Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
13. aug 2009

dobre rano prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........................
my sa hrame sme hore asi od pol siedmej, ale noc bola otras, nad ranom sa stale prehadzovala a mrncala a sadala si, tak som jej dala aj cici aj cajik a po nejakej hodine zaspala, nevedela si najst miesto. teraz sa tu plazi smerom ku mne. konecne sa aspon plazit zacala a ked je na styroch pohne sa raz a hotovo...
idem sa jej povenovat a o pol deviatej pojdeme lahnut. tak pekny den

vejinka
13. aug 2009

dobre rano aj my sme mali noc otras..krical az tak ze rano nemal hlas a teraz to vyzera akoby mutoval...este pockam ci mu to do vecera neprejde a zajtra alebo dnes vecer mu dam calciovy sirup co mi poradila dokorka

winona24
autor
13. aug 2009

dobré ráno.......

milujem sa zobudiť s boľavou hlavou....ide mi ju rozdrapiť ☹ 😖

vejinka
13. aug 2009

to moje dieta este nespi...bol pokakany hladny takze som robila s nim poriadky dokojila ho a teraz to uz vyzera na spanie..inka u nas prsi....ja kade chodim tade spim..

rony253
13. aug 2009

inak moje plany na spanie o pol deviatej sa prekazili, este sme hore, teraz papala mala kasu s ovocim a prave dotlacila do plienky, ideme sa prebalit a poumyvat a hadam potom uz pojde spat.
win aj sa sa stale castejsie zobudzam s bolavou hlavou, to je tym pocasim.

vejinka
13. aug 2009

win aj mna rano hrozne bolela...no ked som sa napila bolo lepsie

winona24
autor
13. aug 2009

no ja som si dala kávu,tak už je to lepšie.... 😉

vejinka
13. aug 2009

http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=...

takto sme strihali Erika..kto ma chut moze si pozriet 😉

vejinka
13. aug 2009

konecne to muz daj do galerky... 😅

rony253
13. aug 2009

tak a mala uz spinka, uz druhy den kaka take redsia kasovite, ale taka kvalita, ze to ma skoro na krizoch 😀
veji idem pozret, ja som vcera malej cvakla trosku ofinu, lebo to mala v ociach a sponky moc nechce, a aj tak jej padaju

buksy
13. aug 2009

ahojte zienky...
tak my sme mali noc uplne super... bola iba raz hore o pol stvrtej a potom az o osmej...
takze tesim sa ze sa to lepsi... klop klop... ale dlho si hlada vhodnu polohu na spanie... od kedy zacala lozit tak v postielke chvilu vymysla ale potom vacsinou skonci na bruchu a tak sa jej asi velmi dobre spinka lebo spi dlhsie ako pred tym...
chcem sa opytaat ci nechavate deticky spavat na brusku?

rony253
13. aug 2009

no veji drzal sa statocne, zlata babka ako sa snazila a dedo ho zamestnaval 😀

winona24
autor
13. aug 2009

buksy mne malá len teraz prišla na chuť spaniu na bruchu...a nechávam ju v pohode....

ináč máme za sebou prvý pád z postele.....ale našťastie spadla tak,že na zadok....takže sa neudrela...ani neplakala....uff 😕

rony253
13. aug 2009

buksy, mne sa Sara stale vselijako kruti a vela krat spinka na brusku ked jej to vyhovuje, nech tak spinka, oni uz vedia podvihnut hlavu, keby si prilahli nostek 🙂 Sara v postielke nespi, lebo sa tam stale budi a stavia, tak spi so mnou na velkej posteli, manzel v spalni a my v detskej. ale uz sem tam spime aj v spalni s mangelom. no nic , idem jej pripravit veci na obed

natasa8
13. aug 2009

no ahojte.... trosku som docitala, ale priznam sa ze nie moc poctivo. 😅

trojkolku dostane aj nasa krpata 😀 ale my mame tiez vela kriterii, a tie ceny su teda na niektorych fakt prehnane 😕 uz som nejake na ihrisku aj obzerala, tak snad sa nejak rozhodneme 😉

buksy - jasne ze nechavam malu spat na bruchu - ved uz je velka a vie sa otocit keby potrebovala. Ja som rada ze spi a urcite by som neriskovala ze ju zobudim pri otacani 😅 😅
aj ja pojdem do Ke, ku segre na KVP asi na tyzden, len este nemame stanoveny termin, v auguste to uz asi nebude, mozno v septembri alebo oktobri 🙂

natasa8
13. aug 2009

dopila som kavu tak idem trosku pozehlit, nemam toho vela - ale nech sa mi to nekopi lebo potom sa k tomu uz neprinutim 😒

este otazka - kolko vam deticky vypiju naraz UM? Ja som zacala malej davat pred doobednajsim spankom, vypije tak 60 ml, som rada ze sa chytila a ze ho uz neodmieta, aj ked to mnozstvo nic moc.
Vecer este nechcem davat, nechcem sa vzdat toho ritualu - kupat, nakojit a spinkat, aj ked niekedy je to fakt boj, nahaname sa po celej posteli, ona ked nie je rozospata tak nevie kludne lezat a cucat 😠

winona24
autor
13. aug 2009

natas tak my len Um mlieko pijeme.....nekojíme....ale mne natálka vypije 240ml

rony253
13. aug 2009

win, tak natalka pije krasne to mliecko, natas nic si z toho nerob, aj my sa kojime, ale max vypije 150 ml a to je uz rekord, v noci som ju kojila dva krat, a pre spanim kojim ale asi tam toho uz moc neni tak zacne kusat, urobim jej UM a to vypije este takych 120, kolko vypila MM neviem. a dnes rano som jej tiez urobila UM a to vypila asi 100ml dala som jej este zumlu do ruky tak ju len mrvila mala asi z toho mliecka dost, a to som ju o piatej kojila a o pol siemej siedmej mala UM. o 9.15 praskala kasu za plnu misku.

