Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
17. okt 2009

dobry vecer kocky..tak my sme dnes boli u nasich kopec deti tam bolo..a prisiel aj maly alex a sesterka s otcom..a taky je drobuckyyyy...boze moj som ho mala na rukach a to jak fifipierko a vonavy...juuuj veru mi vtedy srdce stislo ze hned xcem druhe..no hned ma z toho sna zobudil maly ked do toho brobciatka stuchol...sa chudatko rozplakalo a ja ukazala erikovi no no no a radsej odisla do inej izby...uz celkom slusne chodi sam..a to som sa bala kedy sa konecne pusti.. 😅

co sa tyka volneho casu..neviem co to je...teda pokial cez den aspom raz spi..vtedy ano ale ked nespi a ja sa nervujem a uspavam nadarmo vtedy si neoddychnem len prezivam...a cakam z nadejami kedy prie muz z prace a dam mu ho nachvilku...mam sice aj svokrovcov ale nedavam im ho len ak idem jest a on je najedeny..to je asi cely cas kedy ho maju oni. a teraz na neho treba davat vacsi pozor ako kedykolvek predtym..takze neverim ani "sebe" ze ho uchranim pred padmi..no co uz

tiez moj manzel dako nemusi byt s malym...ma ho velmi rad to ano ale zeby s nim bol aspom hodinu sam...to nie takze smola s nim mozem ratat len ked mi treba na hajzel. alebo do sprchy...to vtedy ano ..no budme radi ze nam vobec nieco pomahaju..bez toho mojho by som bola asi stratena...aj ked ma laka par dni bez neho..asi by som si trieskala hlavu o stenu co to bol za blby napad 😉

jurocko
17. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeee
tak mi ja som az teraz doumyvala podlahu a myslela som ze ani nebudem ale nijako som sa donutila ojjooooj 😠,dovecerala som a idem si hodit sprchu a umyt vlasy ale stale mam na nieco chut..nase zlaticko vstalo o 5.50 hod.tak mal dve spanky hodinove ale v pohode...dnes sme boli v dome tak som si poupratovala a aj trochu na oslave u teti..ojedla som sa.. 😀 😝 😝 😅

jeeeeeej ani neviete ako sa tesim ked budeme prerabat domcek a nastahujeme sa.....uz keby to zbehlo raz dva...ale kedze budeme to robit svojpomocne tak to pojde pomalsie..no nic utekam do sprchy a potom pridem...tu nikoho skodaaaaaaaaaaaaaa ☹

jurocko
17. okt 2009

a moji svokrovci este maleho nebavili iba ked som bola na operacii zo so zubom tak ho strazili ale inak na dlsie velmi nie ale ani to nepotrebujem mne velmi pomaha moja mamka

timotej
17. okt 2009

Ahojte juročko ja som na tom podobne my bývame nad našimi na poschodí máme všetko zvlášť tak len dolu zbehnem k mame ak potrebujem postrážiť alebo mama dobehne ku mne ak chcem ísť napr. ku kaderníčke. Svokrovci ho ešte nestrážili chodíme tam tak 1 do týždna na chvílu aby malého videli ale svokra ho nevládze skoro dvíhnúť má problémy s chrtbicou a svokor má jednu nohu umelú tak ten má problém sám so sebou. Naši sú ešte mladí tí dosť pomáhajú.

jurocko
17. okt 2009

tak tu je dnes biedne...ja som sama drahy je v sluzbe a pride zajtra rano 😎

jurocko
17. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 tak prva a mozem ist spat..

ale nie uz fak´t letim do posteloviec ale dobre ze som nesla skor lebo maly sa strasne budi vobec nema pokojny spanok..uz zadcinaju zubky po dvoch mesiacoch..ale uz sa tesim na noc..idem si aspon trochu oddychnut lebo uz na oci nevidm lebo rano budem ako vymleta...........bruuuuuuuuuuuuuuuu nocku

vejinka
18. okt 2009

dobre ranko my noc klasika..vstavali sme o siedmej a teraz zaspal

rony253
18. okt 2009

ahojte, Sara ma nepusti ani pracku vybrat, ani do mycky nalozit, proste nic, len ma za prst taha... takze dnes toho vela urobim, neviem jak budem obed varit a ked najdem tam kam chce ona tak vrieska. a uz mi odtranila jedno pismenko z laptopu, no neviem co je taka zlostna. som inak este v pyzame, lebo sa ani obliect nemozem, bud chodime za prst alebo sa vlacime na rukach 😒

