Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
6. máj 2009

skreci - a zaberajú vám? Lebo ja mu ich dám hneď ako vidím, že mu tie krče začínajú ale vobec mu to nepomáha...vždy to musí pretrpieť a po cca 4-5 hodinách je klud..

skrecok
6. máj 2009

Ollako, aj nas cumlik vobec nemusi, ale ked mu sli zubky tak mal ho na chvilu. V noci, hlavne nadranom sa castejsie budi a ani nevieme preco, nepomaha nic jedine prsnik ho ukludni a hned zaspi 😖 .

ollako
6. máj 2009

kamilka juj to vam nezavidim ☹ , my sme to mali asi do 3 mesiaca ...ja som tiez sab simplex davala, ale preventivne, nie ked ho uz zacalo boliet brusko 😉

kamilka12
6. máj 2009

som si myslela, že na koliky sme už dosť "starí", kedy to vlastne prejde? V akom veku? Nám to začalo od 6 m. 🙄

ollako
6. máj 2009

skreci, tak to mame uplne to iste 😒 nie je to bohvie co, ale som rada, ze nie som sama 😅

skrecok
6. máj 2009

Nam sa zda, ze zaberaju. Predtym sme mu davali pravidelne Espumisan rano a vecer. Ale bol to boj mu davat tie kvapky, Sab simplex uplne v pohode. Asi mu viacej chuti a sam si dava lyzicku do pusinky. 😀

ka3n
6. máj 2009

bubinko, z mojho MM ked som mu dala o 20tej tak spal do 23..ale ked som mu davala sunar tak tak do 1, 2 a niekedy aj do 3..no a teraz to ma po nutrilone asi tak isto..no som to chcela skusit, len ja na nom vidim, ze ked sa mi zobudi tak o jednej a dam mu cicku tak netaha, nepije, iba dudka..a toto sa ho chcem v noci odnaucit.

ollako
6. máj 2009

ka3n ako ho to chces odnaucit, metodou nechat plakat? 😕 ak mas nejaku inu sem snou 😀

bubinko83
6. máj 2009

ka3n,no nemam nič proti kojeniu ,ale fakt som rada že som sa taho už striasla,lebo čo počuvam každa jedna ma stym odučanim v neskoršom veku problem.Stačilo mi tych 7 mesiacov. 😉

idem hajat dobru nocku kočky 🙂

natasa8
6. máj 2009

olli - aj ja uspavam malu uz niekolko tyzdnov len na ciciku ☹ A predtym vedela krasne sama zaspat v postielke ...

Dnes poobede som skusala uspat ju inak - ale po pol hodine som to vzdala ☹

skrecok
6. máj 2009

Ollako, veru. Ja som si uz na to zvykla, ze mi v noci uz nevadi. Lahnem si tiez s malym a zaspinkam s nim 😀 Ale vazne, niekedy mi to vadi ale co uz narobim. Nenecham ho dlho plakat prave v noci ked sa ma spinkat.

Ka3n ak sa ti podari ho odnaucit, tak napis ako. 😅

jana.hcsba
6. máj 2009

ahojte 😎
co je nove? uz sa nekoji? a preco? no toto. idem citat, neviem, ci ale vydrzim 😀 som hrozne znicena .

ollako
6. máj 2009

natas ja som max. vydrzala Hodinu a pol a to bolo v noci, co sa mu uz muselo riadne driemat, ale mal vydrz 😲 ale uz som mala z neho nervy,lebo chcel byt na didke non stop a bradavku mam v hroznom stave, supe sa mi , boli, mam to az do ziveho no horor, tak som zakrocila, ale na druhy den som bola k.o. a odvtedy kaslem na to radsej som tu hodinu a pol mohla aspon pololspat 😝

skrecok
6. máj 2009

Natasi, aj nas predtym asi do 5.mes. spinkal CELU NOC a cez den som nemala problem ho uspat aj v kociku ci v postielke. A teraz sa v noci 2-3 krat budi 😔, cez den ak sme doma jedine na prsniku 😒 . V aute a v nosici bezproblemov zaspinka. 😕

natasa8
6. máj 2009

prave sme s muzom pozerali tie autosedacky 😝

ak vas to zaujima, tu je stranka s nejakymi testami

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinder...