rony253
13. aug 2009

ze zumlu 😀 zemlu 😀

winona24
autor
13. aug 2009

no rony nejako sme sa dopracovali k takémuto číslu....ráno pije 240ml a večer podľa toho či bude ešte kašu,tak buď 210ml alebo 240ml....ale keď Vám poviem,že ona koľko krát stiahne tú 240 a začne revať,že ešte chce..... 😨

winona24
autor
13. aug 2009

no rony na tom som sa pobavila 😀

buksy
13. aug 2009

baby dakujem za rady... som sa pytala preto lebo nasa mala do teraz vzdy spavala na boku a zrazu asi posledny tyzden si zmyslela ze jej je celkom dobre na brusku a niekedy si tak srandovne aj zadocek da hore.. no je rozkosna... ja som ju najprv prevracala ale aj tak saa potom prevrati naspat na brusko... tak som ju uz tak nechala a pekne spinka... mozno jej to viac vyhovuje a preto mame lepsie noci... no uvidim dufam ze to tak bude pokracovat aj dalej...

natas.. ja davam UM len vecer a popripade v noci este raz... takze neviem kolko by vypila pocas dna ale vecer mi vypije okolo 200ml a v noci tiez...
tak nakoniec sa na kvp postupne stretneme vsetky? 🙂 to je super tesime sa na vas snad sa aspon raz uvidime... a kde na kvp mas segru?

rony253
13. aug 2009

uz pre malu varim, bude mat karelab, mrkva trosku karfiol a zelenu fazulku + mäsko, toto mixnem a do toho pojde len popuceny zemiak, nech ma co kusat 😀, urcite bude uz o dvanastej obedovat 🙂 stale sa nam to vselijako posuva, vcera desiatu prespala, hned o pol dvanastej som jej supla obed a to spraskala 250 ml.
Natas a ked ti mala vymysla pri jedeni, musis jej daco dat do ruk nech sa hraje a automaticky by mala pusu otvarat, Ja mam stolicku v obyvacke, zapnem telku alebo nejaku rozpravku dam jej tam nejake hracky alebo lyzicky a hra sa a otvara pusu a zje vsetko, ked je len tak bez nicoho, prestava ju to tiez bavit a vymysla. len moja rada 🙂
jeeeeeeeeeej a pojdemte do KE no skoda, ze tam asi nebudete ked tam my budeme. to by bolo super, keby sme sa stretli, a este aj na KVP nemozes ist koncom augusta zaciatkom septembra?????????????

buksy
13. aug 2009

rony aj my musime stale nejako malu zabavit pri papani...aj ona musi mat aspon lyzicku v ruke lebo inac mi vyraza z ruky lyzicku s jedlom a potom to mame vsade len nie v puse 😀 😀

rony253
13. aug 2009

ja neviem dnes pisem ako hotentot 😀 ze pojdemte 😀 😀 😀 a ciarky davam vselijako no hruza dnes so mnou.
My letime 27.8. z Bratislavy o 8.30 za 33 euro 😀 a Sara sa 3 eura 😀

buksy
13. aug 2009

rony a do blavy ides ako? a do ke ides aj s muzikom?

ollako
13. aug 2009

ahojte baby tak, my sme mali noc ako obycajne otrasnu, bol ai 20x a raz po hodinu mrncal krutil sa prehadzoval, tak som sa nastvala a dala mu panadolovy, sirup po nom sa ukludnil a zaspinkal 🙄 ...ale ja som uz psychicky na dne ja to uz nezvladam, uz aj ked mozem spat nespim, je to straasne pomooc 😢
a to sa uz bojim, kolko toho dnes popapa, uz normalne sa bojim ho nakrmit ja uz fakt neviem, keby mi vedel povedat co ho trapi ☹ ai by som s nim mala zajst k lekarovi , alebo co 😒

rony253
13. aug 2009

dufam, ze prave vtedy nebude v lietadle unavena, lebo ma porazi, ked ona chodi vselijako spat, no musim ju nejako zabavit, zobrat jej nejake pecivo a hlavne v lietadle, chce pit vodu z pohara, ktorý dostavame. a pacia sa jej taliani, minule ju tam zabavali, no a dufam, ze s nami pojde nejaka mamicka s dietatom, a je o zabavu postarane, tu hodinku potom nejako zvladneme.

ollako
13. aug 2009

rony tak ten tvoj figel s tym jedenim mam uz odskusany, moj tu pusu neotvori ani za svet 🤐 max. desat lyziciek a koniec FINITO! je najedeny 😠 , ale prsnik nikdy neodmietne 😝

buksy
13. aug 2009

ollako to nas mrzi ze mate take zle obdobie tak len drzime palce nech to je len prechodne a ze to rychlo pominie... a nejdu petkovi zubky? mozno ich nieje este vidiet ale vraj niekedy aj dva az tri mesiace moze trvat kym vylezie zubok.. to ta nechcem strasit ale len davam tip ze aj to moze byt pricina... skus tu chamomilu