Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
17. dec 2009

čaute babulky.....

neviem ktorá ste to tu včera hodili,že na raňajky dávate cornflakes.....ďakujem za typ....malej strašne chutia...ja ani neviem prečo ma to doteraz nenapadlo jej ich dať.... 😅 😅 😅

eweny
17. dec 2009

chcem sa opytat, vas volaju doktorky na ockovanie s drobcami?..ja si to nejak musim sama striehnut, snazim sa jej dovolat, ze kedy mame dojst na ockovanie, ale nedvihaju mi to tam..chcem sa opytat, ci od kiahni az za pol roka sa nemame ockovat, tak ako mi to estell hovorila, no uvidime..ci sa tam vobec dovolam..

eweny
17. dec 2009

winon, ahoj..ufff, mne by to asi Petko nespapal..ake si Natalke dala?

winona24
autor
17. dec 2009

evit...super super super...krásna machuľka.... 😉 😉 😵 😵

eweny
17. dec 2009

v sobotu si idem dat tetovat obocie, ze to mam ako darcek pod stromcek 🙂 konecne ho budem mat vzdy upravene 😉

winona24
autor
17. dec 2009

ew....kúpila som obyčajné clever kukuričné....dám jej to s mliekom a papala to včera na olovrant a dnes na desiatu....a práskala to jedna radosť...ale kúpim potom v Lidli...tam majú také mňam mňam...trochu sladšie....

eweny
17. dec 2009

winon, Natalka asi spapa vsetko 🙂 my len skoro vsetko, ale toto mu asi chutit nebude..no neviem, snad raz vyskusam..

ba80
17. dec 2009

a my skoro nic... teda ja som jej ich skusala davat u zdavno, ale poslala ma s nimi dalekooooooooo... 😀 😀

eweny
17. dec 2009

ba80, mne tak nechce ziadne ovocie, akurat tak kusok jablka co zje..takze vitaminy nula bodov 😠

winona24
autor
17. dec 2009

no ew nie je zž ani NAtálka taký vzorový jedák....už aj ona preberá......práve preto som sa čudovala ,že to zjedla...ale som rada...lebo už som nevedela čo jej dávať papať...

a dnes som jej na raňajky uvarila baby párky....tie mali tiež úspech..... 😀 😀

natasa8
17. dec 2009

winon.. tie cornflakes davate ale s mliekom vsak? Ja s mliecnymi jedlami nemam problem, Katka pije dost mlieka a papa aj jogurt aj kasu.... odporucana davka mlieka je 3 - 5 dcl, no my to aj prekracujeme....
Ja by som skor potrebovala nejake typy na nemliecne jedla 😉

kamilla... no my sme uz 6tu chorobu mali, mozno ste to mali aj vy teraz, po ockovani je znizena imunita, takze to mohol dostat...

Katka ma stale zvysenu teplotu, zatial jej nestupa, ale aj tak s nou nemozem ist von.... pustila som jej telku, tak mam chvilku pokoj 😅

eweny... ja som si nasla pozvanku v schranke, najblizsia poradna vraj v 2 rokoch, tiez nas zavolaju ....

winona24
autor
17. dec 2009

nám ovocko našťastie chutí...za banány by vraždila...včera som skúsila kiwy aj to nám chutilo,mandarinky miluje.... 😅 😅

winona24
autor
17. dec 2009

natas áno s mliekom...my tak isto prekračujeme dennú dávku mlieka....2x papá po 250-300ml mlieka a každý deň jogurt alebo pribináka.....a mliečne polievky jej strašne chutia....

ba80
17. dec 2009

ew, my papame len citrusy, jablko ani banan nezje... a v lete jedla len maliny a cernice... ale aspon volaco
ivi, olivia zasa stlacila na ranajky skoro dva tie dlhe viedenske... :D :D ona parky miluje

natasa8
17. dec 2009

ja ked Katke nahodou dam jednu davku mlieka navyse (obcas sa v noci zobudi skor), tak hned ma potom hnacku (taku zltu riedku stolicu).....ani mliecne polievky nevarim, lebo polievka je jedine nemliecne jedlo ktore mi spapa.... s druhym mavame problemy, aj ked obcas jej zachuti a ovocie 0 bodov ....

Katka mava raz 2 dcl, raz 1,5 dcl mliecka, jogurt a kasu..... to ma kazdy den. Obcas jej dam navyse milacika alebo mliecko ale to ju uz prezenie ☹

winona24
autor
17. dec 2009

musím kúpiť hani tie viedenské v Lidli ...tieto baby majú len 53% mäsa....tie cez 80%.....tie som včera v Bille kúpila...mali viedenské,ale boli nepomerne drahšie ako tie v Lidli....a vyzerá to tak,že aj my sme si ich zamilovali.... 😵 😵 😀 😀

winona24
autor
17. dec 2009

natas sranda,že ju preháňa z toho... 😨 😨 😨

ba80
17. dec 2009

vidis natas, preto ma asi oliv, ked viac ceca riedku stolicu... nikdy som si to nedala do suvisu...
ivi, viedenske su z billy, tie maju 84%... v lidli maju sunkove

winona24
autor
17. dec 2009

ale aj v Lidli som pozerala viedenské......

ba80
17. dec 2009

ale to su tie iste ako v bille...

