Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
17. jún 2009

Dakujem Nataska
inac my mame 3 preockovanie v 11 mesiacoch. A poradnu sme mali 20.4. naposledy a teraz mame az 25.8. ked je aj to preockovanie posledne takze 4 mesacna pauza... no pozeram ze vy mate castejsie poradne

natasa8
17. jún 2009

martinka ... no doteraz sme mali kazdych 5 tyzdnov, este som nepozerala do papiera kedy mame buducu...

bubi.. no hned som pozerala do albumu - ze to chcem vidiet spiace Filipka - obesenceka - a tam nic 😠

kamilka12
17. jún 2009

natasa - a ako je Katke dnes? Martin je stále na mne zavesený...teplotu má iba mierne zvýšenú..dúfam, že mu to už prejde..

natasa8
17. jún 2009

kamilka... vyzerala celkom v pohode, aj ked trosku umrnkana.... teraz spinka, o chvilku by sa mala zobudit, dufam ze bude ok.
Ale na jednej nozicke ma ten vpich trosku navrety, nemam doma octanovu mast, asi budeme musiet zbehnut do lekarne ☹ Vcera som nestihla, lebo zacalo poprchavat tak som utekala domov ...

kamilka12
17. jún 2009

aj Martin teraz spí a mal by sa už zobudit...ja som mu octanovú masť na to dala včera a prelepila to...ked sa zobudí tak mu to odlepím..včera sme aj studené obklady dávali..ale veľmi plakal, keď sme sa mu toho dotkli včera.. 😒

bubinko83
17. jún 2009

natas už som to dala aj do albumu 🙂

claudinka
17. jún 2009

filipko aky chutnunkyy zmoreny 😅

kamilka12
17. jún 2009

už je hore..

claudinka
17. jún 2009

my sme este od rana nespali.. tak som zvedava, kedy to na neho pride.. ako mu mam spravit rezim v spanku? to sa asi ani neda, vsak? 😒

natasa8
17. jún 2009

bubi.. no chudacik, ako odkvacol... ale zlatucky je 😉

natasa8
17. jún 2009

claudinka... my mame rezim... od pod desiatej do jedenastej a potom poobede od druhej do pol tretej. Vecer ide spat o siedmej a spime do pol siedmej.
Obcas sa to troska posunie, ale takych 85% dni nam to takto sedi 😉

No ale ak sa jej z nejakeho dovodu nepodari ten doobedny spanok (najcastejsie ked cestujeme), tak je s nou na nevydrzanie 😠

natasa8
17. jún 2009

no... uz je hore... tak pekny dnik 😉

claudinka
17. jún 2009

mne raz spava iba raz denne cez obed, inokedy dvakrat denne - aj doobeda aj poobede po polhodinke, a aj ked sa snazim ho nenechat zaspat, on proste odkvecne a konec.. a aj podla toho, kedy rano vstane, lebo vzdy vstane inak.. a takisto aj vecer, vzdy zaspi inokedy.. neviem ho prinutit k nicomu 😒

ollako
17. jún 2009

my mame vascinou tak, ze spi od 9:00 do 10:30 az 11:00 a potom okolo 14:00 do 15:00 a niekedy spi menej , tak este spime pred vecerom...vecer vacsinou ide spat o 20:00 niekedy neskor a rado je o 6:30 - 7:00 hore no niekedy vydrzi aj dlhsie 😅
ale dnes sme uplne mimo rezim, zaspal nieco po deviatej na 20 min pretoze som buchotala s riadom 😠 a teraz neche ani za boha spat..juj , dnes som uplne nervna, lebo toto na rozculuje, ked nespi tak ako ma, potom je stale na prsniku, takze ani neviem, ci mu mam dat desiatu , obed, ci mi aspon nieco zje, ked ho stale nadievam prsnikom...neznasam , ked sme takto mimo 🙄

jana.hcsba
17. jún 2009

ahojte 😝
no ja som za tieto dni znicena. paulinke neviem co je ale stale sa jej nieco nepaci - ani lezat v kociku ani sediet, s hrackami 5 sekund a dost. a ja mam uz tiez dost. ak sa to nezmeni idem k lekarke, ze co s nou - lebo furt place - a naschval , jak keby trucovala. 😒

