Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
29. dec 2009

ahojte, babulky 🙂
konečne som si našla čas a pridala niečo z našich vianoc, kuk, ak chcete 😉

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...

všetkých pozdravujeme, bočenkáme a prajeme skoré uzdravenie drobčekom, cmuukes 😵 😵 😵

ollako
29. dec 2009

Ahojte baby potrebujem sa postazovat...dostala som infekciu mocovych ciest, tak nemozem ani spat,len cucam vodu a pijem urologicky cajik.. chodim kazdu chvilku cikat...maly plakal,tak som ho dala mamine a ja som si dala aj Biseptol aby mi rychlo ten infekt presiel...maleho teda radsej kojit nebudem kvoli liekom, ale aj tak som uz chcela prestat a mozno sa mi to konecne podari.... rucal ako slon, ale uz je ticho, je to hrozne ho takto pocuvat, ale inak to nejde,ak ste niektora mala ten infekt viete o com hovorim a bez ATB si to neviem ani predstavit...
inak cez den kojenie v pohode vynechavame uz dlho, a vecerne kojenie sme tiez v pohode vynechali, no v noci to je horsie....ale hadam to zvladneme a skonicme, len horsie je , ze teraz musim vela pit ,co nie je moc dobre kvoli mliecku, aby som este neschytala aj zapal prsnika 🙄 ale zatial sa mi moc neplnia
vypijem caj vycikam sa pojdem do postele mozno aj zaspinkam, 😔

zabavka
30. dec 2009

To som tu dnes prvá 🙂 🙂 🙂
Bré ránko všetkým.Noc bola strašná,ale asi aj viem prečo... Malej som teraz zistila, že má opuchnuté líčko, myslíte že to može byť zo zubov? 😒

vejinka
30. dec 2009

dobre rano teda dobre ako dobre..maly celu noc strasne kaslal a dusil sa dost tak som si mala na siestu budicek a podme ho k doktorke..takze mame zasa nejaku viruzu ci co...zjavne to fakt chytil od veroniky..hrdlo ciste takze od svokry to nedostal ale priedusky zahlienene...dostali sme milion sirupov a do nosteka a konecne som prehovorila teda nie ja ale doktorka prehovorila muza ze amme kupit tu odsavacku na vysavac a tak ju dnes prvy krat vyskusam..no a teplotujeme furt a po ceste domov teda v kociku zaspinkal a spi doteraz takeho "odkvecnuteho" som ho naposledy videla pri prebudzani ked sa mal kupat co mam aj video..ze proste s nim ani nehlo a to mal dost vrstiev na sebe a plnu postielku hraciek takze najprv som povyberala hracky a vsetky hrkajuce a on nic spinkal potom som ho zacala vyzliekat nic..ulozila som ho do postielky a nic spi ako dudok..a doktorka povedala aby som dohliadala na to aby spal len na brusku ze vraj aj jemu sa bude lepsie dychat a nepozateka mu to...takze sledujem ho a dufam ze dnesna noc bude lepsia 😒

vejinka
30. dec 2009

takze krasa...svokor dnes ma prist z nemocnice a tak sa tesil na maleho ze sa s nim bdue hrat a ze mu vsetko pouzkazuje co dostal pod stromcek...bude musiet svokor pockat par dni ked sa z toho maly dostane verim tomu ze teraz bdue maly len spat a papat a spat a ozaj jeden tip co nam dala doktorka: cez den sa treba velmi jasit z drobcom ked ma vlhky kasel co zateka...pretoze tym ze sa bdue smiat a kaslat vyjde mu to skor von ako keby nekaslal a nechal si to vsetko na noc...takze kocky ktore mate kaslajuce deti...saliet sa saliet sa saliet sa a nech kasle kolko mu hrdlo raci sice sa to bdue zle pocuvat ( ja som tuto noc preplakala koli tomu ze tak strasne kaslal a bala som sa o neho ) ale tych ze sa vykasle cez den budete mat pokojnejsie noci 😉

