Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
1. jún 2009

pri tom jeho hroznom vystrajani som sa doktorky aj zabudla opytat na sono ohladne refluxu, uz by sa tam malo objednat na kontrolu..

eweny
1. jún 2009

kupila som mu dnes tie homeopatika, co mi poradila Zuzka, aj som mu ich dala rozpustene vo vodicke, tak som zvedava aka bude noc

dnes sme mu kupili aj to odrazadlo Macko Pu, sa z neho neuveritelne vytesoval 🙂

winona24
autor
1. jún 2009

ahoj ew

eweny
1. jún 2009

ahoj winon

eweny
1. jún 2009

ej mam nervy, vydrazila som si na mimibazare jednu vec, poslala peniaze a ta zenska sa viac neozyva..citala som, ked som drazila jej hodnotenie, bolo super..rychle jednanie i zaslanie, ale teraz?..stazuje sa tam par bab, ktorym sa tiez neozyva..asi sa uz nic neda robit..este som rozmyslala, ze mozno sa nieco udialo a teraz sa jej neda, ale ako vidim, kazdy den tam je prihlasena 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

winona24
autor
1. jún 2009

no pekne ew.....a koľko si jej poslala????

luciankasebastianko
1. jún 2009

ahojte mamičky tak počasie nám neprialo, preto som malému spravila MDD doma 😀 pozrite foto

eweny
1. jún 2009

winon, no nastastie to nebola az taka velka suma..ale nasralo by ta to, takyto pristup..teraz aby som sa obavala aj nieco drazit..

ollako
1. jún 2009

ahojte mayl uz haja , dnes bol ako cert a ani nevedel co skor napchat do ust ...triel si dasienka ... takze zuby,chudatko moje malinkeň
ewen mna by asi je...o to je strasne , co sa uz dnes deje 😠

eweny
1. jún 2009

ollako, ani nehovor..aj nas Petko je mrchavy, ked mu isli spodne zubky, bolo to ovela lepsie ako ked mu lezie tento vrchny..

ollako
1. jún 2009

pisem zase rychlo tak sorrac 😉

eweny
1. jún 2009

jemu tam cely ten zubcek vidno pod dasienkom, ked mu peru nadvihnem..ma to take napuchnute, zdurena a miestami az take fialove okolo toho zubceka..chyba uz je milimetrik, aby sa prerezal..musi ho to velmi boliet ☹ aj vase deticky to mali take?

winona24
autor
1. jún 2009

no my zatiaľ máme len tie dva spodné....a zatiaľ som nepostrehla,že by sa jej tlačili ďalšie....

ollako
1. jún 2009

ew ja som vobec este nepostrehla kde sa mu zub tlaci , spodne ma vonku dva a horne daasienka ma take akoby biele kopceky a dokola cervene az bordove, neviem kde sa mu vlastne tlacia 😒 ale podla toho ako obhryzal kryzatko tak akoby mu isiel ocny tak neviem 😕

eweny
1. jún 2009

ollako, ja som z toho uz totalny debil..u nas to vyzeralo, ze mu lezu ocne, ale podla toho co mu vidim v pusinke to budu tie vrchne..

jana.hcsba
1. jún 2009

ahojte. tak konecna hadam spinkame. 🙂
ja mam susedov samych de..lov !!! Jedny su hlucny jak hovado, behauju po chodbe a nahanaju po nej macku a teraz dalsi sused hral pod oknami futbal o stenu !!! Teraz to su jaky magori !!!! 😠 😠
ja chem ist do rodinneho !!!!

jana.hcsba
1. jún 2009

no a tie y co som mala dat i tak tomu uz nehovorim nic !!! ale som taka nasrata 😠 😠

natasa8
1. jún 2009

ahojte.... 🙂
jani.. ja som bola teraz tyzden v rodinnom na dedine u rodicov a nemohla som spavat kvoli debilnym vtakom co mi rano cvirikali pod oknom 😀

luciankasebastianko
1. jún 2009

jani ja bývam na dome dokonca ani susedov nemáme až po 100m ale tie vtáky potrvrdzujem sú hlučné ale malý je aj tak skôr hore ako oni 😀 😀 😀 😀

skrecok
1. jún 2009

Ahojte baby...
Uz aj nas maly spinka...taky cirkus musel narobit, aby nemusel spinkat. Sam v postielke (ani nevieme ako) sa posadil a postavil... 😕

