Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
26. máj 2009

claudi tak sa rychlo pridaj
stupnuje sa to

winona24
autor
26. máj 2009

ďakujem kamil....aspoň jedna inteligentná odozva....

už Vám hajajú detičky??

claudinka
26. máj 2009

kamilka eeejha to naozaj? a ake to bolo slovko, ze si ho pamatas? 😝

claudinka
26. máj 2009

mne moj na mne sedi a robi svoje obvykle vecerne pazvuky 😀

kamilka12
26. máj 2009

claudiiiii nechci vediet... 😀 😀 😀

claudinka
26. máj 2009

tak to bude nejaka prkotina potom 😀 😀

kamilka12
26. máj 2009

my sme u našich..otec a brat majú meniny...tak trochu oslavujeme.. 🙂 Malý pojde spať ako obvykle o 21.30.

kamilka12
26. máj 2009

som raz napísala, že vYdela som 😀 😀 😀

winona24
autor
26. máj 2009

claudi budúcu stredu je to stretko v medickej???? to už by som mala byť v BA...

mne malá spí od 19,15....zase nespala poobede....asi ťažko mi bude spávať von v tom úpeku....asi budem chodiť neskôr von...a radšej ju dám doma spať...lebo potom je ako pes Dingo nervná

winona24
autor
26. máj 2009

kamil...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamilka12
26. máj 2009

😅

winona24
autor
26. máj 2009

😉

claudinka
26. máj 2009

heheeee tak to si ma teraz dostala.. vobec si to nepamatam 😀 😀 😀 ale toto mi urcite udrelo do ocuuu 😝

winon jasnacka, to ti radim tam byt aj s natalkou, si ma nepraj, jak na poslednom stretku 😀 😀

winona24
autor
26. máj 2009

to už by sme na 99% malibyť.....včera som sa tretla aj s EW a Peťkom...boli v BB...

ollako
26. máj 2009

ahojte...Jurkocko neurazaj sa hned, ja tiez robim gramaticke chyby, ale snazim sa pisat spravne...

a anicka o preklepoch nemoze byt reci, preklepy robi uplne, ale uplne kazdy...

nikto si tu z nikoho neutahuje, len upozornuje na to, co si vsimol...niekto sa urazi,ale su aj taki, ktori kritiku prijmu a snazia sa ucit zo svojich chyb...moj muz napriklad kritiku prijme, ale neuci sa...on gramaticke chyby robi a dokonca, ked pise mne, tak neschval pise nespravne...dobre vie, ze mam na to nervy, ale moja laska k nemu sa kvoli tomu urcite nezmeni 😉
jurocko takze gramatika urcite nie to, co ovplyvni moj nazor na teba, ale to o com pises...na stretko s tebou sa tesim rovnako ako na ostatne 😉 ale budem uprimna, tiez mi to hned padlo do oka 🤐

silwietta
26. máj 2009

ahojte koceny, my sme dnes s Misulom boli na celodennom vylete v Ba... rano sme si tri mamicky dali rande u jednej z nich, na obed pre mna dosiel manzelik a dali sme si obedik (chrusto spinkal, takze sme sa pekne klude najedli) a potom som skocila do prace pozriet kolegov... bolo teplooooooo jak v peci...

ollako
26. máj 2009

no my sme mali vyletny den..boli sme v meste a malemu som vzala golfky, ktore som dostala, nedaju sa dat do lahu, ale aj tak si v nich celkom pohajal, lebo ten moj nahradny kocik sa hanbim do mesta vziat...dufam, ze na to stretko budem mat naspat svoj kocik , lebo to potom by bola ina zabava na tom stretku s tym strasnym kocikom, taka stara "rakovina" to je 😝

claudinka
26. máj 2009

winon jeeej taka zhoda nahod? odpadnem, to je super 😀 mali ste sa hned aj cvaknut spolu na pamiatku 😵

silvi veru veru teplo bolo nechutneee.. a kde v Ba ste boli?

