Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
14. máj 2009

kamil,nastastie sme ju dostali,takze mi to neni az tak luto 😝 ale pri druhom by som to nechcela uz..teda ani druhe nechcem uz.. 😀 😀 😀 😀

natasa8
14. máj 2009

ollako .. med? nad tym som sa inak vcera cudovala v obchode, ved med sa detom vraj nema davat do 3 rokov 😕 Ja som chcela kupit nejaku neochutenu, ale pozdavali sa mi len Nurtilon a to stoji 120 Sk 😠
Som chcela kupit kasu takej znacky, ako by som potom davala aj UM ak na to pride raz cas - no ked ja som vyrastla na sunare, tak snad bude dobry aj malej 😀

Claudi... az taky rozdiel - no to by som nepovedala 😕

natasa8
14. máj 2009

A to moje dieta spi..... uz to bude pomaly 2 hodiny 😕

kamilka12
14. máj 2009

tiež som tú kašu v obchode videla..aj ma to napadalo, že med sa nesmie...ale ani jahody sa nesmú a výživy také predávajú 😒

johnie
14. máj 2009

sunarky kase malej chutia...hlavne ta s krupicou a medom.. a pije sunar...
no a na noc jej robim krupicnu kasu... takto: dam ju do vodu trochu nabobtnat 😀 a potom uvarim a prilejem sunar, aby to mala take redsie... a chutiiii... a ked nestiham tak jej zarobim tu sunarku, tiez taku riedku aby ju vypila z flase

natasa8
14. máj 2009

kamil ... ani solit sa nesmie a skoro vo vsetkych hotovych prikrmoch je sol ☹

natasa8
14. máj 2009

no mala sa uz zobudila ... tak beziiiim 🙂

ollako
14. máj 2009

natas ano med .. ved hadam vedia, ked to predavaju, je to od 6. mesiacov, ved sunar je storocna znacka, tak sa na nich spolieham, hadam to ide cez prisnu kontrolu, co sa smie a co nie 😕 ...ale ked ti mam povedat pravdu mne mama cumel davala skoro stale do medu a bolo dobre a ja med jedavam a malemu nic nebolo, a aj jemu sme namocili cumel do medu, ale med zlizal a cumel vyplul a sme bez neho...takze uz to mame odskusane, nic mu nebolo tak co...keby sa mam drzat vsetkych tych zasad , tak maly bude stale hladny, lebo tie jedla mu vobec nechutia, tak mu uz aj prisladzuje a aj trosinka solim 😅

zuzana1710
14. máj 2009

ollako,presne tak..ani moja nechce jest..ale tie zo skla zje.nie vsetko,ale vacsinu.a viem,ze je tam sol..ale co mam robit,ked domace jej nechuti..dr povedala,ze nemala by som jej to davat,lebo neviem co tam vsetko daju..,ze napisu-preslo prisnou kontrolou,ale to je len odrb..aby sa to lepsie predavalo..vsetko je odrb...ale co uz??presne ako ty pises,nenecham malu hladnu..a zase moje mlieko nemoze stale..uz to neni ono.. 😅

johnie
14. máj 2009

ja davam trocha vegety ked varim malej obed... 😉

ka3n
14. máj 2009

Johnie, aj moj maly vyrasta na Sunare 😨)) ... aj mne to chuti 🙂) a vecer ho krmim lyzickou, teda uz skoro stale..nejako mu flaska nereze..
Johnie, ako sa mate?

My mame kasel a sopliky, tak ma deprimuje vidina "kojeneckeho oddelenia" v TT,ale doktor povedal, ze sa nemusim bat..a trosku nam to uz ustupuje..stale odsavane a davame kvapky na hrdielko.

Na Bukovej bolo super, je tam pekne a hlavne bolo krasne slnecne pocasie..

V sobotu ideme do TT konecne mam opraveny mobil a ideme vyzdvihnut do sanicentra tu trojkolku, ked sa vyzdravie, tak moze jazdit.