vejinka
30. dec 2009

a to nas vcera pozvala segricka na silvestra k nim...ale aj tak je maly este maly na to aby prenocoval na neznamom mieste a bez spanku lebo tam by nezaspal kedze segra ma dve deti ktore by boli stastne ze nemusia ist tak skoro spat ale nas maly by sa od placu zblaznil ze nema pokoj..takze koli tomu nejdeme a kedze sme teraz navyse aj chory....jooooooooj slak ma trafi uz muz mi teraz hovori ze ho skrabe v hrdle a dal mi sumivy celaskon...lenze ja som toho nazoru ze ked to ma aj nas dorazit tak nas to dorazi nech robime hoc co..smutne ze sme to chytili od navstevy..a ona sama este ani teraz nieje zdrava..stale strasne kasle a smokli..no ale mozem sa na nu hnevat?? to sa neda a tak isto som jej nemohla branit chodit do kuchyne jest alebo sa prechadzat po dome...to proste nejde

na tieto vianoce a koniec roka asi nikdy nezabudneme ja som stratila moju milovanu staru mamu moj otec je na marodke uz 4 mesaic a stale dokopy nevedia co mu je moja mama bola donedavna chora a zistili jej celiakiu svokor sa ocitol v nemocnici svokra ochorela na anginu veronika zasa zapal priedusiek a je otazka casu kedy to chyti nas ostatnych ☹

musela som to napisat lebo toto je aj na kona moc 😢

jurocko
30. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee
dnes je drahy v praci po dlsom case...povysavala som si,trochu popratala ale bordel stale plno hracky a knizky po celom byte ☹ 😀 no ale nevadi teraz karinka ukazuje tobiaskovi kde su zvieratka taky su krasny moji anjielikovia 😀
my sa drzime sme zdravy tak sa tesim klop,klop..na mna nieco lezie ale dala som si homeo tak uvidime
tobiaskovi ochvilu vyjde dalsia stolicka a ocny ma uz na doraz tak uviidme idu mu dobrych 3 zubky naraz..ale znasa to v pohode len v noci je stale hore a casto ho kojim.......ale zvykla som si..
teraz riesime dom včera bo kamarat co robi projekty tak dnes ma prist a uvidime ma nam dones jeden projekt a dalsi nam uribi podla nasich predstav tak sa velmi s toho vytesujem 😀

ollako viem o com hovoris mala som cca 2 krat zapl mocovych ciest co som mala az krvavy moc ale bolest neskutocna a mas pocit ze stale ti treba pisat ale pri tom ti vyjde iba jedna kvapka ☹ strasne nieco nezavidim ti moja a zelam ti skore udzravenie a jasne bez antibiotik to nejde ale ja osm to mala este ako slobodna pred Karinkou ☹ ☹ ☹ ☹
silvestrujeme doma a mozno pojdeme sa prejst do mesta na ohnostroj a babicka ostane doma s detmi ved uvidme ci sa nam bude chciet ist...
dobre utekam ku detom,lebo nasnezilo tak sa kajka tesi a pojdeme na prechadzku na sanky a potom este s tatinom ked pride s praci 😉 🙂

a hodila som vianocne fotky na FB tak ak chcete tak mrknite

mishusha
30. dec 2009

ahojte baby, tak my sme mali tuto noc o cosi lepsiu...aj sopliky vcera trochu ustali...dnes rano som jej dala ten fenistil...este aj lyzicku mi oblizovala 😀 dalsi dam vecer...a uvidime, co to povie... ale nervna je stale... a ja z nej... hlava ma ako kona boli, varim, kym ju nemam doma, isla s babkou na vyzvedy do susedov....tak rychlo musim obed porobit. dnes rybka, kasa zemiakova, a zeleninkova polievka...trochu diety po vianociach nezaskodi...a mala to ma navyse strasne rada..... takze zabodujem 😀

ollako, poznam velmi dobre co to je... a drzim palce, nech atb rychlo zaberu... ja som mala az zapal mechura, a to bolo este horsie.. 😔 a zacalo mi to az po porode... dr. vravel, ze to mohlo byt aj cisarskym sposobene... ale netusim ako.... no chodim stale na kontroly... otravne,ale co uz....
poradim ti, do caju si davaj brusnicovy kompot, alebo dzem... alebo len tak pi dzus brusnicovy... dost to pomaha...aspon mne