ollako aj ja mam staru rakovinu golfac a som s nim spokojna 🙂 aj ked sa mi nepaci 😀

winona24
autor
26. máj 2009

no claudi mala som zo sebou foťák,ale naéjako som na to zabudla....trúba.....a to som ešte rýchlo nabíjala baterky 😅 😅 😅

winona24
autor
26. máj 2009

so sebou foťák,ale nejako som na to zabudla

ka3n
26. máj 2009

no ak smiem, vyjadrim sa aj ja..takze myslim, ze tu ide o ine veci ako o gramatiku, ja som tiez neni dokonala..ale toto co tu riesite je somarina..

win, ked si ty dokonala a uzasna, tak to je supis, zavidim ti, pravdupovediac..a vsetky sme tu radi, ze ty sa nemyslis a pises pekne pravopisne.

Myslim, ze by ta mali skor ine veci WIN zaujimat ako sa starat o to, kto ako pise..ci s chybami alebo bez nich..na svete su väčšie a dolezitejsie veci ...

zuzanka..ano sympatie su jedno a pravopis druhe, to mas pravdu 🙂

anickaajanko
26. máj 2009

to bolo len zo srandy
kocendy neberte vsetko tak vazne

jasne preklepy
ja ich mam kopu, hlavne ked na jednom kolene mam Branka a snazim sa ho odobrat od klavesnice

a gramaticke detto
napriklad nikdy neviem psi psy kedy ake kde

ale to je
jedno

BA baby dufam ze z Medickej budu aj fotky
tie minule boli super tusim ze Claudinka to pridala

ollako
26. máj 2009

claudi ten moj golfac je v poho, ale ten akoze sportovy kocik to je ostras 🙄 velky ako hovado, neohrabany, krivy spinavy no hroza co mi to pozicali, ze sa voebc nehanbili, ale co som mala robit, ked som ho potrebovala 😝 ten moj by mal by koncom tyzdna tak sa tesim 😀

winon teda na taku vec zabudnut..to sa malo zvacnit, jaaj ale ved na velkom stretku sa zvacnime, taaak sa tesim 😵 😀 😀

winona24
autor
26. máj 2009

jaaaaj ďalšia premúdrelá......ja to nekomentujem...to tvrdíte Vy,že som dokonalá....ja som si to o sebe nikdy ani len nemyslela....a to čo ma má zaujímať sa TY ka3n nestaraj

winona24
autor
26. máj 2009

noolla...ja sombola taká nahnevaná sama na seba...... 😠

anickaajanko 😉

anickaajanko
26. máj 2009

ollako a preco si mala nahradny kocik
nie ste doma,

anickaajanko
26. máj 2009

boze ten moj krpec este stale nespi
chcela som ho nakojit a nechce

inac prvy krat ma uhryzol do bradavky
som myslela ze plafon pobozkam 😀

ka3n
26. máj 2009

win, kazda si tu pise nazor na to..takze mozem aj ja..neviem, co sa rozculujes..co mas kramy? a jedina premúdrelá si tu akurát tak ty....ty sa spravas akokeby si bola dokonala a nemala na sebe ziadne chyby..alebo chibi.. júúj to bude ohen na streche 🙂)

winona24
autor
26. máj 2009

no tak mňa Naty uhryzla cez klobúčik a myslela som že zbesniem...a nie to na "holáka"

ollako
26. máj 2009

Win uz nebud taky tvrdas 😅 ...nedoberajte sa uz!!!chytate sa za slovicka kaslite na to!!! sme ake sme 😉

a priklad troto mi prave napisal manzel

cav zase si na pocitaci,mi sme isli do picerki na telku,ide ma tu jebnut,pozeral som fotki maleho,brano uz zobral ten mikrofon aj kameru s bitu
no mam ho preto nemilovat 😝 ked je taky super , ale ta gramatike jeho je fakt otras on mi to robi naschval 😠