natasa8
6. máj 2009

skrecok.. Katka sa posledny tyzden budi v noci kazdu hodinu ☹ ja som uz ta nevyspata, ze mi z toho sibe 🙄

rony253
6. máj 2009

dievcence idem ja do sprchy a spat, majte sa krasne a bozkajte drobcov. papa dobru nocku prajem
my sa kojime v noci aj tri krat a zakazdym mi vyprazdni prsia, takze necucka ale papa, a vobec mi to nevadi, kedze cez den sa tolko nekojime ako kedysi, dnes som ju sice castejsie prikladala, lebo som mala plne prsia a ta trosku potahala odgrgla si a bolo.
olla neviemto poradit, ale ja by som ho nenechala trapit sa, radsej mu daj ten cicik, vsak ste boli a ste jedno telo, a on ta potrebuje, si myslim, podla mna pride ten cas, ked sa uz na cicik vykasle, alebo ho bude menej potrebovat. ale teraz ho netrap a nechaj ho si cuckat. papa drzim vam palceky, vsak papa to najzdravsie co moze byt MM. bude silny ako buk. papa

jana.hcsba
6. máj 2009

skrecok - jak keby si pisala o nas 🙂 😀

ollako
6. máj 2009

natas nie si sama aj my mavame take noci, a ked som uz v koncoch pride lepsia noc, akoby vedel, ze uz som v keli 😝 , ale dlhsie ako 4 hodiny v kuse este asi nespal, len ked bol malicky a este som mu davala aj nutrilon, odkedy cisto kojim nikdy

jana.hcsba
6. máj 2009

ale mne to nevadi, ak chce, nech papa a ona v noci aj papa. 😀

tak idem lahnut - teda umyt riady, okupat, zuby a konecne lahnut.

zajtra k mamicke, tak hadam si oddychnem - len nech je pekne, lebo Paulinka je jak to pocasie.

Tak dobru noc vam. 🙂

ollako
6. máj 2009

rony ved uz ho nebudem trapit, ved raz to prejde 😝 ...ale ked ho mas mat na didke nonstop je to unavne, nie len bradavky mam v zufalom stave, aj chrbat ma neskutocne boli, inak si kojenie uzivam, ale v noci je to niekedy neunosne 🙄

natasa8
6. máj 2009

aj ja idem spat.... tak vam prajem peknu nocku a nech drobci v noci spinkaju a papkaju radsej cez den 😉

ollako
6. máj 2009

no idem aj ja dievcatka papa dobru nocku 😔

skrecok
6. máj 2009

Ale ja som velmi rada, ze este kojim. Je to take prijemne 😵 😝 .

rony253
6. máj 2009

joj a este daco mi doktor minule povedal, ked videl, ze Sara malo na slovnesku pribrala, ze vraj uz mame teraz v MM pre nase deturence malo železa. Preto hovoril, rychlo zacat znova tu so zeleninkou a mäskom. Asi ho mam v MM nedostatok, alebo co ja viem, vtych UM su vsetky vitaminy.
Olla to som nevedala, ze mas az problemy s bradavkami, tak s tym musis nieco robit, asi bude nutena to UM skusit, aj som som uz Sare parkrat dala, ked som mala pocit, ze v prsiach uz moc nie je, ale teraz sa nalievaju, tak nepotrebujem UM a davala som ho aj do rýžovej nemliecnej kase a dnes som kupila mliecnu so 4 druhmi obilnin, zajtra skusime, je v tom asi UM.

skrecok
6. máj 2009

Aj ja uz idem spinkat, aby som mala dost sil este maleho "nakojit" nadranom 😀 . Dobrucku noc. 😉

skrecok
6. máj 2009

Rony, ja beriem zelezo, lebo maly ma v krvi malo zeleza a je bleducky. Moj bohuzial odmieta umele mlieko, a z flasky tiez nechce ani MM. Iba par ml cajiku.
Idem uz naozaj spinkat, paaaaa. 😉

jana.hcsba
7. máj 2009

dobre ranko 😎

som prva?

jana.hcsba
7. máj 2009

No bola som malej nieco pozriet v hrackarstve a zistila som ze nic nemaju. Vsetko skoro mame doma, ostatne je vecsinou to iste, len je to trebars ine zvieratko. 😀 To nevedia nieco vymysliet? 😠

jana.hcsba
7. máj 2009

Vonku to vyzera fajn, tak dufam to tak aj je. dnes idem zasa k mamicke, idem si tam po jedlo na 3 dni 😉 . tak super, sa tesim.

stale rozmyslam ci a kedy mat druhe co je najlepsie 😖 .