no idem ja, zachvilu tu mam tu drzku malu... 🙂

ka3n
30. dec 2009

ahojte..tak my sme asi jediny co sme mali dobru nocku 🙂) spali sme celu pekne do osmej rana a teraz hajame, ked pride drahy z prace ideme na nakup potravin...papa

johnie
30. dec 2009

ahojte... same choroby tu.. drzim palce aby ste sa rychlo uzdravili a aj drobci
ja malu asi pol roka vzdy ako ju okupem este osprsim vlaznou az studenou vodou, a tuk tuk nejak sa ta choroba na nas nenalepila zatial, tiez davam oscilo homeo a ked nezabudem aj cebion davam...
veji ta odsavacka na vysavac je no.1 uvidis ze si budes chvalit
a preco je erik este maly na prenocovanie mimo domu, nasa opica uz spala barskde a nema problem..
dnes nevarim, dame si rolku sunkovu k obedu a smitec
o chvilu mi dojde slecna na doucko angliny a ten moj muz sa od rana flaka po obchodoch kurnajs 😠

ka3n
30. dec 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2019350&i...

johnie..ahojcek...tka drahy ti asi kupuje nejake darceky este 🙂)

Matus tiez spal hocikde. Nevidim v tom problem...my ideme zajtra k sestre, ale chcem sa vratit, ale ako vidim co-to zase popijem a budeme tam spat..ideme aj s malym. 🙂)

Johnie, aj my mame studeny odchov trosku a sme 2x tak chory za 16 mesiacov..a ta odsavacka je super..

johnie
30. dec 2009

ka3n nadaaar
isiel do metra na nakup somarin do clubu kde teraz pracujeme.. tak pochybujem ze ho napadne ze aj ja som tu
my tiez spime super ... od pol9 do osem... ja sa nestazujeeeem

ka3n
30. dec 2009

johnie..nastastie aj my uz spime cele nocky..som happy mama 🙂)

Ja zabijam nudu pri pc, potom pojdeme do cifera do bally nakupit papanicu..a je tam jeden lacny obchod tak chcem mrknut co nove..trosku civilizacie mi chyba 🙂)

johnie
30. dec 2009

bala? aj u nas na gani je ten obchod.. ale malicky ani sa nemam kade pomotkat..
sofina tiez spi po obede tak nemam co a upratovat nema vyznam .. to az vecer

ka3n
30. dec 2009

..ani ja uz neupratujem..🙂)

hej do bally, taka krasne nova je v cifera aj velka myslim, samoobsluzna, par veci co potrebujem, tak staci.

ollako
30. dec 2009

ahojte,tak maly je bez kojenia od vcera rana a zatial v pohode, veceer si spomenul, ale dala som si horcicu a nechcel, ale som zla, ale ked beriem tie lieky no co uz...v noci bol pri mamine a vraj takmer nespal...zato ja som mala noc celkom v pohode , aj napriek tomu infektu, aj ked teraz mi je znova naprd...a zajtra ideme na dva dni z domu , tak hadam sa od kojenia definitivne odtrhne 😒 aj zacal viac papkat 😅

ka3n
30. dec 2009

ollako..to mas super, nech sa pekne odvykne a postupom casu budu aj noci super, aj ked bude s vami...ja som uplne rada, ze nekojim a odvtedy spime cele noci...

vejinka
30. dec 2009

ahojte tak stale mame horucky a znova som mu dala panadol a kvapky od kasla..no skusali sme tu odsavacku a maly sa triasol ked zbadal ze mu ideme dat cosi do nosa co pohana vysavac..taky rev spustil az strach 😔 no trvalo to asi pol minuty a potom uz bolo dobre...a po hodine znova a tentokrat sa triasol ovela viac..bojim sa o neho 😖 tera zaspinkal ktovie do kedy 😔

johnie pretoze maly ma rad streotip..akonahle z neho vybocime je zle...a on to tazko znasa 🙄 je po svokre co uz 😠

ka3n
30. dec 2009

veji, je po svokre 🙂) tak snad ho tak nechces nechat cely zivot, nech si aj zvyka na ine veci..ved predsa chces, ci nechces aby bol po svokre 🙂))?????

