Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
17. dec 2009

stale ma 8 zubov vonku a ostatne presvitaju cez dasno ale vonku nejdu

kamilka12
17. dec 2009

zaspáva večer sám..vo svojej postielke a kedže sa bud nikdy nezobudil...tak tam spal až do rána a ak sa zobudil..tak tam stál, ja som ho v tme zobrala k nám (nad ránom to vždy bolo), dala som ho medzi nás, dala som mu do ruky čaj..a on pil..a potom zaspal. On pije niekedy aj 5 minut...preto som ho k nám vždy zobrala, lebo by som pri postielke zaspala po stojačky 😀

ollako
17. dec 2009

ahojte, tak som vas zbezne precitala...bavili ste sa o jedeni, tak prispejem aj ja, ale tak ako my, to nemate asi ziadna 😒 ...moj pspka len zeleninove polievky, pripadne vyvary, sem tam kysle, alebo pribinacky a jogurty, maso aj ked sa pokusim ho zakamuflavat nechce ani za svet... sem tam mu pochutia parky, nechce ziadnu sunkovu salamu, iba suchu, ale tu mu este nechem davat 😒 .....takze my sme bez masa skoro kazdy den,
nechce ani vajicka, tie uplne vypluva,sem tam mu dam do polievky, aby aspon nejak popapal,nechce ani ryzu s maskom, ani zemiakovu kasu, ani brumiky, ani piskoty spapa tak jednu okruhlu aj to ju obhryza cely den,, len kukuricne chrumky, tak mu dam aspon suchy rohlik,pripadne lanovy chlebik, ale to len ako myska do neho hryzka, s maslom ani syrom nechce ani za pana...fakt uz neviem co s nim
ale teraz to moze byt aj chorobou, ze nic nechce,ale aj ked nebol chory, tak nejedol bohvie co 🙄 z ovocia papa tak 1/4 jablcka, alebo banan a vyzivky,cerstve moc nechce ani citrusove nechce, to len tak potroske, ze okostuje a dost 😒 , ja uz neviem co mu mam davat, som z toho zufala 🙄 , uz ma ani nebavy mu nieco varit, lebo vsetko to musim zjest sama, alebo pes 😖

evitka krasne fazulka, len tak dalej 😉

vejinka
17. dec 2009

ollako...uff ja by mu dala na zadok..nemoze vsetko odmietat nechapem my sme uplne opak papa vsetko a vajicka miluje a hlavne paradajku..kecup za to by tusim aj vrazdil..sunku s masielkom na chlebe alebo rozku mame skoro kazdy den mne zasa uplne odmieta kasicky..no je pravda ze na nich fical skoro rok 😅

vejinka
17. dec 2009

moj sa dnes tak velmi tesil ze papa sam musim mu kupit ten podbradnik umelohmotny...nech mu polievka pekne stecie dole 😉

vejinka
17. dec 2009

ale mam pocit ze stale jeme to iste...a obeduje s nami uz mu vobec nevarim osobitne...ale pekne sa chytil od zaciatku a mala by som si polepat lebo to je vzdy ked ho pochvalim.klop klop klop 😅

natasa8
17. dec 2009

ollako... a maso nepapa ani ked nakrajas na take drobulinke kusocky do polievky ? tak som to robila ja, lebo tiez maso uuuuuuuuplne odmietala... ale v polievke spapala vsetko

vejinka
17. dec 2009

a keby si skusila to maso nejako ochutit..pripadne do niecoho schovat aby ho nevidel? alebo mu spravit fasirky? 😉

vejinka
17. dec 2009

dieta mi spi 2 hodiny bez zobudenia a dokojenia 😨

ba80
17. dec 2009

oola, neboj, aj my mame asi 3 jedla, ktore chce a ostatne ani za svet... spapa parky, prazenicu ( vsetko bez peciva) a zeleninovu polievku a ostatne len tak olizne, aby sa nepovedalo... piskoty nehrozia a ostatne tak ako pises... a este mandarinky spapa... takze 4... ale myslim, ze u nas je to kojenim, to by mohla cely den...

ka3n
17. dec 2009

..no k tej strave sa ja radsej nebudem vyjadrovat, lebo by ste si mysleli, ze som zla matka 🙂)

Matusko este spinka a cakame tatinka..ideme k sestre vyseknut zivy stromcek na vianoce..im zavadzia pri plote a nam sa hodi.

terezicka
17. dec 2009

Ahojte, dneska som objavila Lucke v puse že jej ide štvrtá stolička, tak asi za to je dva dni už nervná...
A pred chvíľou ma vytočil môj manžel, lebo miliónkrát som mu povedala že si má vyprázdniť vrecká keď dáva veci do prania. A samozrejme to tak neurobil, tak všetky veci čo som prala sú od žmolkov z papierových vreckoviek. A myslím že ich bolo viac ako jedna, lebo je toho veľmi veľa, ešte aj po práčke zostali 😠 Ale z oblečenia ich bude zbierať on, ide dnes do nočnej tak som povedala že ráno si nepôjde skôr ľahnúť kým to nezozbiera 😠

terezicka
17. dec 2009

No Lucka papá párky bratislavské, veľmi ich ľúbi, praženicu tiež spapá ale nie príliš často. Z polievok máme najradšej karfiolovú a šošovicovú a ešte guľášovú - to je ejdno či hoväúdzie alebo bravčové mäso, hlavne to mäso väčšinou vyje vždy, ostatné zvykne dačo nechať. Cornflakesy som ešte neskúšala, ale možno skúsim, ja to nemám rada tak možno za to som jej to ešte nedávala...

