Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
24. júl 2009

mne sa uz maly budi....sakra asi s tebou nestihnem pokecat...nevadi uz sa tesim domov a na skype troska viac pokecame 😉

vejinka
24. júl 2009

teda vlastne domov sa moc netesim lebo zasa budem v stereotipe...tu som si panom sama a jediny kto ma tu "buzeruje" je moj otec... 😀 ale to som mu uz povedala ze ked pridem domov tak ma zasa dlho neuvidi a ani ja jeho tak nech si uziva poslene dni rozkazovania 😀

natasa8
24. júl 2009

ahojte..
rony.... sarke vsetko naj k 10tim mesiacikom 😵 😵 😵

my nie sme s nocnikom kamarati, najlepsie sa nam tlaci do plienky 😅

ja som hrozne nastvana na svokrovcov.... vcera sa s nimi muz pohadal, stale nam vycitaju ze ku nim s malou nechodime a ak ideme k nasim do Br. tak je hned ohen na streche.
Mali sme k nim ist buduci tyzden na cely tyzden, ale muz si nemoze zobrat dovolenku tak uz vybuchli.
Pritom maju auto a za hodinu mozu byt tu.
Dlho sme nikde neboli, lebo odkedy sme sa vratili z toho liptova, tak najskor mala brala atb. a potom muzovi vyrezavali nechet na palci na nohe a nemohol 2 tyzdne soferovat 😒 ale ich ani nenapadne zodvihnut zadky a prist.
Pritom sa vzdy snazime ist aspon raz do mesiaca k nim a raz do mesiaca ku nasim. Castejsie sa s malou fakt neda cestovat, a ja potrebujem byt aspon obcas cez vikend doma aby mi muz postrazil malu a ja aspon nieco porobila.

Nakoniec sme sa rozhodli, ze ku nim zajtra pojdeme, dufam ze sa s nimi nepohadam, lebo potom tam uz fakt nebudeme chodit. 😠

bendy
24. júl 2009

Cafte baby, uz skoro 2 dni som tu nebola, mam tu jednu kamosku, s rovnako starym Jakubo ako je Ema tak nestiham, dnes idu domov tak hadam dobehnem zameskane. Co sa tyka mojho kojenia, som tu pisala ze Ema mi odmieta prso...tak sa nam dari....2 dni nechcela ale ja som to nevzdavala a odsavala...takze ani mlieko som nestratila a milostiva pani sa po 2 dnoch chytila 🙂 🙂 tak som stastna. Vdaka rony za rady, tiez som pisala Annag tak ta mi poradila ze jej v ziadnom pripade nemam davat pit moje mlieko z flase...len z pohara alebo lyzickou a cuduj sa svete ona sa ozaj spamatala...tak sa dalej kojime, hlavne v noci teda 🙂 🙂

bendy
24. júl 2009

rony a pozeram ze Sarka ma dnes 10 mesiacikov tak aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂

terezicka
24. júl 2009

Ahojte tiež prajeme Sárke všetko naj k 10-tke 🙂
Inak Lucka ma včera šokla lebo pobede spala 2 hodiny čo je u nás fakt že zázrak a aj noc bola fajná, ani ten veľký vietor ju nezobudil. Ale jesť nejako vôbec, veľmi pritom vystrája, neotvorí ústa ani za svet a keď náhodou trošku do nej "natlačíme" tak to vypľuje... Včera jedine ovocie zjedla, 3 nektarinky poobede a jablko s piškótou. Tak som bežala aj dnes kúpiť jej nektarinky do obchodu, dúfam že ich bude jesť.
Ale s tým jedením tu máte problémy asi viaceré však? Aspoň trochu útechy pre mňa že nie som sama ktorá sa trápi keď jej dieťa nechce jesť 😝

rony253
24. júl 2009

no cafte, jeeeeeeeeeeeeej BENDY tak vam gratulujem, ze sa to podarilo.Som s tebou stastna 🙂
Kocky dakujeme ze na nas myslite a za gratulacie 🙂
inak tie mliecne recepty s jogurtom u nas moc nepochodili, normalne Saru napina. neberie jej to nejako

silwietta
24. júl 2009

ahojte baby, no tu je to dnes mrtve...

inak maly trik co funguje najnovsie u nas co sa tyka jedenia... nalamem piskoty na male kusocky a tie si Misko zobka sam popri jedeni... ale samozrejme ze mu nedovolim za kazdou lyzickou si dat kusok, zje tak asi jednu piskotku dokopy...