No maly sa tiez trhal ked sme odsavali sople, ale teraz si zvykol a lahne a pekne caka az kym vyberieme..je to pre jeho dobre..ale pekne odsavame aj nam, plysakom a tak..🙂)

natasa8
30. dec 2009

ahojte...
boze dalsie chore dietatko...veji nech je erik cim skor fit 😉

nasa Katka spala tuto noc prvy krat vo vlastnej izbicke, vcera sme jej tam popresuvali nabytok a prestahovali postielku, este sme zbehli aj do Ikea kupit nocnu lampicku a policky.... zvladla to uplne super, vobec som jej nechybala 😒 aj teraz tam v pohode zaspala

nam tiez vysli cez vianoce dva zuby, jedna dolna spodna dvojka a vcera som je pozrela do papulky a objavila som aj jednu stolicku ....druha sa tiez uz derie 🙂 Katka zubky tiez zvlada v pohode, ona vobec ani neslini, ale myslim ze ona tie slinky prehlta a potom mame vzdy pri zubkoch kakacku ....aj vcera ked sa uz 5-ty krat pokakala tak som jej radsej pozrela do pusy 😅

veji.. tak odsavacka je dobra vec, jasne ze to deticky nemaju rady, Katka tiez vzdy vyvadza ... nastastie som ju ale od septembra nemusela pouzit .. klop klop

vejinka
30. dec 2009

ka3n jasne ze nexcem aby zostal po svokre..ale predsa len je este maly na to aby bol celu noc hore...ved by bol ako sto certov 😔

evitkamalicka
30. dec 2009

veji nas maly uz ako 3-mesacny spal mimo domu u nasich na vychode a pohoda

vejinka
30. dec 2009

mozno na rok pojdeme tento aj tak bude zly kedze je chory 😔

vejinka
30. dec 2009

maly uz spi druhy spanok ale vobec sa necudujem ked teplotuje chudatko moje 😔

ka3n
30. dec 2009

keby bol zdravy tak by sa dalo ist, ale kedze je chory, tak netreba riskovat.pekne doma vklude liecit..

My pojdeme tiez od sestry domov, lebo este nema zariadene podkrovie tak by sme spali asi na zemi a to nechcem 🙂) a k nasim nechcem ist, lebo mama pracuje..od sestry prideme tak o osmej mozno neskor, dam maleho spat /hadam nie az okolo 23 ako vcera/, spravime si jednohubky a budeme s drahym vegetit.

vejinka
30. dec 2009
https://vimeo.com/8397395

erik a stromcek 😉

vejinka
30. dec 2009
https://vimeo.com/8452045

a tu su vianoce 😉 kto ma chut nech si pozrie 😉

vejinka
30. dec 2009

do kelu..je hore prchaaaaaaaaaaaaaaaaam

ollako
30. dec 2009

ka3n v to dufam, ze zacne lepsie spinkat 😉 ... ved uvidime...
maly mi hajka uz vyse dvoch hodin, asi dospava tu noc, a zvyky si na jeden poobodeny spanok, vcera spinkal tri hodiny 😉 ....
veji nech sa rychlo Erik uzdravy, my uz to mame za sebou, tak dufam, ze sa nam to tak skoro nevrati....s malym by sa zislo ist aj von, len neviem, ked mam tu infekciu, tak sa mi tam teda mrznut naozaj nechce 🙄

luciankasebastianko
30. dec 2009

ahojte no dnes nás privítal krásny snežik 😀 už sme sa s mužom vytešili aj maly samozrejme sme stavali dráhu tak tata musel objednať pizzu lebo kuchárka stavala tunel 😀 😀 😀 no stranda dnes 🙂 dala som fotočky http://www.facebook.com/album.php?aid=12722&id=...