Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
1. jún 2009

skrecok... u nas to je tak ze su horsie... ale ved kazde dietatko je ine... takze neboj..

aspon ze v noci tak nejak velmi nevystraja.. len sa zobudi napapa a spi dalej akurat ze je to kazde dve az tri hodiny ale to bolo aj ked nam zubky nesli..

buksy
1. jún 2009

tak ja idem zatial sa majte krasne..
prejem dobru noc.. mamkam aj babatkam 😉

skrecok
1. jún 2009

Aj ja prajem dobru noc... 🙂

anickaajanko
2. jún 2009

Prvá? Prvá, dobré ránko všetkym, my sme mali noc celkom fajn, teraz tu už 4nožkuje po zemi, asi aj nam idu dalsie zubky, lebo vsetko by obhryzal. Konecne aj tu vyslo slniecko. Pekny den vsetkym .

vejinka
2. jún 2009

dobre ranko druhaaaa? 😅

evitkamalicka
2. jún 2009

tretiaaaaa 😀

jana.hcsba
2. jún 2009

dobre ranko ! 😎
my noc ako tak 😉 , este spinkame.

u nas je zatiahnute, dufam nebude prsat do 10,00 hod lebo to idem s malou prec, tak nech nezmokneme 🙂

vejinka
2. jún 2009

u nas sa vycasieva dufam ze dnes nebude prsat potrebvala by som ist do mesta do O2 a nakupit v DMku kasicky

evitkamalicka
2. jún 2009

u nas krasne svieti slniecko tak dufam, ze to tak aj ostane aby sme mohli ist na dlhsiu prechadzku

jana.hcsba
2. jún 2009

som bola stvrta? 😀

bubinko83
2. jún 2009

veji ozaj nechceš kupon na nejake kaše z DM? Ja by som zase potrebovala mliečko hipp.

vejinka
2. jún 2009

baby tak co s tou opekackou rozhodnite sa na stretnutiach...
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

jurocko
2. jún 2009

ahojte--bre ranko,ja idem ochvilu na pedikuru tak sa tesim uz to potrebujem ako sol 😀 teraz som doranajkovala a dovarila obedik..tobiasko dnes bude mat špenat,kuracie meso,zemiak,petržlenova vnat...a nam sosovicovu polievku a druhe jedlo este uvidim
potom ideme k babci na MDD je tam velky program,v nedelu sa zrusil tak sa dnes bude konat..dnes sa tu vyčasilo tak som konecne rada

jurocko
2. jún 2009

dakujem wimon aj tvoja natali je krasna princezna....mala paradnica
hodila som fotky so silvikou nasou,videli ste?včera sme sa stretli,je v Bardejove u rodicou ale dnes odchadza,alebo včera večer 😉

vejinka
2. jún 2009

bubi ee ja som vsetky kupony darovala jednej babenke tu z LM ale kase maju od 1.6. v akcii pockaj najdem link

kamilka12
2. jún 2009

Ahojte,

kým mi malý sedí v ohrádke a vyberá štipce z košíka..idem si vás dočítať 🙂

vejinka
2. jún 2009

dokonca aj prikrmy hippky maju za dobre ceny my podjeme kupit sunarky..ale kukam ze aj hippky aspom dve na larion kupime

bubinko83
2. jún 2009

veji,ok.Ja nedavam ani prikrmy ani kaše ,lebo maly mi to nechce.Vačšinou mu davam potraviny čo jeme my a ovocie mu nastruham.

johnie
2. jún 2009

dobre ranko...
😉 sviti sviti slunce nad hlavou nad hlavou 😀 😀

kamilka12
2. jún 2009

bubinko pošli mi do IP adresu..pošlem ti kuponý na mliečko Hipp 😉

johnie
2. jún 2009

bubi ja tiez ti mozem poslat... 😉

terezicka
2. jún 2009

Ahojte no našej Lucke sa dačo robí, lebo už ďalšiu noc vystrájala. Z nedele na pondelok sme spali u našich a ona sa pred polnocou zobudila a dve hodiny bola hore a len revala. Keď konečne zaspala tak ju Marek preniesol do postieľky, zakryl ju pekne, ona sa pervrátila na bruško a pritom narazila hlavičkou do mriežok a už sme zas len plakali. No my sme boli úplne unavení a ona len hore...Potom zázrakom zaspala lebo som jej dala do rúk takú bratovu hračku a ona si ju naťahovala a keď ju hodila po Marekovi tak sme vedeli že už je dobre a ide spať.
No a včera večer zas spať nechcela, neviem kde je tá stará Lucka ktorú sme položili do postieľky a ona bola do minúty hotová a spala. A túto noc od 1 zas spala s nami, mrnčala, prehadzovala sa a o 5 bola definitívne hore 🙄 A teraz už terda máme za sebou prvý spánok, som veľmi zvedavá aký bude dnešný deň.
Ale aby som len na ňu nešomrala tak ju aj pochválim, lebo od piatku štvornožkuje. V piatok a v sobotu spravila len pár "krokov" tak ale v nedeľu ako sme boli u našich sa pohla za topánkami tak sme jej ich posúvali ďalej a ona pekne po štyroch za nimi 😵

terezicka
2. jún 2009

Bubi aj ja ti môžem poslať kupón, ja mám platnosť do 30.6. tak ak to pošlem ešte dnes alebo zajtra stihneš si to aj v pohode kúpiť v DM-ke, len mi ak tak napíš adresu

ollako
2. jún 2009

ahojte baby, my noc lepsia ako vcera, ale nic moc...
baby kde beriete tie kupony? 😕

terezicka
2. jún 2009

Ollako v Dm-ke 🙂 Donesiš malého rodný list a oni ti dajú takú bonusovú knižku

ollako
2. jún 2009

ano? to som nevedela, tak to skusim 😉 hned dnes
baby ja mam tak bordel doma, ako som bola chora, tak som vsetko zanedbavala a teraz neviem co skor a tak rozmyslam pri vas, taaak sa mi nechce 😝

natasa8
2. jún 2009

ahojte.. 🙂
olli... vcera som nazrela do temy dakujeme annag .....tiez som rozmyslala ci ju nepoprosim o radu - mala je v noci kazdu chvilu hore ☹ No ale videla som ze nemam sama taky problem ....

terezicka
2. jún 2009

Bubi už idem na poštu 🙂

natasa8
2. jún 2009

Pridala som po dlhej dobe par novych fotiek, tak kuk 😉