri chudnuti... ja som sa sladkeho nikdy nevedela vzdat, u mna zaberalo polovicne porcie a hlavne som vysadila chlieb a pecivo 🙂

mne sa mala vyhadzala na ramienku, samy pupacik - neviem preco prave na ramienku. Stale rozmyslam z coho to je, obavam sa, ze budem musiet vysadit cokoladu a kavu, aby som vylucila ze je to z niecoho co dostava odo mna do mliecka. Nic nove som jej posledne dni nedavala a zrazu taka reakcia ☹