Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
5. jún 2009

bendy. ... ja davam cisto feniklovy caj, tiez ho davam z toho hrnceka s naustkom, mala z flase pit nevie a ani ju neucim 😉

miriam24
5. jún 2009

bendy - tiez mu davam len z hrnceka s naustkom ale on sa s tym skor len hra .. no a popri tom mu vzdy nieco vytecie co prehltne ostatne konci na podbradniku .. ale zeby sa vedel pekne z hrnceka napit sa neda povedat 😒

natasa8
5. jún 2009

ja som prave nechala malu zaspat samu v postielke - chuda plakala pol hodiny kym zaspala ☹

Poslednu dobu som ju stale uspavala len na prsniku a mam pocit ze odvtedy sa nam hrozne zhorsilo to nocne spavanie. Poradila mi to sestra, im sa noci zlepsili o 100 stupnov, odkedy naucila maleho takto zaspavat.

Ale bolo to hrozne, ona kvicala v postielke a ja som plakala v obyvacke pri vysielacke. Bola som ju pozriet, tak normalne fikala zo spanku ☹ Dufam ze zajtra to uz bude lepsie 😒

kamilka12
5. jún 2009

natasa - neboj, bude to lepšie. Čím neskoršie by si začala tým horšie by sa Katka naučila zaspávať sama...My sme to Martinka učili možno až príliš skoro..v 4 mesiaci..ale zaspáva pekné sám doteraz...Tiež mi to srdce trhalo 😔 No chodila som ho stále pozerať a pohladkať, aby vedel, že nie je sám...

luciankasebastianko
5. jún 2009

ahojte mamičky 😀 natasa tak to čo ty skúšaš nám fungovalo od 2-m malý pekne zaspal sa v postielke večer okolo 20.00 ale teraz ked je veľky postaví sa v postielke a už som nahratá 😀 mám strach, že sa buchne tak ho zoberiem 🙄 ale zazačiatku stačil tyždeň plaču a zaspával pekne tak pevné nervi

luciankasebastianko
5. jún 2009

Paulinke všetko naj naj naj k 9 🙂

luciankasebastianko
5. jún 2009

to je krásne vonku 🙂 berem drobčeka a idem 😀 zatial papa

natasa8
5. jún 2009

dakujem za podporu... viem ze jej tym neublizim.
Ona sama zaspavat vedela, ale ja tava som ju to oducila z pohodlnosti - Zacala som ju uspavat na prsniku ked sme boli na navsteve u rodicov a potom ked u mna bola na navsteve sestra s malym synovcom. Nechceli sme aby sa deti navzajom budili - tak sme to rychlo vybavili takto. Ale uz mi to prerastlo cez hlavu ☹

Viem ze teraz uz bude dolezite nepolavit.

Ked sa mala zobudi, dam jej olovrant a tiez pojdeme na prechadzku 🙂

luciankasebastianko
5. jún 2009

šetci vonku? maly si dal šlofíka som zvedavá ako večer zaspí!!!!!!!!!!!!! 😖

rony253
5. jún 2009

Ahojte, teda dobry vecer, ako pozeram tu nikoho nikde. Sarka zaspala o siedmej bez jedneho protestu, ani sa neprekrucala tak ako som ju polozila tak zaspala, beho dvoch minut, ale spi u mna, lebo v postielke sa stale budi, ked sa pretaca hore dolu.
Dnes sme boli aj na prechadzke, bolo fajn.
Musim dat este kuchynu doporiadku a dnes budem znova zehlit.
Luci ja davam od narodenia feniklovy cajik a iny este ani nepila a tie sladke jej davat nebudem naco. ked jej chuti tento tak ostraneme pri nom, vsak jej neposkodi.

lucindela
5. jún 2009

ahojte...
rony: jasne,ak chce mala feniklovy,tak zbytocne jej davat ten sladky...nato ma "cas"... 😀 len nie vsetky deti chcu pit feniklovy,ale sladke im chutia....ale to je individualne... 🙂 predsa kazde dieta je ine... 🙂

rony253
5. jún 2009

ahoj lucindelka, ako bolo v KE, teraz ste tu dve Lucinky. My znova v stredu letime. Babča sa uz nevie dockat, ja dufam, ze ten let, zvladneme v pohode, letime inym lietadlom nie tym co sme leteli, inou spolocnostou a let trva o 15 min dlhsie, hadam Sara nebude spekulovat, zas ju budem musiet nejako zabavit. uz teraz ma z toho brucho boli.

