Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
7. mar 2010

evit furt mi byva strasne zle..co uz

bubi stali 3 eura tri kusy v baleni

natasa8
7. mar 2010

ahojte...
k tym papuckam, ja som malej kupila tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7952388&tab=6

odporucam, su ovela kvalitnejsie ako papucky rak a cenovo su tiez OK 😉

ja som tiez citala, ze zo zubkov nie su ani teploty ani sopliky, ale viem ze aj tu bolo niekolko pripadov, kedy dokonca na pohotovosti povedali ze teplota je zo zubkov 😕

vejinka
7. mar 2010

inak bola som dost prekvapena ako nam noha narastla..papucky nosil celu zimu 21 a teraz sme kupili 23 a topanocky 24 a su mu dobre 😒

bubinko83
7. mar 2010

veji dik.Super pojdem aj ja na nakup,len čakam na vyplatu.Lebo som to asi trošku prehnala tento mesiac na MMB 😀

vejinka
7. mar 2010

heh kupovala si vo velkom?🙂)

bubinko83
7. mar 2010

veji asi hej,ale čo už .Od hladu zatial neumieram tak je to ok 😀

luciankasebastianko
7. mar 2010

ahojte pekny večer 😀 maly je strašná držka už vie aj nažalovať lebo včera vo vyťahu videl žuvačku a povedal že baba- tea -žuva -au a ukazal na vlasy a potom som sa dozvedela že mal u babky žuvačku vo vlasoch terezka( sesternica 6r.) ju nechala na stole a on si ju vraj dal do vlasou 😀 no pusa sa mu nezastaví je jak ozvena 😅

kamilka12
7. mar 2010

Ahojte,

my sme dnes dostali tieto papučky

http://www.raweks.com/galeria.php?grupa=89&page=4

predávajú ich aj u nás v zdravotných potrebách, sú perfektné a spĺňajú všetko čo majú 🙂. Vo vnútri majú aj ortopedickú vložku - dierkovanú, aby sa nožička nepotila a vložka sa dá použiť aj do iných topánok..

na jar sa mu chystám kúpit jarné topánky také nad členky..síce nebudú moc trendové, ale hlavne budú zdravé je malého nôžky..takže tenisky ktoré máme doma bude nosiť iba málo..čo už 😒

olla - držím palce nech je Peťkovi čím skor lepšie a daj vedieť ako ste pochodili na kontrole..drobček malinký 😔

podľa mňa tiež teplota "zo zúbkov" nebýva...to sa iba tak hovorí, že zo zúbkov..je vtedy oslabená imunita a preto je dieťa náchylnejšie aj na vírusy a aj na zvýšenie teploty..a tiež na tie nešťastné soplíky. Nám idú teraz naraz 2 očné, jeden už máme vonku celý a nedávno sa prerezali špice ďalších dvoch..

ka3n
7. mar 2010

kamilka tie topanocky su krasne.

mamuse vy vsetky vo velkom nakupujete?? tak ale musim sa aj ja priznat..dnes som si spravila radost 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1864708

bubinko83
8. mar 2010

dobre rano,

ka3n ,fiiiiiiiiiha krasny nahrdelnik.Bohužial ja by som taky nemala kde nosit,kedže som stale v teniskach. 😀 ALe super že si si urobila radost.Niekedy treba aj seba potešit.Ja som si tiež minule objednala mikinku a tak som sa vytešovala že mam niečo nove aj ja konečne. 🙂

evitkamalicka
8. mar 2010

dobre ranecko maminky 🙂

eweny
8. mar 2010

Dobre ranko damy..u nas momentalne snehove :(

ja si uz ani nepamatam,kedy som si nieco kupila..aj drobcovi toho tolko na jar treba..musim zasadnut k MMB..

evitkamalicka
8. mar 2010

ozaj a vsetko naj k MDŽ 😅

eweny
8. mar 2010

Petko nosi na doma papucky Rak..nozku mava spotenu,ale sandalky od nich zial neobuje..inak strasne rychlo tie papucky znici a rozcapce..