Vazime 8,5kg.

johnie
14. máj 2009

ka3n.. tak som na vas myslela, ci sa vam tam pacilo... akoze nic moc, ale pekna priroda
my sa mame fajn... len som trosku unavena z prace, ale ked to zosuladim takrbude super.. uz sa tesim na prvu vyplatu 😵

rony253
14. máj 2009

no teraz ste ma sokli, kde je v tych flastickach sol?
to som si vôbec nevsimla, ani to tam nie je napisane. A na kasu sa pytam preto, lebo niekedy jej robim len s vodou a niekedy jej tam dam aj UM tak neviem ako sa to ma spravne robit. preto sa pytam ci robite s mliekom alebo vodou.
Sare chuti aj ked uvarim a aj tie Hippka, ja som to chutnala, a nezda sa mi tam ziadna sol, je to tiez take neutralne ako ked ja varim. tak neviem, vsak aj nas doktor ma vselijake vzorky v ambulancii a asi by to neodporucal, keby tam bola sol.
idem daco zjest Sara zaspala. Veji, ten ring, je zaujimavy len si ho objednam asi ked budem na slov, ale myslim si, ze by si mala zobrat aj kociarik na stretko, ked sa pojdeme poprechadzat, aby sa Erik aj vonku pekne vyhajal.

rovni
14. máj 2009

ahojte baby
otrasne leje 😒 co porabate s drobcami v takomto necase?

claudinka
14. máj 2009

rovni ja som sa rozhodla dnes upratovat cele poobedie.. ci mi to bude umoznene, to je druha vec 😀 😀
ale von sa mi teda nechce velmi..

nam sa uz pecie v trube kuriatko na zemiakoch, kapusticke a slaninke 🙂 a vcera muzik robil rezniky s takou fantastickou ryzou, ze sa mu takato dobra teda este nepodarila, tak to mame dnes a na zajtra kuriatko.. konecne mame trosku navarene..
drobec ide obedovat akurat

rony253
14. máj 2009

a inak od Hipp maju jablko jahodu a malinu -ako vyzivku a pisu od 4 mes. ja som o tom debatovala so sesterkou a ona povedala, ze to kludne moze, lebo je to varene, len cerstve jahody a maliny sa nemaju.

rovni
14. máj 2009

a ked upratujes claudi,nechas Luboska sameho sa hrat?
ja potom furt odbieham ju kontrolovat,aj ked este nelozi,len sedi a vrti sa na mieste

rony253
14. máj 2009

ja tiez kupujem tu Alnaturu kasu, mam ryzovu a to 4zrnnu, chutia jej obe, ale sa mi zda, ze z tej 4. zrnnej ju trosku zapeka, z rýžovej nie. tak musim este vyskusat a potom to mozem potvrdit. ale maju vselijake od tej alnatury.

rony253
14. máj 2009

a chcela som sa opytat na tie jogurty, to jej mozem dat tu zelenu Activiu vanilkovu?

natasa8
14. máj 2009

rony.. sol je napriklad v Hipp - pisu to aj v zlozeni 😠 (Mam to doma, malej som to este ale nedavala, a neviem ci vobec dam) niektore prikmy su vraj dochucovane paradajkovym pretlakom - to som pocula, na vlastne oci nevidela.

rony253
14. máj 2009

na mojom Hipp pisu, bez pridavku soli a je to zvyraznene cervenym

rony253
14. máj 2009

natas, a co s tym paradajkovym pretlakom, je to alergen, alebo co. Sara papa tie Hippka aj zeleninove aj s mäskom, ja uz fakt neviem co je dobre

natasa8
14. máj 2009

rony.. paradajky by sa mali tiez az po roku. Ja viem ze vacsine deti to neublizi, ale ja osobne som sa rozhodla dodrziavat tieto odporucania. Mne to nijako neublizi a malej ta sol, paradajky a ani ostatne urcite ku stastiu nechyba 😅
Aj to ovocie ako jahody, maliny a podobne budem davat az po roku - ved je plno ovocia ktore ktore moze papat uz teraz, takze ziadne vitaminky jej urcite chybat nebudu. 😉

claudinka
14. máj 2009

rony ten povacsine lozi a vystraja okolo mna 😀

ja sa tiez nechystam mu nic podobne davat, ani rajciny, ani jahody a podobne.. ja som rada, ked mi zje, to co ma, nie este nieco ine 😀

claudinka
14. máj 2009

ani kupovane mu nedavam, nevidim v tom vobec zmysel.. 😀 ale to som asi len ja sama 😀 😀

winona24
autor
14. máj 2009

no ahojte ...tak už máme náušničky

eweny
14. máj 2009

claudi, nie si..mne Petko kupovane prikrmy nechce..takze sa obedik u nas vari kazdy den..

eweny
14. máj 2009

jedla som teraz rezancovu polievku a maly pri mne stepoval a vykrikoval ham-ham..musela som mu davat mrkvu a kalerab..ladoval o dusu, ako keby pred hodinou ani nesfutroval celu vyzivu s piskotami..je strasny jedak..aj rano ked zje mlieko, tak po nejakej stristvrte hodinke uz vyhukuje ham-ham..takze spapa roztek alebo vianocku s masielkom..

eweny
14. máj 2009

winon, jeeeeej..velmi Natalka plakala?