goga03
17. dec 2009

win to som pisala ja. mna by to tiez nenapadlo, ale ja som ranajkovala cornflakesy a oliver si pytal tiez.tak jemu som spravila tiez, len s UM. no a hlavne mu prestal chutit chleba, tak ano mne, asi odomna "chytil"tehotenske chutky 😀

my sme dnes testovali sanky,este na nich nemame namontovanu opierku, ale vedel sa na nich drzat a sediet aj tak.
samozrejme ako som cakala, po chvili ho vozenie prestalo bavit a vystupval a nastupoval za "jazdy".
a strasne sa na nom smejem ako chodi v otelpovackach a zimnej bunde a cizmach - maly kozmonaut. a vzdy sa jeduje ked spadne 🙂

vejinka
17. dec 2009

ahojte baby maly spinka a ja troska relaxujem..svokor je stale v nemocke a vyzera to ze tam stravi aj vianoce 😢 svokra je z toho zufala. no a svokor ma nejaku bakterialno vyrusovu infekciu na mozgu..nieco ako zapal mozgovych blan hruza..ale vraj to nieje nakazlive no aj tak si ho nechali na infekcnom. takze tolko co sa tyka svokra. a my dnes asi von nepojdeme uvidime ako vstane..vcera sme boli na navsteve a zostali sme do siestej a to som o piatej xcela byt doma 😅 no bolo super. ozaj dnes maly prvy krat jedol sam aj polievku aj druhe spagety s mortadelou...mali ste vidiet ako sa tesil no nabuduce to musim bud odfotit alebo rovno kamerou 😅

sanky mame ale opierku este nemame namontovanu takze pockam kym tato namontuje ale dnes pride az po osmej vecer lebo vraj maju gulas..ci predvianocny mulačak 🙄 ale tak ja mu to prajem..nech sa odreaguje a od soboty sa bude starat o maleho on..a ja budem mat az do 7.1 volno..rano ho bude prebalovat obliekat prezliekat krmit no proste ho vyuzijem na plno..lebo ja uz nevladzem dako 😔

vejinka
17. dec 2009

inak mala som strasny sen...maly sa jasil ako vzdy a naraz pocujem strasny uder vyletim z izby a on strasny plac..chytal si hlavu..po minute prestal plakat a xcel sa postavit a v tom padol na zem zacal sa triast oci otvorene a ja som ho rychlo obratila hlavou hole..prestal dychat a zomrel mi v naruci 😢 😢 😢 som sa zobudila spotena ako mys a hned kukam do postielky ci dycha...a potom sa mi nedalo zaspat 😔

ka3n
17. dec 2009

ahojte..tak trosku som vas docitala..

cornflakes..ci ako sa to vola som este nedavala, ale pretol ebo ma to nenapadlo 🙂) Maly uz horucku nema a to sme presne 10den po ockovani takze asi to bola reakcia, hoci moj slavny doky povedal, ze este NIKTO NIKDY nemal horucku ani ziadnu reakciu z ockovania.z tohto ockovania..

Mne tiez matus zacal strajkovat a nejako menej papat, hoci predtym bol velky papac a teraz toto prostestuje..Musim mu kupit tiez parky tie ma rad...na obed, ale krasne zjedol jaternice tak ma potesil a svokra robila fazulovu polievku tak tu dostane poobede...teraz mi o 13tej zaspal a za par hodiniek nam pride tatik zo sluzobky, uz sa moc tesime..

zajtra ideme do PK pre moje okuliare, co dostanem od tatinka na jeziska a su tam aj trhy, este trosku pobehame, a konecne po dlhych tyzdnoch bez muzika sa odreagujem a zazijeme spolu pekny piatok a víkend..

U nas je iba taky snehovy poprasok, nic viacej..boli sme chvilku vonku, ale sakra kosa nam bola, tak sme dlho nevydrzali.

winona24
autor
17. dec 2009

veji uff..ten svokor ma mrzí..... ☹

a ten sen???? kde ty na to chodíš??? 😅 😅

vejinka
17. dec 2009

inak ja som parky este nedala nikdy...a som myslela ze to spada pod jedla udene alebo tie co sa mozu az po troch rokoch..no nevadi od januara dam tie baby parky 😉

ka3n
17. dec 2009

veji, to ja uz nemam slov...ten sen, radsej na to rychlo zabudni!!!!

a chuda svokor, to ma mrzi, takze budu trosku smutne sviatky, ale radsej nech pride domov v poriadku akokeby ho pustili a apotom sa vyskytli komplikacie..

Vejinka a ty mas "problemy" iba so svokrou alebo aj s nim?

Mna zase dnes napalila svokra ato som tu pisala vcera aka som dobra, ze som sa rozhodla snimi travit sviatky...no co uz :((( zacala viezt kazen ako ona dobre pozna Milana, co on lubi jest a tak...ze ona ho pozna lepsie ako ja ...

vejinka
17. dec 2009

win..vcera sa maly buchol a bol pri nom muz a ja som pocula len strasne tupy naraz o prah na zemi..a on ze sa buchol ale len kolienko..a toto mi staci aby sa mi v hlave vsetko pomotalo a vznikol z toho horor 😅

ka3n
17. dec 2009

veji, my papame vsetky parky, ale bratislavske moc neoblubujem ja osobne, takze my davame spisske...len mu ich supem...a aj viedenske.

Mne tie baby parky pridu ako blato..

vejinka
17. dec 2009

ka3n ja mam rada oboch len svokra je zena 😀 takze asi tolko dve gazdinky v dome to je hotova pohroma..a mam to to iste ona vie co jej detom chuti a ja neviem..ale ok berem to ved ho stravuje cely zivot tak nech si stravuje dalej 😅