rony253
5. jún 2009

luci, ja som jej od narodenia davala feniklovy aj som ju kojila a kojim dodnes a pekne vie aj z flase pit a z prsnika a aj poharik mame ale je tam taky velky ten cuc co ma dat do pusy, akoze sa z toho napije, ale ked jej naraz vela vyjde tak sa zakucka, preto jej davam aj flasu.

bendy
5. jún 2009

dobry vecer prajem, babulka mi uz buvinka a ja som si konecne vytvorila album tak ak chcete pozrite...

rony253
5. jún 2009

Ahoj bendy, zabudla som ta u nas privitat, pozrela som albumik a mala je nadherna, fajne baculkata

rony253
5. jún 2009

Ja som Sare kupila taky iny poharik so silikonovym cucadlom, ten avent som neskusala, ale ho kupim a skusime moj je Nuby, ten Aventacky ma taky užši cucak do pusinky. musim pozret, najprv som jej chcela ten Avent kupit, ale sa mi zdalo, ze z toho nebude pit a ten co mame pouzivame malo.

bendy
5. jún 2009

ahoj, aj tvoja je zlatucka akurat pozeram albumik. Emka je riadna bacula, zatial kojena a lubi sa dobre napapat 🙂 Lenze je poriadne leniva, zatial vie akurat sediet ani nelozi ani sa neplazi ani zuby nema...ale beriem to tak ze kazde babo je ine...vsak ona sa to nauci...alebo to rovno preskoci a zacne sa stavat rovno na nohy tak to vyzera

bendy
5. jún 2009

ja som s tym poharikom celkom spokojna, hlavne ze z neho vie pit lebo s flase jej to velmi nejde

vejinka
5. jún 2009

bendy mala je utesena a tiez ma na rukach "gumicky" ako Erik 😀

vejinka
5. jún 2009

bendy kolko ma mala kil? ani moj Erik nic nexce robit ani plazit sa ani stvornozkovat jedine co vie od 5. mesaiica je sediet no aspom nieco a teraz asi tyzden sa konecne obracia z chrbatika na brusko ...ale stve ma ze sa obracia ked to najmenej xcem...pri prebalovani. 😒

ba80
5. jún 2009

cauteee... 🙂
musim svoje dieta castejsie ohovarat... tak aj ona uz zacala stvorkovat a to som si myslela, ze tuto fazu uplne preskoci, kedze sa uz stava... ale rozhodla sa, ze si to vyskusa 😀 😀

rony253
5. jún 2009

bendy dakujem, my tiez nemame ani jeden zub, a ani nestvornozkujeme ani sa neplazime, len sa pretaca nonstop chrbat brucho brucho chrbat, a sedkat vie a teraz ma zacala tahat za tricko a dvihat sa na nohy. takze ani my nie sme nejaky akcny. Tak si musime pockat, ako budu pokracovat.
AHoj veji, to prebalovanie, je hrozne, stale jej musim dat nieco do ruky, ale ona vidi kremy a vselico a stale sa pretaca. uz som si ale zvykla. 😀

anickaajanko
5. jún 2009

ahojte
bendy mala je utesena, boze ja chcem taaaaaaaak dievcatko, prosim ta kde ste kupili tu kocku a to velke penove puzzle, my sme dostali ale len take male ma to akurat pod zadkom aj ked je to z 36 ks

anickaajanko
5. jún 2009

aj Branko ma ten Avent a Lovi a z Aventu mu to ako tak ide, dneska konecne jasne povedal mama tak sa vytesujem

bendy
5. jún 2009

veji: naposledy ked sme boli na poradni t.j. 12.maja tak mala 7800g som bola prekvapena som myslela ze bude mat viac. 12. juna sa mame ist ukazat ci uz vie lozit, tak som zvedava kolko bude vazit.

rony:no to ako keby si o mojej pisala, tiez len sedi a ked nieco chce dociahnut tak sa len gula hore dole 🙂 🙂

anicka: kocka je z Uk, doniesla mi ju svagrina a tie puzzle sme kupili u nas v hrackarni ale videla som aj v Tescu a ma mrzi ze som radsej mohla pockat lebo tam mali s cislami. Tieto nase su nejake dinosaury a ovocie, ma to vela malych casti a ked to mala zacne aktivne rozoberat tak chran nas boh nebudeme stihat skladat 😝 😝

ba80
5. jún 2009

pridala som nejake fotos... ked chcete, tak kuk... 😎

bendy
5. jún 2009

moja mama este nehovri len dada, tata, jaja a to je cely repertoar 🙂

ba80
5. jún 2009

my mame velke s pismenkami z carrefouru...

vejinka
5. jún 2009

bendy...a to hovoris ze je tazkaaa? Erik ma 11 😅

ba80
5. jún 2009

my mame 10, ale aj to je dost velky naklad... 😅 😀