Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
21. aug 2009

johnie no sofi rastie ako z vody...je z nej hotova modelka po mamine 😉

natasa8
21. aug 2009

ahojte... ja som bola dnes s malou pri dr., lebo sopliky neprechadzaju a navyse pokasliava, blizi sa vikend tak som s nou radsej zasla nech ju skontroluju.
ma trosku zapalene hrdielko, zatial sme bez atb., ale ak by sa to do pondelka nezlepsilo, treba prist zase na kontrolu.

Vcera som chcela skusat upiect tortu... ale to poznate: mama mieni ditko meni 😀
Takze skusim dnes vecer ak bude krpata posluchat 😉

kavu som uz vypila, tak idme trosku upratat... prajem pekny dnik 😉

buksy
21. aug 2009

ahojte dievcence...
vcera ste tu nacrtli menstruacny poharik.. tak len pre informaciu ... kamoska si ho objednala a po tyzdni ho poslala nazad lebo jej to pretekalo okolo poharika takze jej vratili peniazky... to len tak na okraj...

evitkamalicka
21. aug 2009

ahoj babule,
ja budem piect tortu v nedelu alebo v pondelok, lebo MM ma v utorok meniny

vejinka
21. aug 2009

joj teraz ma svokra neskutocne vytocila vrrrrrrrrr

evitkamalicka
21. aug 2009

veji preco?

vejinka
21. aug 2009

tak dala som varit maso a zemiaky a reku supnem tam aj vajco za 10 minut sa uvari vytiahnem a varim dalej maso a zemiaky..a poriadne som to vajce umyla a hodila ho tam nech sa vari..a doletela svokra ze to mam okamzite vybrat ze mi maly ochorie a mam znova poumyvaj zemiaky aj maso a vodu vyliat...tak som povedala ze preco a ona ze vraj skrupina je spinava ..a ja na to ze som ho poriadne umyla a ona ze trva na tom aby som to vybrala ze bdue mat vycitky ked maly ochorie a ze vraj nebude vediet ci z inekcie alebo z vajca..tak som tresla dverami nech si urobi sama a odisla..myslite ze ma pravdu?? 😨

terezicka
21. aug 2009

Ahojte no ja sa idem trochu posťažovať, včera som sa anhnevala na svokra 😠 Boli sme podvečer vonku on zobral Lucku a Lucka samozrejme začala trhať kvety čo svokra vysadila. Tak sme jej zas zopakovali že Lucka nesmieš trhať kvietky. Keď jej to povieme párkrát po sebe tak už počúvne a netrhá, síce sa chvíľu zlostí ale potom ju to prejde. A múdry svokokr jej vraví len trhaj - trhaj. A ešte jej aj ruku dával ku kvetom. Tak Marekm mu vraví že my nechceme aby trhala kvety a svokor na to že keď bude veľká tak už nebude trhať. Lucka sa zas načahovala tak som zas zopakovala že nech ich netrhá a svokor mi začal robiť napriek a furt jej dával ruku ku kvetom. Tak som sa nahnevala a zvýšeným hlasom som mu povedala že my jej to nedovolíme tak nech jej to nedovolí ani on. On ma stále ignoroval a že on jej ich dovolí trhať. Tak som mala sto chutí mu naplieskať po rukách, taká som bola zlostná, nakoniec som od zlosti len odložila črepník s kvetmi. Som potom vravela Marekovi nech si spraví poriadok so svojimi rodičmi lebo si neželám aby sa nám starali do výchovy a aby robili opak toho čo my. Teda my zakážeme a oni dovolia 😠 Tak Marek sľúbil že im povie, ale kedy to bude to netuším...

vejinka
21. aug 2009

pod vodiu som to vajce umyvala hadam dve minuty...a fakt poriadne dala som si zalezat a svokra vzdy ked donesie vajca do kuchyne tak ich este kazde zvlast umyva..a potom ich az da do chladnicky takze podla mna je toto uz fakt prehnane 😔

vejinka
21. aug 2009

terez mame to my ale vesele co? 😀 😀

evitkamalicka
21. aug 2009

heh baby vidim ze je nieco vo vzduchu, lebo aj ja som od vcera jak furia...vcera som vyhlasila doma vojnu, som muzovi povedala ze ma odteraz ani nehne prat mu, varit, zehlit, nakupovat a podobne, lebo on nerobi nic ine len vylozi nohy a kuka telku alebo sedi pri pocitaci, proste nezajem o vsetko a ja tu predsa nie som ziadna jeho sluzka, si mysli ze ked je zena na materskej tak nema co robit asi

vejinka
21. aug 2009

no myslim ze kazda z nas by si zasluzila platinovu medailu za trpezlivost pri nasich svokrach mamach muzoch a v neposlednom rade detoch 😀

vejinka
21. aug 2009

baby podme protestovat... 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
21. aug 2009