evitkamalicka
8. mar 2010

aj my mame papucky Rak

eweny
8. mar 2010

Evitka 🙂

winona24
autor
8. mar 2010

ženy,všetko naj k NÁŠMU sviatku...nech nás počúvajú "silnejšie" polovičky a potomstvo nech nás nepripraví o zdravý rozum a nervy......krásny deň VÁM všetkým 😉

felixko
8. mar 2010

ahojte,
krásny MDŽ vám prajem. manželíčkovia vám pripravujú aj nejaké prekvapenie? Ja keď som môjmu ráno pripomenula, aký je sviatok, tak mi povedal, že mi môže dokúpiť do kúpeľne nejakú obkladačku. romantik nahovado...

aj nám sa cez víkend prerezal očný zub, bez plačov, soplíkov, nervozity. len jedna noc bola taká nepokojná, ale som rada, že sme to prežili bez zvyčajnej nervozity a odmietania jedla.

annie13
8. mar 2010

ahojte babenky
krasne MDZ
ja dufam ze dostanem dnes darcek babo ale zatial to tak nevyzera
vecer pride svagor, ´bolo by upratat ale nevladzem
vcera sme zase oplieskali prachy listy, garnizle, bateria do kupelky 150 ecok a vysavac 110 e, za chvilu je cele moje 20 rocne sporenie v keli 😀

silwietta
8. mar 2010

felixko, ziadne prekvapko nebude... mna prekvapi ak si vobec spomenie...

timotej
8. mar 2010

Annie ty máš dnes aj narodky všetko najlepšie k narodkám nech všetko dobre dopadne....

silwietta
8. mar 2010

annie tak nakoniec nebudes mat planovany cisarsky?

terezicka
8. mar 2010

Ahojte otázka na telo - čo ste dnes varili ale idete zajtra variť? 😅 Nemám ani šajnu čo zajtra na obed 🤐 Dnes sme dojedli zo včera...
Ako sa potešili vaše decké snehu? Lucka veľmi, už ráno sme z okna pozerali a keď sme vyšli von tak hneď do snehu a len po ňom chodila, po suchom ani náhodou 😀

ka3n
8. mar 2010

ahojte..tak mi dnes "oslavujeme" rok a pol 🙂)

Annie, vsetko najlepsie prajem..

Terezka, ja som robila brokolicovu polievku dnes...a na zajtra este neviem co :(( a u nas neni ziadny sniezik.

bubinko83
8. mar 2010

ahojte ja som dostala ružičky k MDZ 😉 Potešilo.

annie všetko naj naj k narodkam a hlavne nech už ma tom porode a velaaaaaaaaaaa zdravička hlavne 🙂

terez ani u nas neni sneh.A ja dnes pečiem kuriatko so zemiakmi,tiež ma nič nenapadlo ine a pri hrncom sa mi nechce stat.Toto som tam šupla do rury a mam pokoj 😀

annie13
8. mar 2010

silvi sama neviem zajtra idem k mojmu Dr. on ma odporucil na CR, spravili mi interne, aro vysetrenie atd mal len primar potvrdit a on zamietol ze ked je to dievca asi, ze ma len 2900 g cca a som druhorodicka ze to sa da aj KP porodit
a ja sa teraz bojim este viac, dnes ma jedna v poradni vystrasila, ze kamaratka pri takom porode stiahla panvu ked isla hlavicka,ze nevedela co je 5 dni s dietatom, hrozilo ochrnutie atd
normalne zvazujem inu porodnicu

dakujem Vam babenky 😉 😅 🤐

timotej
8. mar 2010

ja som takisto piekla kura a ryžu, to je na dva dni a naje sa aj malý

natasa8
8. mar 2010

ahojte..

annie... vsetko najlepsie k narodeninam.
viem ze sa mi to lahko hovori, ale snaz sa nepocuvat take pribehy o problemovych porodoch... Ved lekari urcite vedia co robia, urcite nebudu zbytocne riskovat. 😉

my tiez mame kura a ryzu od vcera, rano som varila sosovicovu polievku.

tu sneh nastastie neni, ina by ma piclo, mne staci ta zima 😠

silwietta
8. mar 2010

terez ja na zajtra chystam zapekany karfiol 😉

natasa8
8. mar 2010

ja som sa dnes hrozne rozculila, chcela som zmenit lekara ale niekde sa stratil moj zdravotny zaznam,
uz 2 tyzdne nerobim nic len vyvolavam raz k novej raz k byvalej lekarke - jedni tvrdia ze uz poslali, druhy ze nedostali 😠

A nasrala ma sestricka u tej novej lekarky, teraz ani neviem ci ku nej este chcem ist 😠