terezicka
17. dec 2009

V utorok ma zas moja svokra kus vytočila, lebo mi oznámila že si máme ohrievač, že v NAY-ku videla v letáku za dobrú cenu a že hore máme zimu tak aby sme si ho kúpili. A že Lucka nemá spávať s bosými nôžkami, musí mať ponožky. A darmo jej vravím že ohrievať nám netreba, že Lucka má bosé nôžky teplé, že nám zima nie nie. A to ešte nevie že na noc si vypíname radiator, to by som ešte len počúvala. Marek mi povedal nech s ňou akože súhlasím, ale ja som proti lebo potom by si myslela že nám môže do všetkého vravieť...

vejinka
17. dec 2009

terez no mame to my vesele...keby som nezakrocila s tou ciapkou co maly musel mat od narodenia tak ma ciapku stale 😅 ainak ja davam hrube ponozky na noc aj spaci vak a ked sa mi zda ze je zima a mna drkoce pod hrubanskym paplonom tak este ho zakryjem perinou...a nebyva vobec spoteny on je zmrzlina ako ja 😅

vejinka
17. dec 2009

s otuzovanim by som daleko nezasla ochorel by my...to viem naisto

vejinka
17. dec 2009

MI 😀

evitkamalicka
17. dec 2009

vejinka ako mozes vediet ze ti ochorie? podla mna otuzovanie vobec nie je zla vec

vejinka
17. dec 2009

evit lebo viem on je presne ten tip ako ja...presne viem kedy kychne od zimy proste mam ho precitaneho keby som ho zacala otuzovat na 100% by ochorel mal sople a takto si ho drzim v teple a viem ze je spokojny a pokojny naco ho mam otuzovat ked ani mne to nerobi dobre...sprchujem sa horucou vodou lebo by som neprezila keby na mna padla studena kvapka..a kedze som si ho vynosila viem ze aj on miluje teplo 😉

luciankasebastianko
17. dec 2009

ahojte no pekne to začína dnes máme 9 den po očkovaní a po odrátaní máme 38,1 C 😔 a dnes bol taky mrzuty a stale sa pytal na cicu a už dva dni si dal dva spánky no a zajtra máme plávanie tak uvidím ako bude ráno 😒

vejinka
17. dec 2009

boze ja tak nerada spominam na tie nase vysoke teploty po ockovani skoro 40 mal 😔

annie13
17. dec 2009

boze vy ma tak strasite s tym ockovanim ze neviem ako tam v januari pojdeme ☹

vejinka
17. dec 2009

annie radsej sa priprav na zly priebeh ako byt potom nemylo prekvapena ked vyletia horucky..hlavne sa zasobuj panadolon nurofenom a tak 😉

luciankasebastianko
17. dec 2009

no aj ja idem zajtra dokúpiť lebo sviatky sa blížia ☹ a musím byť pripravená inakvela detí aj unás má teraz tu 6 chorobu samé teploty no a to sa chystám piecť a všetky tie milé povinnosti okolo vianoc a teraz mi muž povedal že svokrovci zabíjajú v sobotu znova nebude cely den doma ☹ mi to bravčové nejeme tak prečo sa tam musí prtiť nooooooooo ale hurky -jelitka s kapustou občas možem 😀

vejinka
17. dec 2009

mnaaaaaaaaaaaaaaaam 😝

vejinka
17. dec 2009

sakra mna stipu pery to sa mi stava pred chorobou alebo neviem jedla som tie hovadsky pikantne spisske parky maly veselo zul a nic 😅

vejinka
17. dec 2009

ale rozmyslam ze mne pikantne veci v zivote nevadili len teraz na kare som skoro umrela jak bol ten gulas stiplavy maly ho hltal ako keby tyzden nejedol ani chleba nexcel..som mu musela nutit...

vejinka
17. dec 2009

a ozaaaj dnes som kupila muzovi tie stiplave veci...minula som 10 eur a je toho plny taska darcekova..tak dufam ze oceni stiplave veci a ma to tak na rok 😀 😀

vejinka
17. dec 2009

pisem jak madar 😅

evicka1
17. dec 2009

ahoj zeny
evit fazulka je nadherna 😵 keby bolo s kym tak na "to hupsnem" aj ja 😀
nas to ockovanie caka az v osemnastom mesiaci tak to mame dost casu plasit
hugo konecne zaspal teplotku sme trosku zrazili uz mamme "len" 38,7. boli sme u dr tak nam zmenila atb a zapal mame stale... fuuuj
ad otuzovanie: paradna vec, sice sa na nas teraz lepia vsetky choroby ale to je tym ze synovec chodi do skolky a domoov taha kde co 😝