annie13
18. okt 2009

Ahojte babenky
sa ani nestiham ozyvat pri tom mojom sidle a zvracani, stale ma to nepreslo. Zajtra idem na sono tak dufam ze bude vidiet pohlavie. A ze bude dievcatko. Ale nejak podvedome to tusim na chlapceka. Svagrina ma termin predo mnou nejake 2 tyzdne, uz ma vysledky z amnia a je to baba a vsetko o.k. UZ ma doma 2 dievcata tak bude tretie. Dufam ze ste vsetky o.k. a drzite sa.
Dnes idem do kina!!!!!!!!!!!!!!!!neprezijem konecne nejaky program, maly bude o svokrovcov, ideme na D Nezvratny osud 4 sa neviem dockat
mame sa fajn, konecne vsetci zdravi, len tie noci, Branko sa aj 2x za noc zobudi a strasne place, boji sa ale bo co neviem, kym ho uspim a ukludnim tak radost

claudinka
18. okt 2009

annie potom povedz, ake to bolo.. ja by som sa tam asi pocikala, od jedneho domu nemozem horory, lebo mam potom z toho haluze, teda skor od kedy mam maleho, take veci nemozem pozerat 😝 😝
drzim palceky, nech mate dievcatko a aj keby to bol dalsi chlapcek, najma, nech je zdravy.. mozno ta podvedomie klame 😵

luciankasebastianko
18. okt 2009

Ahojte ešte žijem 😅 ale nič moc riadnu chrípku mám, maly je ok ATB zaberajú ,ale doma je mu dlho 🙄 aj mne 😀 Annička daj vedieť a budeme na teba, myslieť nech to je baba 😀

annie13
18. okt 2009

dakujem babenky uvidime ale mam pocit ze chlapcek zajtra napisem
ozaj chcela som sa spytat co idete kupovat drobcom overal/kombinezu alebo nohavice a bundicku co je lepsie take to futrovane myslim do snehu a tak termo

niagara
18. okt 2009

Jurocko, este kojim, sice uz len rano, ale je to pohodlne dat si ranajky v posteli a nemusim nic dole v kuchyni chystat, no a vecer si torsku cucne na uspanie, ale cez den uz davno nie. Takto mi to zatial vyhovuje, takze ked sa odstavi sam, necham to na nom, ja ho odstavovat zatial nemienim.

Annie13 ja som si uz zakupila 2 supravicky - oteplovacky s bundickou na zimu, 2-dielne sa mi zda praktickejsie, mozem mu dat bundicku v aute dole, alebo ju nosit len tak bez oteplovakov. Dufam, ze bude tu u nas nejaky sneh a aj ich vyuzijeme. 🙂

annie13
18. okt 2009

my uz mame teraz vsetko biele, vidis to ma nenapadlo v aute je to urcite praktickejsie ale zase overal ma zakryty cely chrbatik a 2000 sa mi zda vela vyhodit ked na rok mu to bude male

jurocko
18. okt 2009

ahojteeeeee
dnes je taka nudna nedela ani poobede sme neboli vonku nijako sa nam nechcelo.
deti sme dali spat aj mi s drahym sme si lahli po dlhom čase fajne bolo aj sme zaspali tak sme si oddychli..takze dnes me boli iba v kostole to všetko
ale zajtra mame perno...uz od rana...do lekara....zubara s mamkou do lekara do druheho mesta...karinka ma dramaticky a upratovat pojd lebo budu velke kose a je tam strasne vela zbytočnych veci...
takze pekny vecer idem deti prichystat spat..paaaaaaaaaaaaaa

annie13
18. okt 2009

no a som doma a je po mojom 3D Nezvratnom osude, boli sme a vypredane na vsetky tri predstavenia, chcela som kupit listky na zajtra ale svokra ma dojala ked sme prisli s malym, sa tvarila ako keby som jej doniesla nejaku robotu tazku alebo co, uplne nasrata a vravi"Ale nieze budete dlho, ja vstavam do roboty!"
a to som jej povedala ze do osmej sme doma a ona mi toto povie, tak mam po kine
juj neuverite ale normalne mi bolo do placu, tak som sa tesila ☹

vejinka
18. okt 2009

ann..ono ja som ten nezvratny osud videla asi pol roka dozadu..je to pekny film..a uplne najviac sa mi pacil koniec..teda je to troska morbidne lebo tak ukazuju koneic sveta..ale tak pekne to spravili ze som mala pocit ze je to skutocnost..ale nebudem prezradzat ,..pockaj si na dalsie predstavenia 😉