ollako
17. jún 2009

je toto mozne on stale nespi, stale pocije ako si hundre 🙄 ...mna uz asi vyvali, ale horsie je ze nemozem sa ani pohnut, lebo akonahle nieco zacuje, tak zacne hulakat 😠 ...ach a tolko mam roboty

jani a nechce sa jej hajat, moj byva vtedy tak mrzuty a protivny, alebo to budu zuby 😒

ollako
17. jún 2009

jupiii maly uz je ticho, tak snad zaspal...ano zaspal bola som ho kuk, len spi priecne v postielk, len radsej ho nebudem napravat , aby sa nezobudil...a tu nikho niet, no tak idem rychlo schody poumyvat...a obed vypinam, tak ked sa zobudi, bude papat, teda ak bude chciet, leo zase vymysla s jedenim, nic mu nie je dobre 🙄

miriam24
17. jún 2009

Ahojte .. natas tebe tak pekne prespinka celu noc ? no stastna to zena 😉

jani aj moj mava take chvile ze stale mrnci alebo az spusti plac ale tiez ako pise olla bud sa mu chce spinkat alebo aj ked mu zubky isli tak bol taky .. alebo niekedy len skusa ze co spravim a ze ci ho zoberiem na ruky a tak

miriam24
17. jún 2009

ozaj a ked je uz fakt taky umrncany .. ani zaspat .. nic sa mu nepaci tak flasa s trochou vody (tak aby to zblnkalo) tak ta ho vzdy zaujme 😉

jana.hcsba
17. jún 2009

baby : tak to by uz spala asi moc: v noci spi 12 hodin ( 3x krmenie) a cez den 2x po 40 minut . 🙂
no a ani na rukach ani nikde , tak neviem, hadam ju to rejde, ked zacne chodit. No ale kedy, ked ani nesedi sama.

claudinka
17. jún 2009

konecne sme zaspali od rana.. otraas 😒

claudinka
17. jún 2009

jani neboj, ked zacne stvornozkovat a vymyslat, bude ovela lepsie.. a to raz zacne, to sa neboj 😉 my zase v noci nic moc, uz to bolo super a teraz sa zase to nejako pokazilo.. 😒

winona24
autor
17. jún 2009

no mne sa malá akurát zobudila....dováram jej obed a periem ako besná....zajtra musím pobaliť....a dnes mám večer žehliaci maraton....chcela som aj včera,ale zamestnala ma téma stretnutie 😅 😅

jana.hcsba
17. jún 2009

clauid: no, tak to dufam, len kedy ... to bude?

jana.hcsba
17. jún 2009

co dnes navarit? nic, budu spagety, sa mi nechce nieco vymyslat.

aj by som si dala, nieco specialne, tak niekam na veceru by som sla, dat si vinko a len tak sa trochu uvolnit ... .

claudinka
17. jún 2009

jani ja by som veru nesla 😀 by som sa nevedela bez maleho uvolnit, aj to sice raz bude, ale zatial je to fajn..
ja mam navarene zo vcera, ale aj tak som vytiahla nugatove parene buchty z mrazaku 😝

winon 😀 😀

winona24
autor
17. jún 2009

no claudi som potom hromžila....mám toho teľo,že strach.....

vejinka
17. jún 2009

no to je uzastna sprava s tym rodicovskym prispevkom..huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://spravy.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-sa...

a uz je to aj schvaleneeeeeeeeeeeeee 😉

maruska lepsiu spravu si mi ani nemohla dat pre tych ktore neveria

"Naďalej však počítame s účinnosťou zákona od januára 2010,“ uzavrel hovorca rezortu. V prípade, že by sa výška príspevku naozaj zdvojnásobila, mesačne by naň štát dával vyše 40 miliónov eur (1,2 mld. Sk). V apríli ho poberalo okolo 135–tisíc ľudí.

Ešte prv ako sa tak stane, sa rodičovský príspevok zvýši ešte aj v septembri. O 5,55 eura (167 Sk). Vyššie budú i prídavky na deti – o 74 centov (22 Sk). Porastú z 21,25 € (640 Sk) na 21,99 € (662 Sk) mesačne.

Nárast čaká aj príspevky pre náhradné rodiny – súvisí to s rastom životného minima.

ninny
17. jún 2009

vejinka, ale veď to je článok z minulého roka 😕

claudinka
17. jún 2009

to sa tesim teda.. o tom miernom zvyseni tych par eur som vedela, ale toto teda nie, no supeeer 😀 😀