Mam otazocku, nas maly si vsetko dava do pusinky (kabliky, papiere a pod. nevhodne veci), stale sa stavia na nohy ked ho krmim, trha kvety a pod. Robia to aj vasi drobcovia? Da sa nejako mu vysvetlit, ze to nesmie? A ako? Uz musim zakrocit, kym este nechodi a nelozi inak by to bola hotova pohroma.
Citala som, ze v tomto veku uz deti chapu vyznam slova ano a nie, zakladne slova...ale mne sa zda, ze on este takmer nicomu nechape. ☹

jana.hcsba
1. jún 2009

baby: ja viem, som obcas na dedine.
no ale uznajte, na to sa da zvyknut, ale toto sa neda.
ak behaju po chodbe, je to jak keby behali u nas!
a ten s loptou - tak to ti rovno pod oknom kope , tak to sa trase cela izba. 😠

ale na rodinny dom niet peniazkov, tak sa mozem akurat vam sem postazovat.

natasa8
1. jún 2009

skrecok... no ja ti poradim jedine - odstranit kable, kvet,y papiere a ine nevhodne predmety malemu z dosahu... 😀

co som si ja vsimla na malej, tak ona skor reaguje na ton hlasu.... ja sa ju snazim oducit, aby mi tahala a vytrhavala vlasy 😒

jana.hcsba
1. jún 2009

skrecok: jak keby si hovorila o Paulinke 😀 😀 .
Ucim, ju nono, ale ona sa uz tomu zacina smiat 😠 🙂
Tiez neviem co s nou - aj my hovoria ze je rozmaznana, lebo vsetko chce hned, ale ja ju nerozmaznavam - neviem .

luciankasebastianko
1. jún 2009

skrecok tak presne to je aj náš prípad káble a topánky to je mnam a kvetiny presádza každú chvílku ale určite rozumie že to nesmie! lebo sa uškiera keď mu poviem, že nesmie aj ju pustí ,ale keď nemám naneho čas alebo sa nepozerám už je tam je to taka jeho pomsta keď idem na poschodie ( napr.zavesiť pradlo )a on je v chodítku a ostane ticho, viem že budem mať robotu a keď ho opomeniem začne sa hnevať a skákať aj blázon s bežkou 😠 janka skús ich upozorniť, že sú hlučny a keď to nepomôže upozorni správcu ale má to aj dobrú stránku malý sa časom naučí spať aj v hurhaji a môžeš mať aj hlučné navštevi a on bude krásne spinkať 😀 😀 😀

jana.hcsba
1. jún 2009

luciankasebastianko: no asi upozornim spravcu - lebo na to si Paulinka nemoze zvyknut, lebo to nieje pravidelny a opakovaci zvuk ☹ .

tak dievcata idem domou - uhm 😀 , teda spat, dobru noc.

luciankasebastianko
1. jún 2009

DOBrú aj Paulínke nech už čušia 😉

skrecok
1. jún 2009

Mamina mi hovorila, ze by sme mali ho ucit, ze to nesmie. Vraj mne stacilo raz - dva krat povedat a nerobila som to co som nesmela 😕 . A ze je pekne rozmaznanucky, vraj mu vsetko dovolujeme 😖 .
Stale mu hovorim, ze nono ale on veselo pokracuje dalej. Ja uz neviem co mam robit...asi budem musiet pomaly davat prec nebezpecne veci.

buksy
1. jún 2009

ahojte baby ja len na skok...
ew... aj nam vidno pod hornou perou dva take velke kopceky cize zubky pod dasienkom a ako vravis je to ovela horsie ako ked isli spodne.. . hlavne to trva dlhsie a petka je cele dni nervozna... vkuse krici a sa zuri...
kazdy vecer ma riadne boli hlava...

buksy
1. jún 2009

ja mam pocit ze u nas nono trosku zabera ale niekedy sa z toho mala riadne smeje .... ale zda sa mi ze trosku na to reaguje aspon mam taky pocit ze prestane robit zlobu ked jej poviem nono to nesmies...

skrecok
1. jún 2009

Buksy, nestras ma.... 😅 Ze horne zubky su ovela horsie ako spodne? Mno, mam sa naco pripravit. 😖