vejinka
18. okt 2009

a co sa tyka nas mame teplotu..poobede cez 38,5 dala som aj panadol sirup a klesla ale teraz sa mi zda ze znova ide hore..maly uu spinka ale dnes v noci ani oko nezazmurim a bduem kontrolovat celo...a ked bdue horuce zobudim ho aj o pol noci a pojdeme na schladzovat ..velmi sa bojim febrilych krcov..kedze ich malo moje krsniatko je to hrozne...takze musim sledovat ako sa ta teplota bdue vyvyjat...horsie je ze som cipky nurofen vyhodila lebo boli po zaruke a zabudla som kupit nove...a teda o tretej sme dali panadol a sest hodin nemozem dat nic lebo nemam ☹ az o deviatej vecer..a kedze uz buva tak az ked ho zobudim..zatial to vyzera na 37,7 ale chodim za nim kazdu chvilku a o deviatej ak bdue mat horucku dam zasa panadol..to bude noc...a vobec netusim z coho to ma ☹

rony253
18. okt 2009

Ahojte, tak mi sme prezili den fajn, boli sme aj u svagrinej na navsteve, potom sme boli klasicky poobzerat vsetky zvieratka a sli domov. Za cely den spala Sara hodinu a stvrt, tak uz o siestej bola urevana.
a musim ist urychlene kupit autosedacku nejako cez tyžden ked sa najde cas, lebo mame toho momentalne dost. musim ist do druheho mesta lebo tu musim objednavat, a tam maju vselijake, tak mozme poskusat. A mam nerva, lebo Sara mi tu pokazila klavesi Shift a je tam volaco ulomene, uz ju nemozem pustit k pocitacu.
horne poschodie domu mam totalne rozbombardovane vdaka moje dcerke, vsetko vsede povytahovala vsetky vlozky na zemi v toalete a zo skrinek v kupelni vsetko povytahovala. idem to tu dat vsetko do poriadku.

rony253
18. okt 2009

ze mi pardon MY 😀

rony253
18. okt 2009

no zajtra navstivime aj my doktora, ale robi az poobede, Sara nejako kasle ale len sem tam a nepozdavaju sa mi jej priedusky, urciet to ma nieco spolocne s tym, co bola trosku zachripnuta ked pistala, nech ju radsej popocuva, nech volaco nezanedbame, ale teplotku klop klop klop zatial nema a dufam, ze mat nebude.

niagara
18. okt 2009

annie13, ale v 2 kombinacii mas oteplovacky, aspon teda ja mam take, co su na traky a su az hore nad prsia, takze chrbatik urcite nenachladne ani ked sa trosku vyhrnie bundicka. Ja som obe supravy kupila cez MMA, obe su nove a nestali ma viac ako 800 Sk, takze sa to da, nie?

ka3n
18. okt 2009

ahojcek..anicka, my sme dnes v TT kupilii malemu bundu, oteplovacky a to pruzkove tricko..cele nas to vyslo na kastrofalnych 85eur, ale som stastna, lebo sa mi to paci..

mrkni link.

http://www.coccodrillo.sk/katalog/jesien-zima09...

ka3n
18. okt 2009

anie13..tesim sa ked mi zajtra napises, ze cakate dievcatko..velmi Vam to prajem..

luciankasebastianko
18. okt 2009

ahojky no pozerám že septembrové babetka niečo obchádza veji tak nech eriček už nemá teplotku a rony určite chod k doktorke račej nech potom nemusíte brať ATB ako my 😔

lucindela
18. okt 2009

ahojte baby...
sme už doma,len som nemala čas vám napísať....či mi veríte,či nie...tak som niekedy šťastná,keď mám pár minút kľud,čo sa často nestáva.... 😠 je to dosť náročné... 😖

luciankasebastianko
18. okt 2009

lucka tak to ti verím a asi si to ani predstaviť neviem 😀 a ako kojiš ? poslúchajú ako spinkajú ? dáš aj fotočky ? 😕

lucindela
18. okt 2009

tak zatiaľ kojím a chcela by som,čo najdlhšie...ako sa bude dať... 😉 tak spať by možno aj dobre spali,stačí,že sa jedno rozplače a druhé je hore...niekedy aj tretie,keď spí.... 😠 malá začala tiež dosť vystrájať,niekedy nechce vôbec cez deň spať...tak potom nemôžem uspať malých....čistá psychiatria.... 😀

johnie
18. okt 2009

ahonte..
lucianka veji rony... a vsetky choroby, rychlo sa uzdravte 😉
lucindela > drz sa!
necitala som vas dozadu len tuto stranu som zbehla, priznam farbu my sme dostali par nosenych overalov aj supravy na zimu a usetrili sme par euri a velmi sa tesim...

rony253
18. okt 2009

no Lucindelka tak to ti verim, ani ja si to neviem predstavit ako pise lucianka,. ale ty si urcite sikovna a zvladnes to na jednicku 🙂
luci pojdem zajtra urcite ale az poobede, teraz tiez pocas spanku pokaslieva a zaplace, moje zlato, uvidime, co povie zajtra doktor.
dievky ja idem spat, lebo uz ledva pozeram na oci. tak sa majte a zajtra ak miSara dovoli ukazem sa 😀 papa a dobru noc