veji podme 😀

vejinka
21. aug 2009

no nic ja idem lebo ma svokra zabije ze nic nerobim...a maly je kazdu chvilku hore..inak strasne ma bolia nohy odkedy sme prisli z poradni...zeby z kramov?? a podbrusko uz tiez citim..a o hlave ani nehovorim tak som sa rozculila ze ma teraz boli ako kona..a ked som sa zalovala muzovi len pokrcil plecami vrrr

evitkamalicka
21. aug 2009

aj ja idem, lebo maly zacina byt nervozny

terezicka
21. aug 2009

Veji no veru mám aj ja radosť chvíľami doma. A to ešte som zvedavá čo spraví svokra keď jej oznámime že nechceme aby piekla tortu na Luckine narodky. Sme sa s Marekom rozhodli že objednáme lebo nič proti jej pečeniu ale torty nevie jednoducho upiecť dobré a basta. Ale sme pre ňu vymysleli náhradné pečenie tak hádam to prežije...

natasa8
21. aug 2009

moje dieta este spi 😕

dala som robit vianocku do pekarnicky, ale nemala som normalny olej tak som dala olivovy 😅 😅 som zvedava co z toho vznikne 😀

veji 😀 no dost nestandardny sposob varenia vajca 😀 Ale nasa mama varila vzdy vajcia spolu s mrkvou do vianocneho salatu a nikdy sa nam nic nestalo. Samozrejme domace vajcia 😉 Tie kupenske vajcia - ta peciatka, to urcite nie je farba vhodna na papanie a zmyt sa neda 😒

terezi .... obidvujem ta ze si sa zdrzala a necapla ho 😠 mala z toho moze mat dobry chaos ked jeden jej nieco zakazuje a druhy jej to este naschval dovoluje 😠 😠

terezicka
21. aug 2009

Nataš no veď o tom mi ide, preto nechcem aby oni vychovávali moje dieťa a to isté platí aj pre mojich rodičov, s nimi sa tiež nezhodneme určite vo všetkom. Ale mala som sto chutí ho pľaksnúť po rukách toho môjho svokra 😠
Inak Lucka robí ohromné pokroky v chodení, dnes to skúšala aj vonku ale tam po hrboľatom sa jej podarilo len pár krokov spraviť ale včera zobrala zo stoličky v kuchyni podušku a chodila s ňou po celej kuchyni 😀

natasa8
21. aug 2009

terezi supeeeeer 😵 😵 Lucinka je mooooooc sikovna.... je mladsia ako nasa Katka ale ovela sikovnejsia 😉
Katka zatial chodi len za dve rucicky 🙂

terezicka
21. aug 2009

Nataš to sa rozbehne uvidíš a Katka sa nemá kde ponáhľať, ešte sa dosť nachodí.

natasa8
21. aug 2009

terezi...ja viem 😉 vacsina deticiek zazina chodit medzi 12-14 mesiacom 🙂 preto hovorim ze Lucinka je sikulka 😉

natasa8
21. aug 2009

my mame doma teraz psika - mala stvornozkuje a na vsetko hovori "hav" 😀 😀

terezicka
21. aug 2009

Nataš ešte pozor aby ťa katka neprekvapila s tým chodením ani sa nenazdáš a budeš ju mať za chrbtom 😀
Joj aj Lucka má teraz zábavu dá si pusy niečo veľké, napr. plechovku od Nutrilonu a s tým štvornožkuje 😀

kamilka12
21. aug 2009

Ahojte,

no máme to viaceré veselé..ja tu ani nebudem radšej písať konkrétne veci, čo starí rodičia dovolia a my nie, napíšem len tolko, že často musím robiť kompromisy..už aj tak si o mne myslia, že som až prehnane starostlivá alebo čo..že nič malému nedovolím (čo sa týka jedla)..

My máme dnes znova jeden spánok...sa mi to zdá príliš skoro na tento vek iba jeden spánok mať 😒

Som tak rozmýšlala, že aké výrazné zmeny zavediete v jedálničku po roku? ČO všetko už možu čo doteraz nemohli? tvaroch, vajce celé (?), ..?

johnie
21. aug 2009

veji dik...
ja som tento tyzden hrozne vytazena tak preto mam taku naladu.. ale uz mam hotovo, pockam kym sa zobudi muz a ideme pre malu...konecne tak strasne mi chyba, vecer placem nad postielkou prazdnou, srdco mi ide rozpucit... ale uz to mam za sebou chvalapanu bohu

johnie
21. aug 2009

a ze najblizsie pojde na prazdniny az ked bude v skole 😀 😝

vejinka
21. aug 2009

johnie veru skoro ste ju dali na prazdniny 😅

johnie
21. aug 2009

veji viem, ale inak sa to nedalo
😒

vejinka
21. aug 2009

chapem... 😒