a dnes mi uz zacal ukazovat co chce aby som mu dla do pusy - mal na stolceku cajik, vyzivu a piskoty a ukazoval prstekom kedy sa chce napit a kedy chce piskotku...strasne zlaty bol 😵

annie13
24. júl 2009

aj my gratulujeme oslavencom 😉

rony253
24. júl 2009

davate normalne piskoty????????????????
ja som malej este ani jednu nedala, raz dostala v lietadle 😀 ale inak som jej este nekupila ziadne, len raz tie take celozrnne a tie som pojedla sama.

rony253
24. júl 2009

annie diky, ako sa mate?

rony253
24. júl 2009

to snad ani pravda nie je, tohoto kona v nasej teme treba asi zrusit, vsak tu uz skoro nikto nechodi 😒

rony253
24. júl 2009

tak dnes som tu vazne sama. 😉

dadadulka
24. júl 2009

rony blahoželáme malej Sarke k veľkej desiatke 🙂 🙂 🙂
ale to letííí, o chvíľu oslavujeme rôčik 🙂 🙂 😉

rony253
24. júl 2009

dadulka dakujeme, vy mate po nas, uz neviem kedy presne, viem, ze mame rovnako narodeniny ale Matusko je kedy presne? prepac neviem si spomenut, ktore ste boli na svete

dadadulka
24. júl 2009

rony my máme v pondelok 😉

dadadulka
24. júl 2009

Sarka je zlatunká 🙂 má pekný bazénik, vidno, že sa jej v ňom veľmi páči 🙂

luciankasebastianko
24. júl 2009

Ahojte konečne spíme hurá a to je hore asi od 15:30 a stale behá ,kde má to dieťa baterky? 😀
Sarinke všetko anj k okruhlej 10 -tke nech jej prinesie pevné krvôčky a dalšie vrkôčky 😅
idem čitať

rony253
24. júl 2009

dakujeme, dadul mame dva jeden obycajny a druhy v tom druhom albume s muchotravkou, v tom sa jej moc nepaci, chce ist stale von 😀

rony253
24. júl 2009

luci dakujeme, snad konecne zacne behat aj bez chodaka, ma ho tyžden a ta v nom lieta jak blazon

luciankasebastianko
24. júl 2009

rony to je super to si ešte pametám aj naše rohy si ešte pametajú chodák celé ich obil 🙄

luciankasebastianko
24. júl 2009

no babenky ja ešte neičo kuk a idem buvať lebo ráno som stala ak čert 😒 nervozna no strach

perlab
24. júl 2009

boooožinku, ako to letí, Sarinke prajeme všetečko najnajnaj, cmuk 😉

perlab
24. júl 2009

ahojte

perlab
24. júl 2009

my máme zajtra 11 a o mesiac 1. rôčik 😵

luciankasebastianko
24. júl 2009

romanke k zajtrajším 11 mesiačkom všetko najlepšie 😀
ale už ozaj idem spinkať 😵

annie13
25. júl 2009

Ahojte, maly je v tychto teplotach ako cert, ja z toho tehotenstva len zvraciam nevladzem nic, Branko zacina chodit tak furt mu musim byt pri zadku aby si neublizil, naojblubenejsou hrackou su momentalne vsetky kablke a zasuvky takze ho treba len strazit. V nedelu mam meniny tak vcera sme boli na veceri v krasne kolibe www.kaskady.sk, super jedlo, prostredie, nadhera fakt tie fontanky, ten nadherny hotel, ale tie ceny. Robia aj plavanie pre takychto drobcov ale fakt strasne ceny. Teraz ocinko s krpcom spinka, ja balim, ideme na preteky malotraktorov niekam Lom nad Rimavicou manzel to nasiel na internete a chce to vidiet tak ideme, ked sa zobudia.
Rony dovolenkuju, deti zacinaju behat, tak je obtiaznejsie sa sem dostat.
Blanka Romanke vsetko len to najlepsie juj uz o mesiac rocik. wow, 😉

rony253
25. júl 2009

Ahojte,
Romanke gratulujeme k 11.mesiacikom 🙂
Ahoj Anicka, ja len sledujem, ze dlhsiu dobu tu nikoho nikde, ale nevadi, mam ja kopec inej roboty...
moj mangel tiez spinka s malou, ked sa zobudi bude desiatovat, vonku je raz slnko raz pod mrakom, ale fuci studeny vietor.

rony253
25. júl 2009

Anicka na Kaskadach som bola, je tam vazne krasne aj ta restika je krasna, je to na trosku inej urovni. Ale stoji to za to...

rony253
25. júl 2009

Perlab, vy ste o mesiac starsie, a vazne nv auguste mate rôcik, supeeeeeeeeer 😀