Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
7. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ako sa mate? My fajn, dne sa u nas oslavovali dve veroniky. Deti sa vyhrali bolo super, vysankovali sme sa aj no fantaza. Sara odkvecla o pol osmej. 😀
aky je link na to stretko????????????????

natasa8
7. feb 2010

no vidis winon.. a ja som myslela ze sme vas s tymi zubmi dobehli 😀

winona24
autor
7. feb 2010

dobehnete natas... 🙂

rony253
7. feb 2010

win dakujem, nemala som cas tak kuknut. citat nestiham ale idem dajte potom vediet kolko treba presne poslat penazí a ja posielam 😀

rony253
7. feb 2010

my mame 10 zubov, tj. 2 stolicky spodne su vonku a vrchne maju vonku spicky 😀 ale asi ju to boli lebo je nervna, urcite to boli pokialsa to cez to dasienko prereze poriadne, potom idu ocne ci ako? tie posledne stolicky u mojich kamosiek nemaju este ich dete a maju uz vse 2 rokov. tie pridu neskor?

rony253
7. feb 2010

ktore 11 a 12 vám vysli Win?

natasa8
7. feb 2010

trochu odveci.... vcera sme boli v deichmane, maju dobry vypredaj, kupili sme malej topanocky na jar Elefanten za 15 Euro 😉

winona24
autor
7. feb 2010

spodné 4ky rony... 😉

winona24
autor
7. feb 2010

natas heeeej??? no ja som dnes rozmýšľala,že už musím zháňať na jar....aby som potom nekupovala na poslednú chvíľu...a aké číslo ste kúpili???

natasa8
7. feb 2010

21... take vyssie kotnikove, aby som bola prichystana, ked sa otepli 🙂 Co bude dufam skoro 😠

winona24
autor
7. feb 2010

krásne natas...akirát som Milanovi povedala,že ideme aj my kuk....

johnie
7. feb 2010

natas tie su superne... 21 bude mat asi aj sofa.. ked cizmy ma 20..

evicka1
7. feb 2010

no my mame nozicku 24 takze na jar mam kupovat ake? 😅

timotej
7. feb 2010

Ahojte baby tak my sme dnes boli pozrieť v Tescu s malým to bola katastrofa nechcel sedieť na košíku tak bol vnútri v košíku potom pišťal môj muž mal nervy tak sme čo najrýchlejšie nakúpili pri konci som mu odbalila lízatko a stál v košíku a bolo dobre. Tak sme vyšli z Tesca a v bočných obchodíkoch som si kúpila kvalitné spodné prádlo tak mi to urobilo radosť.

timotej
7. feb 2010

Malému som kúpila tenisky už 23 teraz nosí 22. Ale chalani majú väčšie nohy ako čítam že baby 19-20. To sme mali na jesen.

natasa8
7. feb 2010

johnie... tiez mame cizmicky 20-tky.

rony253
7. feb 2010

no super su tie cizmicky, ja by so potrebovala este jedne snehule, lebo ked su jedne mokre potrebujem druhe na poobedie do snehu. no ako dlho bude este sneh neviem. Sara ma cizmy 21 a doma ma sandalky 20.aj jedne elefantky ma 20, ale jej odieraju som si dnes vsimla clenkovu kost, ten lepak co ide cey nozku je nejako hruby a ju to tam asi odiera. 😠

natasa8
7. feb 2010

no moja katka nejak extra do vysokeho snehu nechodi, ona sa postavi tak kde je odhrnuty chodnik a s tade si nabera sneh lopatkou do vedricka.... ona snehule este ani nemala mokre 😀

zabavka
7. feb 2010

ahojte babule.Vy máte aké malé nožičky 😀 to my nosíme už 25, merala som je nožičku a za zimu jej narástla o 0,5cm.Teraz má 14,5 😅

teraz trošku odveci, prosím vás s čím sa vám detúrence najviac zahrajú-zabavia?

winona24
autor
7. feb 2010

zabavka OMG.... 🙂 🙂 my máme len 20.....

natasa8
7. feb 2010

zabavka.. u nas asi najviac knizky a vkladacky.
Ale najoblubenejsia zabava je vykladanie riadu z umyvacky - ta hra sa vola "Pati ta" (paci sa) 😀

rony253
7. feb 2010

no Sara miljuje sneh, aj sa mi vysypal zo sani do snehu polku tvare mala zasnezenu utrela som ju a sme sa smiali, neboli sa snehu aj ju do senhu hadzeme tak ze ju drzime a ona krici baaaaaaaaaaaaaaaaaac no velmi sa tesi ma stale snehule mokre...

zabavka
7. feb 2010

nataš tak tú hru poznáme aj my , u nás sa volá len "páči" 😀
Malú knižky bavili, ale teraz pri nich už dlho sama nevydrží a vkladačky ju nebavia vobec 😒

estella
7. feb 2010

ahojte..tak my sme sa vcera super vyplesali...manzelia sa nam opili uz o desiatej boli napiti ale fgovali celkom dobre sa bavili ale ten moj uz potom odpadol lebo on nepije takze jemu vela nebolo treba a tak si tam potom aj pospal a dnes umieral cely den.....zasa nebude pit cely rok lebo z tohoto s abude spamatavat mesiac... 😀

veji ako tu aj baby pise ja by som tiez velmi odcenila keby som mala maminu v rovnakom meste ale zial je vzdialena 240km a to je dost to by som pesi neobehala lebo ja vela chodim peso ja prejdem v pohode aj na koniec mesta a to ti poviem to je kilometrov a kilometrov...a Maxim sa pekne vezie v kociku....ale uz davno sme na takej prechadzke neboli.....
ale ty vies najlepsie ako to je..no ja by som u mamy bola urcite kazdy tyzden keby som mohla...a halvne keby som byvala so svokrou tak to by som musela vypadnut niekam prec a hlavne k niekomu blizkemu

ka3n
7. feb 2010

tak my sme boli v TT maly sa vyjasil, ale ani tak mu to nepomohlo a zaspal az o 22, lebo na obed ťahal zase 2-hodinovy spanok...dnes som svokru ani nevidela 🙂) aka som happy...

Noo a tie babenky v stretku nepoznam ani ja..hadam sa to vyriesi.

ka3n
7. feb 2010

baby tusim ale este buksy nemame zaznacene ci ide záväzne alebo nie ??? HM???

winona24
autor
7. feb 2010

asi sem teraz málo chodí...akor na Fb jej treba asi napísať.....