Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
24. nov 2009

no my uz kocik mame...

teraz mala dostala na meniny krasnu hraciu skrinku na sponky - tak z nej je uplne nadsena, pre dievcatka pekny darcek a vela to nestoji....

no a najlepsia hracka je bublifuk ... ja robim bublinky a ona ich nahana...
inak len prenasa veci z jednej izby do druhej a vsetko by chcela hadzat do smetneho kosa (nastastie ho mame zabudovany, takze sa tam sama nedostane)

annie13
24. nov 2009

v tescu ho maju my sme ho skusali ale take prachy za hracku
terez dufam ze ano, a chou-chou alebo baby annabell kupim alebo ako sa to pise

ka3n
24. nov 2009

ahojte..babenky, co kupujete deturencom na mikulasa?

annie13
24. nov 2009

natas aj Branik miluje bublifuk
winon tiez pekny, ja by som tiez za mobil take prachy nedala, mna tento nestal nic, ocovi koncil pausal a nechcel novy tel, a tento bol k jeho vysokemu pausalu za 1.- tak ze si mam ist vybrat a pacil sa mi len dufam ze Branko mi ho nerozmeni na drobne 😉

natasa8
24. nov 2009

k3n... ja malej urobim klasicky balicek - nejaky brumik, ovocie (hoci ho neje), mozno vyzivka a tak......

winona24
autor
24. nov 2009

ka3n pozriem najký hotový balíček....buď Kinder...alebo Milka....a ovocie....chcem jej to pekne naaranžovať na okno....a ráno to tam nájde.....

annie13
24. nov 2009

kinder mikulasa alebo nieco od kinder lebo tu cokoladu ma rad, chcela som mu adventny kalendar kinder ale stoji 15 eur a to je za sladkosti trochu moc

ka3n
24. nov 2009

normalne ste mi dali chrobaka do hlavu za tu kosacku alebo vysavac 🙂)

natasa8
24. nov 2009

jejda.. vy uz davate detom cokoladu ? zase som nejak mimo 😅
moja dostane az ked bude mat 2 roky

ka3n
24. nov 2009

hej hej, aj ja tak chcem, ze tie total zasmudlene cizmy umyjeme konecne a dame do okienka 🙂)

annie13
24. nov 2009

aj ja cizmicku do okna s vyzivkou kt. ma najradsej, mandarinky a tak ale urcite nie burske oriesky nasa starka nam vzdy napchala plnu cizmu burskych orechov 😀 plakali sme

annie13
24. nov 2009

tu malu kinder mal tak preto aj na mikulasa
pisala mi ta pani za ten vysavac tak ze mi ho posle, asi sa boji negatka alebo co, no som zvedava

ka3n
24. nov 2009

ja premyslam na mikulasa aj nejaku knizku...a zase my sme tiez mali annie plnu botu orieskov a pomarancov a sladkosti sa nezmestili :(( aj moj papa coko..

natasa8
24. nov 2009

tak kebyze to stalo menej tak kupim toto

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6868876

annie13
24. nov 2009

Branik dostal aj vcera 2 knihy krasne o maciatkach, bol prvy krat u kadernicky a velmi plakal, ale pristane mu novy zostrih, 3,30 eura a len par krat smykla noznicami a masinkou

ka3n
24. nov 2009

natasa, len to je nejako moc euracov 🙂)

winona24
autor
24. nov 2009

natas mno tak že by je dla naty tony čokolády to sa povedať nedá....jedla asi 2x kúsok kinder čokolády....toť vsjo

annie13
24. nov 2009

natas my ju mame, a je to najhracka, miluje ju ale ja som ju kupila za 38 v draciku

estella
24. nov 2009

ja ten hovoriaci vysavac idem kupit od kamosky a dam ho malemu naVinaoce..je to fakt super hracka...mam stastie ze mam kamsoku ktora ma taketo vychytavky a predava to tak sme sa dohodli ze ja si budem takto postupne kupovat a nemusim behat po obchodoch...ona to ma skoro vsetko z Viedne lebo tam zila...uz par hraciek doma mame a Maxim sa moze ucit aj po nemecky.... 😅

natasa8
24. nov 2009

annie..fakt? tak to by som muza prehovorila ...

ako to ze to tam tak vela stoji? 😕

annie13
24. nov 2009

natas ale to som kupila pred rokom
mali vtedy akciu za polovicu

goga03
24. nov 2009

jej natasa, aj vam Katka schovava veci? Ja si uz robim srandu ze mam doma toho nemca co mi schovava veci (alzheimera 🙂.
minule oliver schoval flasu s cajom do skrine medzi uteraky. Taisto baterku do chodby medzi topanky co sme nenosili. hladali sme ju mesiac 🙂

Veci do kosa nosi tiez, zatial len plienky, alebo to co naozaj patri do kosa. Zatial

annie13
24. nov 2009

estell aj ja chcem taku kamosku 😉

terezicka
24. nov 2009

Nataš ani ja Lucke nedávam žiadnu čokoládu, takže nie si sama. Raz sme jej skúsili dať, ale ona navedela ako ju pohrýzť, bola strašne špinavá tak sme povedali že dosť, ešte má času a čokolády sa ešte dosť naje. Aj svokra jej chcela dať lentilky ale som povedala nie, tak našťastie poslúchla na 1x 😀

My na Mikuláša asi nebudeme doma, chceme ísť akurát vtedy do Blavy tak asi tam niečo vymyslíme

estella
24. nov 2009

ani aj my sme tak platili za Maximov strih je to strasne drahe aby take malinke deti platili ako dospely muzi...ale Maxim sa ani nepohol ked ho strihala sedel ako prikovany..taky bol zlatyyy 🙂 🙂 🙂 🙂

annie13
24. nov 2009

my sme mu len tu malu kinder tu netreba hryzt lentilky by som sa bala, aby mu nezabehlo
oco platil tiez 3,30 strihali si naraz, a to je pekny rozdiel v obvode hlavy 😀

natasa8
24. nov 2009

annie .. jasne a tipujem ze teraz pred vianocami na ziadnu super akciu nanatrafime 😠

no mozno pojdeme pozriet do rakuska.... uz sme tam davno neboli...

goga03
24. nov 2009

cokoladu tiez nedavam. vcera akurat mu dala svokra cokoladoveho brumika, lebo sa pomylila a chcela mu doniest ten ovocny. ja som si to vsimla, az ked bolo uz po nom

a tu skakaciu zebru sme tiez zdedili po synovcovi, ale olivera bavila len chvilu. Viac sa mu paci, ten nafukovaci konik za 180 korun co sem vcera niekto hodil ten link. my sme to kupili v lidli a dostal to na narodeniny a doteraz sa s tym hra.
Tu zebru nam doniesli pred 2 tyzdnami a uz ho nebavi.

U nas plati, cim jednoduchsie, tym lepsie 😀

natasa8
24. nov 2009

annie... mame to brat ako pozvanku? 😀 😀
nie ze sa tam dovalia vsetky septembrovky 😉